10 km bieg główny 5 km Nordic Walking Dziewczęta do 4 lat Chłopcy do 4 lat Dziewczęta 5-7 lat Chłopcy 5-7 lat Dziewczęta 8-9 lat Chłopcy 8-9 lat Dziewczęta 10-11 lat Chłopcy 10-11 lat Dziewczęta 12-13 lat Chłopcy 12-13 lat Dziewczęta 14-18 lat Chłopcy 14-18 lat

10 km bieg główny

Msc Numer Nazwisko Imię Płeć M pł Miejscowość Klub Kat M kat Dystans start 1 okr 2 okr Czas netto
1 396 WAŚKIEWICZ SEBASTIAN M 1 GDAŃSK M 30-39 10 km bieg główny 00:00:00.87 00:17:49.34 00:17:56.99 00:35:46.33
2 275 LEWNA ADAM M 2 GDAŃSK UKS EKONOMIK MARATOŃCZYK LĘBORK / DOMESTA M 30-39 10 km bieg główny 00:00:02.55 00:17:55.70 00:17:55.13 00:35:50.83
3 170 CZAJA LESZEK M 3 STAROGARD GDAŃSKI TRI STAROGARD GDAŃSKI M 40-49 10 km bieg główny 00:00:01.29 00:18:15.63 00:19:02.96 00:37:18.59
4 145 BOCHENKO DANIEL M 4 BRZOZOWA M 50-59 1 10 km bieg główny 00:00:01.25 00:19:18.24 00:19:10.33 00:38:28.57
5 147 BORZYSZKOWSKI RAFAŁ M 5 WIELKI KLINCZ MARATOŃCZYK WIELKI KLINCZ M 30-39 1 10 km bieg główny 00:00:05.55 00:19:04.27 00:19:27.55 00:38:31.82
6 372 STAWICKI KONRAD M 6 WEJHEROWO UKS SAMOCHODÓWKA M 16-29 1 10 km bieg główny 00:00:03.38 00:18:55.30 00:19:39.65 00:38:34.95
7 417 ZAKRZEWSKI MATEUSZ M 7 WARSZKOWO SAMOCHODÓWKA WEJHEROWO M 16-29 2 10 km bieg główny 00:00:02.33 00:18:56.29 00:19:40.92 00:38:37.21
8 263 LABUDDA WOJCIECH M 8 PUCK LKS PUCK/PRZYJACIELE W BIEGU M 40-49 1 10 km bieg główny 00:00:30.91 00:19:25.52 00:19:25.16 00:38:50.68
9 393 USTARBOWSKI KRZYSZTOF M 9 STARZYŃSKI DWÓR M 30-39 2 10 km bieg główny 00:00:01.16 00:19:42.06 00:19:35.74 00:39:17.80
10 383 SZYMAŃSKI KRZYSZTOF M 10 DOMATÓWKO M 30-39 3 10 km bieg główny 00:00:01.68 00:19:04.87 00:20:23.10 00:39:27.97
11 309 MOLLIN BARTLOMIEJ M 11 STRZELNO MAYO JUDO&FITNESS CENTER M 40-49 2 10 km bieg główny 00:00:02.93 00:19:23.38 00:20:15.66 00:39:39.04
12 554 KOBIELA PIOTR M 12 AMALKA KLUB BIEGACZA BIEGAJĄCY DIETETYK TEAM M 30-39 4 10 km bieg główny 00:00:02.76 00:19:53.82 00:19:58.90 00:39:52.72
13 312 NACZKE GRZEGORZ M 13 ŻELISTRZEWO M 16-29 3 10 km bieg główny 00:00:04.30 00:19:52.45 00:20:05.89 00:39:58.34
14 231 KEPKA GRZEGORZ M 14 WEJHEROWO MAJA TEAM M 30-39 5 10 km bieg główny 00:00:00.86 00:19:52.03 00:20:17.17 00:40:09.20
15 224 KAMIŃSKI JACEK M 15 ŻUKOWO KUJAWSCY RUNNERS M 50-59 2 10 km bieg główny 00:00:01.54 00:19:49.11 00:20:28.73 00:40:17.84
16 208 HEWELT KRZYSZTOF M 16 WEJHEROWO KS WEJHER M 60-69 1 10 km bieg główny 00:00:02.38 00:20:46.00 00:20:34.73 00:41:20.73
17 153 BUCZKOWSKI DAMIAN M 17 WŁADYSŁAWOWO BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO M 40-49 3 10 km bieg główny 00:00:03.76 00:20:25.76 00:20:55.94 00:41:21.70
18 283 ŁYŚ DANIEL M 18 REDA NYPEL REDA M 30-39 6 10 km bieg główny 00:00:02.13 00:20:30.03 00:20:59.10 00:41:29.13
19 319 NOWAK KAMIL M 19 GDYNIA KUJAWSCY RUNNERS M 40-49 4 10 km bieg główny 00:00:02.96 00:20:17.65 00:21:20.60 00:41:38.25
20 242 KOŚCIŃSKI PATRYK M 20 POZEZDRZE AKADEMIA MARYNARKI WOJENNEJ M 16-29 4 10 km bieg główny 00:00:02.54 00:20:25.36 00:21:52.15 00:42:17.51
21 167 CYRZAN KRZYSZTOF M 21 KARTUZY ROWEROWCE M 30-39 7 10 km bieg główny 00:00:06.98 00:20:48.09 00:21:44.20 00:42:32.29
22 276 LUBIŃSKI KAMIL M 22 GDYNIA M 30-39 8 10 km bieg główny 00:00:02.20 00:19:46.26 00:23:09.65 00:42:55.91
23 169 CZAJA ANDRZEJ M 23 ŁĘCZYCE UKS-EKONOMIK-MARATOŃCZYK LĘBORK M 60-69 2 10 km bieg główny 00:00:04.78 00:20:53.77 00:22:05.81 00:42:59.58
24 207 GRZELAK MICHAŁ M 24 GDYNIA M 40-49 5 10 km bieg główny 00:00:05.29 00:21:07.34 00:22:10.48 00:43:17.82
25 371 STASZKIEWICZ PIOTR M 25 GDYNIA M 50-59 3 10 km bieg główny 00:00:12.44 00:22:03.72 00:21:49.45 00:43:53.17
26 301 MICKIEWICZ -SZYMAŃSKA ILONA K 1 DOMATÓWKO K 30-39 10 km bieg główny 00:00:02.07 00:21:57.10 00:22:06.78 00:44:03.88
27 265 LADEMANN ARTUR M 26 BOLSZEWO M 50-59 4 10 km bieg główny 00:00:02.78 00:21:29.72 00:22:39.62 00:44:09.34
28 195 GAPSKI ZBIGNIEW M 27 STAROGARD GD. M 70+ 1 10 km bieg główny 00:00:06.16 00:21:53.04 00:22:18.07 00:44:11.11
29 373 STENKA NIKODEM M 28 WEJHEROWO M 16-29 5 10 km bieg główny 00:00:15.02 00:21:57.95 00:22:16.63 00:44:14.58
30 299 MELZER SZYMON M 29 RUMIA M 16-29 6 10 km bieg główny 00:00:08.03 00:22:25.85 00:21:59.80 00:44:25.65
31 375 STROMSKI GRZEGORZ M 30 SIEMIROWICE M 50-59 5 10 km bieg główny 00:00:03.43 00:22:02.63 00:22:35.52 00:44:38.15
32 556 WIECZERNIAK GRZEGORZ M 31 KĄPINO M 40-49 6 10 km bieg główny 00:00:08.86 00:22:17.43 00:22:21.30 00:44:38.73
33 212 JAEDTKE ADAM M 32 WEJHEROWO M 30-39 9 10 km bieg główny 00:00:06.53 00:21:53.88 00:23:03.14 00:44:57.02
34 210 HINTZKE LESZEK M 33 LEŚNIEWO PRZYJACIELE W BIEGU M 40-49 7 10 km bieg główny 00:00:09.13 00:22:23.16 00:22:38.48 00:45:01.64
35 232 KLEIN SEBASTIAN M 34 KĄPINO DĄBROWSKI TEAM M 50-59 6 10 km bieg główny 00:00:06.30 00:21:53.43 00:23:14.80 00:45:08.23
36 217 JEKA KAMIL M 35 STARZYNO M 30-39 10 10 km bieg główny 00:00:04.09 00:22:39.18 00:22:29.07 00:45:08.25
37 362 SEWERYN MIROSŁAW M 36 ORLE BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM M 40-49 8 10 km bieg główny 00:00:06.02 00:22:15.61 00:22:59.58 00:45:15.19
38 162 CIEŚLAK BARTOSZ M 37 ŻELISTRZEWO M 40-49 9 10 km bieg główny 00:00:02.67 00:22:08.46 00:23:13.20 00:45:21.66
39 159 CIBA MICHAŁ M 38 WEJHEROWO PORTA RUNNING TEAM M 50-59 7 10 km bieg główny 00:00:06.95 00:22:05.22 00:23:19.56 00:45:24.78
40 179 DETTLAFF IRENEUSZ M 39 GNIEŻDŻEWO LZS GNIEŻDŻEWO M 40-49 10 10 km bieg główny 00:00:11.16 00:22:54.16 00:22:39.67 00:45:33.83
41 287 MAJ-ROKSZ MARIA K 2 WEJHEROWO UKS SAMOCHODÓWKA K 40-49 10 km bieg główny 00:00:04.72 00:22:33.59 00:23:01.78 00:45:35.37
42 379 SZLAS MARCIN M 40 WEJHEROWO WWW.TUTUM.PL M 40-49 11 10 km bieg główny 00:00:15.59 00:22:34.58 00:23:01.19 00:45:35.77
43 334 POCZĄTEK MIKOŁAJ M 41 RUMIA M 30-39 11 10 km bieg główny 00:00:15.32 00:23:27.95 00:22:15.93 00:45:43.88
44 295 MATYJASZEK DARIUSZ M 42 BOŻEPOLE WIELKIE M 50-59 8 10 km bieg główny 00:00:06.19 00:22:58.56 00:22:45.59 00:45:44.15
45 137 ANDRYSZAK WOJCIECH M 43 GDAŃSK MAPA SC M 50-59 9 10 km bieg główny 00:00:07.56 00:22:54.18 00:22:50.67 00:45:44.85
46 364 SŁOMIŃSKA KINGA K 3 KOŚCIERZYNA AKADEMIA BIEGOWA KOŚCIERZYNA K 30-39 10 km bieg główny 00:00:06.31 00:22:50.54 00:22:57.26 00:45:47.80
47 250 KREFT ALEKSANDER M 44 KOBYSEWO GKS CARTUSIA TRI TEAM M 40-49 12 10 km bieg główny 00:00:11.95 00:23:17.23 00:22:41.01 00:45:58.24
48 374 STROMIDŁO JAN STROMIDŁO M 45 SWARZEWO M 40-49 13 10 km bieg główny 00:00:10.24 00:22:26.71 00:23:44.69 00:46:11.40
49 401 WILLNER WALDEMAR M 46 DOMATÓWKO KICAJ DOMATÓWKO M 60-69 3 10 km bieg główny 00:00:13.18 00:23:05.58 00:23:11.83 00:46:17.41
50 236 KOBIERZYŃSKI PAWEŁ M 47 WŁADYSŁAWOWO BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO M 30-39 12 10 km bieg główny 00:00:10.40 00:22:47.76 00:23:29.68 00:46:17.44
51 285 MAĆKOWSKI MICHAŁ M 48 REDA MAJA TEAM M 40-49 14 10 km bieg główny 00:00:09.33 00:23:06.93 00:23:25.86 00:46:32.79
52 247 KOZLOWSKI GARY M 49 JANKOWO GDAŃSKIE YODELING JACHAS M 40-49 15 10 km bieg główny 00:00:09.00 00:24:07.85 00:22:29.16 00:46:37.01
53 216 JEDNACHOWSKI RADOSŁAW M 50 DARZLUBIE DARZLUBSKIE DZIKI M 30-39 13 10 km bieg główny 00:00:05.59 00:23:09.02 00:23:35.94 00:46:44.96
54 308 MISLISZ PIOTR M 51 OSŁONINO M 60-69 4 10 km bieg główny 00:00:14.33 00:23:38.49 00:23:08.78 00:46:47.27
55 175 DARGACZ ARTUR M 52 GDYNIA FOREST RUN GDYNIA M 40-49 16 10 km bieg główny 00:00:10.54 00:23:40.83 00:23:07.08 00:46:47.91
56 245 KOWALSKI ZBIGNIEW M 53 GDYNIA M 40-49 17 10 km bieg główny 00:00:14.56 00:23:06.72 00:23:45.13 00:46:51.85
57 357 RYTLEWSKA ALICJA K 4 REDA K 16-29 1 10 km bieg główny 00:00:05.49 00:22:53.93 00:24:07.56 00:47:01.49
58 229 KARSZNIA GRZEGORZ M 54 PUCK M 40-49 18 10 km bieg główny 00:00:04.26 00:23:38.18 00:23:36.67 00:47:14.85
59 403 WIRKUS TYMOTEUSZ M 55 GDAŃSK M 30-39 14 10 km bieg główny 00:00:04.96 00:23:14.56 00:24:01.81 00:47:16.37
60 335 PODSIADŁA JULIA PODSIADŁA K 5 CEWICE K 40-49 1 10 km bieg główny 00:00:05.64 00:23:14.83 00:24:02.56 00:47:17.39
61 260 KWIATKOWSKA AGNIESZKA K 6 RUMIA WIEWIÓR TEAM K 40-49 2 10 km bieg główny 00:00:02.12 00:23:31.44 00:23:49.29 00:47:20.73
62 314 NECEL MAREK M 56 WŁADYSŁAWOWO BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO M 50-59 10 10 km bieg główny 00:00:10.82 00:23:37.66 00:23:44.78 00:47:22.44
63 313 NALEPKA KAROLINA K 7 WEJHEROWO MTB - MAŁE TRÓJMIASTO BIEGA K 30-39 1 10 km bieg główny 00:00:08.51 00:23:52.98 00:23:32.85 00:47:25.83
64 300 MICHNO ANNA K 8 GDAŃSK K 40-49 3 10 km bieg główny 00:00:07.37 00:23:30.83 00:24:12.15 00:47:42.98
65 353 RUCZYŃSKI MACIEJ M 57 RUMIA PARKRUN RUMIA M 60-69 5 10 km bieg główny 00:00:04.03 00:23:21.65 00:24:22.40 00:47:44.05
66 294 MATELSKI SZYMON M 58 JASTARNIA M 40-49 19 10 km bieg główny 00:00:28.24 00:24:08.56 00:23:37.12 00:47:45.68
67 354 RUDŹKO WOJCIECH M 59 WEJHEROWO M 50-59 11 10 km bieg główny 00:00:06.97 00:23:51.03 00:24:00.55 00:47:51.58
68 246 KOZERSKA‐BULCZAK MAŁGORZATA K 9 STRZEPCZ K 50-59 1 10 km bieg główny 00:00:09.33 00:23:37.08 00:24:16.82 00:47:53.90
69 562 HERMAN JACEK M 60 WEJHEROWO M 40-49 20 10 km bieg główny 00:00:09.03 00:23:16.68 00:25:00.85 00:48:17.53
70 202 GORCZYŃSKA MARTA K 10 WEJHEROWO UKS SAMOCHODÓWKA K 16-29 2 10 km bieg główny 00:00:04.59 00:23:41.04 00:24:39.96 00:48:21.00
71 350 ROHDA KAZIMIERZ M 61 WEJHEROWO M 60-69 6 10 km bieg główny 00:00:12.69 00:24:06.86 00:24:14.85 00:48:21.71
72 392 URBANIAK MAREK M 62 GDAŃSK SP NR 35 W GDAŃSKU OLIWIE M 40-49 21 10 km bieg główny 00:00:11.61 00:24:23.58 00:24:01.48 00:48:25.06
73 409 WNUK STANISŁAW M 63 WIELKI KLINCZ M 60-69 7 10 km bieg główny 00:00:05.54 00:23:44.64 00:24:49.48 00:48:34.12
74 339 PRANGA MONIKA K 11 WEJHEROWO CRIWWRE K 40-49 4 10 km bieg główny 00:00:11.29 00:24:08.06 00:24:26.70 00:48:34.76
75 337 POSAŃSKI ADAM POSAŃSKI M 64 MRZEZINO M 40-49 22 10 km bieg główny 00:00:01.84 00:23:50.89 00:24:49.33 00:48:40.22
76 351 ROSIŃSKI PIOTR M 65 WEJHEROWO PRO-CARS M 60-69 8 10 km bieg główny 00:00:15.63 00:24:05.31 00:24:36.22 00:48:41.53
77 292 MARSZAŁEK JERZY M 66 PUCK M 40-49 23 10 km bieg główny 00:00:15.47 00:24:13.07 00:24:28.52 00:48:41.59
78 191 DZIENISZ ROMAN M 67 ROBAKOWO ROBACZKI M 50-59 12 10 km bieg główny 00:00:03.92 00:24:11.71 00:24:30.66 00:48:42.37
79 411 WROŃSKI DAMIAN M 68 GRZYBNO M 30-39 15 10 km bieg główny 00:00:12.64 00:25:00.38 00:23:43.63 00:48:44.01
80 349 RICHERT WOJCIECH M 69 BOLSZEWO M 16-29 7 10 km bieg główny 00:00:06.06 00:23:38.28 00:25:06.92 00:48:45.20
81 355 RYK MARTA K 12 STAROGARD GDAŃSKI SKL FILIPPIDES K 16-29 3 10 km bieg główny 00:00:15.24 00:24:00.85 00:24:51.97 00:48:52.82
82 380 SZOMBORG MARIUSZ M 70 CHŁAPOWO M 30-39 16 10 km bieg główny 00:00:07.76 00:24:07.43 00:24:52.72 00:49:00.15
83 194 FRANKIEWICZ MICHAŁ M 71 LĘBORK FARM FRITES POLAND SA M 30-39 17 10 km bieg główny 00:00:21.31 00:24:05.93 00:24:57.00 00:49:02.93
84 157 CESZKE BŁAŻEJ M 72 STRZELNO M 30-39 18 10 km bieg główny 00:00:07.97 00:24:28.40 00:24:35.01 00:49:03.41
85 419 ZIELIŃSKI ŁUKASZ M 73 WEJHEROWO M 30-39 19 10 km bieg główny 00:00:10.01 00:24:04.99 00:24:59.82 00:49:04.81
86 182 DOMIAN ARKADIUSZ M 74 REDA SFORA BMK M 30-39 20 10 km bieg główny 00:00:08.01 00:24:34.69 00:24:32.19 00:49:06.88
87 321 NOWAK MIROSŁAW M 75 BOLSZEWO M 50-59 13 10 km bieg główny 00:00:09.09 00:24:28.98 00:24:42.14 00:49:11.12
88 230 KEPKA EWA K 13 WEJHEROWO MAJA TEAM K 40-49 5 10 km bieg główny 00:00:05.19 00:24:46.75 00:24:27.28 00:49:14.03
89 178 DERWICH MICHAŁ M 76 GRZYBNO M 30-39 21 10 km bieg główny 00:00:12.04 00:25:01.11 00:24:16.13 00:49:17.24
90 336 POPÓW-SZCZYPIOROWSKA MONIKA K 14 GDAŃSK BIEGUSY/ BBL GDAŃSK K 40-49 6 10 km bieg główny 00:00:08.64 00:24:25.59 00:25:04.73 00:49:30.32
91 156 BULCZAK KAROL ALEKSANDER M 77 STRZEPCZ M 40-49 24 10 km bieg główny 00:00:09.87 00:24:21.65 00:25:12.97 00:49:34.62
92 177 DAWIDOWSKI ROMAN M 78 PUCK M 50-59 14 10 km bieg główny 00:00:24.48 00:24:48.91 00:25:11.97 00:50:00.88
93 171 CZAPP DAWID M 79 LEŚNIEWO M 30-39 22 10 km bieg główny 00:00:06.88 00:24:45.21 00:25:22.86 00:50:08.07
94 209 HINCKA MARZENA K 15 GNIEŻDŻEWO BRW WŁADYSŁAWOWO/ PRZYJACIELE W BIEGU K 40-49 7 10 km bieg główny 00:00:08.18 00:25:05.22 00:25:11.89 00:50:17.11
95 298 MELZER ARKADIUSZ M 80 RUMIA M 50-59 15 10 km bieg główny 00:00:08.25 00:24:32.76 00:25:52.72 00:50:25.48
96 397 WĄŻ MARIUSZ M 81 REDA TERMORSY M 50-59 16 10 km bieg główny 00:00:13.27 00:24:56.62 00:25:45.12 00:50:41.74
97 324 ORLIKOWSKI EUGENIUSZ M 82 GDYNIA M 70+ 2 10 km bieg główny 00:00:04.47 00:24:46.82 00:25:58.84 00:50:45.66
98 151 BRZEZICKI MACIEJ M 83 GDYNIA M 40-49 25 10 km bieg główny 00:00:14.56 00:25:35.03 00:25:19.47 00:50:54.50
99 370 SROK TOMASZ M 84 WEJHEROWO M 16-29 8 10 km bieg główny 00:00:06.77 00:25:32.51 00:25:26.19 00:50:58.70
100 136 ANDRYSKOWSKI DARIUSZ M 85 WŁADYSLAWOWO MAYO JUDO&FITNESS CENTER M 60-69 9 10 km bieg główny 00:00:15.61 00:25:37.03 00:25:28.16 00:51:05.19
101 201 GORCZYCKI GRZEGORZ M 86 GDAŃSK ILONKA TEAM M 40-49 26 10 km bieg główny 00:00:12.32 00:25:16.67 00:26:15.58 00:51:32.25
102 303 MIELEWCZYK KAROL M 87 GOWINO MTB-MAŁE TRÓJMIASTO BIEGA M 40-49 27 10 km bieg główny 00:00:40.38 00:26:13.82 00:25:31.96 00:51:45.78
103 228 KARPIŃSKI SŁAWOMIR M 88 WEJHEROWO M 40-49 28 10 km bieg główny 00:00:13.88 00:25:38.75 00:26:09.52 00:51:48.27
104 205 GÓRSKI BARTOSZ M 89 KĄPINO ATLETIC APOLLO M 40-49 29 10 km bieg główny 00:00:19.89 00:25:46.29 00:26:12.28 00:51:58.57
105 206 GRYCKO BARBARA K 16 WŁADYSŁAWOWO BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO K 30-39 2 10 km bieg główny 00:00:11.11 00:25:51.51 00:26:13.12 00:52:04.63
106 189 DZIEDZIC BARTŁOMIEJ M 90 RUMIA ZBYSZKO M 40-49 30 10 km bieg główny 00:00:13.13 00:25:40.58 00:26:36.98 00:52:17.56
107 203 GOYKA DAWID M 91 SŁAWOSZYNKO M 16-29 9 10 km bieg główny 00:00:17.88 00:26:44.12 00:25:33.83 00:52:17.95
108 322 OKON PRZEMYSŁAW M 92 GNIEŻDŻEWO ZBYSZKO M 30-39 23 10 km bieg główny 00:00:12.73 00:25:40.02 00:26:38.19 00:52:18.21
109 293 MARZEION GRZEGORZ M 93 WEJHEROWO ATLETIC APOLLO M 50-59 17 10 km bieg główny 00:00:20.30 00:25:59.06 00:26:20.96 00:52:20.02
110 343 PUZDROWSKI DANIEL M 94 GOWINO M 30-39 24 10 km bieg główny 00:00:17.44 00:26:36.84 00:25:47.40 00:52:24.24
111 391 TUSKOWSKI PIOTR M 95 BOLSZEWO CATERING GUSTO TEAM M 30-39 25 10 km bieg główny 00:00:24.59 00:26:59.63 00:25:30.21 00:52:29.84
112 163 CYBULSKI BARTOSZ M 96 WEJHEROWO M 16-29 10 10 km bieg główny 00:00:27.23 00:26:46.26 00:26:04.68 00:52:50.94
113 226 KARBOWNIK PIOTR M 97 WEJHEROWO M 40-49 31 10 km bieg główny 00:00:12.53 00:25:26.23 00:27:29.45 00:52:55.68
114 193 FORMELA MIROSŁAW M 98 KIEŁPINO M 60-69 10 10 km bieg główny 00:00:17.55 00:26:00.27 00:27:00.64 00:53:00.91
115 223 KAMIŃSKI BARTOSZ M 99 ŻUKOWO KUJAWSCY RUNNERS M 16-29 11 10 km bieg główny 00:00:09.81 00:27:35.47 00:25:32.27 00:53:07.74
116 141 BIEŁAWA MACIEJ M 100 KOSAKOWO M 40-49 32 10 km bieg główny 00:00:14.31 00:25:26.49 00:27:46.66 00:53:13.15
117 273 LEWIŃSKA KAROLINA K 17 PRZETOCZYNO K 40-49 8 10 km bieg główny 00:00:30.99 00:26:43.38 00:26:34.42 00:53:17.80
118 274 LEWIŃSKI MICHAŁ M 101 PRZETOCZYNO M 40-49 33 10 km bieg główny 00:00:31.24 00:26:45.11 00:26:33.00 00:53:18.11
119 134 ADAMOWICZ AGNIESZKA K 18 SOPOT K 50-59 2 10 km bieg główny 00:00:08.24 00:26:29.85 00:26:52.96 00:53:22.81
120 345 RAGIN PRZEMYSŁAW M 102 HEL AMATOR M 30-39 26 10 km bieg główny 00:00:10.92 00:25:12.43 00:28:15.48 00:53:27.91
121 264 LADEMANN ALICJA K 19 DARZLUBIE K 40-49 9 10 km bieg główny 00:00:12.00 00:26:51.91 00:26:37.91 00:53:29.82
122 268 LASKOWSKI PAWEŁ M 103 GDAŃSK M 30-39 27 10 km bieg główny 00:00:19.73 00:26:51.97 00:26:44.88 00:53:36.85
123 332 POCIASK KAMIL M 104 GDYNIA M 30-39 28 10 km bieg główny 00:00:30.65 00:25:56.59 00:27:47.78 00:53:44.37
124 218 JEŻEWSKA ANNA K 20 WEJHEROWO K 40-49 10 10 km bieg główny 00:00:11.53 00:26:53.76 00:26:51.45 00:53:45.21
125 331 PŁUKARSKI TOMASZ M 105 LUZINO M 30-39 29 10 km bieg główny 00:00:16.66 00:25:41.28 00:28:07.31 00:53:48.59
126 306 MIKUCKI TOMASZ M 106 RUMIA M 30-39 30 10 km bieg główny 00:00:05.92 00:25:56.00 00:28:03.78 00:53:59.78
127 381 SZREDER TOMASZ M 107 WEJHEROWO M 30-39 31 10 km bieg główny 00:00:31.74 00:27:52.39 00:26:09.51 00:54:01.90
128 221 KALKOWSKI PIOTR M 108 LĘBORK M 50-59 18 10 km bieg główny 00:00:08.46 00:27:00.89 00:27:19.34 00:54:20.23
129 340 PTACH LESZEK M 109 LUZINO M 40-49 34 10 km bieg główny 00:00:14.93 00:27:00.50 00:27:21.43 00:54:21.93
130 253 KRÓL KRZYSZTOF M 110 STEBLEWO M 50-59 19 10 km bieg główny 00:00:06.42 00:26:55.92 00:27:27.49 00:54:23.41
131 326 PALACH MATEUSZ M 111 REDA M 16-29 12 10 km bieg główny 00:00:19.08 00:27:17.35 00:27:16.26 00:54:33.61
132 318 NOWACKI ARKADIUSZ M 112 LĘBORK M 16-29 13 10 km bieg główny 00:00:33.04 00:27:04.34 00:27:32.48 00:54:36.82
133 225 KAPITAN MACIEJ M 113 GDYNIA M 50-59 20 10 km bieg główny 00:00:19.59 00:27:15.38 00:27:22.60 00:54:37.98
134 346 REDZIMSKI WOJCIECH M 114 PĘPOWO AKADEMIA BIEGOWA KOŚCIERZYNA M 40-49 35 10 km bieg główny 00:00:25.54 00:26:32.92 00:28:06.69 00:54:39.61
135 378 SZAJERKA KRZYSZTOF M 115 RUMIA M 60-69 11 10 km bieg główny 00:00:14.82 00:26:27.98 00:28:12.46 00:54:40.44
136 184 DOPKE DOMINIKA K 21 LUBOCINO MAJA TEAM K 16-29 4 10 km bieg główny 00:00:20.96 00:27:36.79 00:27:04.81 00:54:41.60
137 211 HRYNIEWICKA MONIKA K 22 RUMIA H+H POLSKA K 40-49 11 10 km bieg główny 00:00:16.97 00:27:39.53 00:27:04.72 00:54:44.25
138 277 LUNK KRZYSZTOF M 116 PUCK LIVESTRONG M 40-49 36 10 km bieg główny 00:00:25.17 00:27:31.53 00:27:19.70 00:54:51.23
139 416 ZAJĄC JACEK M 117 KĘBŁOWO M 40-49 37 10 km bieg główny 00:00:17.94 00:28:06.23 00:26:45.64 00:54:51.87
140 394 WALASZKOWSKA DOMINIKA K 23 GOŚCICINO BIESY K 40-49 12 10 km bieg główny 00:00:17.25 00:27:39.85 00:27:32.32 00:55:12.17
141 262 LABUDDA MIROSŁAW M 118 RUMIA MTB - MAŁE TRÓJMIASTO BIEGA M 60-69 12 10 km bieg główny 00:00:16.67 00:26:26.61 00:28:49.63 00:55:16.24
142 187 DROZDOWSKI ADAM M 119 BOLSZEWO M 40-49 38 10 km bieg główny 00:00:10.41 00:27:22.80 00:27:53.94 00:55:16.74
143 135 ADRIANOWICZ BOŻENA K 24 BOLSZEWO BIEGAM BO LUBIĘ K 60-69 1 10 km bieg główny 00:00:18.61 00:27:20.21 00:27:59.22 00:55:19.43
144 305 MIKUCKA ALEKSANDRA MIKUCKA K 25 RUMIA K 30-39 3 10 km bieg główny 00:00:05.07 00:27:13.12 00:28:07.80 00:55:20.92
145 269 LASZCZYK NADJA K 26 REDA K 40-49 13 10 km bieg główny 00:00:16.28 00:27:19.12 00:28:12.48 00:55:31.60
146 363 SIUDA ŻANETA K 27 OSTROWO K 30-39 4 10 km bieg główny 00:00:16.47 00:27:48.31 00:27:50.90 00:55:39.21
147 255 KUCIAPSKI MACIEJ M 120 WEJHEROWO M 30-39 32 10 km bieg główny 00:00:33.77 00:28:12.81 00:27:32.99 00:55:45.80
148 398 WICIK-KUCIAPSKA PAULINA K 28 WEJHEROWO K 16-29 5 10 km bieg główny 00:00:33.50 00:28:13.07 00:27:32.86 00:55:45.93
149 198 GOITOWSKI RAFAŁ M 121 LĘBORK FARM FRITES POLAND SA M 40-49 39 10 km bieg główny 00:00:21.57 00:27:53.86 00:27:53.24 00:55:47.10
150 418 ZBOROWSKI ARKADIUSZ M 122 RUMIA REWA 12:15 M 70+ 3 10 km bieg główny 00:00:26.24 00:27:57.41 00:27:56.52 00:55:53.93
151 234 KOBIELA MARTA K 29 AMALKA KLUB BIEGACZA BIEGAJĄCY DIETETYK TEAM K 30-39 5 10 km bieg główny 00:00:03.52 00:27:51.88 00:28:16.18 00:56:08.06
152 347 REITER PIOTR M 123 BOLSZEWO PORTA RUNNING TEAM M 40-49 40 10 km bieg główny 00:00:13.59 00:27:31.49 00:28:46.50 00:56:17.99
153 561 HERMAN KRYSTIANA K 30 WEJHEROWO K 40-49 14 10 km bieg główny 00:00:08.77 00:27:28.87 00:28:56.61 00:56:25.48
154 338 POZORSKI KACPER M 124 HEL M 16-29 14 10 km bieg główny 00:00:34.34 00:27:42.92 00:28:46.87 00:56:29.79
155 197 GOITOWSKI MICHAŁ M 125 LĘBORK M 40-49 41 10 km bieg główny 00:00:21.89 00:27:53.29 00:28:39.22 00:56:32.51
156 341 PTASZYŃSKI MICHAŁ M 126 REDA M 50-59 21 10 km bieg główny 00:00:19.44 00:28:12.11 00:28:31.12 00:56:43.23
157 406 WITKA PIOTR M 127 GARCZEGORZE 2/2 M 50-59 22 10 km bieg główny 00:00:09.58 00:27:12.45 00:29:35.69 00:56:48.14
158 310 MRUKOWICZ ALEKSANDRA K 31 SŁAWOSZYNKO K 16-29 6 10 km bieg główny 00:00:17.74 00:28:21.04 00:28:32.67 00:56:53.71
159 366 SOCHA DOROTA K 32 GDYNIA K 40-49 15 10 km bieg główny 00:00:14.14 00:28:24.82 00:28:36.65 00:57:01.47
160 183 DOMSKI JAKUB M 128 ŁĘCZYCE M 30-39 33 10 km bieg główny 00:00:12.10 00:27:32.28 00:29:32.34 00:57:04.62
161 148 BOZA BEATA K 33 GDYNIA/CHŁAPOWO K 50-59 3 10 km bieg główny 00:00:17.42 00:28:40.36 00:28:26.51 00:57:06.87
162 146 BOJKE ŁUKASZ M 129 GOŚCICINO M 40-49 42 10 km bieg główny 00:00:10.64 00:28:33.00 00:28:38.23 00:57:11.23
163 404 WIŚNIEWSKA BERNADETA K 34 WEJHEROWO MTB - MAŁE TRÓJMIASTO BIEGA K 40-49 16 10 km bieg główny 00:00:27.86 00:28:48.72 00:28:28.54 00:57:17.26
164 367 SOKOLOWSKA ANNA K 35 GDYNIA K 40-49 17 10 km bieg główny 00:00:14.35 00:27:54.47 00:29:26.39 00:57:20.86
165 311 MUSIAŁ PIOTR M 130 GDASK M 30-39 34 10 km bieg główny 00:00:23.03 00:29:06.48 00:28:26.10 00:57:32.58
166 387 ŚWIĄTKOWSKA PAULINA K 36 LĘBORK K 30-39 6 10 km bieg główny 00:00:08.62 00:28:32.12 00:29:02.77 00:57:34.89
167 267 LADEMANN MACIEJ M 131 DARZLUBIE M 40-49 43 10 km bieg główny 00:00:13.86 00:28:07.30 00:29:33.77 00:57:41.07
168 412 WRZOS KRZYSZTOF M 132 WEJHEROWO VIRTUAL RUNNER CLUB M 50-59 23 10 km bieg główny 00:00:21.20 00:28:41.19 00:29:05.09 00:57:46.28
169 214 JASINKIEWICZ ANNA K 37 JANKOWO GDAŃSKIE YODELING JACHAS K 40-49 18 10 km bieg główny 00:00:22.74 00:28:02.21 00:29:49.59 00:57:51.80
170 289 MARCHEL KAROLINA K 38 BOLSZEWO MAŁE TRÓJMIASTO BIEGA K 30-39 7 10 km bieg główny 00:00:25.22 00:29:40.81 00:28:12.45 00:57:53.26
171 139 BĄGORSKI KRZYSZTOF M 133 WEJHEROWO BĄGO TEAM M 50-59 24 10 km bieg główny 00:00:27.53 00:30:02.35 00:27:57.43 00:57:59.78
172 181 DMOWSKA AGNIESZKA K 39 WEJHEROWO K 40-49 19 10 km bieg główny 00:00:11.94 00:28:21.33 00:29:38.46 00:57:59.79
173 360 SCHMIDTKE MONIKA K 40 GOŚCICINO K 30-39 8 10 km bieg główny 00:00:17.08 00:28:22.67 00:29:53.20 00:58:15.87
174 330 PŁUCIENNIK JOANNA K 41 RUMIA K 30-39 9 10 km bieg główny 00:00:22.96 00:29:39.14 00:28:36.99 00:58:16.13
175 389 TAFELSKA-KOS PAULINA K 42 RUMIA K 30-39 10 10 km bieg główny 00:00:22.64 00:29:39.01 00:28:37.60 00:58:16.61
176 155 BUKOWSKI TOMASZ M 134 BYDGOSZCZ OLUCHA RUN M 30-39 35 10 km bieg główny 00:00:18.59 00:28:54.10 00:29:25.59 00:58:19.69
177 266 LADEMANN GABRIELA K 43 BOLSZEWO RUN BABYS K 40-49 20 10 km bieg główny 00:00:05.06 00:28:57.68 00:29:34.50 00:58:32.18
178 297 MĄCZKA DOROTA K 44 GDAŃSK K 30-39 11 10 km bieg główny 00:00:20.62 00:28:48.68 00:29:44.03 00:58:32.71
179 296 MAZUR ROBERT M 135 HEL ŚLIMAK M 30-39 36 10 km bieg główny 00:00:11.33 00:28:32.45 00:30:01.65 00:58:34.10
180 161 CIESIÓŁKA MARCIN M 136 BYDGOSZCZ M 40-49 44 10 km bieg główny 00:00:12.48 00:28:47.93 00:29:51.31 00:58:39.24
181 158 CHMIEL MONIKA K 45 WEJHEROWO K 30-39 12 10 km bieg główny 00:00:12.28 00:28:48.31 00:29:50.94 00:58:39.25
182 361 SELIN-BRUSKA ELŻBIETA K 46 GOŚCICINO K 30-39 13 10 km bieg główny 00:00:28.84 00:29:53.90 00:29:02.92 00:58:56.82
183 368 SOKÓŁ MARCIN M 137 POBŁOCIE M 40-49 45 10 km bieg główny 00:00:20.39 00:29:04.82 00:29:52.69 00:58:57.51
184 395 WALASZKOWSKI PIOTR WALASZKOWSKI M 138 WEJHEROWO M 60-69 13 10 km bieg główny 00:00:29.33 00:30:24.74 00:28:37.59 00:59:02.33
185 244 KOWALIK ADAM M 139 JASTARNIA THE NORTH RUNNERS M 30-39 37 10 km bieg główny 00:00:28.49 00:29:57.26 00:29:17.01 00:59:14.27
186 222 KAŁAMEJKA GRZEGORZ KAŁAMEJKA M 140 WEJHEROWO M 50-59 25 10 km bieg główny 00:00:29.94 00:29:32.94 00:29:44.01 00:59:16.95
187 342 PUCHALSKA KATARZYNA K 47 BANINO GRUPA BIEGOWA NDI K 30-39 14 10 km bieg główny 00:00:23.25 00:29:37.38 00:29:46.41 00:59:23.79
188 150 BRONOWICKI SŁAWOMIR M 141 RUMIA M 50-59 26 10 km bieg główny 00:00:22.30 00:28:55.98 00:30:36.75 00:59:32.73
189 385 SZYMKIEWICZ DANIEL M 142 WEJHEROWO ZŁOTY TUR GDYNIA (96) M 40-49 46 10 km bieg główny 00:00:21.40 00:28:06.73 00:31:31.68 00:59:38.41
190 290 MARCZYKOWSKI PAWEŁ M 143 WŁADYSŁAWOWO THE NORTH RUNNERS M 30-39 38 10 km bieg główny 00:00:28.53 00:32:14.58 00:27:27.75 00:59:42.33
191 560 CHOJNACKI MARIUSZ M 144 POŁCHOWO M 40-49 47 10 km bieg główny 00:00:07.21 00:28:49.28 00:31:04.03 00:59:53.31
192 190 DZIENISZ JUSTYNA K 48 ROBAKOWO ROBACZKI K 40-49 21 10 km bieg główny 00:00:05.24 00:29:48.88 00:30:31.22 01:00:20.10
193 382 SZYMAŃSKI ADAM M 145 LĘBORK LĘBORK BIEGACZE M 50-59 27 10 km bieg główny 00:00:29.52 00:30:32.62 00:30:27.54 01:01:00.16
194 307 MIOTK MAREK M 146 WEJHEROWO M 40-49 48 10 km bieg główny 00:00:30.82 00:29:22.14 00:31:41.74 01:01:03.88
195 280 ŁYSAKOWSKA PAULINA K 49 GDYNIA SO SIMPLE K 30-39 15 10 km bieg główny 00:00:24.37 00:30:42.99 00:30:24.10 01:01:07.09
196 279 ŁAPIGROWSKI JAN M 147 LĘBORK STOWARZYSZENIE 42,2 LĘBORK M 40-49 49 10 km bieg główny 00:00:29.57 00:30:32.02 00:30:38.24 01:01:10.26
197 555 MAJ ADAM M 148 PUCK MAYO JUDO&FITNESS CENTER M 50-59 28 10 km bieg główny 00:00:19.34 00:30:41.48 00:30:35.74 01:01:17.22
198 278 LUTOMSKI FABIAN M 149 RESZEL M 16-29 15 10 km bieg główny 00:00:28.89 00:30:52.57 00:30:31.65 01:01:24.22
199 219 JUŁKOWSKI MARCIN M 150 GDYNIA M 30-39 39 10 km bieg główny 00:00:29.97 00:30:34.45 00:30:55.88 01:01:30.33
200 142 BIESZK GRZEGORZ M 151 DĘBOGÓRZE PIWO TO MOJE PALIWO M 40-49 50 10 km bieg główny 00:00:26.05 00:29:29.64 00:32:06.14 01:01:35.78
201 407 WITT GRAŻYNA K 50 SOPOT MARATONYPOLSKIE.PL TEAM K 70+ 1 10 km bieg główny 00:00:08.09 00:30:50.99 00:30:46.61 01:01:37.60
202 180 DMOCHOWSKA JULITA K 51 RYBNO K 60-69 2 10 km bieg główny 00:00:19.70 00:30:34.69 00:31:04.13 01:01:38.82
203 213 JAKUBOWSKI ZBIGNIEW M 152 GOŚCICINO MTB - MAŁE TRÓJMIASTO BIEGA M 60-69 14 10 km bieg główny 00:00:26.39 00:31:24.09 00:30:14.82 01:01:38.91
204 176 DASZEWSKA MAGDALENA K 52 REDA K 30-39 16 10 km bieg główny 00:00:16.92 00:30:30.29 00:31:18.20 01:01:48.49
205 270 LEWANDOWSKI MATEUSZ M 153 WEJHEROWO M 16-29 16 10 km bieg główny 00:00:23.91 00:30:53.48 00:31:21.65 01:02:15.13
206 271 LEWANDOWSKI TOMASZ M 154 SOPOT M 40-49 51 10 km bieg główny 00:00:23.55 00:30:53.18 00:31:22.73 01:02:15.91
207 333 POCIASK KRZYSZTOF M 155 RUMIA ŻYCIEM ZMĘCZENI M 40-49 52 10 km bieg główny 00:00:26.55 00:30:40.15 00:32:30.37 01:03:10.52
208 239 KONKOL ALEKSANDRA MARIA K 53 PUCK K 40-49 22 10 km bieg główny 00:00:10.30 00:30:37.82 00:32:39.71 01:03:17.53
209 149 BRADTKE ROMUALDA BRADTKE K 54 LUBKOWO K 40-49 23 10 km bieg główny 00:00:11.21 00:31:24.48 00:31:56.49 01:03:20.97
210 320 NOWAK MARIA K 55 RUMIA K 30-39 17 10 km bieg główny 00:00:29.90 00:31:19.78 00:32:01.81 01:03:21.59
211 405 WITKA GRAŻYNA K 56 GARCZEGORZE 2/2 K 50-59 4 10 km bieg główny 00:00:09.83 00:31:43.45 00:31:53.13 01:03:36.58
212 173 DAMPC KRZYSZTOF M 156 ŻELISTRZEWO THE NORTH RUNNERS M 50-59 29 10 km bieg główny 00:00:28.20 00:30:08.88 00:33:36.11 01:03:44.99
213 185 DREWA TOMASZ M 157 GDYNIA M 50-59 30 10 km bieg główny 00:00:21.28 00:31:29.19 00:32:15.96 01:03:45.15
214 348 RESZKE KLAUDIA K 57 WEJHEROWO K 30-39 18 10 km bieg główny 00:00:11.51 00:30:13.20 00:33:43.96 01:03:57.16
215 282 ŁYSAKOWSKI RAFAŁ M 158 GDYNIA M 30-39 40 10 km bieg główny 00:00:23.85 00:31:12.82 00:33:04.34 01:04:17.16
216 168 CZAJA AGNIESZKA K 58 GOŚCICINO K 30-39 19 10 km bieg główny 00:00:25.94 00:31:39.19 00:32:48.52 01:04:27.71
217 408 WŁODARCZYK ALDONA K 59 ŻELISTRZEWO K 30-39 20 10 km bieg główny 00:00:10.84 00:32:06.03 00:32:22.93 01:04:28.96
218 238 KONKEL EDYTA K 60 WŁADYSŁAWOWO BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO K 40-49 24 10 km bieg główny 00:00:16.62 00:31:39.23 00:32:51.26 01:04:30.49
219 284 MACH IZABELA K 61 WŁADYSŁAWOWO BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO K 40-49 25 10 km bieg główny 00:00:16.78 00:31:38.97 00:32:51.64 01:04:30.61
220 422 ŻÓŁĆ SEBASTIAN M 159 ZBYCHOWO ŻÓŁĆ M 40-49 53 10 km bieg główny 00:33:38.02 00:30:59.84 01:04:37.86
221 421 ŻÓŁĆ BEATA K 62 ZBYCHOWO ŻÓŁĆ K 40-49 26 10 km bieg główny 00:33:38.70 00:30:59.90 01:04:38.60
222 199 GOŁĘBIEWSKA MARTYNA K 63 REDA K 16-29 7 10 km bieg główny 00:00:22.46 00:31:55.23 00:32:48.73 01:04:43.96
223 200 GOŁĘBIEWSKI RAFAŁ M 160 REDA M 30-39 41 10 km bieg główny 00:00:22.61 00:31:55.76 00:32:48.68 01:04:44.44
224 386 ŚLIWIŃSKA ANNA K 64 GDYNIA K 30-39 21 10 km bieg główny 00:00:24.40 00:31:47.35 00:33:01.77 01:04:49.12
225 288 MAŁEK ALEKSANDRA K 65 KĄPINO RUN BABYS K 50-59 5 10 km bieg główny 00:00:07.60 00:31:44.10 00:33:18.53 01:05:02.63
226 384 SZYMICHOWSKI DARIUSZ M 161 POGÓRZE M 30-39 42 10 km bieg główny 00:00:10.18 00:30:13.50 00:34:49.18 01:05:02.68
227 235 KOBIERZYŃSKA DARIA K 66 WLADYSLAWOWO MAYO JUDO&FITNESS CENTER K 30-39 22 10 km bieg główny 00:00:18.44 00:31:49.56 00:33:19.12 01:05:08.68
228 415 WYSOCKI MIECZYSŁAW M 162 GDAŃSK M 60-69 15 10 km bieg główny 00:00:26.97 00:31:22.08 00:33:50.25 01:05:12.33
229 316 NIEDŹWIADEK MAGDALENA K 67 GDAŃSK LUFTHANSA SYSTEMS POLAND ACTIVE! K 50-59 6 10 km bieg główny 00:00:31.44 00:31:58.36 00:33:23.94 01:05:22.30
230 256 KUMMER GRACJAN M 163 WEJHEROWO M 30-39 43 10 km bieg główny 00:00:18.88 00:31:41.42 00:33:45.88 01:05:27.30
231 352 ROST KAROLINA K 68 BOLSZEWO K 30-39 23 10 km bieg główny 00:00:18.69 00:31:41.66 00:33:46.61 01:05:28.27
232 317 NIETUPSKA MONIKA K 69 WEJHEROWO K 40-49 27 10 km bieg główny 00:00:16.11 00:32:06.03 00:33:25.05 01:05:31.08
233 420 ŻEŁUDKOWSKA ALEKSANDRA K 70 WEJHEROWO K 40-49 28 10 km bieg główny 00:00:20.64 00:32:40.51 00:32:55.43 01:05:35.94
234 237 KOLLEK ANNA K 71 WŁADYSŁAWOWO BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO /MAYO JUDO&FITNESS CENTER K 60-69 3 10 km bieg główny 00:00:16.56 00:31:53.09 00:33:47.85 01:05:40.94
235 323 OKRÓJ GABRIELA K 72 DOMATÓWKO KICAJ DOMATÓWKO K 60-69 4 10 km bieg główny 00:00:15.23 00:32:22.84 00:33:31.29 01:05:54.13
236 252 KRÓL KATARZYNA K 73 WEJHEROWO K 30-39 24 10 km bieg główny 00:00:04.22 00:30:53.90 00:35:04.53 01:05:58.43
237 281 ŁYSAKOWSKI ADAM M 164 PUCK M 60-69 16 10 km bieg główny 00:00:25.06 00:31:32.58 00:34:43.59 01:06:16.17
238 325 OSSOWSKI WALDEMAR M 165 ŻUKOWO KUJAWSCY RUNNERS M 50-59 31 10 km bieg główny 00:00:24.13 00:32:46.87 00:33:34.96 01:06:21.83
239 174 DAMPS ANNA K 74 LĘBORK FFP K 40-49 29 10 km bieg główny 00:00:21.53 00:31:48.44 00:34:56.61 01:06:45.05
240 166 CYGLICKI FILIP M 166 WEJHEROWO M 16-29 17 10 km bieg główny 00:00:33.63 00:33:00.09 00:33:46.65 01:06:46.74
241 165 CYGLICKA ALICJA K 75 WEJHEROWO K 16-29 8 10 km bieg główny 00:00:33.69 00:32:59.71 00:33:47.41 01:06:47.12
242 365 SOBIECKA DANUTA K 76 WEJHEROWO MAŁE TRÓJMIASTO BIEGA K 40-49 30 10 km bieg główny 00:00:26.53 00:33:59.37 00:33:01.36 01:07:00.73
243 410 WOJNAR ANIA K 77 WEJHEROWO MTB-MAŁE TRÓJMIASTO BIEGA K 30-39 25 10 km bieg główny 00:00:25.75 00:33:58.21 00:34:30.72 01:08:28.93
244 154 BUJAKIEWICZ KAZIMIERZ M 167 BOLSZEWO CATERING GUSTO TEAM M 70+ 4 10 km bieg główny 00:00:24.69 00:33:20.46 00:35:26.59 01:08:47.05
245 329 PLIŃSKA MICHALINA K 78 BOLSZEWO MTB - MAŁE TRÓJMIASTO BIEGA K 30-39 26 10 km bieg główny 00:00:27.57 00:33:41.46 00:35:08.81 01:08:50.27
246 272 LEWICKA KAROLINA K 79 BŁĄDZIKOWO K 40-49 31 10 km bieg główny 00:00:19.50 00:33:19.94 00:36:03.98 01:09:23.92
247 327 PALLACH MONIKA K 80 ROBAKOWO MTB - MAŁE TRÓJMIASTO BIEGA K 30-39 27 10 km bieg główny 00:00:25.66 00:34:29.28 00:35:15.14 01:09:44.42
248 240 KONKOL BEATA K 81 BOLSZEWO K 40-49 32 10 km bieg główny 00:36:00.05 00:33:45.74 01:09:45.79
249 192 FERRA-KLAS MONIKA K 82 BOLSZEWO K 30-39 28 10 km bieg główny 00:36:00.09 00:33:46.05 01:09:46.14
250 423 ALBECKA BARBARA K 83 BOLSZEWO K 50-59 7 10 km bieg główny 00:00:07.54 00:34:00.65 00:35:54.75 01:09:55.40
251 220 KALKOWSKA BOŻENA K 84 KĘBŁOWO K 50-59 8 10 km bieg główny 00:00:07.66 00:34:39.68 00:36:22.64 01:11:02.32
252 172 CZOSKA BEATA K 85 WEJHEROWO K 30-39 29 10 km bieg główny 00:00:18.55 00:35:30.62 00:35:55.79 01:11:26.41
253 241 KONOPKA PIOTR M 168 RUMIA GRUPA BIEGOWA NDI M 40-49 54 10 km bieg główny 00:00:32.51 00:35:15.87 00:36:29.03 01:11:44.90
254 414 WYSOCKA DOROTA K 86 GDAŃSK K 50-59 9 10 km bieg główny 00:00:20.58 00:34:31.85 00:37:37.28 01:12:09.13
255 186 DROBIŃSKI MAREK M 169 KĄPINO M 40-49 55 10 km bieg główny 00:00:32.24 00:34:53.17 00:38:24.90 01:13:18.07
256 302 MIELEWCZYK JUSTYNA K 87 REDA PRZYJEMNIE ZMĘCZENI K 40-49 33 10 km bieg główny 00:00:20.49 00:35:17.17 00:38:21.01 01:13:38.18
257 359 SAPIERÓW ALEKSANDRA K 88 GOŚCICINO CZEREŚNIARY K 40-49 34 10 km bieg główny 00:00:26.62 00:36:37.22 00:40:24.29 01:17:01.51
258 196 GESSLER SYLWIA K 89 GOŚCICINO BIESY K 30-39 30 10 km bieg główny 00:00:29.18 00:41:49.21 00:41:57.48 01:23:46.69
259 344 PYTEL PRZEMYSŁAW M 170 HEL M 40-49 56 10 km bieg główny 00:00:13.77 00:40:04.49 00:45:00.87 01:25:05.36
260 328 PELC ANNA K 90 GOŚCICINO K 30-39 31 10 km bieg główny 00:00:26.85 00:49:10.08 00:50:49.66 01:39:59.74
DNF 144 BLASZKOWSKI JAN M DNF BOLSZEWO M 60-69 DNF 10 km bieg główny 00:00:13.98 00:36:25.11


5 km Nordic Walking

Msc Numer Nazwisko Imię Płeć M pł Miejscowość Klub Kat M kat Dystans start Czas netto
1 432 BRZOZOWSKI PIOTR BRZOZOWSKI M 1 SŁAWNO AKTYWNI POSTOMINO M 40-49 5 km Nordic Walking 00:00:47.68 00:32:50.10
2 478 KURPIEWSKI KRZYSZTOF M 2 GDAŃSK FITNESSFITBACK M 50-59 5 km Nordic Walking 00:00:07.39 00:33:16.67
3 534 SZPILMAN KATARZYNA K 1 GDYNIA K 50-59 5 km Nordic Walking 00:01:49.04 00:34:08.88
4 468 KONOPIŃSKA - KARBOWNIK KATARZYNA K 2 WEJHEROWO K 40-49 5 km Nordic Walking 00:01:46.52 00:34:15.98
5 456 HRYCYK KRZYSZTOF M 3 LĘBORK M 50-59 5 km Nordic Walking 00:00:24.27 00:34:26.19
6 476 KUCHNOWSKI KAROL M 4 WERBLINIA M 40-49 1 5 km Nordic Walking 00:00:32.62 00:34:29.83
7 558 MATEJA JANUSZ MICHAŁ M 5 GDAŃSK ESJA TEAM M 60-69 1 5 km Nordic Walking 00:00:24.30 00:34:45.34
8 526 SOSNOWSKI ADRIAN M 6 GDYNIA M 30-39 1 5 km Nordic Walking 00:01:29.34 00:34:54.42
9 528 STANKIEWICZ WITOLD M 7 GODĘTOWO WOLF TEAM M 40-49 2 5 km Nordic Walking 00:00:21.34 00:34:58.59
10 467 KONKOL ANDRZEJ M 8 LĘBORK KREATIVSPORT LĘBORK M 60-69 2 5 km Nordic Walking 00:00:39.41 00:35:03.78
11 455 HRYCYK IZABELA K 3 LĘBORK K 16-29 5 km Nordic Walking 00:02:56.32 00:35:17.48
12 431 BRYGAŁA AGATA K 4 GDAŃSK ESJA TEAM K 16-29 1 5 km Nordic Walking 00:02:40.35 00:35:20.61
13 489 MEGER PAWEŁ M 9 GRANICZNA WIEŚ DRAGO M 40-49 3 5 km Nordic Walking 00:01:32.30 00:35:24.10
14 521 SKURTYS CEZARY M 10 REDA M 40-49 4 5 km Nordic Walking 00:01:07.84 00:35:32.31
15 482 LERKA PIOTR M 11 ŁÓDŹ LERKI M 40-49 5 5 km Nordic Walking 00:05:05.53 00:35:53.91
16 512 ROKICKA-HEBEL MAGDALENA K 5 SOPOT ESJA TEAM K 40-49 1 5 km Nordic Walking 00:02:39.98 00:36:14.70
17 537 ŚLEDZIEWSKI BOGDAN M 12 REDA M 50-59 1 5 km Nordic Walking 00:01:25.98 00:36:26.91
18 474 KUBALA PAWEŁ M 13 GDAŃSK NORDIC WALKING JAGIELLOŃSKA M 30-39 2 5 km Nordic Walking 00:01:35.86 00:36:30.17
19 443 GAJEWSKA DANUTA K 6 ŁEBA K 50-59 1 5 km Nordic Walking 00:02:56.62 00:36:44.68
20 514 RUSINOWICZ ANDRZEJ M 14 PIŁA M 70+ 1 5 km Nordic Walking 00:00:47.80 00:36:58.94
21 527 SPECHT MAREK M 15 RUMIA M 70+ 2 5 km Nordic Walking 00:01:01.43 00:37:11.80
22 438 DĄBKOWSKA ALEKSANDRA K 7 GDAŃSK TAKA RYBA K 40-49 2 5 km Nordic Walking 00:03:13.29 00:37:13.35
23 539 ŚLIWIŃSKI PAWEŁ M 16 GDYNIA M 30-39 3 5 km Nordic Walking 00:01:32.82 00:37:19.98
24 533 SZPILMAN JANUSZ M 17 GDYNIA WŁÓCZYKIJE GDYNIA M 50-59 2 5 km Nordic Walking 00:00:57.94 00:37:26.98
25 522 SKURTYS DAGMARA K 8 REDA MARDY BUM K 30-39 1 5 km Nordic Walking 00:02:59.70 00:37:57.58
26 470 KOŻYCZKOWSKA-KUBALA ANNA K 9 GDAŃSK NORDIC WALKING JAGIELLOŃSKA K 30-39 2 5 km Nordic Walking 00:02:00.41 00:38:00.18
27 427 BILINIEWICZ DOROTA K 10 GDYNIA WŁÓCZYKIJE GDYNIA K 50-59 2 5 km Nordic Walking 00:01:48.90 00:38:06.26
28 535 SZYMANOWSKA ANNA K 11 LĘBORK LEBORSKIE LWY K 60-69 1 5 km Nordic Walking 00:01:41.94 00:38:10.62
29 488 MANTHEY MARCIN M 18 GDAŃSK ESJA TEAM M 60-69 3 5 km Nordic Walking 00:00:32.23 00:38:16.41
30 529 STAŃCZAK GRAŻYNA K 12 GDAŃSK FACE NORDIC WALKING TEAM K 70+ 1 5 km Nordic Walking 00:01:46.63 00:38:22.38
31 548 WYRZUCKI SEBASTIAN M 19 GDYNIA WŁÓCZYKIJE GDYNIA M 50-59 3 5 km Nordic Walking 00:00:44.74 00:38:25.54
32 536 SZYMANOWSKIP EUGENIUSZ M 20 LĘBORK LEBORSKIE LWY M 60-69 4 5 km Nordic Walking 00:00:03.08 00:38:26.68
33 546 WÓJCIK PIOTR M 21 GDYNIA MORSIK WETERAN M 60-69 5 5 km Nordic Walking 00:00:58.14 00:38:27.61
34 437 DAWIDOWSKI ŁUKASZ M 22 GDYNIA ENZO TEAM KOŁOMAŃSKI ROWERY M 30-39 4 5 km Nordic Walking 00:00:17.78 00:38:32.84
35 483 LERKA WERONIKA K 13 ŁÓDŹ LERKI K 16-29 2 5 km Nordic Walking 00:02:00.25 00:38:50.82
36 441 FILIPÓW TADEUSZ M 23 LĘBORK NIEZRZESZONY M 70+ 3 5 km Nordic Walking 00:01:04.54 00:38:57.16
37 486 MALLEK TOMASZ M 24 ŁĘCZYCE M 50-59 4 5 km Nordic Walking 00:00:51.54 00:39:11.51
38 480 KUSIAK WŁODZIMIERZ M 25 GDAŃSK KLUB EMERYTA M 70+ 4 5 km Nordic Walking 00:00:54.93 00:39:12.57
39 435 BURY LILIANA K 14 REDA PRZYJEMNIE ZMĘCZENI K 40-49 3 5 km Nordic Walking 00:03:12.86 00:39:13.21
40 495 NERC DOROTA K 15 RUMIA K 60-69 2 5 km Nordic Walking 00:01:55.24 00:39:18.37
41 494 NAGÓRSKI RYSZARD M 26 CIECHOCINEK M 60-69 6 5 km Nordic Walking 00:00:29.42 00:39:22.36
42 510 PULCZYŃSKA DANUTA K 16 SULICICE K 50-59 3 5 km Nordic Walking 00:04:23.73 00:39:30.29
43 508 PTASZYŃSKA MARZANNA K 17 REDA K 50-59 4 5 km Nordic Walking 00:02:50.28 00:39:34.56
44 542 WANDTKE ANTONI M 27 REDA M 70+ 5 5 km Nordic Walking 00:01:08.56 00:39:51.09
45 511 RIETZ JOANNA K 18 GDYNIA K 40-49 4 5 km Nordic Walking 00:03:55.54 00:40:07.40
46 547 WYRZUCKA ALEKSANDRA K 19 GDYNIA WŁÓCZYKIJE GDYNIA K 40-49 5 5 km Nordic Walking 00:01:53.03 00:40:20.25
47 553 ZWIERZ ANDRZEJ M 28 GDYNIA FUNDACJA PRO VETERANI M 70+ 6 5 km Nordic Walking 00:00:03.38 00:40:22.33
48 501 PADIAS PAWEŁ M 29 GDYNIA MORSKI KLUB SENIORÓW LOTNICTWA M 60-69 7 5 km Nordic Walking 00:00:12.74 00:40:28.28
49 549 ZAJĄC MAJA K 20 GDYNIA K 40-49 6 5 km Nordic Walking 00:03:55.77 00:40:50.36
50 436 CZAJA WIOLETTA K 21 ŁĘCZYCE K 50-59 5 5 km Nordic Walking 00:02:25.71 00:40:52.10
51 454 HOPPE JUSTYNA K 22 WEJHEROWO K 40-49 7 5 km Nordic Walking 00:02:45.94 00:40:58.88
52 446 GÓRSKI PIOTR M 30 GDAŃSK ESJA TEAM M 50-59 5 5 km Nordic Walking 00:00:51.33 00:41:05.42
53 485 MALLEK JOLANTA K 23 ŁĘCZYCE K 50-59 6 5 km Nordic Walking 00:03:25.36 00:41:16.93
54 469 KORDUNOWSKI MIROSŁAW M 31 WEJHEROWO M 50-59 6 5 km Nordic Walking 00:00:21.79 00:41:23.88
55 519 SIBIK BEATA K 24 LĘBORK LĘBORSKIE LWY K 50-59 7 5 km Nordic Walking 00:01:42.12 00:41:40.72
56 540 ŚMIGAJ MIROSŁAW M 32 GDYNIA URZĄD MORSKI W GDYNI M 60-69 8 5 km Nordic Walking 00:00:53.64 00:41:48.39
57 550 ZAWADZKI EUGENIUSZ M 33 GDAŃSK M 60-69 9 5 km Nordic Walking 00:00:36.93 00:41:51.84
58 504 PAWŁOWSKA MARIA K 25 GDYNIA K 60-69 3 5 km Nordic Walking 00:02:20.22 00:41:52.67
59 498 OSTOJSKA EWA K 26 REDA KUNDY PORTOWE K 40-49 8 5 km Nordic Walking 00:03:51.41 00:41:56.67
60 484 LEWICKA ANNA K 27 GOŚCICINO GMINA WEJHEROWO CHODZI K 40-49 9 5 km Nordic Walking 00:03:40.86 00:42:20.82
61 509 PUCKOWSKA - POCIASK ILONA K 28 RUMIA K 40-49 10 5 km Nordic Walking 00:02:26.85 00:42:25.68
62 430 BRONK JANINA K 29 RUMIA K 30-39 3 5 km Nordic Walking 00:02:23.04 00:42:29.36
63 462 KASZUBOWSKI GRZEGORZ M 34 GDAŃSK M 40-49 6 5 km Nordic Walking 00:01:28.80 00:42:40.44
64 426 BIKOWSKI MAREK M 35 LĘBORK LEBORSKIE LWY M 60-69 10 5 km Nordic Walking 00:01:53.12 00:42:47.85
65 425 BIKOWSKA GABRIELA K 30 LĘBORK LEBORSKIE LWY K 60-69 4 5 km Nordic Walking 00:01:52.89 00:42:47.87
66 507 PIPKA PAULINA K 31 SIEMIROWICE K 16-29 3 5 km Nordic Walking 00:03:00.86 00:42:48.14
67 515 RUSZKOWSKA DOROTA K 32 WEJHEROWO K 40-49 11 5 km Nordic Walking 00:02:46.17 00:42:50.06
68 538 ŚLIWIŃSKA CELINA K 33 GOŚCICINO GMINA WEJHEROWO CHODZI K 50-59 8 5 km Nordic Walking 00:03:41.12 00:42:54.22
69 524 SOBANTY ELŻBIETA K 34 WŁADYSŁAWOWO K 60-69 5 5 km Nordic Walking 00:03:05.33 00:42:56.34
70 517 SABIRON CZESŁAWA K 35 GDYNIA K 40-49 12 5 km Nordic Walking 00:03:45.33 00:43:02.35
71 531 SZELĄGOWSKA DOROTA K 36 GDYNIA K 40-49 13 5 km Nordic Walking 00:03:45.22 00:43:02.62
72 520 SIKORRA JANINA K 37 LĘDZIECHOWO K 70+ 2 5 km Nordic Walking 00:03:31.73 00:43:48.89
73 525 SOSNOWSKA LIDIA K 38 GDYNIA K 30-39 4 5 km Nordic Walking 00:03:51.27 00:43:49.75
74 505 PAWŁOWSKI ANDRZEJ M 36 GDYNIA M 60-69 11 5 km Nordic Walking 00:00:17.16 00:44:09.47
75 523 SOBANTY ANDRZEJ M 37 WŁADYSŁAWOWO M 60-69 12 5 km Nordic Walking 00:00:37.11 00:44:19.30
76 541 WALASZKOWSKA IWONA K 39 WEJHEROWO K 50-59 9 5 km Nordic Walking 00:02:22.53 00:44:20.12
77 440 DZIENISZ LUCYNA K 40 OSTROWO K 50-59 10 5 km Nordic Walking 00:02:54.10 00:44:25.31
78 532 SZOMBORG DARIA K 41 OSTROWO K 30-39 5 5 km Nordic Walking 00:02:53.60 00:44:27.39
79 445 GŁUCHACZKA KATARZYNA K 42 BRZEŻNO LĘBORSKIE K 70+ 3 5 km Nordic Walking 00:02:20.05 00:44:34.60
80 496 NOWAK ANDRZEJ M 38 ŻELISTRZEWO M 60-69 13 5 km Nordic Walking 00:01:26.60 00:44:46.22
81 458 JURAS MAGDALENA K 43 LĘBORK KLUB 42,2 LĘBORK K 30-39 6 5 km Nordic Walking 00:03:05.18 00:45:02.96
82 481 LERKA MONIKA K 44 ŁÓDŹ LERKI K 40-49 14 5 km Nordic Walking 00:05:01.91 00:45:04.55
83 493 NACEWICZ EWA K 45 GDYNIA WŁÓCZYKIJE GDYNIA K 60-69 6 5 km Nordic Walking 00:03:22.18 00:45:07.66
84 459 KACZMARCZYK FRANCISZEK M 39 RUMIA BANK RUMIA M 70+ 7 5 km Nordic Walking 00:01:01.72 00:45:11.44
85 492 MUSZYŃSKA MAŁGORZATA K 46 WEJHEROWO RUNEDA K 30-39 7 5 km Nordic Walking 00:05:02.70 00:45:14.16
86 477 KUJAT JOANNA K 47 WEJHEROWO KONTENER FORMY K 30-39 8 5 km Nordic Walking 00:04:58.02 00:45:20.94
87 450 HARENDARCZYK ZDZISŁAW M 40 LĘBORK LĘBORSKIE LWY M 60-69 14 5 km Nordic Walking 00:00:12.39 00:45:24.26
88 434 BRZUCHALSKI KAZIMIERZ M 41 RUMIA M 60-69 15 5 km Nordic Walking 00:00:44.95 00:45:28.20
89 563 KLAS GABRIELA K 48 BOŻEPOLE WIELKIE K 60-69 7 5 km Nordic Walking 00:02:50.36 00:45:30.34
90 473 KREPEL MAŁGORZATA K 49 BOLSZEWO K 60-69 8 5 km Nordic Walking 00:04:29.25 00:45:33.16
91 490 MIELKE LUCYNA K 50 BOLSZEWO K 60-69 9 5 km Nordic Walking 00:04:29.28 00:45:33.59
92 552 ZWARA ALDONA K 51 RUMIA MTB - MAŁE TRÓJMIASTO BIEGA K 50-59 11 5 km Nordic Walking 00:04:09.00 00:45:34.37
93 471 KRAUZA JERZY M 42 BOLSZEWO RUN BABYS M 60-69 16 5 km Nordic Walking 00:00:29.36 00:45:42.73
94 503 PANKIEWICZ-DMOWSKA CECYLIA K 52 GOWINO WEJHEROWSKI KLUB NORDIC WALKING K 70+ 4 5 km Nordic Walking 00:03:32.35 00:45:45.65
95 513 ROST KATARZYNA K 53 BOLSZEWO K 50-59 12 5 km Nordic Walking 00:03:37.30 00:46:05.17
96 449 HACZEWSKI JAKUB M 43 GŁUSZYNKO POTĘGA NORDICA M 16-29 1 5 km Nordic Walking 00:04:33.58 00:46:28.11
97 433 BRZUCHALSKA DANUTA K 54 RUMIA K 60-69 10 5 km Nordic Walking 00:03:37.09 00:47:19.89
98 543 WITT HENRYK M 44 SOPOT NORBSOFT M 70+ 8 5 km Nordic Walking 00:01:06.19 00:47:58.41
99 465 KLEWICKA MAŁGOSIA K 55 WEJHEROWIO K 50-59 13 5 km Nordic Walking 00:03:10.69 00:47:58.52
100 464 KLEWICKA MAGDALENA K 56 WEJHEROWO K 30-39 9 5 km Nordic Walking 00:03:10.35 00:47:59.68
101 499 OSTROWSKA JOLANTA K 57 RUMIA K 60-69 11 5 km Nordic Walking 00:03:59.45 00:48:46.36
102 475 KUBUSZEWSKA EWA K 58 WEJHEROWO K 60-69 12 5 km Nordic Walking 00:03:58.95 00:48:46.56
103 457 JANOWICZ ANNA K 59 WŁADYSŁAWOWO BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO K 40-49 15 5 km Nordic Walking 00:04:39.25 00:49:15.85
104 429 BOLLIN WIESŁAWA K 60 WŁADYSŁAWOWO K 40-49 16 5 km Nordic Walking 00:04:38.81 00:49:16.45
105 448 HACZEWSKA KAMILLA K 61 GŁUSZYNKO POTĘGA NORDICA K 50-59 14 5 km Nordic Walking 00:04:33.48 00:50:46.21
106 559 BLOK HALINA K 62 ŁEBIEŃ K 60-69 13 5 km Nordic Walking 00:04:09.37 00:51:32.61
107 500 OWCZARZAK EWA K 63 RUMIA K 60-69 14 5 km Nordic Walking 00:04:14.64 00:51:42.03
108 453 HOŁOWIECKA PATRYCJA K 64 REDA K 40-49 17 5 km Nordic Walking 00:04:57.86 00:52:03.29
109 452 HOŁOWIECKA DANUTA K 65 REDA K 60-69 15 5 km Nordic Walking 00:04:49.39 00:52:14.14
110 472 KRAUZA JOANNA K 66 KIELPINO K 40-49 18 5 km Nordic Walking 00:01:55.55 00:52:50.32
111 424 BENDYK NATALIA K 67 BOLSZEWO K 30-39 10 5 km Nordic Walking 00:04:23.71 00:52:55.11
112 447 GULCZ HANNA K 68 BOLSZEWO K 30-39 11 5 km Nordic Walking 00:04:19.85 00:52:58.96
113 487 MANDERLA PIOTR M 45 GDAŃSK M 50-59 7 5 km Nordic Walking 00:00:40.31 00:53:10.21
114 460 KALKOWSKA HANNA K 69 LĘBORK K 40-49 19 5 km Nordic Walking 00:04:18.98 00:54:11.25
115 497 ORTMAN KATARZYNA K 70 ŁEBIEŃ K 50-59 15 5 km Nordic Walking 00:04:13.63 00:54:17.06
116 544 WLEKLIŃSKA GRAŻYNA WLEKLIŃSKA K 71 REDA K 40-49 20 5 km Nordic Walking 00:04:05.40 00:57:13.36
117 516 RZEPCZYK ALICJA K 72 GDYNIA K 40-49 21 5 km Nordic Walking 00:04:05.07 00:57:13.66
118 428 BLASZKOWSKA BARBARA K 73 BOLSZEWO STOWARZYSZENIE NASZE BOLSZEWO K 50-59 16 5 km Nordic Walking 00:03:20.22 00:58:50.69
119 557 MLECZAK EUGENIUSZ M 46 WEJHEROWO M 70+ 9 5 km Nordic Walking 00:00:06.14 00:58:52.47
120 451 HOLLÄNDER GABRIELA K 74 GODĘTOWO K 60-69 16 5 km Nordic Walking 00:03:25.94 00:58:53.96
DNF 479 KUSIAK MARIA K DNF GDAŃSK KLUB EMERYTA K 70+ DNF 5 km Nordic Walking 00:04:49.65


Dziewczęta do 4 lat

Msc Numer Nazwisko Imię Miejscowość Klub Kat
1 66 KUCHERENKO EMILIA BOLSZEWO K 0-4
2 113 SUMERA SARA BOLSZEWO K 0-4
3 119 VAN DIJK JULIA KĄPINO K 0-4
4 133 ZIELONKA KAJA BOLSZEWO BAJKOWE PRZEDSZKOLE K 0-4
5 572 STRUM ANNA K 5-7 [5 - 7]


Chłopcy do 4 lat

Msc Numer Nazwisko Imię Miejscowość Klub Kat
1 227 WALCZAK KONRAD GDYNIA MOJA MAMA TEAM M 0-4


Dziewczęta 5-7 lat

Msc Numer Nazwisko Imię Miejscowość Klub Kat
1 39 JASKUŁKA POLA JASTARNIA K 5-7 [5 - 7]
2 5 BIEŁAWA POLA KOSAKOWO K 5-7 [5 - 7]
3 573 JASTRZĘBSKA LAURA POŁCHOWO SP POŁCHOWO K 5-7 [5 - 7]
4 51 KIERSKA MELANIA BOLSZEWO K 5-7 [5 - 7]
5 55 KOBIERZYŃSKA ŁUCJA WŁADYSŁAWOWO MAYO JUDO&FITNESS CENTER K 5-7 [5 - 7]
6 92 PIPKA ZUZANNA SIEMIROWICE K 5-7 [5 - 7]
7 93 PŁUKARSKA PAULINA LUZINO K 5-7 [5 - 7]
8 15 DASZEWSKA PATRYCJA REDA K 5-7 [5 - 7]


Chłopcy 5-7 lat

Msc Numer Nazwisko Imię Miejscowość Klub Kat
1 38 JASKUŁKA JULIAN JASTARNIA M 5-7 [5 - 7]
2 49 KEKENMAJSTER CEZARY GDAŃSK SP NR 6 GDAŃSK M 5-7 [5 - 7]
3 75 ŁAGA TYMOTEUSZ PUCK M 5-7 [5 - 7]
4 47 KASZUBA SZYMON JASTARNIA THE NORTH RUNNERS M 5-7 [5 - 7]
5 45 KANKOWSKI JAKUB LUZINO M 5-7 [5 - 7]
6 127 WALCZAK IGNACY GDYNIA MOJA MAMA TEAM M 5-7 [5 - 7]
7 98 POSAŃSKI MICHAŁ MRZEZINO M 5-7 [5 - 7]
8 57 KONKOL BARTOSZ LUBOCINO M 5-7 [5 - 7]
9 107 RYBACKI KUBA REDA SPORTOWA JEDYNECZKA M 5-7 [5 - 7]
10 13 CZWATSCHKA JAKUB PUCK M 5-7 [5 - 7]
11 25 FORMELLA STANISŁAW PUCK SP PUCK M 8-9 [8 - 9]
12 132 ZIELONKA DOMINIK BOLSZEWO BAJKOWE PRZEDSZKOLE M 5-7 [5 - 7]
13 581 OKROY KAMIL M 5-7 [5 - 7]
14 2 BENDYK NIKODEM BOLSZEWO SP2 BOLSZEWO M 5-7 [5 - 7]
15 578 BLASZKOWSKI IGOR BOLSZEWO M 5-7 [5 - 7]
16 77 ŁAPIGROWSKI NATAN LĘBORK KLUB 42,2 LĘBORK M 5-7 [5 - 7]
17 584 GRUBBA SZYMON M 5-7 [5 - 7]


Dziewczęta 8-9 lat

Msc Numer Nazwisko Imię Miejscowość Klub Kat
1 128 WYSOCKA ŁUCJA GDAŃSK K 8-9 [8 - 9]
2 60 KOWALSKI KLARA GDAŃSK SP77 GDAŃSK K 8-9 [8 - 9]
3 74 ŁAGA DOROTA LUBOCINO K 8-9 [8 - 9]
4 34 HEBEL ANASTAZJA REDA UKS 1 REDA K 8-9 [8 - 9]
5 109 SCHULZ HANNA GOŚCICINO SZKOŁA PODSTAWOWA W GOSCICINIE K 8-9 [8 - 9]
6 4 BIEŁAWA OLIWIA KOSAKOWO K 8-9 [8 - 9]
7 48 KASZUBA ZOFIA JASTARNIA THE NORTH RUNNERS K 8-9 [8 - 9]
8 94 PŁUKARSKA ZOFIA LUZINO K 8-9 [8 - 9]
9 82 MIELEWCZYK WIKTORIA GOWINO K 8-9 [8 - 9]
10 79 MIELEWCZYK ALEKSANDRA GOWINO K 8-9 [8 - 9]
11 12 CYBULSKA APOLONIA BOLSZEWO MTB K 8-9 [8 - 9]


Chłopcy 8-9 lat

Msc Numer Nazwisko Imię Miejscowość Klub Kat
1 58 KONKOL WOJCIECH PUCK M 8-9 [8 - 9]
2 131 ZDUŃCZYK BRUNO GDAŃSK M 8-9 [8 - 9]
3 87 MUSIAŁ WIKTOR GDASK M 8-9 [8 - 9]
4 68 LACHS ANTONI KARWIA M 8-9 [8 - 9]
5 16 DASZEWSKI KSAWERY REDA M 8-9 [8 - 9]
6 570 ANGEL DORIAN M 8-9 [8 - 9]
7 53 KLEBA ALAN REDA M 8-9 [8 - 9]


Dziewczęta 10-11 lat

Msc Numer Nazwisko Imię Miejscowość Klub Kat
1 35 HEBEL MELANIA REDA UKS 1 REDA K 10-11 [10 - 11]
2 78 ŁUCHNIAK SONIA MOSTY K 10-11 [10 - 11]
3 24 FORMELLA BARBARA PUCK SP PUCK K 10-11 [10 - 11]
4 81 MIELEWCZYK KATARZYNA GOWINO K 10-11 [10 - 11]
5 61 KRAUZA KINGA KIELPINO K 10-11 [10 - 11]
6 571 KONKOL AGATA K 10-11 [10 - 11]
7 63 KRAUZA ZUZANNA KIELPINO K 10-11 [10 - 11]


Chłopcy 10-11 lat

Msc Numer Nazwisko Imię Miejscowość Klub Kat
1 122 WALCZAK JAKUB WEJHEROWO KLUB SPORTOWY WEJHER M 10-11 [10 - 11]
2 23 FIRLUS ERYK REDA UKS 1 REDA M 10-11 [10 - 11]
3 106 RYBACKI KACPER REDA AP1 REDA M 10-11 [10 - 11]
4 40 JEKA WOJCIECH STARZYNO M 10-11 [10 - 11]
5 582 OKROY SYLWESTER M 10-11 [10 - 11]
6 583 BENDYK ALEKSANDER M 10-11 [10 - 11]


Dziewczęta 12-13 lat

Msc Numer Nazwisko Imię Miejscowość Klub Kat
1 97 POSAŃSKA ZOSIA MRZEZINO K 12-13 [12 - 13]
2 56 KOCOŁ OLIWIA KOCOŁ WARSZKOWO SSP W GÓRZE K 12-13 [12 - 13]


Chłopcy 12-13 lat

Msc Numer Nazwisko Imię Miejscowość Klub Kat
1 574 JASTRZĘBSKI IGOR POŁCHOWO M 12-13 [12 - 13]
2 8 CELMER MATEUSZ BOLSZEWO M 12-13 [12 - 13]
3 91 PIEPER SZYMON KĄPINO M 12-13 [12 - 13]
4 129 WYSOCKI WIKTOR GDAŃSK M 14-18 [14 - 18]
5 564 JEKA BARTOSZ M 12-13 [12 - 13]


Dziewczęta 14-18 lat

Msc Numer Nazwisko Imię Miejscowość Klub Kat
1 130 ZAKRZEWSKA AGNIESZKA WARSZKOWO SAMOCHODÓWKA WEJHEROWO K 14-18 [14 - 18]
2 7 BYLER ANNA BOLSZEWO UKS SAMOCHODÓWKA K 14-18 [14 - 18]
3 73 LEYK AGATA WEJHEROWO UKS SAMOCHODÓWKA K 14-18 [14 - 18]
4 568 MEHRING EMILIA K 14-18 [14 - 18]


Chłopcy 14-18 lat

Msc Numer Nazwisko Imię Miejscowość Klub Kat
1 569 CIAPA LEON M 14-18 [14 - 18]
2 31 GRZELCZAK JAKUB ŁÓDŹ LERKI M 14-18 [14 - 18]

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ