Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Ryś Agnieszka Katowice Polska Małżeństwa opłacono
2 Radochoński Tomasz Katowice Polska Pozostałe osoby opłacono
3 MILKOWSKI Jan Świętochłowice Polska Pozostałe osoby opłacono
4 Madej Marek Chorzów Polska Pozostałe osoby opłacono
5 HEFEMAN EWA Katowice Polska Pozostałe osoby opłacono
6 Jastrzębska Ewa Katowice Polska Pozostałe osoby Truchtacz Mysłowice opłacono
7 Duda Krzysztof Mikołów Polska Pozostałe osoby Silesia running team opłacono
8 Łosoń Kamil Gostyń Polska Pozostałe osoby opłacono
9 Nosiła Bożena, Aleksander Zabrze Polska Małżeństwa opłacono
10 Hałas Marcin Czechowice-Dziedzice Polska Pozostałe osoby opłacono
11 Różański Janusz Mikołów Polska Pozostałe osoby opłacono
12 Wita Aneta Orzesze Polska Pozostałe osoby opłacono
13 Szwan Grzegorz Orzesze Polska Małżeństwa opłacono
14 Szwan Grażyna Orzesze Polska Małżeństwa opłacono
15 Wita Teresa Orzesze Polska Pozostałe osoby opłacono
16 Nieradzik Marek Nieradzik Gostyń Polska Pozostałe osoby Łogyń Kurła opłacono
17 Rydzewski Grzegorz Ruda Śląska Polska Pozostałe osoby opłacono
18 Chuderska Izabela Jaworzno Polska Pozostałe osoby opłacono
19 Młynarska Bernadetta Ruda Śląska Polska Pozostałe osoby Carbon Silesia Sport Katowice opłacono
20 Pinkawa Olgierd Katowice Polska Pozostałe osoby opłacono
21 Dydziak Iwona Sosnowiec Polska Pozostałe osoby opłacono
22 Czado Weronika Będzin Polska Pozostałe osoby opłacono
23 Smolak Rafał Katowice Polska Pozostałe osoby opłacono
24 Rolnik Bartosz MIKOŁÓW Polska Pozostałe osoby opłacono
25 Rolnik Remigiusz MIKOŁÓW Polska Pozostałe osoby opłacono
26 Gustyn Bartłomiej Orzesze Polska Dzieci i młodzież do lat 18 opłacono
27 Gustyn Marek Orzesze Polska Małżeństwa opłacono
28 Gustyn Sabina Orzesze Polska Małżeństwa opłacono
29 Janeczek Marcin Katowice Polska Pozostałe osoby opłacono
30 Rumanek Sylwia Katowice Polska Pozostałe osoby Stadion Śląski opłacono
31 Holecka Beata Katowice Polska Pozostałe osoby opłacono
32 Jędruś Olgierd Mysłowice Polska Pozostałe osoby ZET RUNNERS opłacono
33 Stawowy Wojciech Katowice Polska Dzieci i młodzież do lat 18 Drużyna Biegowa opłacono
34 Sidło-Stawowy Agata Katowice Polska Pozostałe osoby Drużyna Biegowa opłacono
35 Kabała Iwona SOSNOWIEC Polska Małżeństwa Pędzący Kocideł opłacono
36 Kabała Tomasz SOSNOWIEC Polska Małżeństwa Pędzący Kocideł opłacono
37 Urlik Piotr Katowice Polska Pozostałe osoby opłacono
38 Kułakowska Halina Olkusz Polska Pozostałe osoby Drużyna SMA opłacono
39 Romańska Klaudia Dąbrowa Górnicza Polska Pozostałe osoby W pogoni za duchem opłacono
40 Kubiak Bartosz Sosnowiec Polska Dzieci i młodzież do lat 18 opłacono
41 Kubiak Rafał Sosnowiec Polska Pozostałe osoby W pogoni za duchem opłacono
42 Lubowiecka Barbara Katowice Polska Małżeństwa WATAHA opłacono
43 Lubowiecki Adam Katowice Polska Małżeństwa WATAHA opłacono
44 Basa Przemysław Ruda Śląska Polska Pozostałe osoby KRS TKKF JATRZĄB RUDA ŚLĄSKA opłacono
45 Serafińska Anetta Sosnowiec Polska Małżeństwa opłacono
46 Serafiński Marek Sosnowiec Polska Małżeństwa opłacono
47 Głąb Waldemar Tychy Polska Małżeństwa opłacono
48 Głąb Jakub Tychy Polska Dzieci i młodzież do lat 18 opłacono
49 Głąb Amelia Tychy Polska Dzieci i młodzież do lat 18 opłacono
50 Głąb Magdalena Tychy Polska Małżeństwa opłacono
51 Nowińska Marta Sosnowiec Polska Pozostałe osoby opłacono
52 Bodzianowski Paweł Ruda Śląska Polska Dzieci i młodzież do lat 18 opłacono
53 Morawiec Tadeusz Ruda Śląska Polska Osoby urodzone w roku 1949 i wcześniej
54 Bodzianowski Marek Ruda Śląska Polska Małżeństwa Golden Team opłacono
55 Bodzianowska Joanna Ruda Śąska Polska Małżeństwa Golden Team opłacono
56 Dendra Marcin Chorzów Polska Pozostałe osoby Trees' Friend opłacono
57 Szczerba Sylwia Sosnowiec Polska Małżeństwa opłacono
58 Szczerba Andrzej Sosnowiec Polska Małżeństwa opłacono
59 Mazur Marek Wyry Polska Pozostałe osoby opłacono
60 Śliwka Krzysztof Chorzów Polska Pozostałe osoby Cho_mi_ki opłacono
61 Postek Danuta Poznań Polska Pozostałe osoby Zielone Groszki opłacono
62 Walter Janusz Mikołów Polska Pozostałe osoby Malinowe Gwiazdy opłacono
63 Wieczorek Rafał Chorzów Polska Pozostałe osoby opłacono
64 Ganita Przemysław Ruda Śląska Polska Pozostałe osoby Legins'y opłacono
65 Rajda Michał Ruda Śląska Polska Pozostałe osoby Legins'y opłacono
66 Ryś Weronika Katowice Polska Małżeństwa opłacono
67 Ogrodny Sebastian Katowice Polska Małżeństwa opłacono
68 Miska Joanna Sosnowiec Polska Pozostałe osoby opłacono
69 Biskup-Kubiczek Anna Łaziska Górne Polska Pozostałe osoby opłacono
70 Urlik Rafal Katowice Polska Pozostałe osoby FC Szyszolandia Katowice opłacono
71 Radoła Marcin Katowice Polska Pozostałe osoby LAMMI FUNDAMENT opłacono
72 Sacała Natalia katowice Polska Dzieci i młodzież do lat 18 opłacono
73 Sacała Daniel Katowice Polska Pozostałe osoby opłacono
74 Kluska Piotr Katowice Polska Małżeństwa Huragan Ligota opłacono
75 Kluska Sylwia Katowice Polska Małżeństwa Huragan Ligota opłacono
76 Gerycki Łukasz Gerycki Bieruń Polska Pozostałe osoby opłacono
77 Sitko Sylwester Preczów Polska Małżeństwa opłacono
78 ZYCH WIOLETA PRECZÓW Polska Małżeństwa opłacono
79 Pawłowski Sebastian Chorzów Polska Małżeństwa opłacono
80 Pawłowska Agnieszka Pawłowska Chorzów Polska Małżeństwa opłacono
81 Szynwelski Michał Katowice Polska Pozostałe osoby Dziubusie opłacono
82 Sufin Karolina Katowice Polska Pozostałe osoby Dziubusie opłacono
83 Seget Marek Chorzów Polska Pozostałe osoby Niezorientowani BnO opłacono
84 Mierzejewska Gosia Mysłowice Polska Pozostałe osoby opłacono
85 Raszka Piotr Katowice Polska Dzieci i młodzież do lat 18 opłacono
86 Raszka Ewelina Katowice Polska Pozostałe osoby opłacono
87 Bujoczek Milena Bytom Polska Dzieci i młodzież do lat 18 opłacono
88 Bujoczek Piotr Bytom Polska Małżeństwa opłacono
89 Bujoczek Ewa Bujoczek Bytom Polska Małżeństwa opłacono
90 Wiesner Tomasz Katowice Polska Małżeństwa opłacono
91 Wiesner Stanisława Katowice Polska Małżeństwa opłacono
92 Tomczyk-Nowak Małgorzata Będzin Polska Pozostałe osoby opłacono
93 Drzewiecki Sławomir Gliwice Polska Pozostałe osoby opłacono
94 Łozowska Małgorzata Siemianowice Śląskie Polska Pozostałe osoby Trees' Friend opłacono
95 Antowski Tomasz Poznań Polska Pozostałe osoby opłacono
96 Rogowicz Piotr Dąbrowa Górnicza Polska Pozostałe osoby opłacono
97 Chodun Hanna Ruda Śląska Polska Pozostałe osoby Nordic Walking Powiatu Mikołowskiego opłacono
98 Wolny Leszek Katowice Polska Pozostałe osoby Nordic Walking Stadion Śląski opłacono
99 Polak Leszek Katowice Polska Pozostałe osoby opłacono
100 Gębka Robert Mikołów Polska Pozostałe osoby opłacono


Wyświetleń: 4886

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ