Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Kamrowska Oliwia Żuława Polska godz. 13:00-13:55
2 Jankowska Nadia Juszkowo Polska godz. 10:00-10:55
3 Jankowski Aleksaner Straszyn Polska godz. 10:00-10:55
4 Szmelc Kajetan Radunica Polska godz. 12:00 -12:55
5 Szmelc Wojciech Radunica Polska godz. 12:00 -12:55
6 Budzich Kajetan Radunica Polska godz. 12:00 -12:55
7 Budzich Teodor Radunica Polska godz. 12:00 -12:55
8 Rybaczewska Kalina Borkowo Polska godz. 10:00-10:55
9 Grzegorek123 Kacper Straszyn Polska godz. 10:00-10:55 Szkoła
10 Grzegorek123 Hania Straszyn Polska godz. 10:00-10:55 Szkola
11 Ostrowska123 Kornelia Straszyn Polska godz. 10:00-10:55
12 Szwęch123 Iga Straszyn Polska godz. 10:00-10:55
13 Malicki Lukasz 3 Borkowo Polska godz. 10:00-10:55
14 Malicki Marcel 2 Borkowo Polska godz. 10:00-10:55
15 Bobkowska Katarzyna5 Borkowo Polska godz. 10:00-10:55
16 Malicka Magda 1 Borkowo Polska godz. 10:00-10:55
17 Bobkowska Karolina4 Borkowo Polska godz. 10:00-10:55
18 Lesko Zuzia Straszyn Polska godz. 13:00-13:55
19 Banach Oliwia Straszyn Polska godz. 13:00-13:55
20 Wolyniec Marysia Straszyn Polska godz. 13:00-13:55
21 Anuszewska Pola Straszyn Polska godz. 11:00-11:55
22 Jóźwik Hubert Borkowo Polska godz. 11:00-11:55 Szkola
23 Konopka Weronika Juszkowo Polska godz. 12:00 -12:55 Szkoła
24 Włoch Joanna Borkowo Polska godz. 12:00 -12:55 Straszyn
25 Doszla Martyna Juszkowo Polska godz. 12:00 -12:55 Szkoła
26 Siepsiak Justyna Olszanka Polska godz. 12:00 -12:55 Straszyn
27 Wajroch Jan Olszanka Polska godz. 12:00 -12:55
28 Wach Dawid Straszyn Polska godz. 12:00 -12:55 Straszyn
29 Latusek Wiktoria Straszyn Polska godz. 12:00 -12:55 Szkoła
30 Latusek Tymon Straszyn Polska godz. 12:00 -12:55 Szkoła
31 Łaska Amelia Straszyn Polska godz. 10:00-10:55 Szkoła
32 Bajorska Oliwia Straszyn Polska godz. 10:00-10:55 Szkoła
33 Bajorska Amelia Straszyn Polska godz. 11:00-11:55 Szkoła
34 Wrzoskowicz Jaś Radunica Polska godz. 11:00-11:55
35 Wrzoskowicz Ela Radunica Polska godz. 11:00-11:55
36 Grzegorek Kacper Straszyn Polska godz. 11:00-11:55 Szkoła
37 Grzegorek Hania Straszyn Polska godz. 11:00-11:55 Szkoła
38 Sulikowska Martyna Juszkowo Polska godz. 13:00-13:55
39 Sztormowski Milan Straszyn Polska godz. 12:00 -12:55 Straszyn
40 Sztormowska Sara Straszyn Polska godz. 12:00 -12:55
41 Jaruga Krzysztof Straszyn Polska godz. 12:00 -12:55
42 Ostrowska Kornelia Straszyn Polska godz. 11:00-11:55 Straszyn
43 Szwęch Iga Straszyn Polska godz. 11:00-11:55 Straszyn
44 Szymański Tymon Straszyn Polska godz. 11:00-11:55 Straszyn
45 Szymańska Natalia Straszyn godz. 11:00-11:55 Straszyn
46 Bajerczak Anna Juszkowo Polska godz. 11:00-11:55
47 Wiśniewska Dominika Straszyn Polska godz. 10:00-10:55
48 Szakiewicz Kinga Straszyn Polska godz. 10:00-10:55
49 Księżopolski Mateusz Juszkowo Polska godz. 10:00-10:55
50 Księżopolska Ada Juszkowo Polska godz. 10:00-10:55
51 Leśniak Kinga Straszyn Polska godz. 13:00-13:55 Straszyn
52 Wojtyra Antoni Domachowo Polska godz. 10:00-10:55
53 Kryczka Martyna Straszyn Polska godz. 13:00-13:55 Straszyn
54 Kryczka Dominik Straszyn Polska godz. 13:00-13:55 Straszyn
55 Dziadowiec Oskar Borkowo Polska godz. 11:00-11:55 Szkola
56 Guzikowski Dominik Gdańsk Polska godz. 11:00-11:55 Szkoła
57 Różak Hanna Straszyn Polska godz. 11:00-11:55
58 Roskal Aniela Żuława Polska godz. 13:00-13:55 Straszyn
59 Roskal Amelia Żuława Polska godz. 13:00-13:55 Straszyn
60 Jaruga Nina Juszkowo Polska godz. 12:00 -12:55 Straszyn
61 Ząbek Łucja Juszkowo Polska godz. 12:00 -12:55 Straszyn
62 Fuchs Filip Borkowo Polska godz. 11:00-11:55
63 Bozek Krzysztof Goszyn Polska godz. 11:00-11:55 Szkoła
64 Kostuch Aleksander Goszyn Polska godz. 13:00-13:55
65 Kostuch Michał Straszyn Polska godz. 13:00-13:55
66 Bożek Piotr Goszyn Polska godz. 11:00-11:55 Szkoła
67 Kostuch Mirka Goszyn Polska godz. 11:00-11:55 Szkoła
68 Medias Aleksandra Straszyn Polska godz. 13:00-13:55
69 Bobkowska Katarzyna Borkowo Polska godz. 11:00-11:55
70 Bobkowska Karolina Borkowo Polska godz. 11:00-11:55
71 Grzana Beata Juszkowo Polska godz. 12:00 -12:55
72 Malicki Łukasz Borkowo Polska godz. 11:00-11:55 Ośrodek Kultury, Sportu i Biblioteka Publiczna Gminy Pruszcz Gdański
73 Malicki Marcel Borkowo Polska godz. 11:00-11:55 Ośrodek Kultury, Sportu i Biblioteka Publiczna Gminy Pruszcz Gdański
74 Fulara Emilia Straszyn Polska godz. 11:00-11:55
75 Malicka Magda Borkowo Polska godz. 11:00-11:55
76 Bylińska Kinga Straszyn Polska godz. 11:00-11:55
77 Blicharz Wioleta Straszyn Polska godz. 11:00-11:55 Ośrodek Kultury, Sportu i Biblioteka Publiczna Gminy Pruszcz Gdański
78 Bylińska Malwina Straszyn Polska godz. 11:00-11:55
79 Fulara Karina Straszyn Polska godz. 11:00-11:55
80 Wnuk-Lipińska Kinga Straszyn Polska godz. 13:00-13:55
81 Hirsz Oliwia Straszyn Polska godz. 13:00-13:55
82 Kozikowski Dominik Straszyn Polska godz. 10:00-10:55
83 Kozikowski Dominik Straszyn Polska godz. 11:00-11:55


Wyświetleń: 3029

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ