Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Chojnowski Franciszek Pruszcz Gdański Polska godz. 12:00 -12:55
2 Chojnowski Maksymilian Pruszcz Gdański Polska godz. 12:00 -12:55
3 Chojnowska Zofia Pruszcz Gdański Polska godz. 12:00 -12:55
4 Fijałkowska Zofia Rotmanka Polska godz. 10:00-10:55
5 Ząbkiewicz Alan Rotmanka Polska godz. 11:00-11:55
6 Ząbkiewicz Oliwier Rotmanka godz. 11:00-11:55
7 Hopa Bartosz Pruszcz Gdański Polska godz. 11:00-11:55
8 Hopa Oliwia Pruszcz Gdański Polska godz. 11:00-11:55
9 Staroń Anna Pruszcz Gdański Polska godz. 10:00-10:55 Szkoła Rotmanka
10 Bujałkowska Michalina Radunica Polska godz. 11:00-11:55
11 Bujałkowska Mila Radunica Polska godz. 11:00-11:55
12 Waszak Julia Rotmanka Polska godz. 12:00 -12:55
13 Waszak Amelia Rotmanka Polska godz. 12:00 -12:55
14 Kępniak Magdalena Ostrowite Polska godz. 11:00-11:55
15 Krajs Michalina Pszczółki Polska godz. 11:00-11:55
16 Krajs Kacper Pszczółki Polska godz. 11:00-11:55
17 Krajs Alan Pszczółki Polska godz. 11:00-11:55
18 Deling Szymon Pszczółki Polska godz. 11:00-11:55
19 Deling Marcel Pszczółki Polska godz. 11:00-11:55
20 Deling MAKS Pszczółki Polska godz. 11:00-11:55
21 Chlebowski Grzegorz Rotmanka Polska godz. 10:00-10:55 Szkoła Rotmanka
22 Chlebowski Krzysztof Rotmanka Polska godz. 10:00-10:55 Szkoła Rotmanka
23 KACZMARSKI OLIWIER Pruszcz Gdański Polska godz. 12:00 -12:55 Przedszkole
24 Balcewicz Lidia Straszyn Polska godz. 13:00-13:55
25 Fijalkowski Antoni Rotmanka Polska godz. 10:00-10:55
26 Krzosek Kinga Rotmanka Polska godz. 10:00-10:55
27 Gniech Weronika Pruszcz gdański Polska godz. 13:00-13:55
28 Mikołajczyk Hubert Rotmanka Polska godz. 13:00-13:55
29 Zackiewicz Jakub Pruszcz Gdański Polska godz. 13:00-13:55
30 Witek Stanisław Pruszcz Gdański Polska godz. 10:00-10:55
31 Chelstowska Marcelina Rotmanka Polska godz. 12:00 -12:55
32 Radomski GERALT Pruszcz Gdański Polska godz. 10:00-10:55
33 Byczkowska Hanna Borzęcin Polska godz. 10:00-10:55 Szkoła
34 Byczkowski Filip Borzęcin Polska godz. 10:00-10:55 Przedszkole
35 Tomczak Aleksander Rotmanka Polska godz. 13:00-13:55
36 Tomczak Szymon Rotmanka Polska godz. 13:00-13:55
37 Michalak Daniel Rotmanka Polska godz. 12:00 -12:55 Szkoła Rotmanka
38 Michalak Karolina Rotmanka Polska godz. 12:00 -12:55 Szkoła Rotmanka
39 Michalak Jakub Rotmanka Polska godz. 12:00 -12:55 Szkoła Rotmanka
40 Michalak Bartosz Rotmanka Polska godz. 12:00 -12:55 Szkoła Rotmanka
41 Engdahl Magdalena Rusocin Polska godz. 10:00-10:55
42 Pełka Helena Rotmanka Polska godz. 11:00-11:55 Szkoła Rotmanka
43 Trzcińska Oliwia Trzcińska Rotmanka Polska godz. 11:00-11:55 Szkoła Rotmanka
44 Makuch Piotrek Rotmanka Polska godz. 11:00-11:55
45 Makuch Wojciech Rotmanka Polska godz. 11:00-11:55
46 Chylinska Maria Rotmanka Polska godz. 11:00-11:55
47 Chylinska Antosia Rotmanka Polska godz. 11:00-11:55
48 Rolicz Hanna Pruszcz Gdański Polska godz. 10:00-10:55
49 Holovashchenko Albert Rotmanka Polska godz. 10:00-10:55
50 Lisiecki Bartosz Rotmanka Polska godz. 11:00-11:55
51 Lisiecka Oliwia Rotmanka Polska godz. 11:00-11:55
52 Sasin Piotr Rotmanka Polska godz. 11:00-11:55 Ośrodek Kultury, Sportu i Biblioteka Publiczna Gminy Pruszcz Gdański
53 Sasin Lena Rotmanka Polska godz. 11:00-11:55 Ośrodek Kultury, Sportu i Biblioteka Publiczna Gminy Pruszcz Gdański
54 Chrzanowska Julia Rokitnica Polska godz. 10:00-10:55
55 makuch Helena Makuch Rotmanka Polska godz. 11:00-11:55
56 Grzana Beata Juszkowo Polska godz. 10:00-10:55
57 Kubiński Hubert Rokitnica Polska godz. 13:00-13:55
58 Kubińska Kornelia Rokitnica Polska godz. 13:00-13:55
59 Badaczewska Kinga Rokitnica Polska godz. 12:00 -12:55
60 Badaczewska Kornelia Rokitnica Polska godz. 12:00 -12:55


Wyświetleń: 2583

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ