Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 TARASZKA Ireneusz Gniewkowo Polska 1963m KP PSP Inowrocław
2 Gołębiewski Norbert ALEKSANDRÓW KUJAWSKI Polska 1963m Szkoła Podstawowa nr 3
3 Dyoniziak Marcin Aleksandrów Kujawski Polska 1963m
4 Bajdalska Ewelina Aleksandrów Kujawski Polska 1963m
5 Lewandowski Karol Ciechocinek Polska 1963m
6 Bajdalska Maria Aleksandrów Kujawski Polska 1963m
7 Bajdalski Michał Aleksandrów Kujawski Polska 1963m Kolegium Kujawskie XX Salezjanów
8 Bajdalska Kinga Aleksandrów Kujawski Polska 1963m Kolegium Kujawskie XX Salezjanów
9 Bajdalski Szymon Aleksandrów Kujawski Polska 1963m
10 Bajdalski Radosław Rudunki Polska 1963m
11 Kania Monika Osięciny Polska 1963m
12 Żbikowski Rafał Aleksandrów Kujawski Polska 1963m
13 Partyka Grzegorz Aleksandrów Kujawski Polska 1963m Mikulky Team
14 Groncikowski Tomasz Raciążek Polska 1963m
15 Kostrzewska Angelika Aleksandrów Kujawski Polska 1963m #bieganienawesoło
16 Groncikowski Jakub Raciążek Polska 5000m SLAVGENT.ASG
17 Kostrzewska Jolanta Aleksandrów Kujawski Polska 1963m #bieganienawesoło
18 Zych Dawid Aleksandrów Kujawski Polska 5000m
19 Roszak Marzena Gniewkowo Polska 1963m
20 Roszak Zbigniew Gniewkowo Polska 5000m Biegam dla Zdrowia
21 Błachowicz Marek Aleksandrów kujawski Polska 1963m
22 Nowak Piotr Święte Polska 1963m
23 Matuszewski Radosław Michałowo Polska 1963m
24 Rewers Daniel Nieszawa Polska 1963m Kolegium Kujawskie XX Salezjanów
25 Dudziak Jonasz Konradowo Polska 1963m
26 Dudziak Julia Konradowo Polska 1963m
27 Dudziak Dorota Konradowo Polska 1963m Kolegium Kujawskie XX Salezjanów
28 Dudziak Daniel Konradowo Polska 1963m
29 Kofel-Dudziak Monika Konradowo Polska 1963m
30 Sicińska-Podobieńska Monika Zakrzewo Polska 1963m
31 Lewandowska Jolanta Aleksandrów Kujawski Polska 1963m Pędzące Hubale
32 Zaremba Beata Aleksandrów Kujawski Polska 1963m Pik bud team
33 Sadowska Julia Rożno-Parcele Polska 1963m Kolegium Kujawskie XX Salezjanów
34 Norkowski Norbert Odolion Polska 1963m Kolegium Kujawskie XX Salezjanów
35 Rogalski Jarosław Aleksandrów Kujawski Polska 1963m
36 Szymański Rafał Aleksandrów Kujawski Polska 5000m
37 Niedziałek Patryk Ciechocinek Polska 5000m
38 Szablewski Piotr Aleksandrów Kujawski Polska 5000m POLKRYS TEAM
39 Suski Sebastian Aleksandrów Kujawski Polska 1963m Kolegium Kujawskie XX Salezjanów
40 Wiśniewska Izabela Aleksandrów Kujawski Polska 1963m
41 Zieliński Jakub Aleksandrów Kujawski Polska 1963m
42 Walczak Paweł Aleksandrów Kujawski Polska 1963m
43 Paczkowski Przemysław Aleksandrów Kujawski Polska 5000m POLKRYS TEAM
44 Lewandowska Karolina Lewandowska Aleksandrów Kujawski Polska 1963m PIK Bud team
45 Łęga Cezary Sędzin-Kolonia Polska 1963m
46 Gawron Martyna Przypust Polska 1963m
47 Gapińska Jadwiga Lipno Polska 1963m
48 Walczak-Kuczborska Anna Łazieniec Polska 1963m
49 Lewandowski Stanisław Zakrzewo Polska 1963m Osp straszewo
50 Szuflewska Karolina Aleksandrów Kujawski Polska 5000m
51 Strąk Małgorzata Aleksandrów Kujawski Polska 1963m Kolegium Kujawskie XX Salezjanów
52 Szczepański Jakub Rożno-Parcele Polska 5000m
53 Zdziech Aleksander Rożno-Parcele Polska 5000m
54 Dobrowolski Staszko Plebanka Polska 1963m Plebanka
55 Strąk Maksymilian Aleksandrów Kujawski Polska 1963m Kolegium Kujawskie XX Salezjanów
56 Wojtylewski Jakub Rożno-Parcele Polska 5000m
57 Strąk Stanisław Aleksandrów Kujawski Polska 1963m SP 3 Orlęta
58 Strąk Tomasz Strąk Ciechocinek Polska 1963m
59 Urbaniak Martyna Aleksandrów Kujawski Polska 5000m WAT
60 Salwa Justyna Rożno-Parcele Polska 5000m POLKRYS TEAM
61 Sobieszczyk Anna Aleksandrów Kujawski Polska 1963m
62 Sobieszczyk Wojciech Aleksandrów Kujawski Polska 1963m Kolegium Kujawskie XX Salezjanów
63 Sobieszczyk Monika Aleksandrów Kujawski Polska 1963m
64 Rybczyński Michał Rybczyński Waganiec Polska 5000m Atlas running team
65 Sobieszczyk Andrzej Aleksandrów Kujawski Polska 1963m Kolegium Kujawskie XX Salezjanów
66 Gmińska Wiktoria Aleksandrow Kujawski Polska 1963m
67 Skibiński Adrian Skibiński Służewo Polska 1963m Pędzące Hubale
68 Kwaśniewski Mariusz Aleksandrów Kujawski Polska 5000m POLKRYS TEAM
69 Śliwiński Radosław Konradowo Polska 1963m
70 Furyk Krzysztof Rożno Parcele Polska 5000m
71 Niedziałkowski Tomasz Aleksandrów Kujawski Polska 5000m
72 Brzeziński Marcin Włocławek Polska 5000m
73 Osielski Mateusz Aleksandrów kujawski Polska 1963m #bieganienawesoło
74 Osielska Hanna Aleksandrów kujawski Polska 1963m #bieganienawesoło
75 Stawecki Arkadiusz Aleksandrów Kujawski Polska 5000m POLKRYS TEAM
76 Osielska Sylwia Aleksandrów Kujawski Polska 1963m #bieganienawesoło
77 Sobczak Sebastian Aleksandrów Kujawski Polska 1963m Technikum Mundurowe BZDZ Aleksandrów Kujawski
78 ZGLIŃSKA ANNA Aleksandrów Kujawski Polska 1963m
79 Kubaszewski Bartosz Łazieniec Polska 1963m
80 Kałużny Mariusz . Polska 1963m
81 GŁUCHOWSKI JERZY Aleksandrów kujawski Polska 1963m
82 Kopaczyk Maciej Aleksandrów Kujawski Polska 5000m
83 Kubaszewski Sławomir Łazieniec Polska 1963m
84 Sobczak Dawid Aleksandrów Kujawski Polska 1963m
85 GLUCHOWSKI Antoni Aleksandrów kujawski Polska 1963m
86 Winiarek Piotr Aleksandrów Kujawski Polska 5000m POLKRYS TEAM
87 Świątkowska Julia Służewo Polska 5000m
88 Wiśniewski Mariusz Aleksandrów Kujawski Polska 5000m POLKRYS TEAM
89 Dysarz Anna Toruń Polska 1963m Pędzące Hubale
90 Głuchowska Katarzyna Aleksandrów Kujawski Polska 1963m
91 Dębicki Dariusz Włocławek Polska 5000m
92 Jankowski Witold Rożno-Parcele Polska 1963m Kolegium Kujawskie XX Salezjanów
93 Sikorski Sebastian Aleksandrów Kujawski Polska 5000m
94 Smardzewski Piotr Rożno-Parcele Polska 5000m
95 Bratkowska Agnieszka Aleksandrów Kujawski Polska 1963m #aktywnekobiety
96 Sikorska Magda Aleksandrów kujawski Polska 5000m POLKRYS TEAM
97 Rumiński Piotr Rożno-Parcele Polska 5000m POLKRYS TEAM
98 Miernik Mateusz Aleksandrów Kujawski Polska 5000m POLKRYS TEAM
99 Kowalski Jacek Włocławek Polska 5000m
100 Jankowski Dariusz Aleksandrów Kujawski Polska 1963m


Wyświetleń: 2146

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ