Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Ługiewicz Amelia Rózyny godz. 12:00-14:00
2 Gromadziński Arkadiusz Lędowo Polska godz. 12:00-14:00
3 Adamski Nikodem Krępiec Polska godz. 12:00-14:00
4 Adamska Hanna Krępiec Polska godz. 12:00-14:00
5 Dzióbek Paweł Rokitnica Polska godz. 10:00-11:55
6 Rychert Lena Wiślina Polska godz. 12:00-14:00
7 Rychert Mają Wiślina Polska godz. 12:00-14:00
8 Rychert Ola Wiślina Polska godz. 12:00-14:00 Wiślina
9 Szczepański Ziemowit Wiślina Polska godz. 10:00-11:55
10 Szczepański Tymon Wiślina Polska godz. 10:00-11:55
11 Szczepańska Liliana Wiślina Polska godz. 10:00-11:55
12 Jaruga Krzysztof Wiślina Polska godz. 10:00-11:55
13 Pawlak Nadia Woclawy Polska godz. 12:00-14:00 Ośrodek Kultury, Sportu i Biblioteka Publiczna Gminy Pruszcz Gdański
14 Pawlak Blanca Woclawy Polska godz. 12:00-14:00 Ośrodek Kultury, Sportu i Biblioteka Publiczna Gminy Pruszcz Gdański
15 Zawojska-Zabojszcz Emilia Koszwaly Polska godz. 10:00-11:55
16 Wiśniewska Helena Juszkowo Polska godz. 10:00-11:55
17 Stobba Tymoteusz Rotmanka Polska godz. 10:00-11:55
18 Stobba Aleksander Rotmanka Polska godz. 10:00-11:55
19 Gepert Paweł Rokitnica Polska godz. 10:00-11:55
20 Lewandowski Piotr Łęgowo godz. 10:00-11:55
21 Zając Magdalena Różyny Polska godz. 10:00-11:55
22 Lewandowska Hanna Łęgowo Polska godz. 10:00-11:55
23 Zając Piotr Różyny Polska godz. 10:00-11:55
24 Szymkowicz Monika Bystra Polska godz. 10:00-11:55
25 Jaskułowska Alicja Bystra Polska godz. 10:00-11:55
26 Pomirska Lena Cedry Małe Polska godz. 10:00-11:55
27 Okuszko Joanna Rokitnica Polska godz. 10:00-11:55
28 Klepacz Anna 2019-03-29 Polska godz. 10:00-11:55
29 Okuszko Adam Rokitnica Polska godz. 10:00-11:55
30 Gadziński Michał Wiślina Polska godz. 10:00-11:55 Ośrodek Kultury, Sportu i Biblioteka Publiczna Gminy Pruszcz Gdański
31 Gadzińska Oliwia Wiślina Polska godz. 10:00-11:55 Ośrodek Kultury, Sportu i Biblioteka Publiczna Gminy Pruszcz Gdański
32 Tymoszuk Tymoteusz Wiślina Polska godz. 12:00-14:00
33 Tymoszuk Antonina Wiślina Polska godz. 12:00-14:00
34 Tymoszuk Tymoteusz Wiślina Polska godz. 10:00-11:55
35 Tymoszuk Antonina Wiślina Polska godz. 10:00-11:55
36 Metkowska Malwina Wiślina Polska godz. 12:00-14:00


Wyświetleń: 1483

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ