Zapisz się na Salamandra Ultra Trail 2024

SUT-100: To wyjątkowe wyzwanie dla biegaczy górskich z bogatym doświadczeniem. Rekomendujemy starty osobom, które mają za sobą udział w co najmniej 3-4 wyścigach górskich o długości 50-60 km z przewyższeniami 2000-3000 m, a także w minimum dwóch wyścigach o długości przekraczającej 80 km z przewyższeniami 3000-4000 m. Jest to idealna propozycja dla biegaczy poszukujących ekstremalnych wyzwań i pragnących przetestować swoje umiejętności na jednym z najbardziej wymagających dystansów.

SUT-50: Zaprojektowany dla doświadczonych biegaczy górskich, ten wyścig jest doskonałą opcją dla tych, którzy chcą podnieść poziom swoich wyzwań. Aby wziąć udział, zaleca się doświadczenie w 2-3 biegach górskich na dystansach 25-40 km z przewyższeniami 1500-2000 m. SUT-50 jest idealnym środkiem do sprawdzenia swoich sił w bardziej wymagającym terenie, jednocześnie nie będąc tak ekstremalnym wyzwaniem jak dłuższe dystanse.

SUT-25: Ten wyścig jest świetną propozycją dla osób, które chcą zacząć swoją przygodę z długodystansowymi biegami górskimi. Z niewielkimi trudnościami na trasie, SUT-25 oferuje szansę na doświadczenie piękna i wyzwań biegów górskich bez konieczności posiadania zaawansowanego doświadczenia. Jest to idealne wprowadzenie do świata biegów górskich dla nowicjuszy, pragnących odkryć swoją pasję do biegania w terenie.

Wyświetleń: 66

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ