13:00 | 3km | ELITA MEN
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Szulwach Cezary Gdynia Polska 13:00 | 3km | ELITA MEN Biegun OCR Team opłacono on-line
2 Zieliński Łukasz Gdynia Polska 13:00 | 3km | ELITA MEN Active Flow opłacono on-line
3 Szatkowski Marcin Gdynia Polska 13:00 | 3km | ELITA MEN Active Flow
4 Kondej Michał Gdańsk Polska 13:00 | 3km | ELITA MEN Active Flow
5 Wudkowski Filip Elbląg Polska 13:00 | 3km | ELITA MEN xRunners opłacono on-line
6 Ehrlich Przemysław Gdańsk Polska 13:00 | 3km | ELITA MEN opłacono on-line
7 Gawlak Damian Warszawa Polska 13:00 | 3km | ELITA MEN
8 Rutkowski Mariusz Lubowidz Polska 13:00 | 3km | ELITA MEN WOLF TEAM opłacono on-line
9 Kropidłowski Grzegorz Łeczyn Dolny Polska 13:00 | 3km | ELITA MEN WOLF TEAM opłacono on-line
10 Zwierzyński Marek Prabuty Polska 13:00 | 3km | ELITA MEN TATA W BŁOTKU LATA opłacono on-line
11 Zdrenka Szymon Zakrzewo Polska 13:00 | 3km | ELITA MEN WOLF TEAM opłacono on-line
12 SIEKIERSKI PAWEŁ Poznań Polska 13:00 | 3km | ELITA MEN Dynamic Strong Gniezno opłacono on-line
13 Grzegorzyca Damian Banino Polska 13:00 | 3km | ELITA MEN opłacono on-line
14 Łuński Maciej ZŁOTÓW Polska 13:00 | 3km | ELITA MEN WOLF TEAM opłacono on-line
15 Mączyński Daniel Kętrzyn Polska 13:00 | 3km | ELITA MEN XRunners opłacono on-line
16 gawlik jakub sopot Polska 13:00 | 3km | ELITA MEN XRunners
17 Seweryn Mirosław Orle Polska 13:00 | 3km | ELITA MEN BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
18 Zieliński Bartosz Gniezno Polska 13:00 | 3km | ELITA MEN Dynamic Strong Gniezno opłacono on-line
19 Dukiewicz Dariusz Gwiazdowo Polska 13:00 | 3km | ELITA MEN Dynamic Strong Gniezno opłacono on-line
20 Jaciów Paweł Przemyśl Polska 13:00 | 3km | ELITA MEN WATAHA opłacono on-line
21 Epimach-szypillo Tomasz Gdansk Polska 13:00 | 3km | ELITA MEN opłacono on-line
22 Czapran Marek Gdańsk Polska 13:00 | 3km | ELITA MEN XRunners opłacono
23 Bąk Daniel Gdańsk Polska 13:00 | 3km | ELITA MEN Biegun OCR Team opłacono
24 Puzdrowski Jaroslaw Gdynia Polska 13:00 | 3km | ELITA MEN Biegun OCR Team opłacono
25 Bąk Kuba Gdańsk Polska 13:00 | 3km | ELITA MEN Biegun OCR Team opłacono
26 Kordalski Jarek Gdańsk Polska 13:00 | 3km | ELITA MEN XRunners opłacono
27 Zalejasz Sylwester Gdańsk Polska 13:00 | 3km | ELITA MEN XRunners opłacono
28 Wilk Kosma Gdańsk Polska 13:00 | 3km | ELITA MEN XRunners opłacono
29 Rękawek Szymon Gdańsk Polska 13:00 | 3km | ELITA MEN Biegun OCR Team opłacono on-line
30 Rybczyński Michał Rybczyński Waganiec Polska 13:00 | 3km | ELITA MEN ATLAS RUNNING TEAM opłacono on-line
31 Kondej Michał Gdańsk Polska 13:00 | 3km | ELITA MEN Active Flow opłacono
32 Jasiński Piotr Gdynia Polska 13:00 | 3km | ELITA MEN Active Flow opłacono
33 Tański Michał Gdańsk Polska 13:00 | 3km | ELITA MEN XRunners opłacono on-line
34 Soliwoda Jakub Olsztyn Polska 13:00 | 3km | ELITA MEN XRunners opłacono
35 Dęga Robert Gdańsk Polska 13:00 | 3km | ELITA MEN XRunners opłacono
36 Bagdziński Daniel Włocławek Polska 13:00 | 3km | ELITA MEN MOVE.Team
37 Gałuszyński Łukasz Gdynia Polska 13:00 | 3km | ELITA MEN Active Flow opłacono
38 Szupryczyński Krzysztof Gdańsk Polska 13:00 | 3km | ELITA MEN XRunners opłacono
39 Jastrzębski Rafał Pruszcz Gdański Polska 13:00 | 3km | ELITA MEN XRunners opłacono
40 Kłos Cezary Ciechocinek Polska 13:00 | 3km | ELITA MEN opłacono on-line
41 Nawrocki Michał Gdańsk Polska 13:00 | 3km | ELITA MEN XRunners opłacono


Wyświetleń: 13839

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ