Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Kasprzak Ewelina Warszawice Polska Dystans 1963m
2 Choim Igor Sobienie Biskupie Polska Dystans 1963m
3 Choim Sylwia Sobienie Biskupie Polska Dystans 1963m
4 BABSKA OLIWIA SOBIENIE JEZIORY Polska Dystans 1963m Szkoła podstawowa Sobienie Jeziory
5 Urban Jerzy Łódź Polska Dystans 1963m
6 Gajownik Janina Szymanowice Duże Polska Dystans 1963m
7 Cichecki Mateusz Osieck Polska Dystans 1963m GKS Osieck
8 Jobda Maciej Józefów Polska Dystans 1963m
9 Cichecki Michał Osieck Polska Dystans 1963m
10 Cichecki Bartek Warszówka Polska Dystans 1963m
11 Bąk Marcin Sobienie Biskupie Polska Dystans 1963m
12 Bąk Lidia Sobienie Biskupie Polska Dystans 1963m
13 POPŁAWSKI Szymon Warszawa Polska Dystans 1963m Szkoła podstawowa
14 Tomaszewski Sławomir Warszawa Polska Dystans 1963m
15 Wygnańska-Gajcy Magda Warszawa Polska Dystans 1963m
16 Gajcy Miłosz Warszawa Polska Dystans 1963m
17 Gajcy Jagoda Warszawa Polska Dystans 1963m
18 Gajcy Artur Warszawa Polska Dystans 1963m
19 Wegrzyn Michał Warszawa Polska Dystans 1963m
20 Wegrzyn Emilia Warszawa Polska Dystans 1963m
21 Wegrzyn Julita Warszawa Polska Dystans 1963m
22 Brzezinska Aneta Marki Polska Dystans 1963m
23 Brzezinska Blanka Marki Polska Dystans 1963m
24 Brzezinska Kinga Marki Polska Dystans 1963m
25 Brzezinski Bartek Marki Polska Dystans 1963m
26 Brzezinski Hubert Marki Polska Dystans 1963m
27 Pomirski Aleksander Piaseczno Polska Dystans 1963m
28 Dębowska Karolina Warszawice Polska Dystans 1963m
29 Dębowska Małgorzata Warszawice Polska Dystans 1963m
30 Rębkowski Norbert Łukówiec Polska Dystans 1963m
31 Hys Andrzej Hys OSIECK Polska Dystans 1963m
32 Rębkowski Sebastian Łukówiec Polska Dystans 1963m
33 Rębkowska Anna Łukówiec Polska Dystans 1963m
34 Sulejewska Alicja Warszawice Polska Dystans 1963m
35 Sulejewska Laura Warszawice Polska Dystans 1963m
36 Sulejewska Ewelina Warszawice Polska Dystans 1963m
37 Żywek Diana Całowanie Polska Dystans 1963m
38 Żywek Michalina Całowanie Polska Dystans 1963m
39 Żywek Paweł Całowanie Polska Dystans 1963m
40 Banasiewicz Paweł Warszawa Polska Dystans 1963m
41 Adamusinski Jacek Sobienie Biskupie Polska Dystans 1963m
42 Adamusinski Kacper Sobienie Biskupie Polska Dystans 1963m
43 Adamusinska Weronika Sobienie Biskupie Polska Dystans 1963m Szkoła podstawowa Sobienie Jeziory
44 Grylak Jan Wysoczyn Polska Dystans 1963m Szkoła podstawowa
45 Kuźdub Piotr Warszawa Polska Dystans 1963m
46 Załuga Maria Łowicz Polska Dystans 1963m
47 Czarczyk Gabriel Łowicz Polska Dystans 1963m
48 Załuga Franciszek Łowicz Polska Dystans 1963m
49 Załuga Oktawian Łowicz Polska Dystans 1963m
50 Czarczyk Suzanna Łowicz Polska Dystans 1963m
51 Czarczyk Christopher Łowicz Polska Dystans 1963m
52 Załuga Paweł Łowicz Polska Dystans 1963m
53 Czarczyk Patrycja Łowicz Polska Dystans 1963m
54 Zielińska Magda Suszka Polska Dystans 1963m
55 Nowosielski Bartłomiej Kamieniec Ząbkowicki Polska Dystans 1963m
56 Rytka Dominik Sobienie-Jeziory Polska Dystans 1963m
57 Rytka Mateusz Sobienie-Jeziory Polska Dystans 1963m
58 Rytka Piotr Sobienie-Jeziory Polska Dystans 1963m
59 Koza Zbigniew Michałowice Polska Dystans 1963m
60 Łuczynski Michał Warszawa Polska Dystans 1963m Szkoła podstawowa
61 Łuczynski Cyryl Piastów Polska Dystans 1963m
62 Łuczyński Paweł Piastów Polska Dystans 1963m
63 Bajerowski Grzegorz Sobolew Polska Dystans 1963m
64 Krawczyk Jakub Sobolew Polska Dystans 1963m
65 Popławski Paweł Warszawa Polska Dystans 1963m Szkoła podstawowa
66 Raciborski Dawid Warszawa Polska Dystans 1963m Szkoła podstawowa
67 Raciborski Paweł Warszawa Polska Dystans 1963m
68 Raciborska NATALIA Warszawa Polska Dystans 1963m Szkoła podstawowa
69 Baran Magdalena Sobienie Jeziory Polska Dystans 1963m
70 Falkiewicz Rafał Warszawa Polska Dystans 1963m
71 Łabędź Ewa Warszawa Polska Dystans 1963m
72 Dębski Damian Karczew Polska Dystans 1963m
73 Rytka Łukasz Dziecinów Polska Dystans 1963m
74 Kurek Szymon Dziecinów Polska Dystans 1963m
75 Kurek Karol Dziecinów Polska Dystans 1963m
76 Kurek Michał Dziecinów Polska Dystans 1963m
77 Łysiak Anna Sobienie Biskupie Polska Dystans 1963m
78 Wasążnik Hanna Sobienki Polska Dystans 1963m SP Osieck
79 Wasążnik Grzegorz Sobienki Polska Dystans 1963m SP Osieck
80 Wasążnik Mariusz Sobienki Polska Dystans 1963m Stopka Pilawa
81 Bogusz Anna Pilawa Polska Dystans 1963m Stopka Pilawa
82 Nowosz Diana Sobienie Biskupie Polska Dystans 1963m
83 Krawczyk Kacper SOBIENIE-JEZIORY Polska Dystans 1963m
84 Krawczyk Szymon SOBIENIE-JEZIORY Polska Dystans 1963m
85 Krawczyk Grzegorz Sobienie-Jeziory Polska Dystans 1963m
86 Krawczyk Emilia SOBIENIE-JEZIORY Polska Dystans 1963m
87 Kozłowski Albert Cegłów Polska Dystans 1963m
88 Kozłowska Aleksandra Cegłów Polska Dystans 1963m
89 Kozłowski Wiktor Cegłów Polska Dystans 1963m
90 Kozłowski Grzegorz Cegłów Polska Dystans 1963m
91 CZYŻ JUSTYNA Warszawa Polska Dystans 1963m
92 Zakrzewski Marcin Ostrówek Polska Dystans 1963m
93 Hass Łukasz Łukówiec Polska Dystans 1963m
94 Hass Lidia Łukówiec Polska Dystans 1963m
95 Jankowski Jakub Warszawa Polska Dystans 1963m
96 Wojciechowski Jakub Karczew Polska Dystans 1963m
97 Jasiński Łukasz Złotokłos Polska Dystans 1963m
98 Lewandowski Andrzej Warszawa Polska Dystans 1963m
99 Tomasz Cichecki Tomasz Sobienie Jeziory Polska Dystans 1963m
100 Łabędzki Piotr Piaseczno Polska Dystans 1963m PIO-RUN


Wyświetleń: 2562

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ