Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Zehner Agnieszka Grudziądz Polska Bieg główny opłacono BM
2 Bednarczyk Nikodem Grudziądz Bieg dzieci opłacono BM
3 Piekarski Łukasz Grudziądz Polska Bieg główny opłacono BM
4 Potorski Krzysztof Grudziądz Polska Bieg dzieci Parkrun Grudziądz opłacono BM
5 Potorski Maciej Grudziądz Polska Bieg dzieci Parkrun Grudziądz opłacono BM
6 Giemza Marcel Grudziądz Polska Bieg główny SP NR 4 GRUDZIĄDZ opłacono BM
7 Giemza Laura Grudziądz Polska Bieg główny SP NR 4 GRUDZIĄDZ opłacono BM
8 Giemza Marzena Grudziądz Polska Bieg główny SP 13 Grudziądz opłacono BM
9 PIEŃCZEWSKA SYLWIA Grudziądz Polska Bieg główny Studio Sylwetka Grudziądz
10 Podjacka Zuzanna Grudziądz Bieg dzieci Przedszkole Miejskie Kopernika opłacono BM
11 Podjacka Julia Grudziądz Bieg dzieci SP15 Grudziądz opłacono BM
12 Podjacka Anna Grudziądz Polska Bieg główny Studio Sylwetka Grudziądz opłacono BM
13 Jargiło Julian Grudziądz Polska Bieg dzieci NSP Węgrowo opłacono BM
14 Dombrowski Nataniel Grudziądz Polska Bieg dzieci Stowarzyszenie Sezam / Niebieska Kraina opłacono BM
15 Olechowicz Arek Grudziądz Polska Bieg główny opłacono BM
16 Olechowicz Alicja Grudziądz Polska Bieg główny Olki opłacono BM
17 Łazarska Andzelika Grudziądz Polska Bieg dzieci Dolna Grupa opłacono BM
18 Łabaj Nikola Dragacz Polska Bieg dzieci Dolna Grupa opłacono BM
19 Ćwik Natalia Dragacz Polska Bieg główny Dolna Grupa opłacono BM
20 Hineborg Bogumiła Wielki lubień Polska Bieg główny opłacono BM
21 Ćwik Joanna Dragacz Polska Bieg główny Dolna Grupa opłacono BM
22 Kaczorowska Iga Grudziadz Polska Bieg dzieci Przedszkole Miejskie Konarskiego opłacono BM
23 Grabowski Szymon Grudziądz Polska Bieg dzieci Szkoła Podstawowa nr 15 Grudziądz opłacono BM
24 Kamiński Szymon Ruda Polska Bieg dzieci opłacono BM
25 Kozłowski Łukasz Grudziądz Polska Bieg dzieci opłacono BM
26 Kozłowska Martyna Grudziądz Polska Bieg dzieci Stowarzyszenie SEZAM / Tuptusie Grudziądz opłacono BM
27 Swakowski Leon Grudziądz Polska Bieg dzieci Sp 7 opłacono BM
28 Swakowska Lena Grudziądz Polska Bieg dzieci Sp 7 opłacono BM
29 Pożywiłko Marta Grudziądz Polska Bieg dzieci Szkoła podstawowa nr 9 opłacono BM
30 Wiśniewska Anna Grudziądz Polska Bieg główny Aktywny Grudziądz opłacono BM
31 Wiśniewski Jakub Grudziądz Polska Bieg dzieci Sp21 opłacono BM
32 Wiśniewski Kacper Grudziądz Polska Bieg dzieci opłacono BM
33 Gibas Dagmara Wielkie Stwolno Polska Bieg dzieci Szkoła Podstawowa w Michalu opłacono BM
34 Brzozowski Szymon Grudziądz Polska Bieg dzieci Przedszkole Lotnisko opłacono BM
35 Fedrau Jacek Jasiewo Polska Bieg główny opłacono BM
36 Dalka Karol Grudziądzu Polska Bieg główny opłacono BM
37 Dalka Jarosław Grudziądzu Polska Bieg główny opłacono BM
38 Bilski Aleksander Grudziądz Polska Bieg dzieci opłacono BM
39 Dalka Renata Grudziądz Polska Bieg główny opłacono BM
40 Bilski Aleksander Grudziądz Polska Bieg dzieci
41 Szymkowicz Emilia Grudziądz Polska Bieg dzieci opłacono BM
42 Radyszewski Mikołaj Grudziądz Polska Bieg dzieci opłacono BM
43 Radyszewska Aleksandra Grudziądz Polska Bieg dzieci opłacono BM
44 Katarzyna Drążek Grudziądz Polska Bieg główny Sp 5 Grudziądz opłacono BM
45 Łazarska Kornelia Grudziądz Polska Bieg dzieci Sp 5 Grudziądz opłacono BM
46 Odyja Anna Grudziądz Polska Bieg główny opłacono BM
47 Gutowska Magda Malbork Polska Bieg główny Polish Nordic Walking Academy opłacono BM
48 Gutowski PAWEŁ Malbork Polska Bieg główny Polish Nordic Walking Academy opłacono BM
49 Jóźwiak Krystian Grudziądz Polska Bieg dzieci
50 Juszczak-Żywiecka Agnieszka Grudziądz Polska Bieg główny opłacono BM
51 Laskowska Joanna Grudziądz Polska Bieg główny opłacono BM
52 Szmechel Łukasz Świecie Polska Bieg główny HABER TEAM opłacono BM
53 Pąsiek Natalia Rogóźno Polska Bieg główny opłacono BM
54 JANUS Dawid Świecie Polska Bieg główny GRP opłacono BM
55 JANUS Małgorzata Świecie Polska Bieg główny GRP opłacono BM
56 Synkowicz Tomasz Grudziądz Polska Bieg główny opłacono BM
57 Synkowicz Magdalena Grudziądz Polska Bieg główny Stowarzyszenie SEZAM opłacono BM
58 Smeja Kamil Grupa Polska Bieg główny opłacono BM
59 Piłat Izabela Sztynwag Polska Bieg główny opłacono BM
60 Ramlau Magdalena Grudziądz Polska Bieg główny opłacono BM
61 Słomińska Agnieszka Grudziądz Polska Bieg główny opłacono BM
62 Kaca Kazimiera Jezewo Polska Bieg główny opłacono BM
63 Piatkowski Krzysztof Dziki Polska Bieg główny HABER TEAM opłacono BM
64 Kaca Kazimiera Jezewo Polska Bieg główny
65 Kernstein Oliwia Grudziądz Polska Bieg główny opłacono BM
66 Lisińska Zuzanna Grudziądz Polska Bieg główny opłacono BM
67 Brac-Walczyk Małgorzata Grudziądz Polska Bieg główny opłacono BM
68 Balcerzak Dorota Grudziądz Polska Bieg główny SP nr 20 Grudziądz opłacono BM
69 Flis Edyta Grudziądz Polska Bieg główny opłacono BM
70 Kalińska Jesika Grudziądz Polska Bieg główny opłacono BM
71 Nowakowska Agnieszka Grudziądz Polska Bieg główny opłacono BM
72 KOWAROWSKI ŁUKASZ Grudziądz Polska Bieg główny opłacono BM
73 Jóźwiak Aneta Grudziądz Polska Bieg dzieci opłacono BM
74 Laskowski Jakub Grudziądz Polska Bieg główny opłacono BM
75 Nosek Krzysztof Grudziądz Polska Bieg główny RCI Bydgoszcz opłacono BM
76 Konrad Szymon Toruń Polska Bieg dzieci opłacono BM
77 Konrad Tomasz Toruń Polska Bieg dzieci opłacono BM
78 Jakubowski Leszek Szembruk Polska Bieg główny opłacono BM
79 Jakubowska Izabela Szembruk Polska Bieg główny opłacono BM
80 Mazuchowska Katarzyna Szembruk Polska Bieg główny opłacono BM
81 Osuch Antonina Grudziądz Polska Bieg dzieci opłacono BM
82 Przeracka Nadia Grudziądz Polska Bieg główny Szkoła Sp. Nr 5 opłacono BM
83 Leśko Julia Grudziądz Polska Bieg dzieci Przedszkole Miejskie Kopernika opłacono BM
84 Leśko Tomasz Grudziądz Polska Bieg dzieci Stowarzyszenie SEZAM opłacono BM
85 Tarnecka Nikola Grudziądz Polska Bieg dzieci SP18 opłacono BM
86 Tarnecki Radosław Grudziądz Polska Bieg dzieci Olimpia Grudziądz opłacono BM
87 Rasmus Marcin Grudziądz Polska Bieg dzieci
88 Rasmus Marcin Grudziądz Polska Bieg główny opłacono BM
89 Banach Ksawery Grudziądz Bieg dzieci opłacono BM
90 Wiśniewska Nadia Grudziądz Polska Bieg dzieci Sp4 Grudziądz opłacono BM
91 Kulaszewska Blanka Górna Grupa Polska Bieg główny opłacono BM
92 Kozłowski Łukasz Grudziądz Polska Bieg główny opłacono BM
93 Sendyk Filip Wielkie Stwolno Polska Bieg dzieci opłacono BM
94 Sendyk Jakub Wielkie Stwolno Polska Bieg dzieci opłacono BM
95 Malinowska Karolina Grudziądz Polska Bieg dzieci SP20 opłacono BM
96 Cichocka Celestyna Gruta Polska Bieg główny opłacono BM
97 Rębowska Julia Grudziądz Polska Bieg dzieci SP nr 20 Grudziądz opłacono BM
98 Mleczko Wiktoria Grudziądz Polska Bieg dzieci opłacono BM
99 Mleczko Antoni Grudziądz Polska Bieg dzieci opłacono BM
100 Walawander Weronika Grudziądz Polska Bieg dzieci SP nr 20 Grudziądz opłacono BM


Wyświetleń: 8907

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ