14,3 KM

14,3 KM

Msc Numer Nazwisko Imię M pł Kat M kat Miejscowość Klub Dystans meta
1 9 GORTAT BOGUMIŁ M 1 M40-49 1 DOBRZĘCINO NORDA MASTERS 14,3 KM 01:42:53.63
2 56 OLEJKO RADOSŁAW M 2 M50-59 1 GOŚCICINO POLIPACK TEAM GWE 14,3 KM 01:43:57.26
3 12 HRYCYK KRZYSZTOF M 3 M50-59 2 LĘBORK 14,3 KM 01:44:19.52
4 129 KRÓLIKOWSKA KRYSTYNA K 1 K50-59 1 KRĘPA KASZUBSKA POLIPACK TEAM GWE 14,3 KM 01:46:12.76
5 14 KONKOL ANDRZEJ M 4 M60-69 1 LĘBORK KREATIVSPORT LĘBORK 14,3 KM 01:46:38.67
6 23 ORLIŃSKI RYSZARD M 5 M60-69 2 LĘDZIECHOWO ORZEŁ LĘDZIECHOWO 14,3 KM 01:48:38.37
7 11 HRYCYK IZABELA K 2 K18-29 1 LĘBORK 14,3 KM 01:49:31.84
8 82 HIMMEL MIROSŁAW M 6 M70+ 1 GDYNIA KAŻDEGO DNIA 10 000 KROKÓW 14,3 KM 01:49:32.57
9 113 MASZOTA BRYGIDA K 3 K40-49 1 ROZŁAZINO 14,3 KM 01:49:58.33
10 7 GAJEWSKA DANUTA K 4 K50-59 2 ŁEBA 14,3 KM 01:50:13.25
11 13 JAŹWIEC ADAM M 7 M40-49 2 LĘBORK DZIEJE SIĘ MASZERUJ ALBO GIŃ 14,3 KM 01:52:52.74
12 52 TUR LESZEK M 8 M60-69 3 BORZYTUCHOM KB GOCH BYTÓW 14,3 KM 01:53:14.74
13 130 NEUMANN JAROSŁAW M 9 M40-49 3 GDYNIA 14,3 KM 01:53:44.25
14 26 PIERZCHAŁA MAREK M 10 M60-69 4 LUZINO POLIPACK TEAM GWE 14,3 KM 01:53:55.93
15 57 RESEMAN SYLWIA K 5 K50-59 3 GOŚCICINO POLIPACK TEAM GWE 14,3 KM 01:53:56.22
16 90 KWIDZYŃSKA ANNA K 6 K30-39 1 LĘDZIECHOWO 14,3 KM 01:55:47.36
17 60 STAWARZ ANNA K 7 K40-49 2 LĘBORK 14,3 KM 01:55:47.63
18 62 NEUMANN KAMILA K 8 K40-49 3 GDYNIA 14,3 KM 01:55:47.83
19 46 ROCHNA CELINA K 9 K40-49 4 GDYNIA WŁÓCZYKIJE 14,3 KM 01:59:06.36
20 1 BILINIEWICZ DOROTA K 10 K50-59 4 GDYNIA WŁÓCZYKIJE GDYNIA 14,3 KM 02:00:03.94
21 49 MAJKOWSKI STANISŁAW M 11 M60-69 5 BYTÓW KB GOCH BYTÓW 14,3 KM 02:00:17.28
22 115 SZYMANOWSKI EUGENIUSZ M 12 M60-69 6 LĘBORK LĘBORSKIE LWY 14,3 KM 02:01:11.75
23 2 BOBROWSKA BRYGIDA K 11 K40-49 5 LĘBORK STOWARZYSZENIE MORS TEAM LĘBORK 14,3 KM 02:02:05.76
24 116 SZYMANOWSKA ANNA K 12 K60-69 1 LĘBORK LĘBORSKIE LWY 14,3 KM 02:02:22.11
25 29 PTASZYŃSKI MICHAŁ M 13 M50-59 3 REDA 14,3 KM 02:02:25.28
26 67 OLSZEWSKA MARTA K 13 K30-39 2 LĘBORK 14,3 KM 02:03:36.90
27 76 MIOTK KLAUDIA K 14 K30-39 3 DARŻKOWO 14,3 KM 02:04:03.17
28 28 PTASZYŃSKA MARZANNA K 15 K50-59 5 REDA 14,3 KM 02:04:07.29
29 17 KWIDZIŃSKA ILONA K 16 K40-49 6 WICKO 14,3 KM 02:04:59.90
30 125 WICKA SYLWIA K 17 K30-39 4 WICKO 14,3 KM 02:05:00.49
31 20 MALLEK JOLANTA K 18 K50-59 6 ŁĘCZYCE TEAM-DYNAMIT ŁĘCZYCE 14,3 KM 02:06:43.40
32 133 BOBRUCKA KATARZYNA K 19 K30-39 5 LĘBORK TEAM-DYNAMIT ŁĘCZYCE 14,3 KM 02:06:44.73
33 87 FILIPÓW TADEUSZ M 14 M70+ 2 LĘBORK NIEZRZESZONY 14,3 KM 02:06:45.44
34 112 BROWARCZYK TERESA K 20 K60-69 2 ROZŁAZINO 14,3 KM 02:07:12.19
35 65 DYBOWSKA GRAŻYNA K 21 K60-69 3 LĘBORK 14,3 KM 02:07:12.20
36 66 DYBOWSKI ZYGMUNT M 15 M60-69 7 LĘBORK 14,3 KM 02:08:14.66
37 31 RUSZKOWSKI ARKADIUSZ M 16 M30-39 1 LĘBORK STOWARZYSZENIE MORS TEAM LĘBORK 14,3 KM 02:09:35.33
38 33 SIKORRA JANINA K 22 K70+ 1 LĘDZIECHOWO 14,3 KM 02:11:25.99
39 114 MASZOTA IZABELA K 23 K 17 1 ROZŁAZINO SZKOŁA PODSTAWOWA W ROZŁAZINIE 14,3 KM 02:12:20.33
40 88 FILAR KATARZYNA K 24 K40-49 7 SIEMIROWICE 14,3 KM 02:14:20.97
41 4 CHROMCZUK RENATA K 25 K50-59 7 LĘBORK 14,3 KM 02:14:21.36
42 71 MILKIEWICZ WACŁAW M 17 M60-69 8 LEBORK 14,3 KM 02:14:27.03
43 35 SZPYRA EDWARD M 18 M70+ 3 GDYNIA 14,3 KM 02:14:27.90
44 8 GŁUCHACZKA KATARZYNA K 26 K70+ 2 BRZEŻNO LĘBORSKIE TEAM-DYNAMIT ŁĘCZYCE 14,3 KM 02:15:36.60
45 97 WROŃSKA BEATA K 27 K50-59 8 ŁUGI 14,3 KM 02:17:23.77
46 117 SIBIK BEATA K 28 K50-59 9 LĘBORK LĘBORSKIE LWY 14,3 KM 02:18:37.87
47 119 HARENDARCZYK ZDZISŁAW M 19 M60-69 9 LĘBORK 14,3 KM 02:18:40.42
48 36 TEREFENKO BOGDAN M 20 M50-59 4 LĘBORK NIEZRZESZONY 14,3 KM 02:20:38.56
49 44 ŁĘCKI JANEK M 21 M30-39 2 GDYNIA WŁÓCZYKIJE GDYNIA 14,3 KM 02:22:27.61
50 128 KWIDZIŃSKA DOROTA K 29 K40-49 8 LUZINO POLIPACK TEAM GWE 14,3 KM 02:22:29.05
51 131 PIĄTEK DARIUSZ M 22 M40-49 4 POLIPACK TEAM GWE 14,3 KM 02:22:29.27
52 72 NAMSOŁEK FELIKS M 23 M70+ 4 GDYNIA 14,3 KM 02:23:07.22
53 19 LIPSKI JAN D0MINIK M 24 M70+ 5 LĘBORK NOWA RÓŻANKA 14,3 KM 02:25:43.14
54 89 SŁOMKA KRZYSZTOF M 25 M50-59 5 LĘBORK 14,3 KM 02:26:49.72
55 132 PIOTROWSKA MAGDALENA K 30 K40-49 9 SIEMIANICE NIEZRZESZONY 14,3 KM 02:26:52.88
56 127 RUSZKOWSKA MONIKA K 31 K30-39 6 LĘBORK STOWARZYSZENIE MORS TEAM LĘBORK 14,3 KM 02:26:54.08
57 191 MARUSZAK EWA K 32 K50-59 10 NOWA WIEŚ LĘBORSKA 14,3 KM 02:26:54.54
58 91 KOZIOŁ KRZYSZTOF M 26 M40-49 5 LĘBORK 14,3 KM 02:26:54.69
59 25 PANKIEWICZ-DMOWSKA CECYLIA K 33 K70+ 3 GOWINO WEJHEROWSKI KLUB NORDIC WALKING 14,3 KM 02:27:30.05
60 74 LAWRENC JOANNA K 34 K50-59 11 CZARNÓWKO 14,3 KM 02:32:28.37
61 58 KLOSKA KAZIMIERZ M 27 M70+ 6 RZEPNICA-BYTÓW 14,3 KM 02:36:56.60
DNF 59 STACHYRA ALFRED M DNF M70+ DNF KB GOCH 14,3 KM 01:29:19.18

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ