Bieg 2,5 km Bieg 10 km Nordic walking 5 km

Bieg 2,5 km

Msc Numer Nazwisko Imię M pł Miejscowość Klub Dystans meta 2,5
1 131 GÓRSKI KACPER M 1 AGNIESZKOWO SZCZUTOWO BIEGA Bieg 2,5 km 00:08:14.21
2 152 WŁODARCZYK DAWID M 2 SÓJKI PARKPRZESZKÓD Bieg 2,5 km 00:08:23.16
3 133 JASIORSKI BŁAŻEJ M 3 WICHOROWO 9 MKS BANK BS PŁOŃSK Bieg 2,5 km 00:08:26.91
4 123 BRONOWSKI PIOTR M 4 WĘGRZYNOWO Bieg 2,5 km 00:08:40.07
5 146 SKIERSKI MIKOŁAJ M 5 STRUBINY MKS BANK BS PŁOŃSK Bieg 2,5 km 00:09:37.78
6 120 ADAMSKI PRZEMYSŁAW M 6 PŁOCK Bieg 2,5 km 00:09:43.03
7 150 WIERZCHOWSKI DAWID M 7 PŁOŃSK Bieg 2,5 km 00:10:34.14
8 125 DYTLOW FABIAN M 8 DROCHÓWKA Bieg 2,5 km 00:11:33.92
9 132 GUT CEZARY M 9 UNIECK Bieg 2,5 km 00:11:41.06
10 65 ŻAGLEWSKI DARIUSZ M 10 PŁOŃSK AKTYWNOŚĆ RODZI POZYTYWNOŚĆ Bieg 2,5 km 00:11:46.64
11 130 GOSZCZYŃSKA WIOLETA K 1 NOWY DWÓR MAZOWIECKI Bieg 2,5 km 00:11:49.69
12 127 GAWLIŃSKA ALICJA K 2 STRZEGOWO Bieg 2,5 km 00:12:03.94
13 124 BUDKOWSKA DOROTA K 3 CZERWIŃSK NAD WISŁĄ Bieg 2,5 km 00:12:09.76
14 155 BUKS JOLANTA K 4 STARE RADZIKOWO Bieg 2,5 km 00:12:23.08
15 157 MAJERKIEWICZ TOBIASZ M 11 DROCHÓWKA Bieg 2,5 km 00:12:27.52
16 135 LELEN DAWID M 12 NOWE MIASTO Bieg 2,5 km 00:12:55.83
17 148 TARACH JERZY M 13 NABOROWO PARCELE Bieg 2,5 km 00:13:21.32
18 147 SZOSTAK ADAM M 14 SOSENKOWO SZKOŁA PODSTAWOWA IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO W NACPOLSKU Bieg 2,5 km 00:13:21.41
19 122 BEDNAREK PAULINA K 5 CZERWIŃSK NAD WISŁĄ NO PAIN TEAM Bieg 2,5 km 00:13:40.50
20 156 KOŁODZIEJSKA MAJA K 6 STRZEMBOWO Bieg 2,5 km 00:13:40.72
21 138 MAKOWSKI KACPER M 15 SOBANICE SZKOŁA PODSTAWOWA IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO W NACPOLSKU Bieg 2,5 km 00:13:50.96
22 128 GAWLIŃSKA MAJA K 7 STRZEGOWO Bieg 2,5 km 00:14:01.24
23 153 WOŹNIAK ALEKSANDRA K 8 PŁOŃSK AKTYWNOŚĆ RODZI POZYTYWNOŚĆ Bieg 2,5 km 00:14:03.88
24 139 MICHALAK JERZY M 16 PLONSK KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO Bieg 2,5 km 00:14:23.45
25 129 GAWLIŃSKA NATALIA K 9 STRZEGOWO Bieg 2,5 km 00:14:51.76
26 137 LELEŃ KINGA K 10 NOWE MIASTO Bieg 2,5 km 00:15:20.81
27 126 DYTLOW NATALIA K 11 DROCHÓWKA Bieg 2,5 km 00:15:29.48
28 154 WÓJCIK MAŁGORZATA K 12 PŁOŃSK AKTYWNOŚĆ RODZI POZYTYWNOŚĆ Bieg 2,5 km 00:15:36.55
29 134 KOWALCZYK ALEKSANDRA K 13 STRACHOWO Bieg 2,5 km 00:17:20.57
30 142 NOWAKOWSKI KRZYSZTOF M 17 STRACHOWO Bieg 2,5 km 00:17:20.78
31 141 MOTACKA ZUZANNA K 14 WARSZAWA NW CZŁAPSKI TEAM Bieg 2,5 km 00:17:34.79
32 140 MIKULSKA ANNA K 15 JANÓWEK PIERWSZY Bieg 2,5 km 00:17:40.01
33 145 PRZYBYSZEWSKI JAROSŁAW M 18 PŁOŃSK Bieg 2,5 km 00:18:08.97
34 121 AUGUSTYNOWICZ ADRIAN M 19 PŁOŃSK TEAM DWA OGNIE Bieg 2,5 km 00:18:36.16
35 143 PIELACIŃSKA KAROLINA K 16 CZERWIŃSK NAD WISŁĄ Bieg 2,5 km 00:20:05.04
36 170 CZEKAŁA ANNA K 17 CZERWIŃSK Bieg 2,5 km 00:20:05.18
37 144 PIELACIŃSKI DARIUSZ M 20 CZERWIŃSK NAD WISŁĄ W NIM Bieg 2,5 km 00:20:06.97


Bieg 10 km

Msc Numer Nazwisko Imię M pł Miejscowość Klub Dystans 1 okr 2 okr meta 10 km
1 7 CIEĆWIERZ MARIUSZ M 1 PARLIN NO PAIN TEAM Bieg 10 km 00:19:26.33 00:19:29.86 00:38:57.43
2 3 BRONOWSKI PAWEŁ M 2 KAZUŃ POLSKI SOKÓŁ BODZANÓW Bieg 10 km 00:19:06.87 00:20:20.97 00:39:28.41
3 15 GÓRSKI KRYSTIAN M 3 AGNIESZKOWO SZCZUTOWO BIEGA Bieg 10 km 00:19:53.38 00:20:18.85 00:40:13.28
4 16 GRABSKI DAREK M 4 TŁUCHOWO BIEGNĘPODPRĄD Bieg 10 km 00:22:08.50 00:22:01.95 00:44:12.45
5 13 GADOMSKI ŁUKASZ M 5 PŁOŃSK AKTYWNOŚĆ RODZI POZYTYWNOŚĆ Bieg 10 km 00:22:34.26 00:21:58.94 00:44:37.06
6 12 FABIAŃSKI PIOTR M 6 CZERWIŃSK NAD WISŁĄ Bieg 10 km 00:22:32.53 00:22:33.39 00:45:07.90
7 1 AUGUSTYNIAK MARCIN M 7 ŚNIECHY BIEGNĘPODPRĄD Bieg 10 km 00:22:31.50 00:23:30.86 00:46:04.39
8 24 KUBAJEWSKI PAWEŁ M 8 ŚWIERCZE Bieg 10 km 00:23:05.14 00:23:27.46 00:46:35.06
9 5 CAK MICHAŁ M 9 BIELSK ORLEN RUNNING TEAM Bieg 10 km 00:21:52.97 00:25:06.22 00:47:00.59
10 34 OLSZEWSKI DANIEL M 10 WARSZAWA Bieg 10 km 00:23:10.39 00:24:32.76 00:47:50.10
11 49 STEFANIAK MARCIN M 11 JANUSZEW Bieg 10 km 00:22:37.43 00:25:19.15 00:47:58.45
12 10 DŁUŻNIEWSKI SŁAWEK M 12 CIECHANÓW Bieg 10 km 00:23:42.83 00:25:04.10 00:48:50.13
13 56 TOMASZEWSKI ARKADIUSZ M 13 NARUSZEWO Bieg 10 km 00:24:47.65 00:25:07.32 00:50:01.37
14 29 MORAWSKI MARIUSZ M 14 NOWY DWÓR MAZOWIECKI TEAM KOPEĆ Bieg 10 km 00:24:01.79 00:25:58.18 00:50:02.64
15 50 STOLARCZYK JAROSŁAW M 15 SZAPSK Bieg 10 km 00:25:06.58 00:25:00.42 00:50:09.29
16 2 BANIAK JACEK M 16 PŁOŃSK KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO Bieg 10 km 00:24:56.18 00:25:35.10 00:50:33.55
17 47 SKRZYNSKI ADAM M 17 PŁOŃSK AKTYWNOŚĆ RODZI POZYTYWNOŚĆ Bieg 10 km 00:24:56.21 00:26:03.10 00:51:02.17
18 42 PRZYBYSZEWSKI JAKUB M 18 PŁOŃSK Bieg 10 km 00:24:36.20 00:26:25.66 00:51:06.04
19 26 LEWANDOWSKI KAMIL M 19 PŁOŃSK Bieg 10 km 00:25:26.30 00:25:48.73 00:51:21.74
20 46 SKIERSKI TOMASZ M 20 STRUBINY BIEGAJ ZE STASZICEM Bieg 10 km 00:24:56.15 00:26:23.97 00:51:23.63
21 8 CZECHOSKI TOMASZ M 21 WARSZAWA RUNFOTO TEAM Bieg 10 km 00:25:13.09 00:26:08.22 00:51:24.37
22 39 PERCHALUK MAGDALENA K 1 WARSZAWA RUNFOTO TEAM Bieg 10 km 00:25:13.61 00:26:08.03 00:51:24.63
23 45 SEKŚCIŃSKA MAGDA K 2 WARSZAWA AKTYWNA WARSZAWA Bieg 10 km 00:25:19.24 00:26:28.55 00:51:50.50
24 32 NOWAKOWSKI MICHAŁ M 22 PŁOŃSK Bieg 10 km 00:26:03.07 00:25:55.67 00:52:00.41
25 161 MURAWSKI DAREK M 23 BABOSZEWO Bieg 10 km 00:26:01.75 00:26:20.59 00:52:25.71
26 51 SZPAKIEWICZ ZBIGNIEW M 24 STRZEMBOWO Bieg 10 km 00:25:28.34 00:27:06.44 00:52:36.26
27 168 CZYTRZYŃSKA ALICJA K 3 WYGODA SMOSZEWO Bieg 10 km 00:25:40.07 00:27:11.65 00:52:53.54
28 173 POREDA DANIEL M 25 WARSZAWA TEAM DWA OGNIE Bieg 10 km 00:25:06.95 00:28:05.47 00:53:19.97
29 28 MORAWSKI KRZYSZTOF M 26 NOWY DWÓR MAZOWIECKI Bieg 10 km 00:25:38.82 00:27:42.05 00:53:27.38
30 37 PANKOWSKI MARIUSZ M 27 SZAPSK BIEGAM SAM Bieg 10 km 00:25:27.71 00:28:34.21 00:54:04.62
31 58 WIECZOREK KAMIL M 28 KROCZEWO Bieg 10 km 00:26:39.50 00:28:58.68 00:55:42.86
32 4 BRUSIŁO BARTOSZ M 29 WARSZAWA Bieg 10 km 00:26:33.95 00:28:53.39 00:55:52.80
33 25 KUCZMARSKA MARTA K 4 PŁOCK TKKF PŁOCK Bieg 10 km 00:27:40.94 00:28:29.31 00:56:17.14
34 43 RUCIŃSKA WIOLETA K 5 GAWŁOWO AKTYWNOŚĆ RODZI POZYTYWNOŚĆ Bieg 10 km 00:28:25.93 00:28:29.50 00:57:00.72
35 9 CZEREMAŃSKI RAFAŁ M 30 PŁOŃSK KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO Bieg 10 km 00:29:07.94 00:28:00.74 00:57:17.09
36 36 OWCZAREK SEBASTIAN M 31 BRZEŚCIE AKTYWNOŚĆ RODZI POZYTYWNOŚĆ Bieg 10 km 00:29:20.84 00:28:24.60 00:57:52.80
37 178 WDOWIARSKI MICHAŁ M 32 DZIEKANÓW POLSKI Bieg 10 km 00:27:51.30 00:30:46.75 00:58:42.66
38 6 CHMIELAK AGATA K 6 GRODZISK MAZOWIECKI Bieg 10 km 00:29:21.33 00:30:35.43 01:00:03.55
39 18 KAMIŃSKI JAMES ARTUR M 33 JÓZEFÓW Bieg 10 km 00:29:21.13 00:30:35.91 01:00:03.99
40 52 SZPERNAL BEATA K 7 PŁOCK Bieg 10 km 00:27:40.29 00:32:31.49 01:00:23.10
41 11 DUKLANOWSKA ANGELIKA K 8 PŁOŃSK AKTYWNOŚĆ RODZI POZYTYWNOŚĆ Bieg 10 km 00:30:12.72 00:30:26.91 01:00:44.33
42 64 ZABŁOCKA MARIOLA K 9 PŁOŃSK AKTYWNOŚĆ RODZI POZYTYWNOŚĆ Bieg 10 km 00:30:13.48 00:30:27.13 01:00:44.54
43 54 SZYMBORSKI MARIUSZ M 34 ZAKROCZYM Bieg 10 km 00:31:21.13 00:29:16.92 01:00:48.58
44 23 KUBAJEWSKA EMILIA K 10 ŚWIERCZE Bieg 10 km 00:30:13.62 00:30:55.25 01:01:17.13
45 61 WOŹNIAK JANUSZ M 35 PŁOŃSK KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO Bieg 10 km 00:31:21.75 00:32:15.82 01:03:47.20
46 63 WYŚMIRSKI SZYMON M 36 ROGOZINO Bieg 10 km 00:32:44.78 00:31:05.27 01:03:58.68
47 167 KON MONIKA K 11 PŁOŃSK AKTYWNOŚĆ RODZI POZYTYWNOŚĆ Bieg 10 km 00:30:20.41 00:33:41.71 01:04:07.68
48 166 ROMANOWSKA AGNIESZKA K 12 PŁOŃSK AKTYWNOŚĆ RODZI POZYTYWNOŚĆ Bieg 10 km 00:30:22.38 00:33:42.06 01:04:08.26
49 60 WOJTUSIK MICHAŁ M 37 CIECHANÓW BIEGAJ ZE STASZICEM Bieg 10 km 00:31:41.44 00:32:33.13 01:04:20.14
50 33 OCHNIK JUSTYNA K 13 CIECHANÓW BIEGAJ ZE STASZICEM Bieg 10 km 00:31:41.12 00:32:33.39 01:04:20.20
51 179 CICHOCKI JAREK M 38 PŁOŃSK FEST BRUK Bieg 10 km 00:30:51.66 00:34:03.43 01:04:58.03
52 30 NOWAKOWSKA SYLWIA K 14 PŁOŃSK Bieg 10 km 00:32:00.83 00:32:54.19 01:05:02.32
53 40 PIEKUT ZANNA K 15 NOWA WRONA Bieg 10 km 00:32:44.68 00:35:13.06 01:08:04.53
54 19 KARPINSKI RADOSLAW M 39 ZALUSKI Bieg 10 km 00:38:52.46 00:29:18.56 01:08:20.17
55 53 SZPOJANKOWSKA ANNA K 16 PŁOŃSK AKTYWNOŚĆ RODZI POZYTYWNOŚĆ Bieg 10 km 00:34:05.50 00:36:34.33 01:10:46.28
56 44 RYBICKA AGNIESZKA K 17 DZIERZĄŻNIA AKTYWNOŚĆ RODZI POZYTYWNOŚĆ Bieg 10 km 00:34:06.00 00:36:34.64 01:10:46.31
57 35 OLSZEWSKI LESZEK M 40 WARSZAWA TEAM DWA OGNIE Bieg 10 km 00:34:24.18 00:36:48.43 01:11:20.10
58 38 PAWLIŃSKI PRZEMYSŁAW M 41 PŁOŃSK Bieg 10 km 00:34:00.69 00:37:27.14 01:11:36.78
59 17 GRZESZEK MAŁGORZATA K 18 RADZYMIN AKTYWNOŚĆ RODZI POZYTYWNOŚĆ Bieg 10 km 00:34:06.56 00:37:41.27 01:11:53.44
60 48 SŁUPEK BEATA K 19 WARSZAWA TEAM DWA OGNIE Bieg 10 km 00:35:27.47 00:38:02.40 01:13:37.36
61 14 GAŁKA MARCIN M 42 WARSZAWA Bieg 10 km 00:39:36.88 00:42:38.55 01:22:27.79
62 22 KOŹNIEWSKA-GAŁKA JOANNA K 20 WARSZAWA Bieg 10 km 00:39:38.78 00:43:12.73 01:23:02.68
63 20 KAZIMIERCZAK KRZYSZTOF M 43 NOWY DWÓR MAZOWIECKI Bieg 10 km 00:43:24.09 00:46:17.73 01:29:51.72
DNF 169 BRODOWICZ AGNIESZKA K DNF SZCZYTNO Bieg 10 km 00:41:40.00
DNF 31 NOWAKOWSKI KAROL M DNF RACIĄŻ Bieg 10 km 00:48:17.45


Nordic walking 5 km

Msc Numer Nazwisko Imię M pł Miejscowość Klub Dystans meta 5 nw
1 116 WYPYCH RADOSŁAW M 1 LEGIONOWO KIJKOWA BRAĆ WIELISZEW Nordic walking 5 km 00:33:20.69
2 78 CZŁAPSKI KRZYSZTOF M 2 WARSZAWA NW CZŁAPSKI TEAM Nordic walking 5 km 00:33:25.91
3 111 ŚWISTEK DARIUSZ M 3 WIELISZEW KIJKOWA BRAĆ WIELISZEW Nordic walking 5 km 00:34:02.08
4 110 SZTYLKA KATARZYNA K 1 WARSZAWA NW CZŁAPSKI TEAM Nordic walking 5 km 00:34:54.28
5 165 GANKOWSKI BOGDAN M 4 PŁOCK TAJNIAKI 8:30 Nordic walking 5 km 00:36:43.03
6 86 GUZOWSKI TOMASZ M 5 ŁOMIANKI NW CZŁAPSKI TEAM Nordic walking 5 km 00:37:27.41
7 68 BIEŃKOWSKA KARINA K 2 PŁOCK TAJNIAKI 8:30 Nordic walking 5 km 00:37:50.50
8 159 KUREK KRZYSZTOF M 6 PŁOCK Nordic walking 5 km 00:39:01.00
9 107 SAWICKA JUSTYNA K 3 PŁOŃSK AKTYWNOŚĆ RODZI POZYTYWNOŚĆ Nordic walking 5 km 00:39:04.32
10 67 ANKIERSZTEJN-BARTCZAK MAGDALENA K 4 WARSZAWA NW CZŁAPSKI TEAM Nordic walking 5 km 00:39:35.50
11 108 SZATKOWSKA GENOWEFA K 5 WARSZAWA NW CZŁAPSKI TEAM Nordic walking 5 km 00:39:51.47
12 91 KORZENIEWSKA ANETA K 6 PLOCK TAJNIAKI 8.30 Nordic walking 5 km 00:40:06.63
13 102 PRZYBYLIŃSKA ANNA K 7 PŁOCK KOBIETY RAKIETY Nordic walking 5 km 00:40:22.31
14 118 ZAWADA ANETA K 8 WIELISZEW KIJKOWA BRAĆ WIELISZEW Nordic walking 5 km 00:40:30.55
15 112 ŚWISTEK-OLSZEWSKA PATRYCJA K 9 WIELISZEW KIJKOWA BRAĆ WIELISZEW Nordic walking 5 km 00:41:10.67
16 100 PIOTROWSKA KATARZYNA K 10 PŁOŃSK AKTYWNOŚĆ RODZI POZYTYWNOŚĆ Nordic walking 5 km 00:41:37.52
17 84 GUT BEATA K 11 UNIECK Nordic walking 5 km 00:41:39.08
18 164 WALEDZIAK ANETA K 12 LUDWIKOWO TAJNIAKI 8.30 Nordic walking 5 km 00:41:52.34
19 97 NOWICKI ZBIGNIEW M 7 JANUSZEWO Nordic walking 5 km 00:42:15.01
20 99 PAŁASZEWSKA KASIA K 13 TREBKI NOWE KLUB BOKSERSKI HURAGAN TRĘBKI STARE Nordic walking 5 km 00:42:18.14
21 171 MARIAŃSKA ALICJA K 14 SZCZYTNO DZIUNTY KUCIAK Nordic walking 5 km 00:42:18.34
22 69 BIŃCZYK JACEK M 8 GRĄBCZEWO Nordic walking 5 km 00:42:40.62
23 98 OBRĘBSKA ELŻBIETA K 15 PŁOŃSK NW CZŁAPSKI TEAM Nordic walking 5 km 00:42:42.00
24 71 BUGAJEWSKA ANNA K 16 PŁOŃSK KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO Nordic walking 5 km 00:43:21.59
25 109 SZCZYGIEŁ SŁAWOMIR K 17 PŁOŃSK Nordic walking 5 km 00:43:24.28
26 96 NOWICKA HANNA K 18 JANUSZEWO Nordic walking 5 km 00:43:33.79
27 89 KARPIŃSKI RAFAŁ M 9 NARUSZEWO Nordic walking 5 km 00:43:38.18
28 114 TRACZYK KONRAD M 10 CIECHANÓW AKTYWNOŚĆ RODZI POZYTYWNOŚĆ Nordic walking 5 km 00:44:05.58
29 72 BUGAJEWSKI JANUSZ M 11 PŁOŃSK KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO Nordic walking 5 km 00:44:13.46
30 82 GOCEJNA BEATA K 19 PŁOŃSK NW CZŁAPSKI TEAM Nordic walking 5 km 00:44:14.12
31 83 GOCEJNA SŁAWOMIR M 12 PŁOŃSK NW CZŁAPSKI TEAM Nordic walking 5 km 00:44:14.19
32 76 CIĄGAŁA TOMASZ M 13 WARSZAWA NW CZŁAPSKI TEAM Nordic walking 5 km 00:44:28.95
33 88 JĘDROSZ WOJCIECH M 14 ŁOMIANKI NW CZŁAPSKI TEAM Nordic walking 5 km 00:44:44.36
34 80 DOBROSIELSKA JUSTYNA K 20 PŁOCK KOBIETY RAKIETY Nordic walking 5 km 00:45:29.95
35 95 MOTACKA DAGMARA K 21 WARSZAWA NW CZŁAPSKI TEAM Nordic walking 5 km 00:45:58.48
36 158 WILK-ZIEMBICKA AGNIESZKA WILK-ZIEMBICKA K 22 WARSZAWA NW CZŁAPSKI TEAM Nordic walking 5 km 00:46:03.45
37 94 LUBERACKI ARTUR M 15 DOBRSKA-KOLONIA AKTYWNOŚĆ RODZI POZYTYWNOŚĆ Nordic walking 5 km 00:46:25.45
38 113 TARACH IWONA K 23 NABOROWO PARCELE Nordic walking 5 km 00:46:28.78
39 115 WIECZOREK MARTA K 24 KROCZEWO Nordic walking 5 km 00:46:42.64
40 85 GUZOWSKA IZABELA K 25 ŁOMIANKI NW CZŁAPSKI TEAM Nordic walking 5 km 00:46:53.38
41 87 JĘDROSZ LIDIA K 26 ŁOMIANKI NW CZŁAPSKI TEAM Nordic walking 5 km 00:47:47.56
42 117 ZALEWSKI ZBIGNIEW M 16 NASIELSK Nordic walking 5 km 00:48:07.09
43 160 SOCZEKA ANNA K 27 PŁOCK Nordic walking 5 km 00:48:18.12
44 90 KIERSZAK JOANNA K 28 PŁOŃSK Nordic walking 5 km 00:48:31.46
45 163 WTULICH - BORKOWSKA ANNA K 29 SIEDLIN Nordic walking 5 km 00:48:31.86
46 79 DĘBSKA JUDYTA K 30 MISZEWO WIELKIE AKTYWNOŚĆ RODZI POZYTYWNOŚĆ Nordic walking 5 km 00:48:37.20
47 66 AGACIŃSKA ANNA K 31 PŁOCK KOBIETY RAKIETY Nordic walking 5 km 00:48:41.47
48 172 RADKOWSKI ADAM M 17 RECZEWO DZIUNTY KUCIAK Nordic walking 5 km 00:49:05.46
49 104 ROBAK-DOBIES AGNIESZKA K 32 ROGOZINO KOBIETY RAKIETY Nordic walking 5 km 00:49:07.68
50 73 CEGIEŁKA MARIA K 33 NACPOLSK Nordic walking 5 km 00:49:34.65
51 74 CEGIEŁKA RYSZARD M 18 NACPOLSK Nordic walking 5 km 00:49:34.67
52 70 BORAWSKA EWA K 34 PŁOŃSK Nordic walking 5 km 00:49:51.93
53 75 CHYLIŃSKI JAROSŁAW M 19 PŁOŃSK Nordic walking 5 km 00:49:52.07
54 92 KOŹNIEWSKA EWA K 35 WARSZAWA Nordic walking 5 km 00:54:13.17
55 105 ROMANOWSKA MAŁGORZATA K 36 BRODY Nordic walking 5 km 00:54:13.51
56 77 CIĄGAŁA WIOLETTA K 37 WARSZAWA NW CZŁAPSKI TEAM Nordic walking 5 km 00:54:55.49
57 162 BORKOWSKA AGNIESZKA K 38 SIEDLIN KIJANKI Z SIEDLINA Nordic walking 5 km 00:55:43.16
58 103 RADOMSKA ZUZANNA K 39 NOWE MIASTO OSP NOWE MIASTO Nordic walking 5 km 00:58:14.42
59 174 ZADROŻNY PIOTR M 20 NOWE MIASTO Nordic walking 5 km 00:58:14.60
60 177 KRETKIEWICZ EMIL M 21 PŁOŃSK Nordic walking 5 km 00:58:15.52
61 93 LESZCZYŃSKA EMILIA K 40 NOWE MIASTO OSP NOWE MIASTO Nordic walking 5 km 00:58:15.70
62 119 ŻUŁAWNIK JAROSŁAW M 22 NOWE MIASTO OSP NOWE MIASTO Nordic walking 5 km 00:58:15.70
63 176 RADOMSKA JUDYTA K 41 NOWE MIASTO Nordic walking 5 km 00:58:16.13
64 175 ZAKRZEWSKI EDWARD M 23 NOWE MIASTO Nordic walking 5 km 00:58:16.61
65 106 RÓŻAŃSKA HELENA K 42 PŁOŃSK NW CZŁAPSKI TEAM Nordic walking 5 km 01:04:37.10

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ