Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Kuśmierska Julia Łęgowo Polska godz. 10:00-10:55
2 Flejszar Marcel Łęgowo Polska godz. 10:00-10:55
3 Biegajło Martyna Łęgowo Polska godz. 11:00-11:55 Łęgowo
4 Biegajło Robert Łęgowo Polska godz. 11:00-11:55 Łęgowo
5 Biegajło Szymon Łęgowo Polska godz. 11:00-11:55 Łęgowo
6 Skiba Tymoteusz Łęgowo Polska godz. 10:00-10:55
7 Skiba Szymon Łęgowo Polska godz. 10:00-10:55
8 Kosikowska Julia Łęgowo Polska godz. 11:00-11:55 Szkoła podstawowa w Łęgowie
9 Żyłka Igor Łęgowo Polska godz. 12:00 -12:55
10 Urbański Aleksander Cieplewo Polska godz. 13:00-13:55
11 Urbański Adrian Cieplewo Polska godz. 13:00-13:55
12 Solarz Weronika Łęgowo Polska godz. 11:00-11:55 Łęgowo
13 Koszałka Izabela Łęgowo Polska godz. 12:00 -12:55
14 Koszałka Kacper Łęgowo Polska godz. 12:00 -12:55
15 Paczewski Marcel Łęgowo Polska godz. 12:00 -12:55
16 Kłos Ines Łęgowo Polska godz. 12:00 -12:55
17 Stefańska Zoja Łęgowo Polska godz. 12:00 -12:55
18 Paczewska Wiktoria Łęgowo Polska godz. 12:00 -12:55
19 Stefański Milan Łęgowo Polska godz. 12:00 -12:55 Szkoła podstawowa w Łęgowie
20 Banaczyk Oliwia Rusocin Polska godz. 12:00 -12:55 Łęgowo
21 Banaczyk Stanisław Łęgowo Polska godz. 12:00 -12:55 Szkoła podstawowa w Łęgowie
22 Sulewska Roksana Łęgowo Polska godz. 13:00-13:55
23 Sulewska Jagoda Łęgowo Polska godz. 13:00-13:55
24 Sulewski Julian Łęgowo Polska godz. 13:00-13:55
25 Szumowski Mateusz Łęgowo Polska godz. 13:00-13:55
26 Szumowska Martyna Łęgowo Polska godz. 13:00-13:55
27 BIELSKA MARCELINA Łęgowo Polska godz. 13:00-13:55 Szkoła podstawowa w Łęgowie
28 Topolska Małgorzata Łęgowo Polska godz. 13:00-13:55 Szkoła podstawowa w Łęgowie
29 Perka Oliwia Łęgowo Polska godz. 13:00-13:55
30 Napiórkowski Patryk Gdańsk Polska godz. 10:00-10:55 Szkoła podstawowa w Łęgowie
31 Jagła Kacper łęgowo Polska godz. 10:00-10:55 Szkoła podstawowa w Łęgowie
32 Leniart Nikodem Łęgowo Polska godz. 11:00-11:55 Łęgowo
33 Jagła Jakub łęgowo Polska godz. 10:00-10:55 Szkoła podstawowa w Łęgowie
34 Leniart Kornelia Łęgowo Polska godz. 11:00-11:55 Łęgowo
35 Steinhardt Jakub Rusocin Polska godz. 10:00-10:55
36 Steinhardt Jan Rusocin Polska godz. 10:00-10:55
37 Sikora Kinga Rusocin Polska godz. 10:00-10:55 Łęgowo
38 Sikora Marek Rusocin Polska godz. 10:00-10:55 Łęgowo
39 Żyłka Magda Łęgowo Polska godz. 12:00 -12:55
40 Kuśnierz Antoni Łęgowo Polska godz. 12:00 -12:55
41 Pomirski Wojtek Rusocin Polska godz. 13:00-13:55
42 Nagorska Tosia Rusocin Polska godz. 13:00-13:55
43 Pomirski Franek Rusocin Polska godz. 13:00-13:55
44 Pawłowska Oliwia Cieplewo Polska godz. 13:00-13:55
45 Pawłowski Tymoteusz Cieplewo Polska godz. 13:00-13:55
46 Zakrzewski Hubert Cieplewo Polska godz. 11:00-11:55
47 Madej Rita Cieplewo Polska godz. 13:00-13:55
48 Madej Róża Cieplewo Polska godz. 13:00-13:55
49 Kamińska Anna Łęgowo Polska godz. 13:00-13:55
50 Pawłowsk Wiktoria Cieplewo Polska godz. 13:00-13:55
51 Trzebiatowska Zuzanna Cieplewo Polska godz. 13:00-13:55 Łęgowo
52 Ficek Monika Łęgowo Polska godz. 12:00 -12:55
53 Trzebiatowski Filip Cieplewo Polska godz. 13:00-13:55 Łęgowo
54 Ziemiaszewska Bianka Łęgowo Polska godz. 11:00-11:55 Szkoła
55 Mikołaj Miksa Łęgowo Polska godz. 11:00-11:55
56 Walaszczyk Witold Łęgowo Polska godz. 11:00-11:55 Szkoła
57 Walaszczyk Agata Łęgowo Polska godz. 11:00-11:55 Szkoła
58 Walaszczyk Matylda Łęgowo Polska godz. 11:00-11:55 Szkoła
59 Miksa Martyna Łęgowo Polska godz. 11:00-11:55
60 Janowska Julia Łęgowo Polska godz. 11:00-11:55
61 Janowski Tomasz Łęgowo Polska godz. 11:00-11:55 Łęgowo
62 Kropacz Marcel Łęgowo Polska godz. 10:00-10:55
63 Kropacz Szymon Łęgowo Polska godz. 10:00-10:55
64 Gębicka Katarzyna Jagatowo Polska godz. 12:00 -12:55


Wyświetleń: 2582

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ