Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Zaleszczyk Nikola Wisznice-kolonia Polska 1963 m Szkoła podstawowa Wisznice
2 Stawecki Aleksander WISZNICE Polska 1963 m
3 Pańko Gabriel Rozwadówka Polska 1963 m
4 Pajdosz Jakub Radcze Polska 1963 m
5 Sęczkowski Karol Wisznice Polska 1963 m
6 Dawidowicz Anna Wisznice Polska 1963 m
7 Bosko Leo Wisznice Polska 1963 m
8 Włostowski Piotr Dubica górna Polska 1963 m Szkoła podstawowa Wisznice
9 Wawryniuk Dariusz Wisznice Polska 1963 m Szkoła podstawowa Wisznice
10 Lubczuk Julia Polubicze Polska 1963 m Szkoła podstawowa Polubicze
11 Sacharczuk Justyna Bokinka Pańska Polska 1963 m
12 Stawecka Agnieszka Wisznice Polska 1963 m
13 Stawecki Piotr WISZNICE Polska 1963 m
14 Wawryniuk Julia Wisznice Polska 1963 m
15 Wakulski Wojciech Biała Podlaska Polska 1963 m
16 Osypiuk Hania Dubica Górna Polska 1963 m
17 Różnowicz Natalia Wisznice Polska 1963 m MKS Żak Biała Podlaska
18 Czuryło Hubert Parczew Polska 1963 m
19 Różnowicz Michał Wisznice Polska 1963 m MKS Żak Biała Podlaska
20 Andrzejewicz Laura Kalichowszczyzna Polska 1963 m MKS Żak Biała Podlaska
21 Chustecka Anna Wygoda Polska 1963 m NZOZ Wisznice
22 Chustecka Magdalena Wygoda Polska 1963 m MKS Żak Biała Podlaska
23 Chustecki Grzegorz Wygoda Polska 1963 m NZOZ Wisznice
24 Świątkowski Kacper Liszna Polska 1963 m SP w Sławatyczach
25 Bajkowska Justyna Wygoda Polska 1963 m
26 Bajkowska Maria Wygoda Polska 1963 m Szkoła podstawowa Wisznice
27 Korniluk Patryk Biala podlaska Polska 1963 m
28 Hutniczak Marcin Wisznice Polska 1963 m
29 Stawecki Karol Lublin Polska 1963 m
30 Władyczuk Aleksandra Wygoda Polska 1963 m
31 Władyczuk Małgorzata Wisznice1976 Polska 1963 m
32 Tymosiewicz Patryk Warszawa Polska 1963 m
33 Męczyński Piotr Styrzyniec Polska 1963 m
34 Kuraś Daniel Hańsk Polska 1963 m STOWARZYSZENIE LGH
35 Kuraś Anna Hańsk Polska 1963 m Stowarzyszenie LGH
36 Kuraś Bartosz Hańsk Polska 1963 m STOWARZYSZENIE LGH
37 Tymosiewicz Nina Warszawa Polska 1963 m Klub Sportowy Lekkoatletyka Dla Dzieci i Młodzieży – Kamil Żewłakow
38 Hordejuk Edward Łomazy Polska 1963 m
39 ZDROJEWSKI Cezary Biała Podlaska Polska 1963 m 23blp
40 JĘDRUSZCZAK Michał Biała Podlaska Polska 1963 m 23blp
41 KOZAK Kamil Biała Podlaska Polska 1963 m 23blp
42 BOBEREK Bartosz Biała Podlaska Polska 1963 m 23blp
43 PIETRZYK Marek Biała Podlaska Polska 1963 m 23blp
44 DOMIAŃCZYK Jarosław Biała Podlaska Polska 1963 m 23blp
45 GOŁAWSKI Karol Biała Podlaska Polska 1963 m 23blp
46 MACHOŃ Jarosław Biała Podlaska Polska 1963 m 23blp
47 GRODZICKI Paweł Biała Podlaska Polska 1963 m 23blp
48 SYRYJCZYK Konrad Biała Podlaska Polska 1963 m 23blp
49 NAZARUK Piotr Biała Podlaska Polska 1963 m 23
50 PRZEGON Paweł Biała Podlaska Polska 1963 m 23blp
51 KOWALSKI Filip Biała Podlaska Polska 1963 m 23blp
52 MADOŃ Joanna Biała Podlaska Polska 1963 m 23blp
53 ZALEWSKI Slawomir Biała Podlaska Polska 1963 m 23blp
54 PIETRUCZUK Piotr Biała Podlaska Polska 1963 m 23blp
55 TURENIEC Milena Biała Podlaska Polska 1963 m 23blp
56 WOCH Marlena Biała Podlaska Polska 1963 m 23blp
57 Olszewska Karolina Parczew Polska 1963 m
58 Chrostowski Grzegorz Łyniew Polska 1963 m
59 Oniszczuk Kamil Sosnówka Polska 1963 m
60 Oniszczuk Agnieszka Sosnówka Polska 1963 m
61 Jarzyna Maja Curyn Polska 1963 m Szkoła podstawowa Wisznice
62 Lewczuk vel Leoniuk Gabriela Rozwadówka Polska 1963 m
63 Brodzka Anna Motwica Polska 1963 m
64 Brodzka Marzena Motwica Polska 1963 m
65 Lewczuk vel Leoniuk Marta Rozwadówka Polska 1963 m
66 BUBICZ ANNA ŚWIDNIK Polska 1963 m STOWARZYSZENIE LGH
67 MAKUS ALEKSANDRA WŁODAWA Polska 1963 m STOWARZYSZENIE LGH
68 Durko Karolina Biała Podlaska Polska 1963 m
69 Szczepański Karol Biała podlaska Polska 1963 m
70 Syryjczyk Konrad Wantopol Polska 1963 m KOCUR Huragan Wantopol
71 Mróz Jakub Biała Podlaska Polska 1963 m
72 Jaszczuk Maria Dubica Górna Polska 1963 m STOWARZYSZENIE LGH
73 Jaszczuk Łukasz Dubica Górna Polska 1963 m STOWARZYSZENIE LGH
74 KOZYRA SEBASTIAN Włodawa Polska 1963 m STOWARZYSZENIE LGH
75 KOZYRA JUSTYNA Włodawa Polska 1963 m STOWARZYSZENIE LGH
76 KOZYRA JULIA Włodawa Polska 1963 m STOWARZYSZENIE LGH
77 Chojnacka Anna Lublin Polska 1963 m STOWARZYSZENIE LGH
78 Woszczyńska Barbara Lublin Polska 1963 m STOWARZYSZENIE LGH
79 MAJEWSKA MARTYNA HAŃSK PIERWSZY Polska 1963 m STOWARZYSZENIE LGH
80 MAJEWSKI MATEUSZ HAŃSK PIERWSZY Polska 1963 m STOWARZYSZENIE LGH
81 Wiczuk Sebastian Wisznice Polska 1963 m
82 Wiczuk Patrycja Wisznice Polska 1963 m
83 Ptasznik Patryk Jabłoń Polska 1963 m Kolegium Sędziów
84 Kalinowska Dominika Lbn Polska 1963 m
85 Szustowicz Milena Sajówka Polska 1963 m SP w Sławatyczach
86 Szustowicz Bartosz Sajówka Polska 1963 m ZSCKR w Jabłoniu
87 Sak Eryk Wantopol Polska 1963 m KOCUR Huragan Wantopol
88 Klimkowicz Maciej Dołholiska Polska 1963 m
89 Klimkowicz Jakub Dołholiska Polska 1963 m
90 Czarnacka Teresa Wisznice Polska 1963 m
91 Ziomek Mateusz Biała Podlaska Polska 1963 m
92 Bandzerewicz Szymon Wisznice Polska 1963 m
93 Brodzki Mikołaj Motwica Polska 1963 m
94 Kalinowski Piotr Motwica Polska 1963 m
95 Klimkowicz Mikołaj Dołholiska Polska 1963 m


Wyświetleń: 2304

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ