Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Czwatschka Rafal Puck Polska 400 m (dzieci do 12 lat i rodzice)
2 Czwatschka Kacper Puck Polska 400 m (dzieci do 12 lat i rodzice)
3 Czwatschka Wioleta Puck Polska 400 m (dzieci do 12 lat i rodzice)
4 Czwatschka Jakub Puck Polska 400 m (dzieci do 12 lat i rodzice)
5 Mielewczyk Tomasz Rumia Polska 400 m (dzieci do 12 lat i rodzice)
6 Mielewczyk Jakub Rumia Polska 400 m (dzieci do 12 lat i rodzice)
7 Mielewczyk Robert Rumia Polska 400 m (dzieci do 12 lat i rodzice)
8 Kania Jakub Reda Polska 400 m (dzieci do 12 lat i rodzice)
9 Kania Piotr Reda Polska 5 km (dla wszystkich)
10 Kania Amelia Reda Polska 400 m (dzieci do 12 lat i rodzice)
11 Derkowska Wiktoria Reda Polska 400 m (dzieci do 12 lat i rodzice) Młode Dziki Runeda
12 Halk-Derkowska Marzena Reda Polska 5 km (dla wszystkich) Młode Dziki Runeda
13 Derkowski Piotr Reda Polska 5 km (dla wszystkich) Młode Dziki Runeda
14 Firlus Eryk Reda Polska 400 m (dzieci do 12 lat i rodzice) UKS 1 Reda
15 Kuzmenko Mariia Reda Polska 400 m (dzieci do 12 lat i rodzice) Sp 6 w Redzie
16 Daszewska Patrycja Reda Polska 400 m (dzieci do 12 lat i rodzice)
17 Daszewski Ksawery Reda Polska 400 m (dzieci do 12 lat i rodzice)
18 Kuzmenko Antonina Reda Polska 400 m (dzieci do 12 lat i rodzice)
19 Malicki Oliwier Reda Polska 400 m (dzieci do 12 lat i rodzice)
20 Kurasińska Weronika Reda Polska 400 m (dzieci do 12 lat i rodzice) Przedszkole Aniola Stróża
21 Rafa Alicja Reda Polska 400 m (dzieci do 12 lat i rodzice) Sp 4 reda
22 Cieśla Jarek Reda 5 km (dla wszystkich) Biegające Małżeństwo
23 Cieśla Ela Reda Polska 5 km (dla wszystkich) Biegające Małżeństwo
24 Osiecka-Brzeska Katarzyna Reda Polska 400 m (dzieci do 12 lat i rodzice)
25 Kislak Wioleta Rumia Polska 5 km (dla wszystkich)
26 Lorek Hania Rumia Polska 400 m (dzieci do 12 lat i rodzice) SP 4 Rumia
27 Kislak Nadia Rumia Polska 400 m (młodzież i pozostali chętni) SP4 Rumia
28 Kislak Maja Rumia Polska 400 m (dzieci do 12 lat i rodzice)
29 Sarna Mateusz Gdynia Polska 5 km (dla wszystkich)
30 Sypniewska Hanna Gdynia Polska 5 km (dla wszystkich) Ultra Way Team
31 Czoska Fabian Gdynia Polska 400 m (dzieci do 12 lat i rodzice) Szkoła Podstawowa w Pogórzu
32 Czoska Filip Gdynia Polska 400 m (dzieci do 12 lat i rodzice) Szkoła Podstawowa w Pogórzu
33 Czoska Przemysław Gdynia Polska 5 km (dla wszystkich)
34 Wojciuch Agata Reda Polska 400 m (młodzież i pozostali chętni) SP 5 Reda
35 Boyke Igor Gdynia Polska 400 m (dzieci do 12 lat i rodzice) SP 16 Gdynia
36 Boyke Martyna Gdynia Polska 400 m (dzieci do 12 lat i rodzice) SP 16 Gdynia
37 Sujkowski Ryszard Kostkowo Polska 5 km (dla wszystkich) WOLF TEAM
38 Sękowska Paulina Sękowska Pętkowice Polska 5 km (dla wszystkich) CTS
39 Bialas Rafal Reda Polska 400 m (młodzież i pozostali chętni)
40 Bialas Jakub Reda Polska 400 m (młodzież i pozostali chętni)
41 Rudnik Klaudia Rumia Polska 400 m (młodzież i pozostali chętni)
42 Rudnik Lena Rumia Polska 400 m (młodzież i pozostali chętni)
43 Rudnik Anna Rumia Polska 400 m (młodzież i pozostali chętni)
44 Grabowski Filip Bolszewo Polska 5 km (dla wszystkich)
45 Zhuk Ivan Gdańsk Polska 400 m (młodzież i pozostali chętni)
46 Zhuk Mariia Gdańsk 400 m (dzieci do 12 lat i rodzice)
47 Bakhovska Pavlo Gdańsk Polska 400 m (dzieci do 12 lat i rodzice)
48 Nowicka Klaudia Gdynia Polska 5 km (dla wszystkich)
49 Nowicki Adam Gdynia Polska 5 km (dla wszystkich)
50 Wójcik KACPER Połchowo Polska 400 m (dzieci do 12 lat i rodzice) Sp3 Reda
51 Wójcik JULIA Połchowo Polska 400 m (dzieci do 12 lat i rodzice) Sp3 Reda
52 Wójcik PAWEŁ Połchowo Polska 5 km (dla wszystkich)
53 Górniak Zuzanna Pogórze Polska 400 m (dzieci do 12 lat i rodzice) JARBUD
54 Górniak Jarosław Pogórze Polska 5 km (dla wszystkich) JARBUD
55 Wasielke Maja Reda Polska 5 km (dla wszystkich) Sp.5 Reda
56 Jabłoński Bartosz Zgierz Polska 5 km (dla wszystkich)
57 Boza Beata Gdynia/Chłapowo Polska 5 km (dla wszystkich)
58 Galicka Izabela Galicka Borkowo Polska 400 m (dzieci do 12 lat i rodzice)
59 Mielewczyk Jakub Wejherowo Polska 5 km (dla wszystkich)
60 Zawalski Krystian Dębogórze Polska 5 km (dla wszystkich) TAG
61 Domian Arkadiusz Reda Polska 5 km (dla wszystkich) Sfora BMK
62 Kuraś Beata Gdańsk Polska 5 km (dla wszystkich) Sfora BMK
63 Zwatykanicz Julia Rumia Polska 400 m (młodzież i pozostali chętni) Projekt1000up
64 Zwatykanicz Ewa Rumia Polska 400 m (dzieci do 12 lat i rodzice) Projekt1000up
65 Zwatykanicz Martyna Rumia Polska 5 km (dla wszystkich) Projekt1000up
66 Chojka Emilia Rumia Polska 5 km (dla wszystkich)
67 Domrzalski Bartłomiej Domrzalski Gdańsk Polska 5 km (dla wszystkich) Bart_Art
68 Krawczak Sebastian Gdańsk Polska 5 km (dla wszystkich)
69 Dąbrowski juliusz Bolszewo Polska 400 m (dzieci do 12 lat i rodzice)
70 Lehmann Aleksandra Bolszewo Polska 5 km (dla wszystkich)
71 Brzeski Przemysław Reda Polska 400 m (dzieci do 12 lat i rodzice)
72 Brzeski Kazimierz Reda Polska 400 m (dzieci do 12 lat i rodzice)
73 Zieliński Adam Reda Polska 5 km (dla wszystkich)
74 Leszczyński Marek Gdynia Polska 5 km (dla wszystkich)
75 Nowak Monika Gdynia Polska 5 km (dla wszystkich)
76 Abramowicz-Żuk Julian Reda Polska 400 m (dzieci do 12 lat i rodzice) Ap1 Reda
77 Brzezinska Izabela Gdynia Polska 5 km (dla wszystkich)
78 Papke Katarzyna Rumia Polska 5 km (dla wszystkich)
79 Zimoń Magdalena Reda Polska 5 km (dla wszystkich) Runeda
80 Szczepańska Emilia reda Polska 400 m (dzieci do 12 lat i rodzice)
81 Szczepański Tymoteusz reda Polska 400 m (dzieci do 12 lat i rodzice) Ap1 Reda
82 Rozalewicz Aleksandra Rumia Polska 400 m (młodzież i pozostali chętni)
83 Rozalewicz Konrad Rumia Polska 400 m (młodzież i pozostali chętni)
84 Szymański Rafał Reda Polska 5 km (dla wszystkich)
85 Brunke Magdalena Gdańsk Polska 5 km (dla wszystkich)
86 Kozicka Monika Gdańsk Polska 5 km (dla wszystkich)
87 Stępniewska Irena Weherowo Polska 5 km (dla wszystkich) SP 5 Reda
88 Padalewski Wojciech Reda Polska 400 m (dzieci do 12 lat i rodzice) Ap1 Reda
89 Padalewski Jakub Reda Polska 400 m (dzieci do 12 lat i rodzice) Sportowa Jedyneczka
90 Klejna Lilianna Gdynia Polska 400 m (dzieci do 12 lat i rodzice)
91 Klejna Kornelia Gdynia Polska 400 m (dzieci do 12 lat i rodzice)
92 Klejna Kamila Gdynia Polska 5 km (dla wszystkich)
93 Bubolc Julian Werblinia Polska 400 m (dzieci do 12 lat i rodzice)
94 Bubolc Alicja Werblinia Polska 5 km (dla wszystkich)
95 Jantowski Zbigniew Reda Polska 5 km (dla wszystkich)
96 Hrynkiewicz Katarzyna Rumia Polska 5 km (dla wszystkich) ULTRA WAY TEAM
97 Chlebowski Adrian Kąty Rybackie Polska 5 km (dla wszystkich)
98 Pusdrowska Agnieszka Reda Polska 5 km (dla wszystkich) Runeda / RunnerFromReda
99 Pusdrowski Michał Reda Polska 5 km (dla wszystkich) Runeda / RunnerFromReda
100 Kleban Katarzyna Gdańsk Polska 400 m (dzieci do 12 lat i rodzice)


Wyświetleń: 4160

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ