Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Praski Olaf Gliwice Polska Biegi dla dzieci (do 12 r.ż.)
2 Siekiera Jacek Pawonków Polska Marsz i NW 10 km
3 Siekiera Renata Pawonków Polska Marsz i NW 10 km
4 Golombek Bożena Toszek Polska Marsz i NW 5 km
5 Kamińska Marzena Bytom Polska Marsz i NW 10 km
6 Zymela Szymon Toszek Polska Bieg 5 km
7 Winicki Karol Toszek Polska Bieg 5 km KS Kodokan
8 Czerner Michał Toszek Polska Marsz i NW 5 km
9 Czerner Karol Toszek Polska Marsz i NW 5 km
10 Setkowicz Gloria Gliwice Polska Bieg 13 km Pompejanka Team
11 Walkowiak Artur Zawadzkie Polska Bieg 13 km Dyrektor Biega po Windę dla Swoich Dzieciaków
12 Pohl Anna Biała Polska Marsz i NW 10 km
13 Olszówka Barbara Gliwice Polska Bieg 13 km Pompejanka Team
14 Plich-Czerner Renata Toszek Polska Marsz i NW 5 km
15 Czerner Adam Toszek Polska Marsz i NW 5 km
16 Jarosz Magdalena Gliwice Polska Bieg 5 km Pompejanka Team
17 Czapla Kacper Toszek Polska Bieg 5 km
18 Fiszer-Rębisz Magdalena Pyskowice Polska Morsowanie
19 Wichary Kornelia Pawonków Polska Marsz i NW 10 km
20 Wichary Piotr Pawonków Polska Marsz i NW 10 km
21 Milewska Ewa Toszek Polska Marsz i NW 10 km Klub Morsów Zimne Trole
22 Małka Marian Gliwice Polska Marsz i NW 10 km
23 Małka Irena Gliwice Polska Marsz i NW 10 km
24 Bajkiewicz Amelia Gliwice Polska Bieg 5 km Pompejanka Team
25 Bajkiewicz Herbert Gliwice Polska Bieg 5 km Pompejanka Team
26 Kołodziejczyk Mirek Bielsko-Biała Polska Marsz i NW 10 km Szybkie Żółwiki
27 Rak Mariusz Kotliszowice Polska Morsowanie Klub Morsów Zimne Trole
28 Koppel Adam Gliwice Polska Bieg 13 km
29 Zawadzki Jakub Zabrze Polska Biegi dla dzieci (do 12 r.ż.)
30 Piechocki Michał Zabrze Polska Biegi dla dzieci (do 12 r.ż.)
31 Zawadzka Beata Zabrze Polska Bieg 5 km
32 Kaschuba Jerzy Toszek Polska Marsz i NW 10 km
33 Śląska Michalina Toszek Polska Biegi dla dzieci (do 12 r.ż.)
34 Świerzy Łucja Toszek Polska Biegi dla dzieci (do 12 r.ż.)
35 Kampa Karolina Toszek Morsowanie
36 Kampa Wojciech Toszek Polska Morsowanie
37 Kampa Mariola Toszek Polska Morsowanie
38 Kampa Monika Toszek Polska Marsz i NW 5 km
39 Świerzy Norbert Toszek Polska Biegi dla dzieci (do 12 r.ż.)
40 Świerzy Krzysztof Toszek Polska Marsz i NW 5 km
41 Prohaska Henryka Zabrze Polska Marsz i NW 10 km
42 Kijaczek Mariola Toszek Polska Marsz i NW 10 km
43 Janowska Karolina Janowska Knurów Polska Bieg 5 km
44 Kopel Izabela Toszek Polska Morsowanie
45 Kuchta Nicola Pyskowice Polska Biegi dla dzieci (do 12 r.ż.)
46 Dziób Klara Toszek Polska Biegi dla dzieci (do 12 r.ż.)
47 Dziób Marta Toszek Polska Biegi dla dzieci (do 12 r.ż.)
48 Dziób Łukasz Toszek Polska Biegi dla dzieci (do 12 r.ż.)
49 Dziób Krzysztof Toszek Polska Bieg 5 km
50 Olek Beata Gliwice Polska Marsz i NW 10 km
51 Jakubowska Beata Gliwice Polska Marsz i NW 10 km
52 Zawidowski Anatol Wielowieś Polska Marsz i NW 5 km
53 Zawidowska Wioletta Wielowieś Polska Marsz i NW 5 km
54 Winicki Mariusz Toszek Polska Morsowanie Klub Morsów Zimne Trole
55 Dziób Julia Toszek Polska Bieg 5 km
56 Drozdz Bartłomiej Lubliniec Polska Biegi dla dzieci (do 12 r.ż.)
57 Drozdz Marcin Lubliniec Polska Bieg 5 km
58 Chmielowska Julia Gliwice Polska Marsz i NW 5 km
59 Chmielowski Ignacy Gliwice Polska Biegi dla dzieci (do 12 r.ż.)
60 Chmielowski Wojtek Gliwice Polska Marsz i NW 5 km
61 Chmielowska Aneta Gliwice Polska Marsz i NW 5 km
62 Plich Magdalena Gliwice Polska Marsz i NW 10 km
63 Pytlak Artur Knurów Polska Marsz i NW 5 km Rawimex
64 Pieron Zbigniew Zabrze Polska Bieg 5 km
65 Materla Marek Pisarzowice Polska Bieg 13 km KS Upadła Forma Team
66 Winicka Martyna Toszek Polska Marsz i NW 5 km
67 Gazda Izabela Toszek Polska Marsz i NW 5 km
68 Gnielka Ewa Toszek Polska Marsz i NW 5 km
69 Godula Agnieszka Toszek Polska Marsz i NW 5 km Klub Morsów Zimne Trole
70 Konieczny Dominika Gliwice Polska Marsz i NW 10 km
71 Krzyż Konrad Bytom Polska Marsz i NW 10 km
72 Andzel Łukasz Zabrze Polska Marsz i NW 5 km
73 Kamuda Joanna Zbrosławice Polska Marsz i NW 5 km
74 Ławniczak Renata Czekanów Polska Marsz i NW 5 km
75 Poncyljusz Martyna Zabrze Polska Bieg 5 km
76 Krasucka Klaudia Toszek Polska Morsowanie
77 Paruzel Maria Bytom Polska Marsz i NW 5 km UTW Bytom
78 Rosikoń Joanna Gliwice Polska Marsz i NW 10 km
79 Zdeb Basia Zabrze Polska Bieg 5 km
80 Mrowiec Maria Bytom Polska Marsz i NW 5 km UTW Bytom
81 Polok Angelika Toszek Polska Marsz i NW 5 km
82 Kuchta Maria Pyskowice Polska Marsz i NW 5 km
83 Kuchta Katarzyna Pyskowice Polska Marsz i NW 5 km Night Runners Pyskowice
84 Polanecki Stanisław Gliwice Polska Biegi dla dzieci (do 12 r.ż.)
85 Polanecka Małgorzata Gliwice Polska Biegi dla dzieci (do 12 r.ż.)
86 Polanecka Maria Gliwice Polska Biegi dla dzieci (do 12 r.ż.)
87 Polanecka Malwina Gliwice Polska Bieg 13 km + morsowanie
88 Piotrowska Anna Myszków Polska Marsz i NW 5 km
89 Malec Mikołaj Gliwice Polska Bieg 5 km
90 Kloza Iwona Pyskowice Polska Bieg 13 km Night Runners Pyskowice
91 Szpunar Paweł Pyskowice Polska Bieg 13 km Night Runners Pyskowice
92 Malec Aleksandra Gliwice Polska Bieg 5 km Night Runners Pyskowice
93 Łoaza Krzysztof Pyskowice Polska Bieg 5 km Night Runners Pyskowice
94 Drozd Krzysztof Gliwice Polska Bieg 5 km NIGHT RUNNERS PYSKOWICE
95 Strumidło Katarzyna Bytom Polska Bieg 5 km Night Runners Pyskowice
96 Domagalski Krzysztof Pyskowice Polska Bieg 13 km Night Runners Pyskowice
97 Konieczny Emilia Pyskowice Polska Biegi dla dzieci (do 12 r.ż.) Night Runners Pyskowice
98 Konieczny Zuzanna Pyskowice Polska Biegi dla dzieci (do 12 r.ż.) Night Runners Pyskowice
99 Konieczny Justyna Pyskowice Polska Bieg 13 km Night Runners Pyskowice
100 Konieczny Jacek Pyskowice Polska Bieg 13 km


Wyświetleń: 5977

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ