Siema! Nessi Sportswear już po raz 13-sty gra wspólnie z WOŚP! Dołącz do naszego I wirtualnego biegu!

Otwarcie rejestracji: 15.01.2024

Zamknięcie rejestracji: 28.01.2024

Termin biegu: 22-28.01.2024

Gdzie: Cały Świat

Dystans: 5 km i więcej

Opłaty startowe: dowolna. Wpłać minimum 1 zł bezpośrednio do e-skarbonki NessiSportswear: https://eskarbonka.wosp.org.pl/hikewuhijo

Cała zebrana kwota z e-skarbonki zaslili konto 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Tym razem gramy na cel „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!”. Mottem zbiórki jest „Tu wszystko gra OK!”

 

UWAGA! Koniecznie przeczytaj ważne dla Ciebie informacje:

  1. Załóż konto w portalu https://elektronicznezapisy.pl/. Jeśli masz konto zaloguj się.

  2. W zakładce "Imprezy" znajdź bieg Nessi Sportswear.

  3. Zapisz się na bieg.

  4. Pamiętaj! Opłata startowa jest dowolna. Nie płacisz nic przy zapisie. Wpłać minimum 1 zł bezpośrednio do e-skarbonki NessiSportswear:https://eskarbonka.wosp.org.pl/hikewuhijo Ważna jest każda złotówka. Liczymy na Twoje dobre serce!

  5. Wszyscy zarejestrowani Uczestnicy zatwierdzani są po ukończeniu procesu weryfikacji. Nie martw się, czekaj spokojnie na nadanie numeru startowego i certyfikatu (może to potrwać do 48 h). Po ukończeniu weryfikacji numer startowy pokaże się automatycznie na Twoim koncie w sekcji "Moje Zapisy" przy "Nessi Sportwear biega dla WOŚP - I Wirtualny Bieg".

  6. Pobierz i wydrukuj swój indywidualny numer startowy.

  7. Nie ważne gdzie będziesz, biegnij z nami w dniach 22-28.01.2024 r., minimalny dystans to 5 km. Dystans możesz również przejść z kijami do nordic walking!

  8. Po ukończeniu biegu każdy Uczestnik otrzyma imienny Certyfikat ukończenia biegu. Certyfikat będzie do pobrania przy Twoim nazwisku na liście Uczestników.

  9. Nie zapewniamy pomiaru czasu, dlatego warto dołączyć do naszej grupy na Stravie lub Garminie i w ten sposób mieć go pod kontrolą. Liczy się Twój udział!

  10. Nasz wirtualny bieg, to doskonała okazja, aby poprawić swoją kondycję, zadbać o motywację, a jednocześnie dołożyć swoją cegiełkę w działania społeczne! Biegnij z nami, baw się i pomagaj jednocześnie :)

Zostańmy w kontakcie:

Dołącz do nas: publikuj zdjęcia z biegu, inspiruj innych do aktywności i niesienia dobra. Tu nas znajdziesz:

- Instagram Nessi Sportswear: https://www.instagram.com/nessisportswear

- Kolorowa Drużyna na FB: https://www.facebook.com/groups/KDNESSI

- Facebook Nessi Sportswear: https://www.facebook.com/Nessisportswear

- Strava - dołącz do naszej Kolorowej Drużyny: https://www.strava.com/clubs/986780

- Garmin - tu jesteśmy: https://connect.garmin.com/modern/group/4061536/about

 

Wyświetleń: 3583

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ