Zapraszamy wszystkie dzieciaki na kolejną RUNDĘ niesamowitej przygody czyli na zajęcia w terenie  W NOWYM SEZONIE NINJA AMS!

czyli treningi przepełnione sportową pełne wyzwań w terenie. 

Wspinanie, bieganie, skakanie, dźwiganie, czołganie się i rzucanie, współpraca w grupie - wszystko w naturze przy doskonałej zabawie! 

Przed nami kolejna runda zajęć!

 Celem zajęć jest popularyzacja sportu i aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu oraz promowanie zdrowego stylu życia wśród dzieci
i młodzieży.

Przeciwdziałanie negatywnym skutkom izolacji społecznej z minionych sezonów.

Projekt ma na celu wspieranie dzieci w rozwoju psychoruchowym, wzmocnienie organizmu i ukazanie walorów przebywania na łonie natury, uczenie szacunku do natury.

Poprawa parametrów motorycznych dziecka, wytrzymałości ogólnej, skoczności, zwinności oraz sprawności ogólnej oraz wzmocnienie cech charakteru – wytrwałości, odwagi, a także wspóprca w grupie, rozwój empatii.

 __________

Dowiedziałeś się niedawno o naszych zajęciach NINJA AMS? Chciałbyś zapisać swoje dziecko? Zobacz na filmie urywki z zajęć i galerie na naszym fanpage na facebook.

 

 Termin: 2 lutego - PIĄTEK

Miejsce zbiórki: Kartuzy - BILOWO, PARKING PRZY cmentarzu / SKI Arena. 

grupa 5-7 lat - 10:00 - 11:00

grupa 8-14 lat - 11:15 - 12:15

ZAJĘCIA BEZPŁATNE!

 
Trenujemy bez względu na pogodę!
WSZELKIE INFORMACJE W REGULAMINIE. 


www.ams-sport.pl

Wyświetleń: 674

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ