Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Chudaś Marcel Lipówka Polska 1963 m
2 Chudaś Oliwier Lipówka Polska 1963 m
3 Haraszczuk Igor Lipówka Polska 1963 m
4 Szelągowski Adam Dubeczno Polska 1963 m
5 Torbicz Michał Wyryki-Wola Polska 1963 m Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Wyrykach
6 Korenczuk Tomasz Hańsk Polska 1963 m ZSPiP
7 Zarczuk Piotr Wyryki Połód Polska 1963 m
8 Tchórz-Zarczuk Sylwia Wyryki Połód Polska 1963 m
9 Benabderrahmane Lena Wyryki-Połód Polska 1963 m
10 Kozaczuk Marek Wyryki Połód Polska 1963 m
11 Benabderrahmane Adam Wyryki-Połód Polska 1963 m
12 Miłosz Mikołaj Wyryki Wola Polska 1963 m
13 Benabderrahmane Marta Wyryki-Połód Polska 1963 m
14 Miłosz Elżbieta Wyryki Wola Polska 1963 m
15 Prill Witold Urszulin Polska 5000 m
16 Berthelsen Elżbieta Włodawa Polska 1963 m
17 Gonerska Ewa Włodawa Polska 1963 m Liceum ogólnokształcące Dubienka
18 CZOSNECKI Tomasz Włodawa Polska 1963 m
19 Zarczuk Anna Kropiwki 5 Polska 1963 m Liceum ogólnokształcące Dubienka
20 Makowski Włodzimierz Okuninka Polska 5000 m
21 Olszańska Krystyna Biała Podlaska Polska 5000 m KB Biała Biega
22 Rabiichuk Oleksandra Hańsk Polska 1963 m ZSPiP
23 Chodkowska Nikola Hańsk Polska 1963 m ZSPiP
24 Korenczuk Sebastian Hańsk Polska 1963 m ZSPiP
25 Głowacka Patrycja Chełm Polska 1963 m Żołnierz 191NBOT
26 Orzeszko Andrzej Włodawa Polska 1963 m
27 Dembinski Alan Drewniki Polska 1963 m Liceum ogólnokształcące Dubienka
28 Wojtak Mateusz Wyryki Polska 1963 m ZSCKR
29 Grzeszczuk Weronika Hańsk Polska 1963 m Liceum ogólnokształcące Dubienka
30 Kuszpa Bartek Kołacze Polska 1963 m
31 Bartoszek Igor Adampol Polska 1963 m
32 Stępień Łukasz Suchawa Polska 1963 m
33 Świstowski Kacper Chełm Polska 1963 m Żołnierz 191 NBOT
34 Szarzyński Rafał Chełm Polska 1963 m
35 Staszewska Oliwia Wyryki Polska 1963 m Liceum ogólnokształcące Dubienka
36 Piasecka Ilona Okszów Polska 1963 m Żołnierz 191 NBOT
37 RUDNICKA Małgorzata Hańsk Pierwszy Polska 1963 m
38 Tkacz Dariusz Kopina Polska 1963 m
39 Świstowska Paulina Chełm Polska 1963 m Żołnierz 191 NBOT
40 Farfos Sebastian Wojsławice Polska 1963 m Żołnierz 191 NBOT
41 Sas Wioletta Chełm Polska 1963 m Żołnierz 191 NBOT
42 Kilińska-Wojciuk Karolina Lublin Polska 1963 m amator
43 LESNIAK Grzegorz Włodawa Polska 5000 m
44 Tadyniewicz Bartłomiej Kolorówka-Osada Polska 1963 m ZSCKR
45 Smolik Roksana Suchawa Polska 1963 m
46 Bury Maja Suszno Polska 1963 m I LO im. Tadeusza Kościuszki we Włodawie
47 Grzywaczewski Konrad Zamolodycze Polska 1963 m
48 Korneluk Julia Luta Polska 1963 m AWF Biała Podlaska
49 Bury Piotr Suszno Polska 5000 m amator
50 Maśluch Anastazja Włodawa Polska 1963 m Szkoła Podstawowa nr 2 im. Komisji Edukacji Narodowej we Włodawie
51 Maśluch Cecylia Włodawa Polska 1963 m Przedszkole Miejskie nr 1 we Włodawie
52 Maśluch Rozalia Włodawa Polska 1963 m Przedszkole Miejskie nr 1 we Włodawie
53 Omelczuk-Maśluch Joanna Włodawa Polska 1963 m
54 Maśluch Marek Włodawa Polska 1963 m
55 Galus Emilia Włodawa Polska 1963 m SP 2 Włodawa
56 Galus Magdalena Włodawa Polska 1963 m SP 2 Włodawa
57 Kazanecki Piotr Dubeczno Polska 1963 m
58 Nieścioruk Karol Bokinka Pańska Polska 1963 m Żołnierz 191NBOT
59 Ambrozik Barbara Okuninka Polska 1963 m
60 Ambrozik Jerzy Okuninka Polska 1963 m
61 Kapica Malgorzata Suchawa Polska 1963 m
62 Kapica Władysław Suchawa Polska 1963 m
63 Przybylska Maria Dębowiec Polska 1963 m
64 Wójcik Anna Świerszczów kolonia Polska 1963 m
65 Galus Jarosław Włodawa Polska 5000 m
66 Wieliczko Franciszek Radom Polska 1963 m
67 Wieliczko Aleksandra Radom Polska 1963 m
68 Wieliczko Arkadiusz Radom Polska 5000 m
69 Hawryluk Mikołaj Wyryki Polska 1963 m Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Wyrykach
70 Sławek Agnieszka Wyryki Polska 1963 m
71 Sławek Konstancja Wyryki Polska 1963 m
72 Głąb Wiktoria Suchawa Polska 1963 m Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Wyrykach
73 Głąb Aleksandra Suchawa Polska 1963 m Liceum Ogólnokształcące im. Romualda Traugutta w Siedliszczu
74 Głąb Mateusz Suchawa Polska 1963 m Miejskie Przedszkole Integracyjne we Włodawie
75 Michałowicz Zosia Hańsk Pierwszy Polska 1963 m ZSPiP
76 Michałowicz Lidia Hańsk Pierwszy Polska 1963 m ZSPiP
77 Michałowicz Anna Hańsk Pierwszy Polska 1963 m ZSPiP
78 Michałowicz Mariusz Hańsk Pierwszy Polska 1963 m ZSPiP
79 Jakubowska-Torbicz Anna Włodawa 5000 m
80 Pawlak Wojtek Włodawa Polska 5000 m
81 Dagmara Dagmara Włodawa Polska 5000 m
82 Orzeszko Waldemar Włodawa Polska 1963 m
83 Skotak Michał Dubeczno Polska 1963 m ZSPiP
84 Skotak Krzysztof Dubeczno Polska 1963 m
85 Wojciuk Adam Lublin/wlodawa Polska 5000 m Mrozek Tri Team
86 Osiejuk Edyta Liszna Polska 5000 m Świerza mama
87 Rubinowski Albert Hańsk Polska 1963 m
88 Kopiel Justyna Hańsk Polska 1963 m
89 Rubinowski Brajan Hańsk Polska 1963 m ZSPiP
90 Ziętek Bartłomiej Hańsk Polska 1963 m ZSPiP
91 Lenc Sławomir Stary Majdan Polska 1963 m
92 Korenczuk Gabriel Hańsk Polska 1963 m ZSPiP
93 Zdolska Hanna Kaplonosy Polska 1963 m SP3 Włodawa
94 Zdolska Malwina Kaplonosy Polska 1963 m
95 Paprota Mikołaj Włodawa Polska 1963 m I LO im. Tadeusza Kościuszki we Włodawie
96 SIWIEC MARTA WŁODAWA Polska 1963 m
97 Guzik Dawid SUCHAWA Polska 1963 m
98 Guzik Sebastian SUCHAWA Polska 1963 m
99 MAJCHRZAK- GUZIK JOANNA SUCHAWA Polska 1963 m
100 Wojtasik Małgorzata Włodawa Polska 1963 m


Wyświetleń: 4445

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ