Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Wodniok Tomasz Siemianowice Śląskie Polska NW 5km Stowarzyszenie Śląska Husaria opłacono on-line
2 Gwóźdź Michał Mierzęcice Polska Bieg 10km opłacono on-line
3 Kulanek Grzegorz Katowice Polska Bieg 10km opłacono on-line
4 Sumera Dawid Dąbrowa Górnicza Polska Bieg 10km HabaRun opłacono on-line
5 Rudowska Małgorzata Warszawa Polska Bieg 5km opłacono on-line
6 Najdora Szymon Będzin Polska Bieg 5km opłacono on-line
7 Świerc Krzysztof Tarnowskie Góry Polska Bieg 10km opłacono on-line
8 Marchio-Pęśkiewicz Magdalena Bytom Polska NW 5km opłacono on-line
9 Pęśkiewicz Wojciech Bytom Polska NW 5km opłacono on-line
10 Budziosz Michał Siemianowice Śląskie Polska Bieg 10km opłacono on-line
11 Klimek Michalina Strumień Polska Bieg 10km opłacono on-line
12 Skowronek Adam Chorzów Polska Bieg 5km PaNELTECH opłacono on-line
13 Sikorska Anna Gliwice Polska Bieg 10km opłacono on-line
14 Sobecka-Wajdzik Agata Sławków Polska NW 5km
15 Wajdzik Mateusz Sławków Polska NW 5km
16 Świrski Andrzej Bytom Polska Bieg 10km Cidry Lotajom opłacono on-line
17 Kalus Kamil Siemianowice Śląskie Polska Bieg 10km opłacono on-line
18 Korbel Justyna Blachownia Polska Bieg 5km Cen Turia Astro opłacono on-line
19 Kretek Łukasz Lyski Polska Bieg 5km opłacono on-line
20 Woszczak Krystian Lędziny Polska Bieg 10km opłacono on-line
21 Kowalski Patryk Bytom Polska Bieg 10km opłacono on-line
22 Konik Ireneusz Radzionków Polska Bieg 5km PaNELTECH / Cidry Lotajom opłacono on-line
23 Matuszyk-Zielen Magdalena Tychy Polska NW 5km opłacono on-line
24 Popczyk Kamila Siemianowice Śląskie Polska Bieg 5km PaNELTECH opłacono on-line
25 Płachta Błażej Tychy Polska NW 5km opłacono on-line
26 Kubica-Badora Rozalia Knurów Polska Bieg 10km opłacono on-line
27 Badora Maciej Knurów Polska Bieg 5km opłacono on-line
28 Sitarski Mateusz Katowice Polska Bieg 10km medici pl opłacono on-line
29 Michalik Marcin Siemianowice Śląskie Polska Bieg 10km opłacono on-line
30 Romańska Magdalena Tarnowskie Góry Polska Bieg 5km PaNELTECH / TriDivision Triathlon Team opłacono on-line
31 Romański Maciej Tarnowskie Góry Polska Bieg 5km PaNELTECH / TriDivision Triathlon Team opłacono on-line
32 Myrda Rafał Mysłowice Polska Bieg 5km opłacono on-line
33 Nadtoka Andrii Tarnowskie góry Polska Bieg 10km opłacono on-line
34 Dudek Sebastian Katowice Polska Bieg 5km limit osiągnięty
35 Kuśmierz Agnieszka Zabrze Polska Bieg 10km opłacono on-line
36 Oblonk Mateusz Pyskowice Polska Bieg 5km opłacono on-line
37 Mastalerz Aleksandra Zabrze Polska Bieg 10km opłacono on-line
38 Witoszek Grzegorz Katowice Polska Bieg 5km opłacono on-line
39 Machura Oskar Poręba Polska Bieg 5km limit osiągnięty
40 Ludwin Marcin Bytom Polska Bieg 5km PaNELTECH opłacono on-line
41 Kopcińska Beata Częstochowa Polska Bieg 10km opłacono on-line
42 Zaręba-Stasińska Ewelina Katowice Polska Bieg 10km opłacono on-line
43 Pytlik Adam Bytom Polska Bieg 5km opłacono on-line
44 Kosno Weronika Bytom Polska Bieg 5km opłacono on-line
45 Jaros Agnieszka Dąbrowa Górnicza Polska Bieg 5km opłacono on-line
46 Galwas Dawid Będzin Polska Bieg 5km opłacono on-line
47 Sobota Paweł Siemianowice Śląskie Polska Bieg 5km PaNELTECH opłacono on-line
48 Rożek Roman Tarnowskie Góry Polska Bieg 5km PaNELTECH opłacono on-line
49 Gremlowski Marek Ruda Śląska Polska Bieg 10km opłacono on-line
50 Bednorz Kamil Rybnik Polska Bieg 10km opłacono on-line
51 Ciszewski Marek Zawiercie Polska Bieg 5km KTS "Czwórka" Zawiercie opłacono on-line
52 Jaron Katarzyna Chorzów Polska Bieg 5km opłacono on-line
53 Piełka Agata Świerklaniec Polska Bieg 5km opłacono on-line
54 Jaros Agnieszka Dąbrowa Górnicza Polska Bieg 5km limit osiągnięty
55 Jewuła Anna Mysłowice Polska Bieg 10km BiegaMysłowice opłacono on-line
56 Jeżyk Krzysztof Gliwice Polska Bieg 10km opłacono on-line
57 Czaicka Kamila Andrychów Polska Bieg 5km opłacono on-line
58 Jucha Rafał Andrychów Polska Bieg 5km opłacono on-line
59 Schwierczinski Claudia Siegburg Polska Bieg 5km opłacono on-line
60 Okońska-Maliszewska Wiktoria Katowice Polska Bieg 10km opłacono on-line
61 Korbel Mirosław Blachownia Polska NW 5km Drugie Życie opłacono on-line
62 Brzeziński Rafał Poręba Polska Bieg 5km opłacono on-line
63 Stelmaszczyk Łukasz Piekary Śląskie Polska Bieg 5km opłacono on-line
64 Śpiołek Hubert Poręba Polska Bieg 5km opłacono on-line
65 Jakubiec-Grządkowska Marta Świętochłowice Polska NW 5km GOGOGO opłacono on-line
66 Roszak Maciej Bytom Polska Bieg 10km Paciuloki opłacono on-line
67 Kos Konrad Chorzów Polska Bieg 5km opłacono on-line
68 Pałka Paweł Jaworzno Polska Bieg 5km SGG SQUAD opłacono on-line
69 Mendrak Olgierd Katowice Polska Bieg 5km MKS MOS KATOWICE opłacono on-line
70 Plewik Piotr Katowice Polska Bieg 5km MKS MOS Katowice opłacono on-line
71 Olszewski Adam Katowice Polska NW 5km opłacono
72 Dziuba Monika Chorzów Polska NW 5km NORDIC WALKERS BNP PARIBAS opłacono
73 Dudzinski Mikolaj Katowice Polska Bieg 5km opłacono
74 Weiss Artur Myslowice Polska Bieg 10km SPORTOWE GRP opłacono
75 Ziętara Paweł Sosnowiec Polska Bieg 5km KTS "Czwórka" Zawiercie opłacono
76 Polak Agnieszka Katowice Polska Bieg 5km opłacono
77 Tyndel Mariusz Jaworzno Polska Bieg 5km #dozrobienia opłacono
78 Achtelik Alan Siemianowice Śląskie Polska Bieg 5km MK TEAM opłacono
79 Achtelik Angelika Siemianowice Śląskie Polska Bieg 5km MK TEAM opłacono
80 Giel Ewelina Siemianowice Śląskie Polska NW 5km MURCKI TEAM opłacono
81 Misz Dorota Czeladź Polska Bieg 5km opłacono on-line
82 Manjura Tomasz Chorzów Polska Bieg 5km Trail_Is_Our_Way / CSC Adventure Academy opłacono on-line
83 Formicki Rafał Zawiercie Polska Bieg 10km opłacono on-line
84 jaenel igor siemianowice Śląskie Polska Bieg 5km opłacono on-line
85 Jerzykiewicz Krzysztof Katowice Polska Bieg 5km opłacono on-line
86 Jędruś Małgorzata Siemianowice Śląskie Polska Bieg 5km opłacono on-line
87 Opacki Sebastian Siemianowice Śląskie Polska Bieg 5km opłacono on-line
88 SKORUPKA BERNADETA RUDA SL Polska NW 5km Ekipa Na Kijach opłacono on-line
89 Gordel Marcin Ruda Śląska Polska Bieg 10km SznapsRunners opłacono on-line
90 Nowak Anna Piekary Śląskie Polska Bieg 5km opłacono on-line
91 Szmatloch Michał Mysłowice Polska Bieg 5km Frajda opłacono on-line
92 Bujak Angelina Mysłowice Polska Bieg 5km Frajda opłacono on-line
93 Jabłoński Damian Czeladź Polska Bieg 5km opłacono on-line
94 Kabot Michał Siemianowice Śląskie Polska Bieg 10km MK TEAM opłacono on-line
95 Borowska Żaneta Chorzów Polska Bieg 5km opłacono on-line
96 Malotta Konrad Siemianowice Śląskie Polska Bieg 5km opłacono on-line
97 Cader Wojciech Chorzów Polska Bieg 10km Latający Klimzowiec opłacono
98 Krawacki Ryszard Świętochłowice Polska Bieg 10km opłacono on-line
99 Łamik Beata Chorzów Polska Bieg 5km opłacono on-line
100 Małecki Jacek Świętochłowice Polska Bieg 5km opłacono on-line


Wyświetleń: 10591

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ