Bieg 10 km Nordic walking 10 km

Bieg 10 km

Msc Numer Nazwisko Imię M pł Miejscowość Klub Dystans Meta
1 1008 GÓRALSKI MARCIN M 1 GDYNIA GEBRUDER WEISS Bieg 10 km 00:34:06.00
2 1018 NAWROCKI DARIUSZ M 2 GDAŃSK Bieg 10 km 00:34:55.38
3 1048 POBŁOCKI ADAM M 3 MŚCISZEWICE Bieg 10 km 00:36:28.14
4 1002 BISEK TOMASZ M 4 POGÓRZE Bieg 10 km 00:36:58.75
5 1009 GÓRECKI KACPER M 5 GDYNIA CHYLOŃSKIE DZIKI GDYNIA Bieg 10 km 00:37:32.63
6 1011 JEREMICZ MARCIN JEREMICZ M 6 GDAŃSK SZTAFETA NADZIEI Bieg 10 km 00:38:15.18
7 1010 GÓRECKI ROMAN M 7 GDYNIA CHYLOŃSKIE DZIKI GDYNIA Bieg 10 km 00:38:44.10
8 1023 RUCIŃSKI MAREK M 8 GDYNIA CHYLOŃSKIE DZIKI GDYNIA Bieg 10 km 00:39:32.83
9 1004 CZYSZAK MICHAŁ M 9 TCZEW Bieg 10 km 00:40:05.79
10 1043 NAWROCKI MARIUSZ M 10 GDAŃSK Bieg 10 km 00:41:14.82
11 1025 ŚLIWIŃSKI ADRIAN M 11 GDAŃSK HAKEN & BUBU TEAM Bieg 10 km 00:42:30.39
12 1029 WĄSIK BARTŁOMIEJ M 12 GDAŃSK Bieg 10 km 00:42:59.63
13 1022 RACZKOWSKI SEBASTIAN M 13 NOWY DWÓR GDAŃSKI Bieg 10 km 00:45:00.42
14 1028 URBANIAK MAREK M 14 GDAŃSK SP NR 35 W GDAŃSKU OLIWIE Bieg 10 km 00:45:20.05
15 1021 POPIELARCZYK ŁUKASZ M 15 WROCŁAW Bieg 10 km 00:47:45.62
16 1027 TOCHA ZBIGNIEW M 16 SKÓRCZ AKTYWNI KOCIEWIACY Bieg 10 km 00:48:13.07
17 1015 MUKHERJEE SHYAMAL M 17 GDANSK NIKE RUN CLUB Bieg 10 km 00:49:12.35
18 1014 ŁAZIŃSKI ZBIGNIEW M 18 ŁOWICZ ŁAGS AWANTURNIK ŁOWICZ Bieg 10 km 00:49:43.68
19 1046 MIASTOWSKI RAFAŁ M 19 WARSZAWA Bieg 10 km 00:49:50.93
20 1026 TARNOWSKI ANTONI M 20 PIASECZNO Bieg 10 km 00:49:52.35
21 1020 PIĄTKOWSKI PIOTR M 21 TCZEW Bieg 10 km 00:50:32.71
22 1006 DAWIDOWICZ ŁUKASZ M 22 NOWY DWOR GDAŃSKI Bieg 10 km 00:53:58.70
23 1012 KOWALSKI GRZEGORZ M 23 NOWY DWÓR GDAŃSKI Bieg 10 km 00:53:59.00
24 1013 KOZŁOWSKI JAN M 24 GDAŃSK Bieg 10 km 00:58:17.40
25 1001 ARENDT ILONA K 1 OSŁONKA Bieg 10 km 00:58:48.37
26 1024 RZESZUTEK MARTA K 2 GDAŃSK Bieg 10 km 01:00:17.88
27 1019 PALIWODA MARTA K 3 GDAŃSK Bieg 10 km 01:00:18.87
28 1050 JANKOWSKA NINA K 4 WARSZAWA Bieg 10 km 01:00:47.77
29 1016 NAUJOCKS MARTIN M 25 NORDHEIM Bieg 10 km 01:03:59.63
30 1017 NAUJOCKS WOLFGANG M 26 STEGNA Bieg 10 km 01:18:33.89


Nordic walking 10 km

Msc Numer Nazwisko Imię M pł Miejscowość Klub Dystans Meta
1 1041 ŚWISŁOCKI BOGDAN M 1 MIKOSZEWO BURSZTYNOWA GMINA STEGNA Nordic walking 10 km 01:02:21.31
2 1032 GAWKOWSKI PIOTR M 2 STAROGARD GDAŃSKI Nordic walking 10 km 01:02:50.53
3 1039 STAŃCZAK EDWARD M 3 MALBORK NORDIC WALKING MALBORK Nordic walking 10 km 01:03:15.80
4 1049 KORDECKI ROBERT M 4 STAROGARD GDAŃSKI MARATOŃCZYK WIELKI KLINCZ Nordic walking 10 km 01:04:42.03
5 1036 KOWNACKI BARTŁOMIEJ M 5 LASOWICE WIELKIE NORDIC WALKING MALBORK Nordic walking 10 km 01:05:49.08
6 1044 KUBALA PAWEŁ M 6 GDAŃSK NORDIC WALKING JAGIELOŃSKA Nordic walking 10 km 01:07:44.14
7 1035 KOLENKIEWICZ DARIUSZ M 7 ELBLĄG ELBLĄG Nordic walking 10 km 01:07:47.03
8 1040 STAŃCZAK GRAŻYNA K 1 GDAŃSK FACE NORDIC WALKING TEAM Nordic walking 10 km 01:11:56.63
9 1042 WANDTKE ANTONI M 8 REDA UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKU REDA Nordic walking 10 km 01:20:51.90
10 1047 MISZCZYK MAGDALENA K 2 WARSZAWA Nordic walking 10 km 01:21:54.79
11 1045 SINICYN BEATA K 3 WARSZAWA Nordic walking 10 km 01:22:03.05
12 1034 JEZNACH KINGA K 4 POMIECHÓWEK ZADYSZKA Nordic walking 10 km 01:35:18.27
13 1031 ARBASZEWSKA JUSTYNA K 5 NASIELSK ZADYSZKA Nordic walking 10 km 01:35:18.40
14 1038 MANDERLA PIOTR M 9 GDAŃSK Nordic walking 10 km 01:37:05.32

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ