100 km bieg 42 km bieg 30 km bieg 21 km bieg 10 km bieg 10 km Nordic Walking

100 km bieg

Msc Numer Nazwisko Imię M pł Miejscowość Klub Dystans 10,5 km (1) 10,5 km (2) 10,5 km (3) 10,5 km (4) 10,5 km (5) 10,5 km (6) 10,5 km (7) 10,5 km (8) 10,5 km (9) 10,5 km (10) Meta
1 115 OLSZEWSKI ŁUKASZ M 1 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 100 km bieg 01:01:22.84 00:47:01.29 01:18:32.92 01:03:29.85 01:44:05.52 01:06:15.87 01:47:08.40 00:57:01.89 01:24:41.94 00:59:38.13 12:09:18.65
2 108 JABŁOŃSKA-KIERSZK BEATA K 1 PRZECHLEWO TRIPAKA PRZECHLEWO 100 km bieg 01:16:39.42 00:55:13.30 01:23:38.62 01:00:23.12 01:34:51.10 01:08:05.58 01:40:08.61 01:09:55.23 01:36:00.76 01:09:50.86 12:54:46.60
3 106 FALASA KRZYSZTOF M 2 PSZCZÓŁKI KWIDZYN BIEGA 100 km bieg 01:01:22.71 00:47:01.56 01:18:33.03 01:03:29.47 01:44:05.01 01:06:16.62 01:51:35.54 01:15:04.32 02:06:23.74 01:28:57.53 13:42:49.53
4 109 KAMIŃSKI BARTOSZ M 3 RUMIA PROJEKT 1000UP 100 km bieg 01:16:42.01 00:58:11.21 01:41:33.16 01:06:17.05 01:55:32.39 01:07:11.65 01:45:56.94 01:24:42.00 02:48:17.68 01:50:15.27 15:54:39.36
5 107 GRUBICH DAMIAN M 4 GRUDZIĄDZ PARKRUN/AKTYWNY GRUDZIĄDZ 100 km bieg 01:23:35.17 01:00:34.99 01:31:31.46 01:07:02.01 02:06:07.10 01:24:10.79 02:06:44.81 01:31:16.87 02:09:15.70 01:35:12.27 15:55:31.17
6 117 ŚLIWIŃSKA KATARZYNA K 2 GDYNIA 100 km bieg 01:25:09.18 01:06:44.19 01:53:35.08 01:18:18.75 02:05:26.93 01:20:34.45 02:07:56.35 01:30:30.84 02:20:30.10 01:49:46.06 16:58:31.93
7 118 WĄŻ MARIUSZ M 5 REDA 100 km bieg 01:25:09.49 01:06:44.36 01:53:32.34 01:18:20.92 02:05:22.25 01:20:38.40 02:07:47.58 01:30:30.35 02:20:14.63 01:50:11.89 16:58:32.21
DNF 110 NEHRING TOMASZ M DNF CHEŁMNO WETERANI RP 100 km bieg 01:40:31.46 01:18:09.47 02:36:19.24 01:34:51.88 02:21:20.92 01:28:33.85 02:27:38.56 01:34:13.44 15:01:38.82
DNF 102 ALBEKIER KAROLINA K DNF GRUDZIĄDZ PARKRUN GRUDZIĄDZ 100 km bieg 01:39:58.36 01:14:34.81 02:04:43.75 01:23:51.88 02:32:58.28 00:17:16.05
DNF 103 CEJROWSKI ANDRZEJ CEJROWSKI M DNF STRASZYN ADIDAS RUNNERS TRICITY 100 km bieg 01:03:41.35 00:50:24.04 01:31:29.98 01:03:00.82
DNF 104 CZAPIEWSKI MACIEJ ŁUKASZ M DNF GDYNIA 100 km bieg 01:39:49.59 01:14:33.17 01:50:26.77 01:11:51.13 02:10:09.16 01:24:46.71 02:05:38.69 01:30:33.81
DNF 100 KAŁACZYŃSKI RYSZARD M DNF WITUNIA KLUB 366WITUNIA 100 km bieg 01:25:07.93 01:04:24.87 01:45:19.06 01:18:21.01 02:48:17.13 01:30:59.92
DNF 111 KULCZYK EWA K DNF GDYNIA PROJEKT1000UP 100 km bieg 01:16:40.00 00:55:14.70 01:28:50.39 01:00:17.80
DNF 113 MARKUSZEWSKI ANDRZEJ M DNF GRUDZIĄDZ BIEGNIE 100 km bieg 01:39:59.37 01:14:38.61 02:04:40.83 01:28:16.38
DNF 114 MORITZ KAROL M DNF GRUDZIĄDZ / MOKRE BIEGIEM DLA MAGDY 100 km bieg 01:40:07.20 01:17:23.28 01:52:33.38 01:21:40.29 02:09:44.71
DNF 116 PYPEĆ MARIUSZ M DNF PRABUTY OLBRZYM PRABUTY 100 km bieg 01:16:40.72 00:55:12.09 01:23:43.31 01:13:43.22


42 km bieg

Msc Numer Nazwisko Imię M pł Miejscowość Klub Kat M kat Dystans 10,5 (1) 10,5 (2) 10,5 (3) 10,5 (4) Meta
1 3 PAWŁOWSKI TOMASZ M 1 DOBRZYCA KB SUPERMARATOŃCZYK M 41-60 42 km bieg 00:56:29.26 00:39:53.09 00:59:13.19 00:45:01.40 03:20:36.94
2 44 PUDELKO ROMAN M 2 CHRÓŚCINA POLSKI KLUB 100 MARATONÓW (100MCP). M 0-40 42 km bieg 01:03:33.56 00:47:09.90 01:08:33.66 00:49:57.65 03:49:14.77
3 74 MELLER WOJTEK M 3 BYDGOSZCZ BFM M 41-60 42 km bieg 01:02:04.21 00:46:01.04 01:11:56.88 00:54:31.34 03:54:33.47
4 21 KOZAKIEWICZ IRENEUSZ M 4 KWIDZYN SPEED SQUAD M 41-60 1 42 km bieg 01:03:35.65 00:47:37.08 01:15:00.35 00:49:03.14 03:55:16.22
5 50 SARWAS PAWEŁ M 5 MALBORK M 41-60 2 42 km bieg 01:03:43.08 00:47:32.23 01:11:06.38 00:53:08.43 03:55:30.12
6 58 TOMCZUK ADRIAN M 6 GRUDZIĄDZ M 0-40 1 42 km bieg 01:03:31.77 00:47:06.73 01:11:55.61 00:53:52.29 03:56:26.40
7 49 RZĄDCA GRZEGORZ M 7 PRUSZCZ GDAŃSKI M 41-60 3 42 km bieg 01:08:07.48 00:49:12.81 01:11:10.12 00:49:45.91 03:58:16.32
8 4 BORKOWSKI ALEKSANDER BORKOWSKI M 8 ŚWINOUJŚCIE POLSKI KLUB 100 MARATONÓW (100MCP). M 61-100 1 42 km bieg 01:06:35.65 00:48:46.72 01:11:08.97 00:52:02.95 03:58:34.29
9 5 BRZEZIŃSKI ŁUKASZ M 9 BYDGOSZCZ M 0-40 2 42 km bieg 01:08:41.20 00:47:34.79 01:09:09.54 00:53:22.02 03:58:47.55
10 13 REDUCHA MACIEJ REDUCHA M 10 RYJEWO M 0-40 3 42 km bieg 01:01:32.37 00:45:22.59 01:19:10.90 00:59:19.40 04:05:25.26
11 34 MILACHOWSKI SEBASTIAN M 11 DZIERZĄŻENKO M 0-40 4 42 km bieg 01:08:48.02 00:48:13.21 01:11:01.32 00:59:20.57 04:07:23.12
12 61 WIERCIOCH PIOTR M 12 LUBOŃ POLSKI KLUB 100 MARATONÓW (100MCP). M 41-60 4 42 km bieg 01:10:02.97 01:01:57.03 01:02:16.81 00:54:20.86 04:08:37.67
13 66 KUJAWIŃSKI ARTUR M 13 POZNAŃ POLSKI KLUB 100 MARATONÓW (100MCP). M 41-60 5 42 km bieg 01:05:19.75 00:47:26.49 01:17:53.45 00:59:28.84 04:10:08.53
14 51 SĄDKIEWICZ ROMAN M 14 BLIZANÓW KLUB BIEGACZA SUPERMARATOŃCZYK M 41-60 6 42 km bieg 01:10:01.38 00:51:24.36 01:13:47.14 00:56:26.51 04:11:39.39
15 31 MAZUR WOJCIECH M 15 GRUDZIĄDZ M 41-60 7 42 km bieg 01:10:01.92 00:51:21.79 01:15:37.82 00:54:46.78 04:11:48.31
16 36 OKLECIŃSKI MARCIN M 16 ZDZIECHOWICE DRUGIE "HURAGAN" ZDZIECHOWICE M 0-40 5 42 km bieg 01:07:39.95 00:47:47.32 01:11:08.50 01:07:19.75 04:13:55.52
17 67 WYRZYKOWSKI ANDRZEJ M 17 GDAŃSK LEŚNA RUNDA M 41-60 8 42 km bieg 01:12:08.39 00:50:03.07 01:13:07.79 00:58:36.33 04:13:55.58
18 37 OLIŃSKA MARZENA K 1 GARDEJA GMINA GARDEJA BIEGA K 0-40 42 km bieg 01:09:57.69 00:52:56.09 01:19:08.74 00:59:19.07 04:21:21.59
19 32 MECHOWSKA ALEKSANDRA K 2 GDAŃSK K 41-60 42 km bieg 01:11:58.97 00:51:09.24 01:20:54.68 00:58:28.87 04:22:31.76
20 10 DZIEKOŃSKI TADEUSZ M 18 BIAŁYSTOK M 61-100 2 42 km bieg 01:16:24.33 00:54:45.47 01:18:18.80 00:57:22.08 04:26:50.68
21 73 ŻUCHOWSKI SEBASTIAN M 19 GDAŃSK M 41-60 9 42 km bieg 01:11:58.78 00:50:28.85 01:17:23.77 01:09:24.28 04:29:15.68
22 29 LISZEWSKI PAWEŁ M 20 KWIDZYN M 41-60 10 42 km bieg 01:04:56.37 00:48:09.45 01:23:10.38 01:15:21.48 04:31:37.68
23 56 ŚLIWIŃSKI ADRIAN M 21 GDAŃSK HAKEN & BUBU TEAM M 0-40 6 42 km bieg 01:14:34.87 00:51:18.78 01:16:42.55 01:10:30.82 04:33:07.02
24 60 TRACZYK KRZYSZTOF M 22 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA M 41-60 11 42 km bieg 01:12:01.68 00:51:43.47 01:20:15.48 01:13:19.58 04:37:20.21
25 70 ZIMA JAN M 23 MINIĘTA GMINA DZIERZGOŃ M 41-60 12 42 km bieg 01:17:04.77 00:57:04.02 01:23:42.98 01:01:02.73 04:38:54.50
26 39 PATER RAFAŁ M 24 OPALENIE ZAPOWIEDNIK "SOWI DWÓR" M 0-40 7 42 km bieg 01:05:04.51 00:50:09.84 01:39:45.45 01:04:37.10 04:39:36.90
27 63 WILMA KAMIL M 25 OPALENIE ZAPOWIEDNIK "SOWI DWÓR" M 0-40 8 42 km bieg 01:11:25.40 00:54:36.66 01:28:54.10 01:04:41.04 04:39:37.20
28 30 MATYSEK PIOTR M 26 OPALENIE ZAPOWIEDNIK "SOWI DWÓR" M 0-40 9 42 km bieg 01:11:24.18 00:54:38.51 01:28:55.48 01:04:40.15 04:39:38.32
29 24 KRUSZYŃSKI KRZYSZTOF M 27 ŚWIECIE M 61-100 3 42 km bieg 01:10:59.04 00:53:50.30 01:31:39.53 01:03:58.60 04:40:27.47
30 65 WOLCZYNSKI SEWERYN WOLCZYNSKI M 28 GRUDZIADZ MIKROCYKL BALANGA M 41-60 13 42 km bieg 01:11:22.68 00:51:07.11 01:26:15.36 01:12:10.54 04:40:55.69
31 47 RUDA KACPER M 29 ELBLĄG M 0-40 10 42 km bieg 01:12:00.14 00:50:43.71 01:20:04.40 01:19:09.79 04:41:58.04
32 26 KUZIOR AREK M 30 KOŚCIERZYNA M 0-40 11 42 km bieg 01:21:44.20 00:51:34.30 01:26:54.07 01:13:10.20 04:53:22.77
33 68 ZAMORSKI ADAM M 31 ELBLĄG ELBAŻANT M 41-60 14 42 km bieg 01:20:38.41 00:59:35.68 01:30:50.78 01:02:17.98 04:53:22.85
34 12 FILA ANTONI M 32 SZTUM M 61-100 4 42 km bieg 01:23:16.02 01:01:02.21 01:27:39.92 01:05:10.52 04:57:08.67
35 54 SZCZĘSNY JUSTYNA K 3 PIASECZNO PIASECZNO RUNNING K 41-60 42 km bieg 01:24:06.52 01:01:02.88 01:29:44.85 01:02:30.16 04:57:24.41
36 17 JEZIERSKI JAKUB JEZIERSKI M 33 WARSZAWA M 41-60 15 42 km bieg 01:17:36.27 00:58:14.50 01:32:38.44 01:10:26.96 04:58:56.17
37 40 PAWELEC MAŁGORZATA K 4 GDAŃSK K 41-60 1 42 km bieg 01:21:48.75 00:59:57.68 01:31:07.56 01:06:02.39 04:58:56.38
38 64 WNUK JAKUB M 34 SZTUM M 41-60 16 42 km bieg 01:13:05.47 00:58:15.49 01:43:20.46 01:05:23.58 05:00:05.00
39 28 LASOTA MIREK M 35 WAŁCZ M 61-100 5 42 km bieg 01:17:36.88 00:58:16.92 01:35:12.66 01:11:03.98 05:02:10.44
40 53 SLOTAŁA DARIUSZ M 36 ZAKRZEWO KLUB 366 WITUNIA M 61-100 6 42 km bieg 01:20:14.32 00:59:37.69 01:30:23.94 01:13:46.75 05:04:02.70
41 22 KREFT EWA K 5 GDAŃSK LEŚNA RUNDA K 41-60 2 42 km bieg 01:20:55.39 01:03:21.83 01:29:51.31 01:13:45.38 05:07:53.91
42 57 ŚNIEG ALEKSANDRA K 6 GDAŃSK LEŚNA RUNDA K 61-100 1 42 km bieg 01:20:55.43 01:03:19.67 01:29:53.18 01:13:45.74 05:07:54.02
43 16 JASTRZEMBSKI EDMUND M 37 GDAŃSK POLSKI KLUB 100 MARATONÓW (100MCP). M 41-60 17 42 km bieg 01:22:07.11 01:00:55.94 01:31:05.54 01:14:46.80 05:08:55.39
44 38 ORZĘDOWSKI DOMINIK M 38 KWIDZYN HANZA M 41-60 18 42 km bieg 01:17:48.57 00:56:23.35 01:33:57.16 01:23:00.41 05:11:09.49
45 23 KROCZYŃSKA KINGA KROCZYNSKA K 7 KOŁOBRZEG K 41-60 3 42 km bieg 01:20:15.21 00:59:03.21 01:41:27.31 01:16:43.65 05:17:29.38
46 19 KONICZ SEBASTIAN M 39 WARSZAWA M 0-40 12 42 km bieg 01:28:35.52 01:07:03.49 01:38:57.82 01:07:10.25 05:21:47.08
47 14 FRONTCZAK MAREK M 40 KALISZ KB SUPERMARATOŃCZYK M 61-100 7 42 km bieg 01:23:01.27 01:04:25.32 01:46:34.36 01:13:18.57 05:27:19.52
48 75 SZYMAŃSKI ADAM M 41 BIAŁE BŁOTA M 41-60 19 42 km bieg 01:24:41.87 01:02:44.96 01:46:34.38 01:13:18.58 05:27:19.79
49 55 SZPYRKA MARIUSZ M 42 CZERWONAK M 41-60 20 42 km bieg 01:22:23.68 01:02:39.73 01:46:43.55 01:21:44.42 05:33:31.38
50 59 TORBOWSKI DAMIAN M 43 GRABOWO KPPSP KWIDZYN / OSP KANICZKI M 0-40 13 42 km bieg 01:27:23.70 01:07:40.55 01:43:59.87 01:19:02.01 05:38:06.13
51 48 RYMKIEWICZ ALEKSANDRA K 8 ELBLAG ELBAŻANT K 41-60 4 42 km bieg 01:35:48.21 01:13:59.53 01:44:53.19 01:15:53.24 05:50:34.17
52 9 DUJKA DARIUSZ M 44 RADOM BIEGIEM RADOM M 41-60 21 42 km bieg 01:38:43.02 01:09:52.22 01:45:39.88 01:18:35.55 05:52:50.67
53 2 ANDERSZ RYSZARD M 45 PLESZEW M 41-60 22 42 km bieg 01:39:08.38 01:13:02.37 01:46:51.67 01:17:02.70 05:56:05.12
54 33 MIERZWA DAMIAN M 46 SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE POLSKI KLUB 100 MARATONÓW (100MCP). M 0-40 14 42 km bieg 01:28:04.72 01:12:00.03 02:00:57.18 01:18:40.07 05:59:42.00
55 41 POBŁOCKI JAN M 47 GDAŃSK M 61-100 8 42 km bieg 01:39:06.38 01:11:58.75 01:49:56.54 01:20:02.33 06:01:04.00
56 6 CENDROWSKI KRZYSZTOF M 48 PRABUTY M 41-60 23 42 km bieg 01:39:25.14 01:14:20.39 01:54:41.37 01:14:38.10 06:03:05.00
57 27 LASOTA IRENA K 9 WAŁCZ K 61-100 2 42 km bieg 01:35:47.64 01:15:10.87 02:02:11.26 01:28:10.25 06:21:20.02
58 1103 CEJROWSKI ANDRZEJ M 49 STRASZYN ADIDAS RUNNERS TRICITY M 0-40 15 42 km bieg 01:03:41.35 00:50:24.04 01:31:29.98 03:44:16.69 04:28:36.19
59 1111 KULCZYK EWA K 10 GDYNIA PROJEKT1000UP K 0-40 1 42 km bieg 01:16:40.00 00:55:14.70 01:28:50.39 03:29:06.98 04:41:02.89
60 1116 PYPEĆ MARIUSZ M 50 PRABUTY OLBRZYM PRABUTY M 41-60 24 42 km bieg 01:16:40.72 00:55:12.09 01:23:43.31 03:34:15.96 04:49:19.34
61 1100 KAŁACZYŃSKI RYSZARD M 51 WITUNIA KLUB 366WITUNIA M 61-100 9 42 km bieg 01:25:07.93 01:04:24.87 01:45:19.06 02:55:00.23 05:33:12.87
62 1104 CZAPIEWSKI MACIEJ ŁUKASZ M 52 GDYNIA M 41-60 25 42 km bieg 01:39:49.59 01:14:33.17 01:50:26.77 02:25:02.57 05:56:40.66
63 1114 MORITZ KAROL M 53 GRUDZIĄDZ / MOKRE BIEGIEM DLA MAGDY M 41-60 26 42 km bieg 01:40:07.20 01:17:23.28 01:52:33.38 02:19:48.25 06:11:44.15
64 1102 ALBEKIER KAROLINA K 11 GRUDZIĄDZ PARKRUN GRUDZIĄDZ K 0-40 2 42 km bieg 01:39:58.36 01:14:34.81 02:04:43.75 02:10:35.20 06:23:08.80
65 1113 MARKUSZEWSKI ANDRZEJ M 54 GRUDZIĄDZ BIEGNIE M 0-40 16 42 km bieg 01:39:59.37 01:14:38.61 02:04:40.83 02:10:33.32 06:27:35.19
66 1110 NEHRING TOMASZ M 55 CHEŁMNO WETERANI RP M 41-60 27 42 km bieg 01:40:31.46 01:18:09.47 02:36:19.24 01:34:51.97 07:09:52.05
DNF 18 KARPIŃSKI DOMINIK M DNF OPALENIE ZAPOWIEDNIK "SOWI DWÓR" M 0-40 DNF 42 km bieg 00:55:02.90 00:41:27.85 01:56:08.10 00:24:14.86
DNF 35 NOWAK PAWEŁ M DNF KCYNIA ALBARTROSY M 41-60 DNF 42 km bieg 01:24:46.99
DNF 69 ZIELONKA MARIUSZ M DNF POZNAŃ M 41-60 DNF 42 km bieg 01:43:57.24 01:21:03.27


30 km bieg

Msc Numer Nazwisko Imię M pł Miejscowość Klub Dystans 10 10,5 10,5 meta 30
1 301 BALMAS PIOTR M 1 KWIDZYN SPEED SQUAD 30 km bieg 00:44:04.42 00:58:15.44 00:42:18.55 02:24:38.41
2 314 RZĄDCA MARCIN M 2 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 30 km bieg 00:47:41.82 01:00:21.51 00:44:28.34 02:32:31.67
3 312 MIGACZ MIESZKO M 3 OPALENIE ZAPOWIEDNIK "SOWI DWÓR" 30 km bieg 00:46:28.59 01:04:32.92 00:47:23.59 02:38:25.10
4 315 SIEROCKI PIOTR M 4 OPALENIE ZAPOWIEDNIK "SOWI DWÓR" 30 km bieg 00:45:24.47 01:00:59.31 00:52:37.39 02:39:01.17
5 308 LESZCZYŃSKI TOMASZ M 5 SZTUM 30 km bieg 00:47:45.20 01:06:49.35 00:53:48.84 02:48:23.39
6 318 WOJTACKA MAGDALENA K 1 MIROWICE LKS ZANTYR SZTUM 30 km bieg 00:51:09.19 01:07:20.59 00:54:14.57 02:52:44.35
7 311 MARIANOWSKI KRZYSZTOF M 6 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 30 km bieg 00:54:48.73 01:10:54.01 00:48:58.04 02:54:40.78
8 310 MIKOŁAJSKI PATRYK M 7 ZAPOWIEDNIK 30 km bieg 00:49:37.14 01:12:55.12 00:52:49.39 02:55:21.65
9 304 DĄBROWSKI LESZEK M 8 PŁYWACZEWO START TEAM WĄBRZEŹNO 30 km bieg 00:53:19.10 01:09:24.11 00:52:39.58 02:55:22.79
10 309 ŁEPEK TERESA K 2 GRUDZIĄDZ START TEAM WĄBRZEŹNO 30 km bieg 00:53:19.13 01:09:28.79 00:52:54.79 02:55:42.71
11 305 DĘBOWSKI MICHAŁ M 9 GDAŃSK LEŚNA RUNDA 30 km bieg 00:55:56.84 01:09:41.69 00:50:41.16 02:56:19.69
12 306 GOC-KOZAKIEWICZ MARTA GOC-KOZAKIEWICZ K 3 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 30 km bieg 00:53:33.37 01:10:59.27 00:51:53.48 02:56:26.12
13 307 KOGUT PIOTR M 10 KWIDZYN BIEGAM CZYSTĄ PRZYJEMNOŚCIĄ KWIDZYN 30 km bieg 00:54:24.58 01:15:27.06 00:57:57.94 03:07:49.58
14 320 BASARA MATEUSZ M 11 STARY LAS TRI STAROGARD 30 km bieg 00:53:38.90 01:13:08.35 01:01:17.13 03:08:04.38
15 302 BEDNARCZYK PATRYK M 12 OPALENIE ZAPOWIEDNIK "SOWI DWÓR" 30 km bieg 00:49:57.17 01:17:42.21 01:01:42.59 03:09:21.97
16 303 BUREK JULIUSZ M 13 GDYNIA PROJEKT1000UP / GANG ULTRASÓW 30 km bieg 00:55:51.64 01:18:29.00 00:56:17.99 03:10:38.63
17 319 ZWATYKANICZ MARTYNA K 4 RUMIA PROJEKT1000UP / GANG ULTRASÓW 30 km bieg 00:55:52.08 01:18:30.59 00:56:16.46 03:10:39.13
18 313 ORNOWSKI ZBIGNIEW M 14 GRUDZIĄDZ 30 km bieg 01:02:52.63 01:31:03.70 01:05:56.00 03:39:52.33
19 317 WASILEWSKA JOANNA K 5 GRUDZIĄDZ PARKRUN GRUDZIĄDZ/AKTYWNY GRUDZIĄDZ 30 km bieg 01:02:52.45 01:31:59.10 01:06:42.12 03:41:33.67
20 300 SŁAWSKA GABRIELA K 6 KWIDZYN GMINA GARDEJA BIEGA 30 km bieg 01:07:02.08 01:35:05.43 01:10:40.72 03:52:48.23


21 km bieg

Msc Numer Nazwisko Imię M pł Miejscowość Klub Dystans 10,5 (1) 10,5 (2) Meta
1 214 KOTOWICZ BARTOSZ M 1 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 21 km bieg 00:50:29.53 00:36:42.33 01:27:11.86
2 205 HAPKE TOMASZ M 2 WILKOWO KWIDZYN BIEGA 21 km bieg 00:58:02.33 00:41:06.69 01:39:09.02
3 232 SZOSTAK WOJCIECH M 3 PAWLICE KWIDZYN BIEGA 21 km bieg 01:00:55.30 00:43:02.42 01:43:57.72
4 211 KACZOROWSKI MICHAL M 4 KORZENIEWO SPEED SQUAD 21 km bieg 01:01:23.31 00:43:05.58 01:44:28.89
5 201 SKALA MATEUSZ M 5 ZAPOWIEDNIK 21 km bieg 01:00:28.87 00:46:06.43 01:46:35.30
6 224 PAWLUCZUK TOMASZ M 6 GDAŃSK LEŚNA RUNDA 21 km bieg 01:03:18.11 00:44:42.25 01:48:00.36
7 229 SCHODOWSKI PRZEMYSŁAW M 7 KWIDZYN 21 km bieg 01:06:18.60 00:46:58.34 01:53:16.94
8 238 LISOWSKI JACEK M 8 DĄBROWICE STAY INSANE 21 km bieg 01:05:03.04 00:49:40.36 01:54:43.40
9 237 NOWAK MAGDALENA K 1 LUBLIN STAY INSANE 21 km bieg 01:05:03.26 00:49:40.19 01:54:43.45
10 203 CZARNECKI PIOTR M 9 GDAŃSK 21 km bieg 01:07:58.85 00:50:21.77 01:58:20.62
11 1 HILLAR JACEK M 10 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 21 km bieg 01:06:54.40 00:51:51.51 01:58:45.91
12 220 MUSIAŁ MACIEJ M 11 OPALENIE ZAPOWIEDNIK "SOWI DWÓR" 21 km bieg 01:06:55.35 00:52:00.28 01:58:55.63
13 218 MAŁKOWSKI MATEUSZ M 12 KWIDZYN GMINA GARDEJA BIEGA 21 km bieg 01:08:05.93 00:51:20.33 01:59:26.26
14 225 PIŃCZUK KONRAD M 13 PRABUTY 21 km bieg 01:08:39.97 00:50:55.38 01:59:35.35
15 231 STEMPNIAK KRZYSZTOF M 14 INOWROCŁAW 21 km bieg 01:09:43.00 00:51:49.55 02:01:32.55
16 217 LAWRENC MAKSYMILIAN M 15 NOWA WIEŚ LĘBORSKA 21 km bieg 01:09:22.96 00:52:47.72 02:02:10.68
17 233 ŚWITAŁA KATARZYNA K 2 GDAŃSK LEŚNA RUNDA W GDAŃSKU 21 km bieg 01:10:59.78 00:52:04.74 02:03:04.52
18 15 FURMANIAK JAROSŁAW M 16 ŁÓDŹ 21 km bieg 01:11:46.63 00:51:54.77 02:03:41.40
19 216 LAS-OPOLSKA ANNA K 3 OPALENIE ZAPOWIEDNIK "SOWI DWÓR" 21 km bieg 01:13:02.08 00:51:42.26 02:04:44.34
20 226 RYCHLEWSKI ADRIAN M 17 MALBORK ANTYMARUDERZY ZBUTA 21 km bieg 01:12:59.44 00:52:28.33 02:05:27.77
21 227 RYCHLEWSKI TOMASZ M 18 ZAJEZIERZE ANTYMARUDERZY ZBUTA 21 km bieg 01:13:20.17 00:52:07.82 02:05:27.99
22 209 JANKOWSKI MATEUSZ M 19 ELBLĄG PLAST-MET ELBLĄG 21 km bieg 01:14:48.65 00:52:13.61 02:07:02.26
23 221 NOGA KRZYSZTOF M 20 GDAŃSK THE NOGAS 21 km bieg 01:11:31.18 00:56:44.53 02:08:15.71
24 228 SARNOWSKA KAROLINA K 4 WARSZAWA PRORUNNING PROMOTION 21 km bieg 01:14:22.55 00:55:33.11 02:09:55.66
25 222 OKONIEWSKI MARIUSZ M 21 PSZCZÓŁKI 21 km bieg 01:08:26.87 01:01:36.34 02:10:03.21
26 219 MIGAS ŁUKASZ M 22 ZAPOWIEDNIK 21 km bieg 01:13:03.47 00:57:37.73 02:10:41.20
27 234 MUZYKA MIROSŁAW M 23 KWIDZYN KKM MK TECH 21 km bieg 01:20:26.37 00:53:22.72 02:13:49.09
28 210 JERZYK ROBERT M 24 KANICZKI OSP KANICZKI 21 km bieg 01:20:38.35 00:56:01.04 02:16:39.39
29 212 KASPRZYK DARIUSZ M 25 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 21 km bieg 01:18:15.05 00:59:40.12 02:17:55.17
30 206 HORZEMPA JOANNA K 5 SADLINKI 21 km bieg 01:17:49.71 01:00:24.03 02:18:13.74
31 204 DEREVIANKO OLGA K 6 GDAŃSK 21 km bieg 01:19:17.79 00:59:32.79 02:18:50.58
32 230 SOBIEŚ ALINA K 7 GARDEJA GMINA GARDEJA BIEGA 21 km bieg 01:20:32.74 01:00:22.11 02:20:54.85
33 208 IWACHÓW SŁAWOMIR M 26 KWIDZYN 21 km bieg 01:21:00.08 01:00:47.08 02:21:47.16
34 235 KWIATKOWSKI TOMASZ M 27 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 21 km bieg 01:22:55.61 01:02:43.08 02:25:38.69
35 213 KLEINA KAMIL M 28 GDANSK 21 km bieg 01:22:34.46 01:03:27.04 02:26:01.50
36 207 IWACHOW GRZEGORZ M 29 BALACLAVA 100% ANIMATRAIL 21 km bieg 01:23:55.31 01:09:42.14 02:33:37.45
37 215 KRULL MAREK M 30 KLASZTOREK 21 km bieg 01:32:13.60 01:16:13.93 02:48:27.53
38 202 CIESIELSKA EWA MARIA K 8 BALACLAVA 100% ANIMATRAIL 21 km bieg 01:40:39.14 01:17:23.42 02:58:02.56
39 236 SZPAKOWSKA MARTA K 9 JAMY 21 km bieg 01:44:16.76 01:28:53.51 03:13:10.27


10 km bieg

Msc Numer Nazwisko Imię M pł Miejscowość Klub Dystans Meta
1 408 GARBOWSKI KRZYSZTOF M 1 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 10 km bieg 00:39:22.48
2 409 GIEMBICKI JAN M 2 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 10 km bieg 00:40:15.52
3 413 JAROCKI BARTOSZ M 3 KORZENIEWO SPEED SQUAD 10 km bieg 00:41:05.46
4 423 SZATKOWSKI WOJTEK M 4 OPALENIE ZAPOWIEDNIK "SOWI DWÓR" 10 km bieg 00:43:09.00
5 426 TUSZYŃSKI IGOR M 5 OPALENIE ZAPOWIEDNIK "SOWI DWÓR" 10 km bieg 00:43:55.76
6 448 ROMAN ŁUKASZ M 6 SZTUM 10 km bieg 00:44:37.69
7 420 GRABOWICZ DAWID M 7 ZAPOWIEDNIK 10 km bieg 00:45:59.89
8 407 GAJEWSKI PIOTR M 8 OPALENIE ZAPOWIEDNIK "SOWI DWÓR" 10 km bieg 00:47:34.21
9 411 GŁOWACKI JAKUB M 9 KWIDZYN 10 km bieg 00:48:51.33
10 415 ŁĘPICKI BARTOSZ M 10 GDAŃSK 10 km bieg 00:49:09.37
11 450 KISIELNICKI BARTOSZ M 11 KWIDZYN KTS IRONMAN KWIDZYN 10 km bieg 00:49:36.38
12 410 GŁOWACKA JOANNA K 1 GDAŃSK AJ TEAM 10 km bieg 00:50:09.52
13 447 ROGALSKI GRZEGORZ M 12 CZACHÓWEK 10 km bieg 00:50:11.18
14 404 DĄBROWSKI STANISŁAW M 13 GDAŃSK AJ TEAM 10 km bieg 00:50:15.42
15 419 PORONIN SEBASTIAN M 14 ELBLĄG 10 km bieg 00:51:39.88
16 424 ŚWITAŁA MARIAN M 15 GDAŃSK 10 km bieg 00:52:42.86
17 414 KALINOWSKA OLIWIA K 2 GRUDZIĄDZ 10 km bieg 00:53:42.87
18 428 ZIĘCIAK ANNA K 3 KWIDZYN KWIDZYŃSKI KLUB KOLARSKI DZIKI TEAM 10 km bieg 00:54:28.12
19 416 ŁĘPICKI SZYMON M 16 GDAŃSK 10 km bieg 00:55:11.01
20 422 STEFANSKI JAKUB M 17 ELBLĄG 10 km bieg 00:55:43.03
21 403 CIŻNICKA ANNA K 4 GRUDZIĄDZ 10 km bieg 00:56:46.74
22 425 TUMIŁOWICZ JERZY M 18 LICZE KWIDZYN BIEGA 10 km bieg 00:57:47.53
23 412 JANIK-NAZOREK EWA K 5 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 10 km bieg 01:00:20.96
24 418 PŁATEK MONIKA K 6 GRUDZIĄDZ PARKRUN/AKTYWNY GRUDZIĄDZ 10 km bieg 01:10:33.63
25 401 ANTOCHOWSKI JAN M 19 OSTRÓDA RUNERS OSTRÓDA 10 km bieg 01:11:40.38
26 427 ZIELONKA JOANNA K 7 POZNAŃ 10 km bieg 01:11:57.52
27 200 ŚWITOŃSKA ALEKSANDRA K 8 GDYNIA 10 km bieg 01:14:28.13
28 421 STADNIK OLGA K 9 KOŁOBRZEG 10 km bieg 01:16:11.15
29 449 SANKOWSKA IZABELA K 10 TOMASZÓW MAZOWIECKI 10 km bieg 01:16:33.16
30 417 NOWAK ELŻBIETA K 11 KCYNIA 10 km bieg 01:24:54.05


10 km Nordic Walking

Msc Numer Nazwisko Imię M pł Miejscowość Klub Dystans Meta
1 506 JAKSINA DARIUSZ M 1 RUCIANE-NIDA MAZURSKI DZIK 10 km Nordic Walking 01:10:15.23
2 505 GORZEL ŁUKASZ M 2 CIECHOCINEK SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK 10 km Nordic Walking 01:14:18.18
3 525 BIENKOWSKI JAROSŁAW M 3 PŁOCK TAJNIAKI 8.30 10 km Nordic Walking 01:15:25.18
4 500 DOMINIAK JÓZEF DOMINIAK M 4 ŻYCHLIN OLDBOY. ZYCHLIN 10 km Nordic Walking 01:15:26.31
5 509 KĘDZIOR KATARZYNA K 1 DANKOWO 10 km Nordic Walking 01:15:35.76
6 501 BŁASZKIEWICZ KATARZYNA K 2 TORUŃ SKF WYTRWAM 10 km Nordic Walking 01:21:10.16
7 524 MAZURKIEWICZ ANTONI M 5 RYJEWO 10 km Nordic Walking 01:27:13.08
8 520 WESNER HARALD M 6 KWIDZYN KWIDZYN CHODZI 10 km Nordic Walking 01:31:33.99
9 518 RYGIELSKI SEBASTIAN M 7 ROZPĘDZINY 10 km Nordic Walking 01:32:07.82
10 517 RYGIELSKA MAŁGORZATA K 3 KWIDZYN 10 km Nordic Walking 01:32:07.84
11 512 MACIEJEWSKA JADWIGA K 4 KWIDZYN FUNDACJA KOLEŻEŃSKIE BIEGI W LESIE 10 km Nordic Walking 01:37:44.33
12 519 SAWKA ADAM M 8 KWIDZYN 10 km Nordic Walking 01:37:56.02
13 511 KOWALSKA-PASIEKA BOŻENA K 5 KWIDZYN DRUŻYNA SZPIKU 10 km Nordic Walking 01:40:34.32
14 507 KASPRZYK DOROTA K 6 KWIDZYN KWIDZYN CHODZI 10 km Nordic Walking 01:40:34.35
15 514 PŁAWNY ELŻBIETA K 7 SADLINKI KOŁO GOSPODYŃ WIEJSKICH W SADLINKACH 10 km Nordic Walking 01:51:10.54
16 516 ROGALA SŁAWOMIR M 9 SADLINKI 10 km Nordic Walking 01:51:10.91
17 502 BUKALSKA KAZIMIERA K 8 SADLINKI 10 km Nordic Walking 02:02:41.30
18 503 DUDEK- BUTURLA GABRIELA K 9 SADLINKI 10 km Nordic Walking 02:02:42.18
19 513 PALIŃSKA LUDMIŁA K 10 SADLINKI KOŁO GOSPODYŃ WIEJSKICH W SADLINKACH 10 km Nordic Walking 02:06:14.17
20 510 KOŁATKA WIESŁAWA K 11 SADLINKI KOŁO GOSPODYŃ WIEJSKICH W SADLINKACH 10 km Nordic Walking 02:06:14.23
21 504 GOŁĘBIEWSKA JUSTYNA K 12 SADLINKI KOŁO GOSPODYŃ WIEJSKICH W SADLINKACH 10 km Nordic Walking 02:06:14.93

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ