Dystans krótki (ok. 13 km) - SOLO Dystans krótki (ok. 13 km) - PARA Dystans długi (ok. 31 km) - SOLO Dystans długi (ok. 31 km) - PARA

Dystans krótki (ok. 13 km) - SOLO

Msc Numer Chip Nazwisko Imię M pł Miejscowość Klub Dystans 1 okr 2 okr Meta
1 89 37 KUBIAK MACIEJ M 1 ZOELLER TECH ZOELLER TECH Dystans krótki (ok. 13 km) - SOLO 00:31:29.79 01:03:41.19 01:35:10.98
2 75 95 KOMOROWSKI KAMIL M 2 STAROGARD GDAŃSKI TRI STAROGARD GDAŃSKI Dystans krótki (ok. 13 km) - SOLO 00:33:20.87 01:08:54.19 01:42:15.06
3 95 26 GOTTLIEB GEOFF M 3 WARSAW Dystans krótki (ok. 13 km) - SOLO 00:32:27.08 01:11:51.88 01:44:18.96
4 55 92 PIENIĄŻKIEWICZ MONIKA K 1 GDAŃSK Dystans krótki (ok. 13 km) - SOLO 00:33:08.96 01:12:04.39 01:45:13.35
5 100 38 KUJAWIŃSKI ROBERT M 4 GDAŃSK EVOTRIATHLON Dystans krótki (ok. 13 km) - SOLO 00:34:38.40 01:10:59.78 01:45:38.18
6 69 28 JEKA MICHAŁ M 5 MECHELINKI BLUEAPART TEAM Dystans krótki (ok. 13 km) - SOLO 00:28:35.15 01:17:17.46 01:45:52.61
7 56 25 GALLEGUILLOS CLAUDIO M 6 WARSZAWA WITC Dystans krótki (ok. 13 km) - SOLO 00:33:55.93 01:13:21.22 01:47:17.15
8 82 43 MURAWSKI MACIEJ M 7 GDAŃSK Dystans krótki (ok. 13 km) - SOLO 00:35:26.79 01:12:18.89 01:47:45.68
9 68 32 KNIOŁA KAROL M 8 POZNAŃ Dystans krótki (ok. 13 km) - SOLO 00:35:07.87 01:13:52.74 01:49:00.61
10 77 56 ZIELIŃSKA DOMINIKA K 2 SZCZECIN SMT SZCZECIN Dystans krótki (ok. 13 km) - SOLO 00:35:06.01 01:14:14.40 01:49:20.41
11 88 57 ZYCH ZBIGNIEW M 9 LUBLIN STAY INSANE Dystans krótki (ok. 13 km) - SOLO 00:35:06.48 01:14:40.29 01:49:46.77
12 98 45 PALOWSKA JOANNA K 3 OLSZTYN GÓRAL Z MAZUR RUNNING TEAM Dystans krótki (ok. 13 km) - SOLO 00:35:04.41 01:15:08.10 01:50:12.51
13 97 22 CERBIN SŁAWOMIR M 10 SUCHY LAS BIOUAMRUNNERS Dystans krótki (ok. 13 km) - SOLO 00:36:32.37 01:16:00.94 01:52:33.31
14 52 40 LEJA TOMASZ M 11 WARSZAWA DOWÓDZTWO OPERACYJNE RSZ Dystans krótki (ok. 13 km) - SOLO 00:36:49.40 01:17:39.94 01:54:29.34
15 58 41 MAJCZAK MIROSLAW M 12 WARSZAWA Dystans krótki (ok. 13 km) - SOLO 00:38:09.10 01:18:15.97 01:56:25.07
16 51 21 BETCHER PIOTR M 13 DĄBRÓWKA TRI STAROGARD GDAŃSKI Dystans krótki (ok. 13 km) - SOLO 00:38:28.55 01:21:16.74 01:59:45.29
17 79 30 KARBOWSKI GRZEGORZ M 14 STAROGARD GDAŃSKI TRI STAROGARD GDAŃSKI Dystans krótki (ok. 13 km) - SOLO 00:38:27.40 01:21:26.62 01:59:54.02
18 72 33 KOCZOROWSKA KLAUDIA K 4 GDAŃSK BAŁTYCKIE TOWARZYSTWO PŁYWANIA LODOWEGO Dystans krótki (ok. 13 km) - SOLO 00:38:52.01 01:21:47.61 02:00:39.62
19 73 100 KWIDZIŃSKI KRZYSZTOF M 15 GDYNIA Dystans krótki (ok. 13 km) - SOLO 00:39:06.59 01:22:30.95 02:01:37.54
20 83 55 WYSOKIŃSKI KRZYSZTOF M 16 GDAŃSK Dystans krótki (ok. 13 km) - SOLO 00:38:09.59 01:23:30.29 02:01:39.88
21 76 20 BASARA MATEUSZ M 17 STAROGARD GDAŃSKI TWOJ STARY LAS Dystans krótki (ok. 13 km) - SOLO 00:39:41.73 01:23:31.44 02:03:13.17
22 91 85 JELONEK MIECZYSŁAW M 18 STAROGARD GDAŃSKI Dystans krótki (ok. 13 km) - SOLO 00:40:15.87 01:22:58.58 02:03:14.45
23 85 39 KWIECIŃSKA MAŁGORZATA K 5 LEGIONOWO BRAVEHEARTS LEGIONOWO Dystans krótki (ok. 13 km) - SOLO 00:40:37.25 01:22:42.48 02:03:19.73
24 90 87 GIZICKI PAWEŁ M 19 GDYNIA Dystans krótki (ok. 13 km) - SOLO 00:40:11.53 01:25:14.92 02:05:26.45
25 71 34 KOPCIŃSKI BARTŁOMIEJ M 20 KOŁOBRZEG BAŁTYCKIE TOWARZYSTWO PŁYWANIA LODOWEGO Dystans krótki (ok. 13 km) - SOLO 00:34:26.27 01:33:43.27 02:08:09.54
26 92 48 PILARSKI KRZYSZTOF M 21 GDYNIA OPEN WATER TEAM SOPOT Dystans krótki (ok. 13 km) - SOLO 00:41:11.58 01:26:58.08 02:08:09.66
27 96 36 KUBIAK ALEKSANDRA K 6 REDA OPEN WATER TEAM SOPOT Dystans krótki (ok. 13 km) - SOLO 00:40:51.66 01:30:28.57 02:11:20.23
28 78 53 STANKIEWICZ KATARZYNA K 7 GDAŃSK EVOTRIATHLON/SEKCJA MASTERS PG Dystans krótki (ok. 13 km) - SOLO 00:41:52.43 01:31:57.53 02:13:49.96
29 57 19 BADZIOCH BARTOSZ M 22 NOWA WIEŚ RZECZNA TRI STAROGARD GDAŃSKI Dystans krótki (ok. 13 km) - SOLO 00:44:47.81 01:35:52.94 02:20:40.75
30 93 42 MAZUR MIRELA K 8 GDYNIA OPEN WATER TEAM SOPOT Dystans krótki (ok. 13 km) - SOLO 00:44:46.30 01:36:08.22 02:20:54.52
31 81 27 HILLER GABRIELA K 9 GDAŃSK ORKI Z MAJORKI Dystans krótki (ok. 13 km) - SOLO 00:45:37.17 01:35:19.34 02:20:56.51
32 74 52 SOCHA EWA K 10 WROCŁAW Dystans krótki (ok. 13 km) - SOLO 00:45:59.34 01:39:19.13 02:25:18.47
33 56 91 SROKA JERZY M 23 BORZECHOWO TRI STAROGARD Dystans krótki (ok. 13 km) - SOLO 00:47:38.79 01:42:11.11 02:29:49.90
34 54 29 KALICA PAWEŁ M 24 GDAŃSK Dystans krótki (ok. 13 km) - SOLO 00:44:07.49 01:46:35.53 02:30:43.02
35 87 49 PROWADZISZ JUSTYNA PROWADZISZ K 11 PIGŻA Dystans krótki (ok. 13 km) - SOLO 00:50:58.02 01:45:36.41 02:36:34.43
36 94 44 OCHREMIAK ALEKSANDRA K 12 WARSZAWA TEAM ENVOL POLAND Dystans krótki (ok. 13 km) - SOLO 00:48:29.06 01:49:28.57 02:37:57.63
37 80 18 ABRAMEK ARKADIUSZ M 25 PRUSZCZ GD. Dystans krótki (ok. 13 km) - SOLO 00:56:04.33 01:56:00.43 02:52:04.76
38 84 35 KRUSZYŃSKA ANNA K 13 JÓZEFÓW Dystans krótki (ok. 13 km) - SOLO 00:57:35.38 02:04:38.34 03:02:13.72
39 86 51 RADZIŃSKA-KAMYSZEK EWA K 14 ŁUBIANKA Dystans krótki (ok. 13 km) - SOLO 00:59:18.46 02:08:13.74 03:07:32.20


Dystans krótki (ok. 13 km) - PARA

Msc Numer Chip Nazwa 1 osoba 2 osoba Miejscowość Dystans 1 okr 2 okr Meta
1 212 82 EVOTRIATHLON EWA PIOTROWICZ MONIKA OŻAROWSKA GDAŃSK Dystans krótki (ok. 13 km) - PARA 00:35:07.81 01:12:33.98 01:47:41.79
2 211 94 PŁYWOBIEG TEAM AGNIESZKA BARTOSZEWICZ NATALIA TOPCZEWSKA WARSZAWA Dystans krótki (ok. 13 km) - PARA 00:37:56.12 01:19:49.20 01:57:45.32
3 200 79 MJ & JIMMY RAFAŁ ŚLESICKI MARCIN JEREMICZ GDAŃSK Dystans krótki (ok. 13 km) - PARA 00:36:59.29 01:21:33.20 01:58:32.49
4 202 83 TKTRI KORNELIA BARANOWSKA TOMASZ KLAUS GDAŃSK Dystans krótki (ok. 13 km) - PARA 00:38:50.87 01:21:11.64 02:00:02.51
5 209 80 NAMYDLENI JOANNA SABADASZ MARCIN SABADASZ POZNAŃ Dystans krótki (ok. 13 km) - PARA 00:38:07.56 01:22:15.75 02:00:23.31
6 203 93 ALBATROSY JAROSŁAW FURMANIAK PAWEŁ NOWAK KCYNIA Dystans krótki (ok. 13 km) - PARA 00:38:22.58 01:23:23.35 02:01:45.93
7 210 76 TEAM ENVOL POLAND MARTYNA LEGAN HANNA KRZEŚNIAK WARSZAWA Dystans krótki (ok. 13 km) - PARA 00:40:56.07 01:28:19.38 02:09:15.45
8 215 78 KS SOKÓŁ ZBLEWO EWA OSSOWSKA KAROLINA MACHNIKOWSKA ZBLEWO Dystans krótki (ok. 13 km) - PARA 00:43:50.44 01:27:28.42 02:11:18.86
9 208 74 VELOFLY JOANNA JUCHNICKA ANETA MARCISZEWSKA SIEDLCE Dystans krótki (ok. 13 km) - PARA 00:46:16.71 01:42:16.91 02:28:33.62
10 214 77 TRITALENT TEAM ANTONI ZAGALSKI JAKUB ZAGALSKI GDAŃSK Dystans krótki (ok. 13 km) - PARA 00:48:09.69 01:42:42.79 02:30:52.48
11 213 81 MAR_MAR MARZENA MATUSZEWSKI MARIOLA STANKIEWICZ STRASZYN Dystans krótki (ok. 13 km) - PARA 00:56:02.67 01:55:59.95 02:52:02.62
12 216 75 OSA I PETARDA DANUTA LANGMESSER BEATA SABINIARZ PINCZYN Dystans krótki (ok. 13 km) - PARA 00:57:04.85 01:56:05.62 02:53:10.47


Dystans długi (ok. 31 km) - SOLO

Msc Numer Chip Nazwisko Imię M pł Miejscowość Klub Dystans 1 okr 2 okr Meta
1 8 11 MACULEWICZ MATEUSZ M 1 GDYNIA CTS Dystans długi (ok. 31 km) - SOLO 00:33:40.04 03:20:30.95 03:54:10.99
2 9 13 NOWAK ARTUR NOWAK M 2 JÓZEFÓW Dystans długi (ok. 31 km) - SOLO 00:35:37.80 03:20:47.42 03:56:25.22
3 15 1 CHOJNOWSKI ANDRZEJ CHOJNOWSKI M 3 IŁAWA IŁAWA Dystans długi (ok. 31 km) - SOLO 00:37:07.51 03:22:48.62 03:59:56.13
4 30 86 GIZICKI MAREK M 4 WARSZAWA Dystans długi (ok. 31 km) - SOLO 00:36:18.09 03:29:33.35 04:05:51.44
5 22 9 KNASIAK MATEUSZ M 5 STAROGARD GDAŃSKI Dystans długi (ok. 31 km) - SOLO 00:35:31.40 03:30:23.60 04:05:55.00
6 18 4 DYMERSKI GRZEGORZ M 6 STAROGARD GDAŃSKI TRI STAROGARD GDAŃSKI Dystans długi (ok. 31 km) - SOLO 00:37:47.34 03:34:54.27 04:12:41.61
7 3 14 RÓŻAK MARCIN M 7 GDAŃSK Dystans długi (ok. 31 km) - SOLO 00:36:16.56 03:42:35.95 04:18:52.51
8 27 17 WALKOWIAK BARTOSZ M 8 PLEWISKA KS POSNANIA Dystans długi (ok. 31 km) - SOLO 00:41:06.56 04:07:38.81 04:48:45.37
9 6 8 JANKOWSKI FILIP M 9 POZNAŃ KS POSNANIA Dystans długi (ok. 31 km) - SOLO 00:40:24.68 04:08:27.42 04:48:52.10
10 34 12 TOKARSKI SZYMON M 10 STAROGARD GDAŃSKI Dystans długi (ok. 31 km) - SOLO 00:38:07.08 04:14:34.45 04:52:41.53
11 33 89 PAUL KRZYSZTOF M 11 STAROGARD GDAŃSKI IRI STG Dystans długi (ok. 31 km) - SOLO 00:43:08.00 04:09:50.80 04:52:58.80
12 29 88 PIASKOWSKI MICHAŁ M 12 SUMIN Dystans długi (ok. 31 km) - SOLO 00:44:56.95 04:18:17.14 05:03:14.09
13 10 6 JANIK JACEK M 13 KRAŚNIK KLUB R.S.R. "STAJNIA" KRAŚNIK Dystans długi (ok. 31 km) - SOLO 00:41:34.93 04:34:43.73 05:16:18.66
14 20 5 GIERSZEWSKA-KWAPISZ ANNA K 1 SOPOT TSUNAMI Dystans długi (ok. 31 km) - SOLO 00:46:21.96 04:48:30.18 05:34:52.14
15 26 3 DAWICKI TOMASZ M 14 GDAŃSK Dystans długi (ok. 31 km) - SOLO 00:45:15.68 04:52:09.96 05:37:25.64
16 7 7 JANIK - SZMITKA ANITA K 2 KRASNIK AWL WROCŁAW Dystans długi (ok. 31 km) - SOLO 00:44:25.19 04:56:11.61 05:40:36.80
17 13 10 KWAPISZ PRZEMYSŁAW M 15 SOPOT TSUNAMI Dystans długi (ok. 31 km) - SOLO 00:46:32.73 04:56:38.48 05:43:11.21
18 5 15 SZULC-KRYZEL ALEKSANDRA K 3 GDYNIA OPEN WATER TEAM SOPOT Dystans długi (ok. 31 km) - SOLO 00:47:16.90


Dystans długi (ok. 31 km) - PARA

Msc Numer Chip Nazwa 1 osoba 2 osoba Miejscowość Dystans 1 okr 2 okr Meta
1 121 66 WYDRA SQUAD & SPÓŁKA | ORLEN RUNNING TEAM MACIEJ WROBLEWSKI JACEK ŚLIWIŃSKI GDYNIA Dystans długi (ok. 31 km) - PARA 00:32:31.51 03:01:28.17 03:33:59.68
2 106 59 POŁĄCZYŁY NAS KUCKI BARTEK KISIELNICKI TOMEK KOWALSKI KWIDZYN Dystans długi (ok. 31 km) - PARA 00:32:51.71 03:05:51.14 03:38:42.85
3 124 69 BLUEAPART TEAM MATEUSZ PYŚ MICHAŁ JEKA ŁEBCZ Dystans długi (ok. 31 km) - PARA 00:31:09.77 03:10:02.65 03:41:12.42
4 114 67 MOCNI I SILNI Z TRI STAROGARD GDAŃSKI MARIUSZ GOSTOMSKI CZERWIACZ ROBERT STAROGARD GDAŃSKI Dystans długi (ok. 31 km) - PARA 00:32:53.40 03:21:26.38 03:54:19.78
5 117 70 WYDRY REANIMACJA MICHAŁ JABŁOŃSKI DAMIAN KOLWICZ SUCHY DWÓR Dystans długi (ok. 31 km) - PARA 00:34:49.59 03:23:24.01 03:58:13.60
6 129 62 STAY INSANE JACEK LISOWSKI MAGDALENA SALACHNA-NOWAK DĄBROWICA Dystans długi (ok. 31 km) - PARA 00:41:45.51 03:18:39.10 04:00:24.61
7 103 73 TONĄCE MINTAJE RADOMIR MASTALERZ SZYMON KAMIŃSKI WARSZAWA Dystans długi (ok. 31 km) - PARA 00:37:05.14 03:28:54.33 04:05:59.47
8 115 90 KŁOSOWSKI RAFAŁ FIREK MARCIN BOCHNIA Dystans długi (ok. 31 km) - PARA 00:36:27.18 03:31:24.88 04:07:52.06
9 105 60 KRZYŻAK I KOCIEWIAK GRZEGORZ KIEDROWSKI ARKADIUSZ DYLERT POGÓDKI Dystans długi (ok. 31 km) - PARA 00:35:15.16 03:32:42.90 04:07:58.06
10 128 68 BRAVEHEARTS LEGIONOWO MATEUSZ KOŚCIELSKI GRZEGORZ DANILUK KĄTY WĘGIERSKIE Dystans długi (ok. 31 km) - PARA 00:38:59.93 03:42:22.06 04:21:21.99
11 120 64 A&A JOANNA GRAU ARTUR PĘKAL KWIDZYN Dystans długi (ok. 31 km) - PARA 00:36:58.47 03:50:36.26 04:27:34.73
12 108 61 IWONA I JOANNA TRI STAROGARD GDAŃSKI IWONA BASARA JOANNA KASZUBOWSKA STARY LAS Dystans długi (ok. 31 km) - PARA 00:37:43.71 03:50:48.80 04:28:32.51
13 125 65 MIZU LASZLO HAJNAL NORBERT ZALOTAI WARSZAWA Dystans długi (ok. 31 km) - PARA 00:39:51.30 04:14:14.62 04:54:05.92
14 126 63 TEAM ENVOL POLSKA JOANNA FINK-FINOWICKA WIOLETTA ZRADZIŃSKA WARSZAWA Dystans długi (ok. 31 km) - PARA 00:43:56.48 04:23:24.29 05:07:20.77

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ