Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Rogowski Maciek Tarnowskie Góry Polska Bieg Główny 10 km Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry/13ŚBOT opłacono on-line
2 Hilgner Katarzyna Tarnowskie Góry Polska Marsz NW 5 km NORDICUS Strzybnica opłacono on-line
3 Zając Adam Bytom Polska Bieg Główny 10 km opłacono on-line
4 Lotko Andrzej Bytom Polska Bieg Główny 10 km Patrol saperski opłacono on-line
5 Świerc Krzysztof Świerc Tarnowskie Góry Polska Bieg Główny 10 km opłacono on-line
6 Kargól Rafał Tarnowskie Góry Polska Bieg Główny 10 km LOGTECH Team Radzionków opłacono on-line
7 Pitrasz Rudolf Ligota Książęca Polska Marsz NW 5 km opłacono on-line
8 Warcholińska Anna Ligota Książęca Polska Marsz NW 5 km Eko-okna Runners opłacono on-line
9 Tylka-Kaminska Edyta Tarnowskie Góry Polska Członkowie Stowarzyszenia Cidry Lotajom Cidry Lotajom | Flytronic Sport Team opłacono on-line
10 Łukasik Wojciech Piekary Śląskie Polska Bieg Główny 10 km IV LO Bytom 75.00 PLN
11 Kalarus Aleksandra Zabrze Polska Bieg Główny 10 km 75.00 PLN
12 Pszyk Rafał Sosnowiec Polska Bieg Główny 10 km 75.00 PLN
13 Mucha Adam Bytom Polska Członkowie Stowarzyszenia Cidry Lotajom Cidry Lotajom opłacono on-line
14 Jaworski Michał Bytom Polska Bieg Główny 10 km opłacono on-line
15 Warmuz Ewa Rogoźnik Polska Bieg Główny 10 km 75.00 PLN
16 Kowolik Andrzej Radzionków Polska Bieg Główny 10 km opłacono on-line
17 Ludyga Krystian Bytom Polska Marsz NW 5 km opłacono on-line
18 Konik Ireneusz Radzionków Polska Członkowie Stowarzyszenia Cidry Lotajom Cidry Lotajom / Paneltech opłacono on-line
19 Wachla Rafał Radzionków Polska Bieg Główny 10 km Cidry Lotajom, TourSport RT opłacono on-line
20 Bartoszek Emilia Sosnowiec Polska Bieg Główny 10 km opłacono on-line
21 Bartoszek Emilia Sosnowiec Polska Bieg Główny 10 km 75.00 PLN
22 Knopek Bartłomiej Bieruń Polska Bieg Główny 10 km opłacono on-line
23 Szadkowski Marek Bytom Polska Bieg Główny 10 km opłacono on-line
24 Szadkowska Marta Bytom Polska Bieg Główny 10 km opłacono on-line
25 Wilczek Krzysztof Zębowice Polska Marsz NW 10km km Wataha Ultra Team opłacono on-line
26 Brożek Bartosz Gliwice Polska Osoby niepełnosprawne opłacono on-line
27 Chromy Maciej Nakło Śląskie Polska Bieg Główny 10 km PaNELTECH opłacono on-line
28 Mrowiec Grzegorz Bytom Polska Bieg Główny 10 km PaNELTECH opłacono on-line
29 Iskrzak Izabela Bytom Polska Bieg Główny 10 km opłacono on-line
30 Harwig Tomasz Radzionków Polska Bieg Główny 10 km Cidry lotajom opłacono on-line
31 Krause Szymon Tarnowskie Góry Polska Bieg Główny 10 km Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry opłacono on-line
32 DĘDYS EUGENIUSZ SKOCZÓW Polska Marsz NW 5 km opłacono on-line
33 Kałka Krzysztof Piekary Śląskie Polska Marsz NW 10km km Lecymy Durś opłacono on-line
34 Rak Mirek Bytom Polska Bieg Główny 10 km 75.00 PLN
35 Hodniczek Tomasz Radzionków Polska Bieg Główny 10 km FUCHS OIL TEAM opłacono on-line
36 Marks Adrian Bytom Polska Marsz NW 10km km Lecymy Durś opłacono on-line
37 Zając Edyta Radzionków Polska Bieg Główny 10 km opłacono on-line
38 Pawnuk Jan Tarnowskie Góry Polska Bieg Główny 10 km 75.00 PLN
39 Lucik Grażyna Bytom Polska Bieg Główny 10 km Miechowicka Grupa Biegowa opłacono on-line
40 Krauze Rafał Tarnowskie Góry Polska Bieg Główny 10 km opłacono on-line
41 Krauze Aleksandra Tarnowskie Góry Polska Bieg Główny 10 km opłacono on-line
42 KOWALCZYK Tadeusz Kraków Polska Osoby niepełnosprawne LUX TORPEDA Małopolska 20.00 PLN
43 KOWALCZYK Tadeusz Kraków Polska Marsz NW 5 km LUX TORPEDA Małopolska 75.00 PLN
44 Pawelec Rafał Wojkowice Polska Bieg Główny 10 km Mors Hubertus Mysłowice opłacono on-line
45 Sprot Jacek Tarnowskie Góry Polska Bieg Główny 10 km opłacono on-line
46 Janta Adam Radzionków Polska Osoby niepełnosprawne opłacono on-line
47 Filipiak Beata Bytom Polska Bieg Główny 10 km Miechowicka Grupa Biegowa opłacono on-line
48 Filipiak Hieronim Bytom Polska Bieg Główny 10 km Miechowicka Grupa Biegowa opłacono on-line
49 Ślosarczyk Ewlina Dąbrowa górnicza Polska Bieg Główny 10 km 75.00 PLN
50 Ostrowska-Popielska Patrycja Wielowieś Polska Bieg Główny 10 km opłacono on-line
51 Żaak Michał Zabrze Polska Bieg Główny 10 km 75.00 PLN
52 Piontek Andrzej Bytom Polska Członkowie Stowarzyszenia Cidry Lotajom Cidry Lotajom opłacono on-line
53 Król Artur Bytom Polska Bieg Główny 10 km NGK Running Team opłacono on-line
54 Ciszewski Krzysztof Bytom Polska Bieg Główny 10 km Bieg z Chrystusem opłacono on-line
55 Kalino Elwira Tarnowskie Góry Polska Marsz NW 5 km opłacono on-line
56 Kalino Łukasz Tarnowskie Góry Polska Bieg Główny 10 km opłacono on-line
57 Zawadzki Zygmunt Bytom Polska Marsz NW 10km km Cidry Lotajom opłacono on-line
58 Turska Elżbieta Radzionków Polska Członkowie Stowarzyszenia Cidry Lotajom Cidry Lotajom opłacono on-line
59 Ciepłak Anna Radzionków Polska Członkowie Stowarzyszenia Cidry Lotajom Cidry Lotajom opłacono on-line
60 Nowak Joanna Radzionków Polska Członkowie Stowarzyszenia Cidry Lotajom Cidry Lotajom opłacono on-line
61 Mucha Adam Radzionków Polska Bieg Główny 10 km Cidry Lotajom opłacono on-line
62 Gajda Agnieszka Piekary Śląskie Polska Bieg Główny 10 km ING Bank Śląski 75.00 PLN
63 Zander Kamil Radzionków Polska Bieg Główny 10 km Socios Silesia opłacono on-line
64 wręczycka iwona Kalety Polska Bieg Główny 10 km O co biega w Kaletach opłacono on-line
65 Małecki Jacek Świętochłowice Polska Bieg Główny 10 km opłacono on-line
66 Puchała Dariusz Zabrze Polska Marsz NW 10km km Ekipa Na Kijach opłacono on-line
67 Świątek Łukasz Tarnowskie Góry Polska Bieg Główny 10 km opłacono on-line
68 Kołodziej Joanna Ruda Śląska Polska Marsz NW 10km km Open Sport Team 75.00 PLN
69 Łuszcz Konrad Będzin Polska Bieg Główny 10 km BIEGOWA KUŹNIA 75.00 PLN
70 GOTTSCHALK BEATA BYTOM Polska Członkowie Stowarzyszenia Cidry Lotajom Cidry Lotajom opłacono on-line
71 Brzezina Arkadiusz Tarnowskie Góry Polska Bieg Główny 10 km Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry opłacono on-line
72 Baniak Przemyslaw Zawiercie Polska Bieg Główny 10 km opłacono on-line
73 Grysko Jacek Grysko Nakło Śląskie Polska Bieg Główny 10 km Socios Silesia opłacono on-line
74 Jelonek Łukasz Jelonek Tarnowskie Góry Polska Bieg Główny 10 km opłacono on-line
75 Słota Paweł Radzionków Polska Bieg Główny 10 km Lecymy Durś opłacono on-line
76 Osowska Katarzyna Gliwice Polska Marsz NW 5 km opłacono on-line
77 Radko-Zielińska Monika Jaworzno Polska Marsz NW 5 km 75.00 PLN
78 Kłosowski Krzysztof Jaworzno Polska Marsz NW 10km km opłacono on-line
79 Gorczycki Arkadiusz Bytom Polska Bieg Główny 10 km Miechowicka Grupa Biegowa 75.00 PLN
80 Tobor Olaf Tobor Piekary Śląskie Polska Bieg Główny 10 km ZET Runners 75.00 PLN
81 Szymski Tomasz Bytom Polska Bieg Główny 10 km opłacono on-line
82 Walter Janusz Mikołów Polska Osoby niepełnosprawne Malinowe Gwiazdy opłacono on-line
83 Wręczycki Robert Kalety Polska Bieg Główny 10 km O co biega w Kaletach opłacono on-line
84 Zarańska Izabela Zarańska Bytom Polska Bieg Główny 10 km Miechowicka Grupa Biegowa 75.00 PLN
85 Szczygieł Karol Zamość Polska Marsz NW 5 km Lecymy Durś 75.00 PLN
86 Breguła Henryk Tarnoskie Góry Polska Osoby niepełnosprawne NORDICUS Strzybnica opłacono on-line
87 Timing4u Spółka Dąbrowa Górnicza Polska Członkowie Stowarzyszenia Cidry Lotajom 65.00 PLN


Wyświetleń: 2801

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ