Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Malinowska Lena Siedlce Polska Bieg HOPR
2 Skwara Marcin Łuków Polska Bieg
3 Kostyra Renata Kotuń Polska Bieg
4 Hęciak Igor Siedlce Polska Bieg SP2 Siedlce
5 Hęciak Krzysztof Siedlce Polska Bieg UKS Basket
6 Hęciak Ewa Siedlce Polska Bieg
7 Hęciak Mateusz Siedlce Polska Bieg
8 Hapunowicz Anna Siedlce Polska Bieg
9 Skolimowski Łukasz Siedlce Polska Bieg
10 Mileszczyk Barbara Siedlce Polska Bieg
11 Mileszczyk Paweł Siedlce Polska Bieg
12 Rucińska Aleksandra Siedlce Polska Bieg
13 Rucińska Gabrysia Siedlce Polska Bieg
14 Rucińska Martyna Siedlce Polska Bieg
15 Olędzka-Kulik Monika Siedlce Polska Bieg Grupa Biegaczy Skórzec Biega
16 Kulik Karol Siedlce Polska Bieg Grupa Biegaczy Skórzec Biega
17 Kiriczenko Mikołaj Siedlce Polska Bieg
18 Benedykciuk Norbert Sokołów Podlaski Polska Bieg
19 Wysocka Magdalena Skórzec Polska Bieg NoWi Siedlce
20 Szyszkowski Piotr Siedlce Polska Bieg
21 Hapunowicz Tomasz Siedlce Polska Bieg
22 Mirosz Karolina Siedlce Polska Bieg
23 Mirosz Anna Siedlce Polska Bieg
24 Świderska Iwona Świderska Siedlce Polska Bieg
25 Korzeniowski Jan Bangladesz Polska Bieg
26 Pytlak Mariusz Siedlce Polska Bieg Katolicka Szkoła Podstawowa im. Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki w Siedlcach, ul. Sokołowska 172,
27 Pytlak Amelia Wola Suchożebrska Polska Bieg
28 Stępniewska Nikola Stępniewska Wólka Leśna Polska Bieg Szkoła Podstawowa w Pruszynie
29 Nowicka Emilia Siedlce Polska Bieg Katolicka Szkoła Podstawowa
30 Troć Klaudia Siedlce Polska Bieg 1WBPANC
31 Odrobiński Szymon Wołyńce Kolonia Polska Bieg KSP Siedlce
32 Baliński Bartosz Leszczydół Nowiny Polska Bieg WAT
33 Odrobiński Tomasz Wołyńce Kolonia Polska Bieg KSP Siedlce
34 Morawski Wojciech Skórzec Polska Bieg
35 Lewczuk Tomasz Siedlce Polska Bieg
36 Lewczuk Katarzyna Siedlce Polska Bieg
37 Konarski Sławomir Siedlce Polska Bieg Klub Aktywnych parkrun Skórzec
38 Kobryńska Marta Siedlce Polska Bieg Yulo Run Team
39 Grabowski Marek Siedlce Polska Bieg
40 Zielińska Agata Siedlce Polska Bieg KSP Siedlce
41 Skorupka Erwin Siedlce Polska Bieg Katolicka Szkoła Podstawowa im. Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki w Siedlcach, ul. Sokołowska 172,
42 Kiriczenko Roman Siedlce Polska Bieg
43 Skorupka Diana Siedlce Polska Bieg Katolicka Szkoła Podstawowa im. Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki w Siedlcach, ul. Sokołowska 172,
44 Szymańska-Gorzała Małgorzata Siedlce Polska Bieg KSP Siedlce
45 Gorzała Klara Siedlce Polska Bieg KSP Siedlce
46 Gorzała Dominik Siedlce Polska Bieg KSP Siedlce
47 Szmidt Zofa Podnieśno Polska Bieg Katolicka Szkoła Podstawowa
48 Majchrzyk Antonina Mińsk mazowiecki Polska Bieg HOPR
49 Gorzała Łucja Siedlce Polska Bieg KSP Siedlce
50 Zieliński Aleksander Siedlce Polska Bieg KSP Siedlce
51 Zieliński Maciej Siedlce Polska Bieg KSP Siedlce
52 Zieliński Janusz Siedlce Polska Bieg KSP Siedlce
53 Zalewska Małgorzata Siedlce Polska Bieg KSP Siedlce
54 Zalewska Daria Siedlce Polska Bieg KSP Siedlce
55 Zalewski Oskar Siedlce Polska Bieg KSP Siedlce
56 Zalewski Karol Siedlce Polska Bieg KSP Siedlce
57 Troć Edyta Siedlce Polska Bieg
58 BAJ IGA SIEDLCE Polska Bieg KSP
59 BAJ ALEKSANDER SIEDLCE Polska Bieg KSP Siedlce
60 BAJ DANIEL SIEDLCE Polska Bieg KSP Siedlce
61 Jasińska Pola Siedlce Polska Bieg KSP Siedlce
62 Jasińska Marzena Siedlce Polska Bieg KSP Siedlce
63 Rosa Adam Siedlce Polska Bieg KSP Siedlce
64 Kozaczynski Jacek Siedlce Polska Bieg KSP Siedlce
65 Kozaczynski Franciszek Siedlce Polska Bieg KSP Siedlce
66 Kozaczynska Iwona Siedlce Polska Bieg KSP Siedlce
67 Cieślik Marcelina Siedlce Polska Bieg KSP Siedlce
68 Cieślik Tymon Siedlce Polska Bieg KSP Siedlce
69 Cieślik Martyna Siedlce Polska Bieg KSP Siedlce
70 Wyrozębska Julia Siedlce Polska Bieg KSP Siedlce
71 Wyrozębski Michał Siedlce Polska Bieg KSP Siedlce
72 Ciepiela Daniel Siedlce Polska Bieg KSP
73 Ciepiela Antoni Siedlce Polska Bieg KSP
74 Ciepiela Franciszek Siedlce Polska Bieg KSP
75 Ciepiela Kamila Siedlce Polska Bieg KSP
76 Mirosz Robert Siedlce Polska Bieg
77 GAJEWSKI Marcin Siedlce Polska Bieg
78 Krajewski Michał Siedlce Polska Bieg KSP Siedlce
79 Kruk Dariusz Siedlce Polska Bieg
80 Kowal Mateusz Siedlce Polska Bieg KSP Siedlce
81 Krajewski Kamil Siedlce Polska Bieg
82 Chromik Anna Siedlce Polska Bieg
83 Piotrowski Radosław Siedlce Polska Bieg
84 Leszczyński Mateusz Siedlce Bieg
85 Końko Tomasz Siedlce Polska Bieg
86 Fedorowicz Marek Siedlce Polska Bieg Siedlce
87 Fedorowicz Jan Siedlce Polska Bieg
88 Jóźwik-Łuba Kamila Siedlce Polska Bieg KSP
89 Mateuszuk Zofia Siedlce Polska Bieg KSP Siedlce
90 Mateuszuk Maria Siedlce Polska Bieg KSP Siedlce
91 Mateuszuk Paulina Siedlce Polska Bieg KSP Siedlce
92 Mateuszuk Blanka Siedlce Bieg KSP Siedlce
93 Grochowski Leon Strzała Polska Bieg KSP Siedlce
94 Łaszuk Ignacy Siedlce Polska Bieg KSP Siedlce
95 Grochowska Jadwiga Strzała Polska Bieg KSP Siedlce
96 Soszyńska Sylwia Kisielany Żmichy Polska Bieg
97 Soszyńska Pola Ksielany Żmichy Polska Bieg
98 Kowalewski Ksawery Chodów Polska Bieg KSP Siedlce
99 Mazur Dorota Siedlce Polska Bieg
100 Staręga Anna Siedlce Polska Bieg KSP


Wyświetleń: 4956

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ