Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Wielgos Joanna Gdynia Polska zaDyszka 10 km opłacono BM
2 Czajka Bartłomiej Tczew Polska zaDyszka 10 km Team Tapflo 50.00 PLN
3 Wojas Aneta GRUDZIADZ Polska zaDyszka 10 km Start Team Wąbrzeźno 50.00 PLN
4 Zygadlewicz Dorota Grudziądz Polska zaDyszka 10 km 50.00 PLN
5 Osowicki Sebastian Skarszewy Polska zaDyszka 10 km opłacono BM
6 Balmas Piotr Kwidzyn Polska zaDyszka 10 km Kwidzyn Biega 50.00 PLN
7 Kmera Damian Gdańsk Polska zaDyszka 10 km opłacono BM
8 Bładzikowski Rafał Tczew Polska zaDyszka 10 km kredytbezstresu.pl opłacono BM
9 Kurpiewski Szymon Kwidzyn Polska zaDyszka 10 km opłacono BM
10 Drzyzga Artur Kwidzyn Polska zaDyszka 10 km opłacono BM
11 Janik-Nazorek Ewa Kwidzyn Polska zaDyszka 10 km Kwidzyn Biega 50.00 PLN
12 Kmera Mateusz Gdańsk Polska zaDyszka 10 km Team ZabieganeDni /ADIDAS RUNNERS TRICITY opłacono BM
13 Kmera Rafał Gdańsk Polska zaDyszka 10 km Team ZabieganeDni /ADIDAS RUNNERS TRICITY opłacono BM
14 Dąbrowski Leszek Pływaczewo Polska zaDyszka 10 km Start Team Wąbrzeźno 50.00 PLN
15 Szot Bartosz Bydgoszcz Polska zaDyszka 10 km opłacono BM
16 Kaszowicz Julita Sadlinki Polska zaDyszka 10 km LACROIX Team 50.00 PLN
17 Sobocki Robert Gdansk Polska zaDyszka 10 km WUŻ Gdańsk 50.00 PLN
18 Skosolas Janusz Gdańsk Polska zaDyszka 10 km opłacono BM
19 Skosolas Agnieszka Gdańsk Polska zaDyszka 10 km opłacono BM
20 Liszewski Łukasz Rypin Polska zaDyszka 10 km Liszek Team opłacono BM
21 Wesołowska Klaudia Łasin Polska zaDyszka 10 km opłacono BM
22 Piankowska Joanna Niedamowo Polska zaDyszka 10 km Kościerski Klub Morsów Forrest Gump opłacono BM
23 Duchała Piotr Kwidzyn Polska zaDyszka 10 km Kwidzyn Biega opłacono BM
24 Gąsior Piotr Susz Polska zaDyszka 10 km Rozbiegany Susz opłacono BM
25 Szczech Zdzislaw Pregowo Dolne Polska zaDyszka 10 km emeryt opłacono BM
26 Żurawski Mariusz Tczew Polska zaDyszka 10 km Team Tapflo opłacono BM
27 Babiński Łukasz Kolincz Polska zaDyszka 10 km KB Biegający Dietetyk Team 50.00 PLN
28 Barabasz Mariusz Kaliska Kościerskie Polska zaDyszka 10 km Forrest Gump Kościerzyna 50.00 PLN
29 Mrozowski Adam Kwidzyn Polska zaDyszka 10 km opłacono BM
30 Falasa Krzysztof Pszczółki Polska zaDyszka 10 km Kwidzyn Biega opłacono BM
31 Zięciak Adam Kwidzyn Polska zaDyszka 10 km Kwidzyn opłacono BM
32 Zięciak Anna Kwidzyn Polska zaDyszka 10 km Kwidzyńskie Szprychy opłacono BM
33 Kowalska Bożena Kwidzyn Polska zaDyszka 10 km drużyna szpiku opłacono BM
34 Dalmer Łukasz Brusy Polska zaDyszka 10 km 50.00 PLN
35 Rzosiński Krzysztof Sadlinki Polska zaDyszka 10 km KWIDZYN BIEGA opłacono BM
36 Zygadlewicz Dorota Grudziądz Polska zaDyszka 10 km 50.00 PLN
37 Suliński Darek Susz Polska zaDyszka 10 km Rozbiegany Susz 50.00 PLN
38 Detko Gabriela Kwidzyn Polska zaDyszka 10 km 50.00 PLN
39 Wachowska Monika Rajkowy Polska zaDyszka 10 km BBL Pelplin 50.00 PLN
40 Wakuła-Kunz Wanda Toruń Polska zaDyszka 10 km 50.00 PLN
41 Kunz Mieczysław Toruń Polska zaDyszka 10 km AZS UMK Toruń 50.00 PLN
42 Szczepański Marcin Nowy Dwór Gdański Polska zaDyszka 10 km opłacono BM
43 Leoniak Adam Dzierzgoń Polska zaDyszka 10 km Dzierzgoń Team 50.00 PLN
44 Grzonka Szymon Bytonia Polska zaDyszka 10 km KS Sokół Zblewo 50.00 PLN
45 Bielawski Michał Kwidzyn Polska zaDyszka 10 km opłacono BM
46 Goliszewska Monika Iława Polska zaDyszka 10 km opłacono BM
47 Stępień Monika Grudziądz Polska zaDyszka 10 km Rogiewicz Running Team 50.00 PLN
48 Nowicka Katarzyna Kwidzyn-Mareza Polska zaDyszka 10 km Kwidzyn Biega opłacono BM
49 Brodzik Kamila Kwidzyn Polska zaDyszka 10 km Kwidzyn Biega 50.00 PLN
50 Dulkiewicz Zdzisław kwidzyn Polska zaDyszka 10 km opłacono BM
51 Orzech Agnieszka Pruszcz Gdański Polska zaDyszka 10 km opłacono BM
52 Latoszewska Kamila Starogard Gdański Polska zaDyszka 10 km Wataha Wilków 50.00 PLN
53 Kosicki Arnold Zblewo Polska zaDyszka 10 km Sami Swoi Zblewo 50.00 PLN
54 Trojanowska Anna Grupa Polska zaDyszka 10 km Parkrun grudziadz opłacono BM
55 Świątkowska Marta Kwidzyn Polska zaDyszka 10 km opłacono BM
56 Liszewski Krzysztof Kamionka Polska zaDyszka 10 km opłacono BM
57 Grzonka Kamila Bytonia Polska zaDyszka 10 km Klein Team Zblewo 50.00 PLN
58 Jarzyński Dariusz Starogard Gdański Polska zaDyszka 10 km Dotruchtać do mety 50.00 PLN
59 Bartkowski Marcin Iława Polska zaDyszka 10 km Lwy Morskie Susz opłacono BM
60 Stępniak Barbara Susz Polska zaDyszka 10 km Rozbiegany Susz opłacono BM
61 Milas Mariusz Susz Polska zaDyszka 10 km Rozbiegany Susz opłacono BM
62 Urban Henryk Kwidzyn Polska zaDyszka 10 km ROCK70RUNNER opłacono BM
63 Kowalski Kamil Gdańsk Polska zaDyszka 10 km opłacono BM
64 JANIK Roman KWIDZYN Polska zaDyszka 10 km KWIDZYN BIEGA opłacono BM
65 Kocerba Mateusz Tczew Polska zaDyszka 10 km Team Tapflo 50.00 PLN
66 Kocerba Weronika Tczew Polska zaDyszka 10 km Team Tapflo 50.00 PLN
67 Kawecki Piotr Cygany Polska zaDyszka 10 km 50.00 PLN
68 Kosiorowski Andrzej Kwidzyn Polska zaDyszka 10 km opłacono BM
69 Kasprzyk Dariusz Kwidzyn Polska zaDyszka 10 km Kwidzyn Biega 50.00 PLN
70 Reducha Maciej Reducha Ryjewo Polska zaDyszka 10 km opłacono BM
71 Suliński Darek Susz Polska zaDyszka 10 km Rozbiegany Susz 50.00 PLN
72 Stuczyńska Agnieszka Grupa Polska zaDyszka 10 km Fit House opłacono BM
73 Staręga Katarzyna Susz Polska zaDyszka 10 km Rozbiegany Susz opłacono BM
74 Prus Katarzyna Susz Polska zaDyszka 10 km Rozbiegany Susz opłacono BM
75 Kawski Bartłomiej Kisielice Polska zaDyszka 10 km EPIDEMIA CYKLOZY SUSZ 50.00 PLN
76 Rządca Marcin Kwidzyn Polska zaDyszka 10 km Kwidzyn Biega 50.00 PLN
77 Rybski Cezary Kwidzyn Polska zaDyszka 10 km Kwidzyn Biega opłacono BM
78 Szuchowska Anna Grudziądz Polska zaDyszka 10 km 13 WOG 50.00 PLN
79 Chojnacki Rafał Kwidzyn Polska zaDyszka 10 km opłacono BM
80 Ossowski Jakub Elbląg Polska zaDyszka 10 km Run Goku Team 50.00 PLN
81 NAGÓRSKI RYSZARD CIECHOCINEK Polska zaDyszka 10 km opłacono BM
82 Tumiłowicz Jerzy Licze Polska zaDyszka 10 km Kwidzyn Biega 50.00 PLN
83 Piotrowska Justyna Butowo Polska zaDyszka 10 km opłacono BM
84 Olińska Marzena Gardeja Polska zaDyszka 10 km 50.00 PLN
85 Szmejter Paweł Susz Polska zaDyszka 10 km opłacono BM
86 Zima Jan Minięta Polska zaDyszka 10 km Gmina Dzierzgoń 50.00 PLN
87 OLSZEWSKI ŁUKASZ Kwidzyn Polska zaDyszka 10 km Kwidzyn Biega 50.00 PLN
88 Szostek Katarzyna Kwidzyn Polska zaDyszka 10 km Kwidzyn Biega opłacono BM
89 Gasior Pawel Susz Polska zaDyszka 10 km Rozbiegany Susz opłacono BM
90 Chojnacki Patryk Kwidzyn Polska zaDyszka 10 km opłacono BM
91 Kaczmarowski Robert Rakowiec Polska zaDyszka 10 km opłacono BM
92 Wodecka Beata Wodecka GRUDZIĄDZ Polska zaDyszka 10 km opłacono BM
93 Młodawski Rafał Susz Polska zaDyszka 10 km Klub Polska Biega opłacono BM
94 Wichowski Grzegorz Przęsławek Polska zaDyszka 10 km 50.00 PLN
95 Gromelska Agnieszka kwidzyn Polska zaDyszka 10 km opłacono BM
96 Jarynowska Dorota Kwidzyn Polska zaDyszka 10 km Osp Kwidzyn opłacono BM
97 Ryłko Maciek Kwidzyn Polska zaDyszka 10 km opłacono BM
98 Kubacka-Cieślak Anna Kwidzyn Polska zaDyszka 10 km opłacono BM
99 Łepek Teresa Grudziądz Polska zaDyszka 10 km Start Team Wąbrzeźno 50.00 PLN
100 Hillar Jacek Kwidzyn Polska zaDyszka 10 km KWIDZYN BIEGA 50.00 PLN


Wyświetleń: 1780

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ