Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
ESJA TEAM
1 Zientkiewicz Aga Banino 14,3 km ESJA TEAM
Farm Frites Poland
2 Małszycka Barbara Lębork 14,3 km Farm Frites Poland opłacono on-line
KAŻDEGO DNIA 10 000 KROKÓW
3 Himmel Grazyna Gdynia 14,3 km KAŻDEGO DNIA 10 000 KROKÓW
4 Himmel Mirosław Gdynia 14,3 km KAŻDEGO DNIA 10 000 KROKÓW
KB GOCH BYTOW
5 Majkowski Stanisław Bytów 14,3 km KB GOCH BYTOW
6 Tur Leszek Borzytuchom 14,3 km KB GOCH BYTOW
KreativSport Lębork
7 Konkol Andrzej Lębork 14,3 km KreativSport Lębork opłacono on-line
8 Konkol Andrzej Lębork 14,3 km KreativSport Lębork
Lęborskie Lwy
9 Sibik Beata Lębork 14,3 km Lęborskie Lwy
10 Szymanowska Anna Lębork 14,3 km Lęborskie Lwy
11 Szymanowski Eugeniusz Lębork 14,3 km Lęborskie Lwy
12 Szymanowska Anna Lębork 14,3 km Lęborskie Lwy
Norda Masters
13 Gortat Bogumił Kobylnica 14,3 km Norda Masters opłacono on-line
Orzeł Lędziechowo
14 Orliński Ryszard LĘDZIECHOWO 14,3 km Orzeł Lędziechowo opłacono on-line
Polipack Team GWE
15 Kwidzińska Dorota Luzino 14,3 km Polipack Team GWE opłacono on-line
16 Reseman Sylwia Gościcino 14,3 km Polipack Team GWE opłacono on-line
17 Olejko Radosław Gościcino 14,3 km Polipack Team GWE opłacono on-line
18 Marczyńska Marta Gościcino 14,3 km Polipack Team GWE opłacono on-line
19 Pierzchała Marek Luzino 14,3 km Polipack Team GWE opłacono on-line
Rozłazino
20 Maszota Izabela Rozłazino 14,3 km Rozłazino opłacono on-line
Stowarzyszenie Mors Team Lębork
21 Ruszkowska Monika Lębork 14,3 km Stowarzyszenie Mors Team Lębork opłacono on-line
22 Bobrowska Brygida Lębork 14,3 km Stowarzyszenie Mors Team Lębork opłacono on-line
23 Ruszkowski Arkadiusz Lębork 14,3 km Stowarzyszenie Mors Team Lębork opłacono on-line
TEAM-DYNAMIT ŁĘCZYCE
24 Bobrucka Katarzyna Lębork 14,3 km TEAM-DYNAMIT ŁĘCZYCE opłacono on-line
Wejherowski Klub Nordic Walking
25 Pankiewicz-Dmowska Cecylia Gowino 14,3 km Wejherowski Klub Nordic Walking opłacono on-line
WłóczyKije Gdynia
26 ŁĘCKI JAN GDYNIA 14,3 km WłóczyKije Gdynia opłacono on-line
27 Biliniewicz Dorota Gdynia 14,3 km WłóczyKije Gdynia opłacono on-line
_BRAK NAZWY_
28 Wrońska Beata Ługi 14,3 km opłacono on-line
29 Browarczyk Teresa Rozłazino 14,3 km opłacono on-line
30 Maszota Brygida Rozłazino 14,3 km opłacono on-line
31 Hrycyk Krzysztof Lębork 14,3 km opłacono on-line
32 Hrycyk Izabela Lębork 14,3 km opłacono on-line
33 Stawarz Anna Lębork 14,3 km opłacono on-line
34 TEREFENKO Bogdan Lębork 14,3 km opłacono on-line
35 Kwidzyńska Anna Lędziechowo 14,3 km
36 Gertner Anna Łeba 14,3 km
37 Milkiewicz Wacław Lębork 14,3 km
38 Filar Katarzyna Siemirowice 14,3 km
39 Namsołek Feliks Gdynia 14,3 km
40 Olszewska Marta Lębork 14,3 km
41 Ptaszyński Michał Reda 14,3 km opłacono on-line
42 Ptaszyńska Marzanna Reda 14,3 km opłacono on-line
43 Sikorra Janina Lędziechowo 14,3 km opłacono on-line
44 Małszycka Barbara Lębork 14,3 km
45 GAJEWSKA DANUTA Łeba 14,3 km opłacono on-line
46 Meczykowska Anna Tczew 14,3 km opłacono on-line
47 Górska Iwona Lębork 14,3 km opłacono on-line
niezrzeszony
48 Piotrowska Magdalena Siemianice 14,3 km niezrzeszony opłacono on-line
49 Filipów Tadeusz Lębork 14,3 km niezrzeszony
nowa rurzanka
50 Lipski Jan Dominik Lębork 14,3 km nowa rurzanka opłacono on-line


Wyświetleń: 3217

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ