Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Dallemura Anna Białystok Polska Bieg Towarzyszący 1963 m MKS Juvenia Białystok
2 Gołębiewski Aleksander Karakule Polska Bieg Towarzyszący 1963 m opłacono
3 Gołębiewska Adrianna Karakule Polska Bieg Towarzyszący 1963 m opłacono
4 Gołębiewska Izabela Karakule Polska Bieg Główny 10 km opłacono
5 Kościukiewicz Julia Białystok Polska Bieg Towarzyszący 1963 m MKS Juvenia Białystok opłacono
6 Szczotka Matylda Białystok Polska Bieg Towarzyszący 1963 m MKS Juvenia Białystok opłacono
7 Bogucka Michalina Supraśl Polska Bieg Towarzyszący 1963 m SSP Supraśl opłacono
8 Lebiedziński Dawid Supraśl Polska Bieg Główny 10 km opłacono
9 Proszczuk Krzysztof Bialystok Polska Bieg Główny 10 km Aikiruners opłacono
10 Kropiwnicki Kropiwnicki Marcin Białystok Polska Bieg Towarzyszący 1963 m opłacono
11 Zielenkiewicz Krzysztof Bialystok Polska Bieg Towarzyszący 1963 m opłacono
12 chojnowski zbigniew białystok Polska Bieg Główny 10 km Pilkington Metal opłacono
13 Bujnowski Jakub Białystok Polska Bieg Towarzyszący 1963 m opłacono
14 Bujnowska Anna Białystok Polska Bieg Towarzyszący 1963 m opłacono
15 Boruta Jakub BIałystok Polska Bieg Towarzyszący 1963 m MKS Supraślanka Supraśl opłacono
16 Małyszko Jacek Supraśl Polska Bieg Towarzyszący 1963 m SSP Supraśl opłacono
17 Jedynak Marek Skarżysko-Kamienna Polska Bieg Główny 10 km Instytut Pamięci Narodowej Oddział w Białymstoku opłacono
18 Wierciński Radosław Supraśl Polska Bieg Główny 10 km SpecNarzedzia opłacono
19 Choiński Tymon Białystok Polska Bieg Towarzyszący 1963 m opłacono
20 Choiński Bogusław Białystok Polska Bieg Główny 10 km opłacono
21 Tomaszycki Łukasz Sokółka Polska Bieg Główny 10 km Sokólska Grupa Biegowa opłacono
22 Bajda Marcin Białystok Polska Bieg Towarzyszący 1963 m Białostocka Sekta Biegaczy opłacono
23 Orłowska Joanna Białystok Polska Bieg Towarzyszący 1963 m opłacono
24 Bogdanowicz Jan Supraśl Polska Bieg Towarzyszący 1963 m opłacono
25 Bogdanowicz Julian Supraśl Polska Bieg Towarzyszący 1963 m opłacono
26 Sokołowski Michał Sokółka Polska Bieg Główny 10 km SOKÓLSKA GRUPA BIEGOWA opłacono
27 Gołębiewski Wojciech Białystok Polska Bieg Główny 10 km opłacono
28 Backiel Jakub Białystok Polska Bieg Główny 10 km opłacono
29 Burzyńska Maja Białystok Polska Bieg Towarzyszący 1963 m Lis był chytry a pod spodem biały opłacono
30 Lichoń Jan Kraków Polska Bieg Towarzyszący 1963 m opłacono
31 Kochański Krystian Białystok Polska Bieg Towarzyszący 1963 m opłacono
32 Kazberuk Jarosław Wasilków Polska Bieg Główny 10 km opłacono
33 Wojewódzki Franek Wasilków Polska Bieg Towarzyszący 1963 m opłacono
34 Wojewódzka Agnieszka Wasilków Polska Bieg Towarzyszący 1963 m opłacono
35 Żmojda Jacek Supraśl Polska Bieg Główny 10 km Zmiana Klimatu
36 Kulesza Katarzyna Białystok Polska Bieg Główny 10 km opłacono
37 Jezior Jan Supraśl Polska Bieg Towarzyszący 1963 m SSP Supraśl opłacono
38 Kropiwnicki Marcin Białystok Polska Bieg Główny 10 km
39 Oleński Łukasz Supraśl Polska Bieg Główny 10 km opłacono
40 Szkiłądź Łukasz Kleosin Polska Bieg Główny 10 km opłacono
41 BARANOWSKI ADAM BIAŁYSTOK Polska Bieg Główny 10 km Nadaktywni opłacono
42 GABRYLEWICZ MONIKA CIELICZANKA Polska Bieg Towarzyszący 1963 m
43 Karacz Marek Białystok Polska Bieg Towarzyszący 1963 m opłacono
44 Tokarewicz Paweł Sokółka Polska Bieg Główny 10 km Sokólska Grupa Biegowa opłacono
45 Gierasimiuk Anna Białystok Polska Bieg Główny 10 km opłacono
46 Cieśluk Gabriela Śliwno Polska Bieg Główny 10 km opłacono
47 Cieśluk Krzysztof Śliwno Polska Bieg Główny 10 km opłacono
48 Iwaniec Piotr Białystok Polska Bieg Główny 10 km opłacono
49 Fiedorczyk Zuzia Supraśl Polska Bieg Towarzyszący 1963 m SSP Supraśl opłacono
50 Filipowska Natalka Supraśl Polska Bieg Towarzyszący 1963 m SSP Supraśl opłacono
51 Stępniak Janusz Wasilków Polska Bieg Towarzyszący 1963 m opłacono
52 Mitkiewicz Katarzyna Ogrodniczki Polska Bieg Towarzyszący 1963 m Imprezowe sąsiadki opłacono
53 Fiedosiuk Justyna Ogrodniczki Polska Bieg Towarzyszący 1963 m opłacono
54 Chomutowska Katarzyna Chomutowska Ogrodniczki Polska Bieg Towarzyszący 1963 m Imprezowe sąsiadki opłacono
55 Pieńkowski Marcin Białystok Polska Bieg Główny 10 km 18 pr opłacono
56 Sieczejko Paweł Supraśl Polska Bieg Towarzyszący 1963 m
57 Sieczejko Lena Supraśl Polska Bieg Towarzyszący 1963 m
58 Sieczejko Lena Supraśl Polska Bieg Towarzyszący 1963 m
59 Kondratiuk Mariusz Supraśl Polska Bieg Główny 10 km opłacono
60 Zapolski Jakub Białystok Polska Bieg Towarzyszący 1963 m opłacono
61 Zapolska Katarzyna Białystok Polska Bieg Towarzyszący 1963 m opłacono
62 Okurowski Jerzy Supraśl Polska Bieg Towarzyszący 1963 m opłacono
63 Makulski Łukasz Caracass Polska Bieg Główny 10 km Kierowca "TYRA" opłacono
64 Kuczyński Emilian Białystok Polska Bieg Towarzyszący 1963 m Flip i Flap
65 Sobota Jacek Białystok Polska Bieg Główny 10 km opłacono
66 Jałoszewski Mateusz Kuźnica Polska Bieg Główny 10 km opłacono
67 Wierciński Piotr Supraśl Polska Bieg Główny 10 km SSP Supraśl opłacono
68 Berent Karol Berent Białystok Polska Bieg Główny 10 km 3T Białystok/Dawaj Kalach Team opłacono
69 OFMAN ZBIGNIEW SUPRAŚL Polska Bieg Główny 10 km opłacono
70 Popławska Ewelina Białystok Polska Bieg Towarzyszący 1963 m Flip i Flap opłacono
71 Jergieniew Sandra Białystok Polska Bieg Towarzyszący 1963 m Flip i Flap opłacono
72 Szubzda Urszula Szubzda Białystok Polska Bieg Główny 10 km opłacono
73 Dallemura Maciek Białystok Polska Bieg Główny 10 km opłacono
74 Grześ Kamil Białystok Polska Bieg Główny 10 km opłacono


Wyświetleń: 3145

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ