Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Bobrowicz Artur Rurzyca Polska 1963m
2 Neska Dorota Truskolas Polska 1963m
3 Krześniowski Marcin Szczecin Polska 1963m FIZJOBIEGACZE SZCZECIN
4 Chudzicki Miłosz Wysoka Kamieńska Polska 1963m Zespół Szkół nr 1 im. Stanisława Staszica
5 Borek Katarzyna Wysoka Kamieńska Polska 1963m
6 Borek Magdalena Wysoka Kamieńska Polska 1963m
7 Ostapko Tomasz Wysoka Kamieńska Polska 1963m
8 Pastryk Wiktoria Wysoka Kamieńska Polska 1963m
9 Caban Miłosz Kozielice Polska 1963m Szkoła podstawowa w wysokiej Kamieńskiej
10 Ling Robert Goleniów Polska 1963m
11 Pastryk Mariusz Wysoka Kamieńska Polska 1963m
12 Błasiak Paulina Wysoka Kamieńska Polska 1963m
13 Plesińska Joanna Goleniów Polska 1963m
14 Strumiński Dawid Wysoka Kamieńska Polska 1963m
15 Wronkowska Monika Samlino Polska 1963m
16 Przesławski Marcel Kamień Pomorski Polska 1963m
17 Przesławska Amelia Kamień Pomorski Polska 1963m
18 Przesławska Patrycja Kamień Pomorski Polska 1963m
19 Kwiatkowski Kacper Niemica Polska 1963m
20 Kwiatkowski Nikodem Niemica Polska 1963m
21 Kwiatkowska Oliwia Niemica Polska 1963m
22 Kwiatkowska Emilia Niemica Polska 1963m
23 KACZMAREK Damian Niemica Polska 1963m
24 Kaczmarek Patrycja Niemica Polska 1963m
25 Kaczmarek Bożena Niemica Polska 1963m
26 Major Szymon Samlino Polska 1963m Iskra Golczewo
27 Jakub Major Samlino Polska 1963m Gryf Kamień Pomorski
28 Bęgowska-Major Danuta Samlino Polska 1963m
29 Musiał Jakub Wysoka Kamieńska Polska 1963m Szkoła Podstawowa w Wysokiej Kamieńskiej
30 Okoń Maciej Szczecin Polska 1963m
31 Storek Katarzyna Świnoujście Polska 1963m Biegacze Świnoujście
32 Dziedzic Miłosz Wysoka Kamieńska Polska 1963m Polonia Płoty
33 Cieszyński Łukasz Stobno Polska 1963m
34 Cieszyński Juliusz Stobno Polska 1963m
35 Cieszyński Antoni Stobno Polska 1963m Szkoła Podstawowa im. rtm. Witolda Pileckiego w Będargowie
36 Cieszyńska Agata Stobno Polska 1963m
37 Pastryk Oskar Wysoka Kamieńska Polska 1963m
38 Kmiotczyk Karolina Dobropole Polska 1963m Szkoła podstawowa w Wysokiej Kamieńskiej
39 Kmiotczyk Stanisław Dobropole Polska 1963m Szkoła podstawowa w Wysokiej Kamieńskiej
40 Nowicki Patryk Wysoka Kamieńska Polska 1963m
41 Harkot Nikodem Wysoka Kamieńska Polska 1963m
42 Narolska Małgorzata Strzegowo Polska 1963m
43 Narolski Krzysztof Strzegowo Polska 1963m
44 Narolski Krystian Strzegowo Polska 1963m Szkoła podstawowa w wysokiej Kamieńskiej
45 Narolska Marysia Strzegowo Polska 1963m Szkoła podstawowa w wysokiej Kamieńskiej
46 Wesołowski Marcin Szczecin Polska 1963m
47 Flis Adam Wysoka Kamieńska Polska 1963m Szkoła podstawowa w wysokiej Kamieńskiej
48 Paluch Edwin Wysoka Kamieńska Polska 1963m Szkoła podstawowa w wysokiej Kamieńskiej
49 Rząsa Maja Wysoka Kamieńska Polska 1963m Szkoła podstawowa w wysokiej Kamieńskiej
50 Paluch Justyna Wysoka Kamieńska Polska 1963m
51 Szabat Urszula Wysoka Kamienska Polska 1963m Szkoła podstawowa w wysokiej Kamieńskiej
52 Szabat Justyna Wysoka Kamienska Polska 1963m
53 Orszulak Kornelia Wysoka Kamieńska Polska 1963m
54 Musiał Wiktoria Wysoka Kamieńska Polska 1963m Szkoła Podstawowa w Wysokiej Kamieńskiej
55 Musiał Ela Wysoka Kamieńska Polska 1963m
56 Marszałek Paulina Wysoka Kamieńska Polska 1963m ZSP Kamień Pomorski
57 Szabat Martyna Wysoka Kamieńska Polska 1963m Szkoła podstawowa w wysokiej Kamieńskiej
58 Szabat Marek Wysoka Kamieńska Polska 1963m Znicz Wysoka Kmieńsk
59 Lisiczko Hanna Kłęby Polska 1963m
60 Lisiczko Piotr Kłęby Polska 1963m


Wyświetleń: 1870

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ