Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 sokołowskii Rafalek suwałki Polska Bieg z Jajem - 60 m (wyłącznie Panowie) Fundacja Teraz Wschód/Klimat
2 Putra-Kamińska Anna Suwałki Polska Bieg w Szpilkach - 60 m (wyłącznie Panie)
3 Grabowska Bogumiła SUWAŁKI Polska Suwałki Miss Run - bieg 3,5 km (wyłącznie Panie)
4 Marcinkowski Maciej Suwałki Polska Suwalski Bieg z Wąsem - bieg 5 km (wyłącznie Panowie)
5 Makismowicz Patryk Suwałki Polska Suwalski Bieg z Wąsem - bieg 5 km (wyłącznie Panowie)
6 Kolenkiewicz Karol 1 Suwałki Polska Bieg z Jajem - 60 m (wyłącznie Panowie) WIGRY SUWAŁKI/AQUAEL/1PBOT
7 Konopko Paweł Suwałki Polska Suwalski Bieg z Wąsem - bieg 5 km (wyłącznie Panowie)
8 Milewski Marcin Suwałki Polska Suwalski Bieg z Wąsem - bieg 5 km (wyłącznie Panowie) KMB
9 Kuśmierz Katarzyna Suwałki Polska Suwałki Miss Run - bieg 3,5 km (wyłącznie Panie)
10 Dobrońska. Kamila. Ruciane-Nida Polska Bieg w Szpilkach - 60 m (wyłącznie Panie) Skorpena
11 Nicewicz Hanna. Ruciane Nida Polska Bieg w Szpilkach - 60 m (wyłącznie Panie) Klub Morsów w Piszu
12 Dobrońska Kamila Ruciane-Nida Polska Suwałki Miss Run - bieg 3,5 km (wyłącznie Panie) Skorpena
13 Kolenkiewicz Karol Suwałki Polska Suwalski Bieg z Wąsem - bieg 5 km (wyłącznie Panowie) WIGRY SUWAŁKI/AQUAEL/1PBOT
14 Zapilaj Daniel Ełk Polska Suwalski Bieg z Wąsem - bieg 5 km (wyłącznie Panowie) Söndagslöpare
15 Kukolski Piotr Sejny Polska Suwalski Bieg z Wąsem - bieg 5 km (wyłącznie Panowie)
16 Jarmołowicz Aleksandra Suwałki Polska Suwałki Miss Run - bieg 3,5 km (wyłącznie Panie) Cross Ladies
17 Krejczman Ewa Suwałki Polska Suwałki Miss Run - bieg 3,5 km (wyłącznie Panie)
18 Chmielewski Zbigniew Suwałki Polska Suwalski Bieg z Wąsem - bieg 5 km (wyłącznie Panowie) Emeryci PSP
19 Derencz Joanna Gołdap Polska Suwałki Miss Run - bieg 3,5 km (wyłącznie Panie)
20 Jankowska Agnieszka Suwałki Polska Suwałki Miss Run - bieg 3,5 km (wyłącznie Panie)
21 Szymborska Emilia Suwałki Polska Suwałki Miss Run - bieg 3,5 km (wyłącznie Panie)
22 Ciak Monika Suwałki Polska Suwałki Miss Run - bieg 3,5 km (wyłącznie Panie) Żółty Słonik
23 Szusta Monika Suwałki Polska Suwałki Miss Run - bieg 3,5 km (wyłącznie Panie) Żółty Słonik
24 Raczkowska Edyta Suwałki Polska Suwałki Miss Run - bieg 3,5 km (wyłącznie Panie) Żółty Słonik
25 Orchowska Aleksandra Suwałki Polska Suwałki Miss Run - bieg 3,5 km (wyłącznie Panie) Żółty Słonik
26 Rogucka Dorota Suwałki Polska Suwałki Miss Run - bieg 3,5 km (wyłącznie Panie) Żółty Słonik
27 Jagłowska Angelika Suwałki Polska Suwałki Miss Run - bieg 3,5 km (wyłącznie Panie) Żółty Słonik
28 Sawicka Joanna Suwałki Polska Suwałki Miss Run - bieg 3,5 km (wyłącznie Panie) Żółty Słonik
29 Sobuń Ilona Suwałki Polska Suwałki Miss Run - bieg 3,5 km (wyłącznie Panie) Żółty Słonik
30 Juchniewicz Izabela Suwałki Polska Suwałki Miss Run - bieg 3,5 km (wyłącznie Panie)
31 Osiecki Marcin Suwalki Polska Suwalski Bieg z Wąsem - bieg 5 km (wyłącznie Panowie)
32 Bochenko Daniel Brzozowa Polska Suwalski Bieg z Wąsem - bieg 5 km (wyłącznie Panowie)
33 Śniatkowski Karol Suwałki Polska Suwalski Bieg z Wąsem - bieg 5 km (wyłącznie Panowie) KMB
34 wasilewska sylwia suwałki Polska Suwałki Miss Run - bieg 3,5 km (wyłącznie Panie)
35 Czopek Jarosław Ełk Polska Suwalski Bieg z Wąsem - bieg 5 km (wyłącznie Panowie)
36 Wysocka Natalia Ełk Polska Suwałki Miss Run - bieg 3,5 km (wyłącznie Panie)
37 Spyla Darosław Ełk Polska Bieg z Jajem - 60 m (wyłącznie Panowie)
38 Spyła Darosław Ełk Polska Suwalski Bieg z Wąsem - bieg 5 km (wyłącznie Panowie)
39 Krupiński Marcin Suwałki Polska Suwalski Bieg z Wąsem - bieg 5 km (wyłącznie Panowie)
40 Sinkiewicz Filip Suwałki Polska Suwalski Bieg z Wąsem - bieg 5 km (wyłącznie Panowie)
41 Zoń Karolina Suwałki Polska Suwałki Miss Run - bieg 3,5 km (wyłącznie Panie) Karla Butik
42 Sokołowski Marek Suwałki Polska Suwalski Bieg z Wąsem - bieg 5 km (wyłącznie Panowie) Suwalskie Dziki
43 Bożeń Barbara Suwałki Polska Suwałki Miss Run - bieg 3,5 km (wyłącznie Panie) 14 Suwalski Pułk Przeciwpancerny
44 Kwiatkowski Michał Augustów Polska Suwalski Bieg z Wąsem - bieg 5 km (wyłącznie Panowie) Podlaskie kOCuRy
45 Karpiński Tomasz Suwałki Polska Suwalski Bieg z Wąsem - bieg 5 km (wyłącznie Panowie)
46 Nicewicz Hanna Ruciane Nida Polska Suwałki Miss Run - bieg 3,5 km (wyłącznie Panie)
47 Wasilewski Paweł Suwałki Polska Suwalski Bieg z Wąsem - bieg 5 km (wyłącznie Panowie)
48 Kalinowski Krystian Białystok Polska Suwalski Bieg z Wąsem - bieg 5 km (wyłącznie Panowie) AGR Podlasie
49 Pachutko Karol Sejny Polska Suwalski Bieg z Wąsem - bieg 5 km (wyłącznie Panowie) 1PBOT
50 Szczecina Olga Suwałki Polska Bieg w Szpilkach - 60 m (wyłącznie Panie)
51 Nikścin Natalia Okuniowiec Polska Bieg w Szpilkach - 60 m (wyłącznie Panie)
52 Ołowniuk Adam Suwalki Polska Bieg z Jajem - 60 m (wyłącznie Panowie) SOSW nr 1 w Suwałkach
53 Sadowski Lech Suwałki Polska Suwalski Bieg z Wąsem - bieg 5 km (wyłącznie Panowie)
54 Wesołowski Sławomir Ełk Polska Suwalski Bieg z Wąsem - bieg 5 km (wyłącznie Panowie)
55 Wesołowska Hanna Ełk Polska Suwałki Miss Run - bieg 3,5 km (wyłącznie Panie)
56 Bagiński Przemysław Suwałki Polska Suwalski Bieg z Wąsem - bieg 5 km (wyłącznie Panowie)
57 Konopko Joanna Suwałki Polska Suwałki Miss Run - bieg 3,5 km (wyłącznie Panie)
58 Kibitlewska Emilia Suwalki Polska Suwałki Miss Run - bieg 3,5 km (wyłącznie Panie)
59 Koziara Ewelina Łódź Polska Bieg w Szpilkach - 60 m (wyłącznie Panie)
60 Walicki Janusz Suwałki Polska Suwalski Bieg z Wąsem - bieg 5 km (wyłącznie Panowie)
61 Sokol Liudmyla Suwałki Polska Suwałki Miss Run - bieg 3,5 km (wyłącznie Panie)
62 Falana Krystian Suwałki Polska Bieg z Jajem - 60 m (wyłącznie Panowie)
63 Kulmaczewski Patryk Suwalki Polska Bieg z Jajem - 60 m (wyłącznie Panowie) SOSW nr 1 w Suwałkach
64 Perzyńska Kamila Suwałki Polska Suwałki Miss Run - bieg 3,5 km (wyłącznie Panie) Cross Ladies
65 Sychowska Paulina Wasilków Polska Suwałki Miss Run - bieg 3,5 km (wyłącznie Panie)
66 Tasior Iwona Suwalki Polska Bieg w Szpilkach - 60 m (wyłącznie Panie) SOSW nr 1 w Suwałkach
67 Bełdyga Bartosz Suwalki Polska Bieg z Jajem - 60 m (wyłącznie Panowie) SOSW nr 1 w Suwałkach
68 Danecka Paula Suwalki Polska Bieg w Szpilkach - 60 m (wyłącznie Panie) SOSW nr 1 w Suwałkach
69 Ostrowska Bernadetta Remienkin Polska Bieg w Szpilkach - 60 m (wyłącznie Panie) SOSW nr 1 w Suwałkach
70 Falicka Emilka Sokolne Polska Bieg w Szpilkach - 60 m (wyłącznie Panie) SOSW nr 1 w Suwałkach
71 Malska Joanna Suwalki Polska Bieg w Szpilkach - 60 m (wyłącznie Panie) SOSW nr 1 w Suwałkach
72 Stankiewicz Sylwia Sejny Polska Bieg w Szpilkach - 60 m (wyłącznie Panie) SOSW nr 1 w Suwałkach
73 Truchan Wiesław SUWAŁKI Polska Suwalski Bieg z Wąsem - bieg 5 km (wyłącznie Panowie) Wilki Puszczy Rominckiej
74 Salwecka Katarzyna Suwałki Polska Suwałki Miss Run - bieg 3,5 km (wyłącznie Panie) Cross Ladies
75 Lewko Adam Białystok Polska Suwalski Bieg z Wąsem - bieg 5 km (wyłącznie Panowie) Outdoor Training
76 Szypulewska Monika Suwałki Polska Suwałki Miss Run - bieg 3,5 km (wyłącznie Panie)
77 Jankowski Damian Suwalki Polska Bieg z Jajem - 60 m (wyłącznie Panowie) SOSW nr 1 w Suwałkach
78 Kozłowski Mariusz Ełk Polska Suwalski Bieg z Wąsem - bieg 5 km (wyłącznie Panowie)
79 Gryżewski Maciej Ełk Polska Suwalski Bieg z Wąsem - bieg 5 km (wyłącznie Panowie) Wardaszka Running Team
80 Putra - Kaminska Anna Suwalki Polska Suwałki Miss Run - bieg 3,5 km (wyłącznie Panie)
81 Lisowska Ewelina Ełk Polska Suwałki Miss Run - bieg 3,5 km (wyłącznie Panie)
82 Sznurkowski Dawid Suwalki Polska Bieg z Jajem - 60 m (wyłącznie Panowie) SOSW nr 1 w Suwałkach
83 Kosciuczyk Krzysztof Augustów Polska Suwalski Bieg z Wąsem - bieg 5 km (wyłącznie Panowie) Nature Lovers
84 Pudełkiewicz Paulina Suwałki Polska Suwałki Miss Run - bieg 3,5 km (wyłącznie Panie) Cross Ladies
85 Kochmański Dariusz Dąbrowa Białostocka Polska Suwalski Bieg z Wąsem - bieg 5 km (wyłącznie Panowie) Solankowi Biegacze Inowrocław
86 Mazurek Ewelina Suwałki Polska Suwałki Miss Run - bieg 3,5 km (wyłącznie Panie) Cross Ladies
87 Lewkowicz Anita Suwałki Polska Suwałki Miss Run - bieg 3,5 km (wyłącznie Panie) Cross Ladies
88 Sokołowska Aleksandra Suwałki Polska Suwałki Miss Run - bieg 3,5 km (wyłącznie Panie) Cross Ladies
89 Paczkowski Sebastian Suwałki Polska Bieg z Jajem - 60 m (wyłącznie Panowie)
90 Szeraszewicz Aneta Suwałki Polska Suwałki Miss Run - bieg 3,5 km (wyłącznie Panie)
91 Staśkiewicz Paulina Suwałki Polska Suwałki Miss Run - bieg 3,5 km (wyłącznie Panie) Cross Ladies
92 Turynowicz Marcin Suwałki Polska Suwalski Bieg z Wąsem - bieg 5 km (wyłącznie Panowie)
93 Chmielewska Ewelina Suwałki Polska Suwałki Miss Run - bieg 3,5 km (wyłącznie Panie)
94 Żukowski Michał Suwałki Polska Suwalski Bieg z Wąsem - bieg 5 km (wyłącznie Panowie)
95 Walendykiewicz Tadeusz Suwalki Polska Suwalski Bieg z Wąsem - bieg 5 km (wyłącznie Panowie) 1PBOT
96 Konopko Joanna Suwałki Polska Suwałki Miss Run - bieg 3,5 km (wyłącznie Panie)
97 Korżyński Emil Suwałki Polska Suwalski Bieg z Wąsem - bieg 5 km (wyłącznie Panowie) Kettlebell Jaćwież Suwałki
98 Korżyńska Izabela Suwałki Polska Suwałki Miss Run - bieg 3,5 km (wyłącznie Panie)
99 Dymitrak Sylwia Suwałki Polska Bieg w Szpilkach - 60 m (wyłącznie Panie) Majster Team
100 Skwara Jakub Suwałki Polska Bieg z Jajem - 60 m (wyłącznie Panowie) Majster Team


Wyświetleń: 7176

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ