Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Adamski Przemysław Płock Polska Bieg 2,5 km 20.00 PLN
2 Przybyszewska kasia Płońsk Polska Bieg 2,5 km 20.00 PLN
3 Przybyszewski Jakub Płońsk Polska Bieg 10 km 40.00 PLN
4 Szpakiewicz Zbigniew Strzembowo Polska Bieg 10 km 40.00 PLN
5 Wójcik MAŁGORZATA Płońsk Polska Bieg 2,5 km Aktywność Rodzi Pozytywność 20.00 PLN
6 Augustynowicz Adrian Płońsk Polska Bieg 2,5 km Team Dwa Ognie opłacono
7 Szpernal Beata Płock Polska Bieg 10 km opłacono
8 Szostak Adam Sosenkowo Polska Bieg 2,5 km Szkoła Podstawowa Im. Piotra Sękowskiego w Nacpolsku opłacono
9 Makowski Kacper Sobanice Polska Bieg 2,5 km Szkoła Podstawowa Im. Piotra Sękowskiego w Nacpolsku opłacono
10 Mikulska Anna Janówek Pierwszy Polska Bieg 2,5 km opłacono
11 Woźniak Aleksandra Płońsk Polska Bieg 2,5 km Aktywność rodzi pozytywność 20.00 PLN
12 Czeremański Rafał Płońsk Polska Bieg 10 km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO 40.00 PLN
13 Szmulewicz Aleksandra Czerwińsk nad Wisłą Polska Bieg 2,5 km 20.00 PLN
14 Aleksandrowska Elwira Serock Polska Bieg 2,5 km 20.00 PLN
15 Nowakowski Krzysztof Strachowo Polska Bieg 2,5 km opłacono
16 Kowalczyk Aleksandra Strachowo Polska Bieg 2,5 km opłacono
17 Łazicki Łukasz Brwinów Polska Bieg 10 km opłacono
18 Tempczyk Tomasz Grodzisk Mazowiecki Polska Bieg 10 km opłacono
19 Owczarek Sebastian Brzeście Polska Bieg 10 km Aktywność Rodzi Pozytywność opłacono
20 Wypych Radosław Legionowo Polska Nordic walking 5 km Kijkowa Brać Wieliszew opłacono
21 Bugajewski Janusz PŁOŃSK Polska Nordic walking 5 km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO opłacono
22 Gocejna Beata Płońsk Polska Nordic walking 5 km opłacono
23 Gocejna Sławomir Płońsk Polska Nordic walking 5 km opłacono
24 Nowicki Zbigniew Januszewo Polska Nordic walking 5 km opłacono
25 Nowicka Hanna Januszewo Polska Nordic walking 5 km opłacono
26 Bugajewska Anna Płońsk Polska Nordic walking 5 km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO opłacono
27 Pielaciński Dariusz Czerwińsk nad Wisłą Polska Bieg 2,5 km w NIM opłacono
28 Witkowski Norbert Załuski Polska Bieg 10 km opłacono
29 Witkowska Iwona Załuski Polska Bieg 2,5 km opłacono
30 Żaglewski Dariusz Płońsk Polska Bieg 10 km Aktywność Rodzi Pozytywność 40.00 PLN
31 Cak Michał Bielsk Polska Bieg 10 km Orlen Running Team opłacono
32 Popłonkowski Janusz Płońsk Polska Bieg 10 km Radio Płońsk 93,6 FM 40.00 PLN
33 Jasiorski Błażej Wichorowo 9 Polska Bieg 2,5 km MKS Bank BS PŁOŃSK 20.00 PLN
34 Kochman Iwona Warszawa Polska Bieg 10 km Vege Runners opłacono
35 Wyśmirski Szymon Rogozino Polska Bieg 10 km opłacono
36 Skrzynski Adam Płońsk Polska Bieg 10 km Aktywność Rodzi Pozytywność 40.00 PLN
37 Radomska Zuzanna Nowe Miasto Polska Nordic walking 5 km OSP Nowe Miasto opłacono
38 Żuławnik Jarosław Nowe Miasto Polska Nordic walking 5 km OSP Nowe Miasto opłacono
39 Leszczyńska Emilia Nowe Miasto Polska Nordic walking 5 km OSP Nowe Miasto opłacono
40 Pielacińska KAROLINA Czerwińsk nad wisłą Polska Bieg 2,5 km opłacono
41 Sawicka Justyna Płońsk Polska Nordic walking 5 km Aktywność Rodzi Pozytywność 40.00 PLN


Wyświetleń: 1277

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ