Remont strefy basenowej rozpoczęty, ale Aquapark przygotował super ofertę dla miłośników saunowania – już w najbliższą niedzielę 25 lutego 2024 r. zapraszamy na kolejny WIECZÓR SAUNOWY z Saunamistrzem.

Zrealizowany w styczniu w ramach Stacji Pogodne Suwałki wieczór saunowy cieszył się ogromnym zainteresowaniem, a bilety na to wydarzenie rozeszły się jak ciepłe (a wręcz gorące) bułeczki!

Wsłuchując się w głosy fanów saunowania postanowiliśmy powtórzyć tę niezwykłą atrakcję (mamy też cichą nadzieję, że wprowadzimy ją na stałe do naszej oferty).

Najbliższe wydarzenie inspirowane będzie polskimi hitami! Nasz certyfikowany saunamistrz Janek przygotował trzy specjalne seanse:

1 seans – Na dobry wieczór

2 seans – Moniuszko w saunie

3 seans – Mentol na polską nutę

Niewtajemniczonym wyjaśniamy, iż seans saunowy to trwający około 10-15 minut specjalny rytuał w saunie suchej, podczas którego saunamistrz przy odpowiedniej muzyce za pomocą ręcznika i wachlarza rozprowadza gorące powietrze wraz z olejkami eterycznymi po całej saunie, potęgując wrażenia saunowiczów i otwierając zupełnie nowy wymiar saunowania.

Niedzielny wieczór saunowy to aż 3,5 godziny magicznych ceremonii saunowych. Wysoka temperatura, aromaterapia, i nastrojowa muzyka stanowią niezwykle zmysłowe połączenie. Nie zwlekaj – zapisz się i daj się ponieść tej sensualnej i relaksującej mieszance. Na fanów saunowania czekać będzie także woda i owocowa niespodzianka.

Kiedy: 25 lutego 2024 (niedziela) w godz. 18:00 - 21:30

Gdzie: Aquapark Suwałki, ul. Papieża Jana Pawła II 7, 16-400 Suwałki

Koszt uczestnictwa: 70 zł/os. (płatność w kasie Aquaparku bezpośrednio przed wejściem na „Wieczór saunowy”, opłata nie podlega żadnym zniżkom)

Ilość miejsc jest ograniczona – wieczór saunowy trwający 3,5 godziny przeznaczony jest tylko dla jednej 30-osobowej grupy.

W przypadku rezygnacji z uczestnictwa w wydarzeniu prosimy o odwołanie rezerwacji na platformie w celu umożliwienia udziału innym zainteresowanym osobom.

Podczas wieczoru saunowego cała strefa saun na pierwszym piętrze będzie dostępna wyłącznie dla uczestników wydarzenia. Wstęp dla klientów indywidualnych możliwy będzie w niedzielę 25.02.2024 r. tylko w godzinach 14.00- 17.30 (ostatnie wejście indywidualne: do godz. 15.45 – bilet 2-godzinny lub do 16.30 – bilet 1-godzinny).

Pamiętajmy, że podczas pobytu w saunie obowiązują zasady poprawnego saunowania według standardów Polskiego Towarzystwa Saunowego (należy wziąć ze sobą klapki, jeden mały i dwa duże ręczniki – jeden, którym będziemy okryci, a drugi do podłożenia pod ciało i stopy).

Wyświetleń: 479

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ