Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Ostrowska Justyna Pabianice Polska Bieg 5 km Aflofarm Active Team
2 Czepczor Klaudyna Łódź Polska Bieg 5 km opłacono BM
3 Chobot Szymon Łódź Polska Bieg 5 km Tosia Team opłacono BM
4 Kalinowski Łukasz Łódź Polska Bieg 5 km opłacono BM
5 Kalinowski Łukasz Łódź Polska Bieg 5 km
6 Kołodziejczyk Marek Łódź Polska Bieg wirtualny opłacono BM
7 Trzcinka Michał Łódż Polska Bieg 5 km opłacono BM
8 Nowogródzka Joanna Omastrand Norwegia Bieg wirtualny opłacono BM
9 Wojtasik-Wachowska Kamila Wełtyń Polska Bieg wirtualny opłacono BM
10 Pilch Stasiak ❤Anna Łódź Polska Nordic walking 5 km Wheelchair Runners Łódź
11 Mrugalska ❤Alicja Łask Polska Bieg 5 km Aflofarm Active Team
12 Mrugalska ❤Anna Łask Polska Bieg 5 km Aflofarm Active Team
13 Niedźwiedzka ❤Zuzanna Łódź Polska Bieg 5 km Zespół szkół rzemiosła
14 Markiewicz - Czołnowska ❤Agnieszka Łódź Polska Bieg 5 km mBank
15 Kajl ❤Dorota Łódź Polska Bieg 5 km mBank
16 Rogowska ❤Dorota Łódź Polska Bieg 5 km mBank
17 Grzejdziak ❤AGATA ŁÓDŹ Polska Nordic walking 5 km Wheelchair Runners Łódź
18 Gać ❤Iga Łódż Polska Nordic walking 5 km Wheelchair Runners Łódź
19 Dratkowicz ❤Kamila Łódź Polska Nordic walking 5 km Wheelchair Runners Łódź
20 Załęska ❤Marta Łódź Polska Nordic walking 5 km Wheelchair Runners Łódź
21 Ochocka Ewa Łódź Polska Nordic walking 5 km opłacono BM
22 Głowacka Emilia Brodnia Dolna 34 Polska Bieg 5 km opłacono BM
23 Głowacki Jarosław Brodnia Dolna Polska Bieg 5 km opłacono BM
24 Chmielecki Mariusz Łódź Polska Bieg 5 km mBank opłacono BM
25 Wieprzkowicz Piotr Łódź Polska Bieg towarzyszący na 200 m ŁÓDŹ KOCHA SPORT opłacono BM
26 Bogucka-Sroka Magdalena Łódź Polska Bieg 5 km opłacono BM
27 Jóźwiak Natan Łódź Polska Bieg towarzyszący na 200 m Tosia Team opłacono BM
28 Igner Iwona Łódź Polska Nordic walking 5 km Tosia Team opłacono BM
29 Tybura Anna Łódź Polska Bieg 5 km opłacono BM
30 Pietrzak Małgorzata Łódź Polska Nordic walking 5 km opłacono BM
31 Żywiołek Albert Stary Kocin Polska Bieg 5 km opłacono BM
32 Wójcik Kamil Łódź, pow. Łódź Polska Bieg 5 km opłacono BM
33 Siurtek-Wawrzko Kacper Łódź Polska Bieg towarzyszący na 100 m opłacono BM
34 Siurtek-Wawrzko Wiktoria Łódź Polska Bieg towarzyszący na 500 m opłacono BM
35 Pieczątka Filip Łódź Polska Bieg towarzyszący na 200 m opłacono BM
36 Wachowiec Zosia Łódź Polska Bieg towarzyszący na 200 m opłacono BM
37 Wachowiec Julia Łódź Polska Bieg towarzyszący na 500 m opłacono BM
38 Wachowiec Anna Łódź Polska Nordic walking 5 km opłacono BM
39 Wachowiec Marcin Łódź Polska Nordic walking 5 km opłacono BM
40 Grygiel ❤Michał Łódź (Łódź-Bałuty) Polska Bieg 5 km
41 Stasiowski Henryk Łódź Polska Nordic walking 5 km Tosia Team opłacono BM
42 Stasiowska Stanisława Łódź Polska Nordic walking 5 km Tosia Team opłacono BM
43 Trzmiel Elenka Łódź Polska Bieg towarzyszący na 200 m ŁÓDŹ KOCHA SPORT opłacono BM
44 Trzmiel Milena Łódź Polska Bieg 5 km ŁÓDŹ KOCHA SPORT opłacono BM
45 Cieplak Malgorzata Frelek Łódź Polska Bieg 5 km opłacono BM
46 Pietras Wiktor Łódź Polska Bieg towarzyszący na 200 m Razem Trenujemy Sport opłacono BM
47 Pietras Kacper Łódź Polska Bieg towarzyszący na 500 m Razem Trenujemy Sport opłacono BM
48 Wojnarowska ❤Monika Łódź Polska Nordic walking 5 km Aflofarm Active Team
49 Mrugalski ❤Julian Łask Polska Bieg towarzyszący na 500 m Aflofarm Active Team
50 Mrugalska ❤Alicja Łask Polska Bieg towarzyszący na 500 m Aflofarm Active Team
51 Mrugalska ❤Katarzyna Łask Polska Bieg 5 km Aflofarm Active Team
52 Pluta ❤Joanna Łódź Polska Bieg 5 km Aflofarm Active Team
53 Kozłowski ❤Tomasz Łódź Polska Bieg 5 km Aflofarm Active Team
54 Karpiński ❤Adam Orpelów Polska Bieg towarzyszący na 200 m Aflofarm Active Team
55 Karpiński ❤Paweł Orpelów Polska Bieg 5 km Aflofarm Active Team
56 Dąbrowska ❤Patrycja Łódź Polska Bieg towarzyszący na 100 m Aflofarm Active Team
57 Dąbrowski ❤Kamil Łódź Polska Bieg 5 km Aflofarm Active Team
58 Kardas ❤Karolina PABIANICE Polska Bieg 5 km Aflofarm Active Team
59 Koch ❤Agnieszka Łódź Polska Bieg 5 km Aflofarm Active Team
60 Cieplucha ❤Dorota Łódź Polska Bieg 5 km Aflofarm Active Team
61 Szyndlauer Mateusz Łódź Polska Bieg 5 km Dobre Chłopaki opłacono BM
62 Pakuła Tomasz Kwiatkowice Kolonia 5 Polska Bieg 5 km opłacono BM
63 Bartczak Iwona Łódź Polska Nordic walking 5 km opłacono BM
64 Antosiak Martyna Łódź Polska Bieg 5 km opłacono BM
65 Domzalska Agnieszka Bydgoszcz Polska Bieg 5 km opłacono BM
66 Balcerzak Mariusz Łódź Polska Bieg 5 km Droga Do Ultra / Szakale Bałut Łódź opłacono BM
67 Krasoń Beata Łódź Polska Bieg 5 km opłacono BM
68 GUNTHER Krzysztof Łódz Polska Bieg 5 km Razem Trenujemy Sport opłacono BM
69 Gunther Dawid Łódź Polska Bieg 5 km Razem Trenujemy Sport opłacono BM
70 Gunther Marta Łódź Polska Bieg 5 km Razem Trenujemy Sport opłacono BM
71 Tobera Mariusz Zgierz Polska Bieg wirtualny opłacono BM
72 Tobera Sylwia Zgierz Polska Bieg wirtualny opłacono BM
73 Kochanowicz Joanna Warszawa Polska Nordic walking 5 km
74 Kościelny Tomasz Warszawa Polska Nordic walking 5 km
75 Jaros Adam Lodz Polska Bieg towarzyszący na 500 m opłacono BM
76 Jaros Radosław Łódź Polska Bieg 5 km opłacono BM
77 Ochocki Piotruś Łódź Polska Bieg towarzyszący na 100 m opłacono BM
78 Piątkowska Karolina ŁÓDŹ Polska Bieg towarzyszący na 100 m opłacono BM
79 Kalinowska ❤Anna Łodz Polska Bieg 5 km KLUB SPORTOWY ULTRA TEAM ŁÓDŹ
80 Oleszczyk Ludwik Łódź Polska Bieg towarzyszący na 100 m pm 206 opłacono BM
81 Oleszczyk Mira Łódź Polska Bieg towarzyszący na 100 m pm 206 opłacono BM
82 Stolarz Marzena Łódź Polska Bieg 5 km opłacono BM
83 Wójcik Marzena Łódź Polska Bieg 5 km opłacono BM
84 Papka Filip Łódź Polska Bieg 5 km opłacono BM
85 Papka Izabela Łódź Polska Bieg towarzyszący na 100 m opłacono BM
86 Papka Danuta Łódź Polska Bieg 5 km opłacono BM
87 Kornacka Monika Aleksandrów Łódzki Polska Bieg 5 km Babski Team z Aleksa opłacono BM
88 Rosiak Wiesława Łódź Polska Bieg 5 km Tosia Team opłacono BM
89 Gidelska ❤ Ania Łódź Polska Bieg 5 km
90 Ostrowska Jola Aleksandrów Polska Bieg 5 km opłacono BM
91 GALOCH Robert Aleksandrów Łódzki Polska Bieg 5 km Sobotnia Grupa Biegowa LZG opłacono BM
92 Borkowska Anna Aleksandrów Łódzki Polska Bieg 5 km Babski Team z Aleksa opłacono BM
93 Jarosz Dawid Łódź Polska Bieg 5 km #happyrunners opłacono BM
94 Gibalska Katarzyna Stary Adamów Polska Bieg 5 km Babski Team z Aleksa opłacono BM
95 Nowak Iza Aleksandrów Łódzki Polska Bieg 5 km Babski Team z Aleksa opłacono BM
96 Pietrzak Anna Aleksandrów Łódzki Polska Bieg 5 km Babski Team z Aleksa opłacono BM
97 Korc Anna Aleksandrów Łódzki Polska Bieg 5 km BABSKI KLUB Z ALEKSA opłacono BM
98 Gajewczyk Hanna Zduńska Wola Polska Bieg towarzyszący na 500 m Przegoń Raka dla Dzieciaka
99 Gajewczyk Wiktor Zduńska Wola Polska Bieg 5 km Przegoń Raka dla Dzieciaka
100 Siemiński Piotr ŁÓDZ Polska Nordic walking 5 km opłacono BM


Wyświetleń: 4291

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ