Już 24 lutego o 9:00 zapraszam Was na MARSZ MORSÓW czyli wejście z kijami Nordic Walking na jeden z najpiękniejszych szczytów naszego regionu Jelenią Górę 221m npm w Paraszyńskich Wąwozach oraz 68 urodziny Mariana Drewy.

Będzie to kolejne z cyklu morsingowe lub w ubraniu wejście na Jelenią Górę z kijami NW gdzie po wejściu na sam szczyt będzie czekał na Was okazały taras widokowy, na którym będziecie mieli okazję podziwiać zjawiskową panoramę, którą zwykle mieszkańcy pomorza mogą podziwiać jedynie wyjeżdżając w góry dlatego zabierzcie koniecznie ze sobą aparaty fotograficzne lub telefony aby zabrać ze sobą do domu ten wspaniały widok.

Zaraz po zejściu z Jeleniej Góry czyli około godz. 10:30-11:00 zapraszamy na regenerację do leśnej chatki (w miejscu start/meta) na wspólne pieczenie kiełbasek, gorącą zupę, kawę i ciasto.

Dodatkowo Marsz Morsów jest co roku dla mnie wyjątkowym wydarzeniem ponieważ organizuję go z okazji moich urodzin tym razem 68 jednak bardzo proszę nie przynoście prezentów gdyż największym prezentem będzie dla mnie Wasze uczestnictwo i to, że po raz kolejny będę mógł spędzić ten dzień w gronie przyjaciół. Całe wydarzenie jak co roku będziemy relacjonować na kanale Chodźmy po zdrowie https://www.youtube.com/@ChodzmyPoZdrowie

TERMIN: 24 LUTEGO 2024

GODZINA WYMARSZU: 9:00 /POWRÓT 10:00-10:30

LOKALIZACJA START/META: Parking u podnóża Jeleniej Góry (Paraszyńskie wąwozy), Spacerowa 8, 84-214 Bożepole Małe

google maps https://goo.gl/maps/wm6d4vUsWp44KXMdA

WPISOWE: 18zł

(w pakiecie: kiełbaska, gorąca zupa, kawa i ciasto)

ZGŁOSZENIA DO 23 LUTEGO:

https://elektronicznezapisy.pl/event/10210

ZGŁOSZENIA W DNIU MARSZU 24 LUTEGO (w biurze Marszu Morsów - Parking u podnóża Jeleniej Góry) WPISOWE: 20zł (kiełbaska, gorąca zupa, kawa i ciasto)

BIURO MARSZU: Marian Drewa, tel. 509 589 758 e-mail: kontakt@chodzmypozdrowie.pl

ORGANIZATOR:

FUNDACJA CHODŹMY PO ZDROWIE

i Kanał Chodźmy po zdrowie https://www.youtube.com/@ChodzmyPoZdrowie

Jeśli idziesz z nami pierwszy raz prosimy pamiętaj aby zabrać ze sobą swoje kije do Nordic Walking a jeśli nie posiadasz własnych to napisz do mnie smsa na nr. 509 589 758 lub e-mail: na kontakt@chodzmypozdrowie.pl wtedy zabiorę ze sobą dodatkową parę kijów i na czas Marszu je Tobie nieodpłatnie udostępnię.

Chcesz wspierać rozwój kanału Chodźmy po zdrowie, który jest organizatorem Marszu Morsów możesz to zrobić na https://patronite.pl/chodzmy-po-zdrowie

Wyświetleń: 755

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ