Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem Bieg MARYNARZA dziewczęta – do 4 lat (roczniki 2020-2024) Bieg MARYNARZA chłopcy – do 4 lat (roczniki 2020-2024) Bieg STARSZEGO MARYNARZA dziewczęta – 5 lat (rocznik 2019) Bieg STARSZEGO MARYNARZA chłopcy – 5 lat (rocznik 2019) Bieg MATA dziewczęta – 6 lat (rocznik 2018) Bieg MATA chłopcy – 6 lat (rocznik 2018) Bieg BOSMANA dziewczęta – 7 lat (rocznik 2017) Bieg BOSMANA chłopcy – 7 lat (rocznik 2017) Bieg CHORĄŻEGO dziewczęta – 8 lat (rocznik 2016) Bieg CHORĄŻEGO chłopcy – 8 lat (rocznik 2016) Bieg PORUCZNIKA dziewczęta – 9 lat (rocznik 2015) Bieg PORUCZNIKA chłopcy – 9 lat (rocznik 2015) Bieg KAPITANA dziewczęta – 10 lat (rocznik 2014) Bieg KAPITANA chłopcy – 10 lat (rocznik 2014) Bieg KOMANDORA dziewczęta - 11 lat (rocznik 2013) Bieg KOMANDORA chłopcy - 11 lat (rocznik 2013) Bieg KONTRADMIRAŁA dziewczęta – 12-13 lat (roczniki 2011-2012) Bieg KONTRADMIRAŁA chłopcy– 12-13 lat (roczniki 2011-2012) Bieg ADMIRAŁA dziewczęta – 14-18 lat (rocznik 2006 - 2010) Bieg ADMIRAŁA chłopcy – 14-18 lat (rocznik 2006 - 2010)

Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem

Numer Nazwisko Imię Miejscowość
494 ZBROCH MIŁOSZ STAROGARD GDAŃSKI
469 WEIDEBACH ZOFIA STAROGARD GDAŃSKI
2 ADAMSKI FILIP STAROGARD GDAŃSKI
481 WYGRABEK KORNELIA STAROGARD GDAŃSKI
263 MARSZAŁKOWSKA MAJA ZELGOSZCZ
451 TREPKOWSKA KLARA STAROGARD GDAŃSKI
180 KAJZER FRANCISZEK STAROGARD GDAŃSKI
414 ROCŁAWSKI TEODOR
403 SIENIEK LILIANNA KARTUZY
346 PIŁCZYŃSKA LAURA LUBICHOWO
117 GAD KARIM STAROGARD GDAŃSKI
421 STEINMETZ MIA KAMIEROWSKIE PIECE
303 NIEDZIELA BARTOSZ JABŁÓWKO
471 WICKI LEONARD STAROGARD GD
61 CZAJA GABRIEL FRANK
476 WIŚNIEWSKI KAJETAN STAROGARD GDAŃSKI
6 ANDRZEJEWSKA ELIZA STAROGARD GDAŃSKI
79 DUDEK ANASTAZJA LUBICHOWO


Bieg MARYNARZA dziewczęta – do 4 lat (roczniki 2020-2024)

Msc Numer Nazwisko Imię Miejscowość Klub Meta
1 497 KUCHERENKO EMILIA BOLSZEWO 00:00:22.63
2 416 STASIOŁEK OLIWIA BANINO 00:00:25.31
3 188 KLAK GABRIELA LIPINKI KRÓLEWSKIE 00:00:27.92
4 73 DOBKA ADELA KARTUZY 00:00:28.47
5 5 STANKIEWICZ MAJA GDYNIA PRZEDSZKOLE NR 15 GDYNIA 00:00:28.82
6 70 DAWIDOWSKA WANDA STAROGARD GDAŃSKI 00:00:29.47
7 95 RYCHŁOWSKA WIKTORIA 00:00:29.63
8 247 KOSEDOWSKA KORNELIA STAROGARD GDANSKI 00:00:29.92
9 153 HILDEBRANDT ROKSANA STAROGARD GDAŃSKI 00:00:32.57
10 63 CZAJA POLA LIPINKI KRÓLEWSKIE 00:00:35.27
11 37 BZOWSKA OLIWIA KOTEŻE 00:00:36.16
12 352 PLUTOWSKA JULIA JANOWO 00:00:36.54
13 56 CHYŁA ROZALIA PELPLIN PRZEDSZKOLE NR 2 W PELPLINIE 00:00:37.61
14 3 ADASIEWICZ WERONIKA BYTONIA 00:00:39.99
15 181 KAMINSKA AMELIA DĄBROWA 00:00:41.08
16 32 BURCZYK MARTYNA STAROGARD GDAŃSKI 00:00:42.86
17 423 SUROWIEC ALICJA STAROGARD GDAŃSKI 00:01:22.58
18 157 IDEM MAJA TCZEW 00:01:33.22


Bieg MARYNARZA chłopcy – do 4 lat (roczniki 2020-2024)

Msc Numer Nazwisko Imię Miejscowość Klub Meta
1 333 PACZOSKA SZYMON LINIEWO PRZEDSZKOLE LINIEWO 00:00:25.43
2 429 SZCZEPANIAK MAKSYMILIAN STAROGARD GDAŃSKI 00:00:27.20
3 91 EDWARDS ADAM ROKOCIN 00:00:29.16
4 368 PRINC JAKUB JABŁÓWKO 00:00:29.31
5 491 ZAKRZEWSKI TYMOTEUSZ STAROGARD GDAŃSKI 00:00:30.10
6 391 RYBAK MAKSYMILIAN ROKOCIN 00:00:30.43
7 182 KAMINSKI JULIAN DĄBROWA PUBLICZNE PRZEDSZKOLE W KALISKACH 00:00:33.61
8 281 MILEWSKI ALEKSANDER SKARSZEWY PRZEDSZKOLE ,,ANIOŁEK,, 00:00:34.87
9 270 MAZELLA MAKSYMILIAN STAROGARD GDAŃSKI PRZEDSZKOLE ,,ANIOŁEK,, 00:00:36.09
10 280 MIKSZA JULIAN STAROGARD GDAŃSKI PRZEDSZKOLE MONTESSORI HOUSE 00:00:36.96
11 276 MIELEWCZYK TYMOTEUSZ STAROGARD GDAŃSKI 00:00:38.80
12 486 WYSIECKI LEONARD SKARSZEWY 00:00:39.38
13 86 PAWŁOWSKI ŁUKASZ 00:00:40.25
14 49 CHOLEWA HENRYK LUBICHOWO 00:00:40.76
15 446 SZYCA STANISŁAW WIELKI BUKOWIEC 00:00:41.99
16 140 GOŹDZIEWSKI KRZYSZTOF STAROGARD GDAŃSKI 00:00:42.50
17 278 MIELEWSKI LEO STAROGARD GDAŃSKI MPP 1 00:00:42.83
18 490 WALKOWSKI LEON STAROGARD GDAŃSKI 00:00:43.87
19 80 DUDEK JAKUB LUBICHOWO 00:00:46.00


Bieg STARSZEGO MARYNARZA dziewczęta – 5 lat (rocznik 2019)

Msc Numer Nazwisko Imię Miejscowość Klub Meta
1 132 GODLEWSKA ANTONINA MALBORK DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ 00:00:41.41
2 167 JASKUŁKA POLA JASTARNIA 00:00:41.83
3 294 MUSIELAK LILA BĄKOWO 00:00:41.94
4 499 ŻERO KLARA STAROGARD GDAŃSKI AMS STARS CHEERLEADERS 00:00:46.94
5 234 KUJAWSKA KAJA ŻUKOWO KUJAWSCY RUNNERS 00:00:49.20
6 72 DEAKI KORNELIA STAROGARD GDAŃSKI 00:00:51.89
7 8 ARMATOWSKA HELENA KOLINCZ PUBLICZNE PRZEDSZKOLE W KOKOSZKOWACH 00:00:52.38
8 448 SZYSZKOWSKA ŁUCJA STAROGARD GDAŃSKI 00:00:52.60
9 354 PŁACHECKA ZUZANNA STAROGARD GDAŃSKI AMS STARS CHEERLEADERS 00:00:53.98
10 347 PIŁCZYŃSKA OLIWIA LUBICHOWO 00:00:55.14
11 133 GOŁĄBEK LILIANA ŻUKOWO PRZEDSZKOLE I ŻŁOBEK BOCIANOWO 00:00:55.62
12 363 POLIT ALICJA PRZYJAŹŃ AMS ŻUKOWO 00:00:55.95
13 394 RYNK ZOFIA STAROGARD GDAŃSKI 00:00:57.77
14 222 JEASZKE BLANKA STAROGARD GDAŃSKI PRZEDSZKOLE 00:00:59.28
15 393 RYNIEJSKA KAJA STAROGARD GDANSKI BAJKOWY DOMEK 00:00:59.60
16 44 CEROWSKA POLA STAROGARD GDAŃSKI 00:01:01.43
17 68 CZEPLINA JULIA STAROGARD GDAŃSKI 00:01:01.52
18 339 PAWŁOWSKA MILENA STAROGARD GDAŃSKI MPP 1 00:01:05.28
19 75 DORAWA GABRYSIA BĄKOWO PRZEDSZKOLE W BĄKOWIE 00:01:07.83
20 504 TALAŚKA AGATA STAROGARD GDAŃSKI 00:01:10.16
21 488 ZACZEK LAURA STAROGARD GDAŃSKI 00:01:10.31
22 18 BŁASZKOWSKA OLIWIA STAROGARD GDAŃSKI 00:01:13.97
23 154 HINCA JULIA KARTUZY 00:01:15.75
24 515 NIERZWICKA LILIANA LINIEWO 00:01:26.87
25 115 GABRYCHOWSKA MAJA STAROGARD GDAŃSKI 00:01:31.72


Bieg STARSZEGO MARYNARZA chłopcy – 5 lat (rocznik 2019)

Msc Numer Nazwisko Imię Miejscowość Klub Meta
1 313 NIESIOŁOWSKI ALEKSANDER PINCZYN 00:00:41.61
2 442 SZYCA BARTOSZ JABŁOWO 00:00:44.59
3 77 DRAWS MICHAŁ SOMONINO AMS 00:00:47.93
4 498 ŻERO JEREMI STAROGARD GDAŃSKI AMS 00:00:48.19
5 65 CZAJKOWSKI MIESZKO STAROGARD GDAŃSKI 00:00:48.99
6 374 RADKA STANISŁAW STAROGARD GDANSKI 00:00:50.08
7 171 JELIŃSKI ADAM CHMIELNO AMS 00:00:50.45
8 148 GWOREK PIOTR STAROGARD GDAŃSKI OSIR STAROGARD 00:00:51.29
9 479 WRÓBLEWSKI BARTOSZ CZERSK AKRISMED CZERSK 00:00:51.56
10 432 SZCZYPIOR LEON SIERAKOWICE PRZEDSZKOLE 00:00:52.18
11 370 PROKOPIUK KAROL BOLESŁAWOWO 00:00:52.84
12 395 RYNKOWSKI JAN STAROGARD GDANSKI 00:00:53.59
13 228 KRZEMIŃSKI STANISŁAW ROKITKI 00:00:53.71
14 273 MICHNA NIKODEM STAROGARD GDANSKI 00:00:53.78
15 411 SPRENGEL ADRIAN GDAŃSK 00:00:53.80
16 226 KREFT GNIEWKO STAROGARD GDAŃSKI 00:00:53.97
17 40 BZOWSKI DOMINIK GDAŃSK 00:00:54.52
18 185 KAMIŃSKI JULIAN STAROGARD GDAŃSKI AMS 00:00:56.21
19 404 SIKORA HUBERT KOKOSZKOWY 00:00:59.13
20 24 BRAUER TYMON LINOWIEC 00:01:00.59
21 405 SIŁKOWSKI ANTEK STAROGARD GDAŃSKI 00:01:02.43
22 424 SUROWIEC STANISŁAW STAROGARD GDAŃSKI AMS 00:01:06.81
23 520 BAŃKO STANISŁĄW 00:01:07.50
24 444 KARWATOWSKI KRZYSZTOF SKARSZEWY 00:01:08.97
25 38 BZOWSKI ARTUR KOTEŻE 00:01:09.38
26 306 NIEDŹWIEDŹ JAN STAROGARD GDAŃSKI 00:01:10.27
27 179 KAJZER ANTONI STAROGARD GDAŃSKI 00:01:13.90
28 433 SZUTA STANISLAW PINCZYN 00:01:14.00
29 33 BURCZYK WIKTOR STAROGARD GDAŃSKI PRZEDSZKOLE 00:01:15.14
30 220 KRAKOWSKI ANTONI CZARNA WODA 00:01:16.83
31 282 MOMOT MIŁOSZ TCZEW 00:01:25.24


Bieg MATA dziewczęta – 6 lat (rocznik 2018)

Msc Numer Nazwisko Imię Miejscowość Klub Meta
1 241 LANG NATALIA PÓŁCZNO LANG TEAM 00:00:54.28
2 380 REIKOWSKA MONIKA SKARSZEWY PRZEDSZKOLE W SKARSZEWACH "TĘCZOWY ZAKĄTEK" 00:01:00.93
3 144 GUZ JAŚMINA STAROGARD GDAŃSKI 00:01:02.39
4 289 MURAWSKA DOMINIKA RUMIA PRZEDSZKOLE REZYDENCJA MALUCHA RUMIA 00:01:03.28
5 513 MALINOWSKA ZUZANNA KOLICZ 00:01:06.53
6 108 FRANKOWSKA ZOSIA KCZEWO 00:01:06.57
7 406 SKIBA AGATA KRĄG KRĄG 00:01:09.73
8 7 ANDRZEJEWSKA ULA STAROGARD GDAŃSKI AMS STARS CHEERLEADERS 00:01:11.09
9 114 FYDA ALICJA RAJKOWY RAJKOWY 00:01:11.23
10 200 KŁOS HANIA STAROGARD GDAŃSKI 00:01:12.50
11 296 NADOLNA JULIA PELPLIN ROGIEWICZ RUNNING TEAM 00:01:14.01
12 223 KRAWCZYK JOWITA STAROGARD GDAŃSKI PRZEDSZKOLE 00:01:15.29
13 204 KODRYCKA JULIA STAROGARD GDAŃSKI 00:01:16.59
14 436 SZWARC POLA PRUSZCZ GDANSKI MORSY ZBLEWO 00:01:18.12
15 14 BASZANOWSKA LUIZA STAROGARD GDAŃSKI PRZEDSZKOLE "TĘCZA" 00:01:21.27
16 130 GDANIEC LIWIA PELPLIN PRZEDSZKOLE NR 2 W PELPLINIE 00:01:22.64
17 139 GOŹDZIEWSKA MAŁGORZATA STAROGARD GDAŃSKI 00:01:24.67
18 36 BYCZYŃSKA KAJA STAROGARD GDAŃSKI AMS STARS CHEERLEADERS 00:01:25.21
19 206 KOPLIN LILIANA STAROGARD GDAŃSKI 00:01:28.07
20 277 MIELEWSKA TOLA STAROGARD GDAŃSKI AMS 00:01:30.75
21 350 PLATA JUDYTA STARA KISZEWA AMS STARA KISZEWA KISZEWA 00:01:56.60
22 66 CZAPLEWSKA ZOSIA ROKOCIN 00:01:57.47


Bieg MATA chłopcy – 6 lat (rocznik 2018)

Msc Numer Nazwisko Imię Miejscowość Klub Meta
1 42 BZOWSKI FILIP GDAŃSK 00:00:54.45
2 390 RYBAK ALEKSANDER ROKOCIN 00:00:57.03
3 478 WOJAK OLIWIER WOJAK STAROGARD GDAŃSKI PRZEDSZKOLE 00:01:03.07
4 240 LACKOWSKI ARTUR PELPLIN PRZEDSZKOLE NR 2 W PELPLINIE 00:01:04.38
5 408 SKIERKA OLIVIER LINOWIEC 00:01:04.68
6 25 BUCZYŃSKI ADAM KOLINCZ ZKIW RYWAŁD 00:01:06.82
7 343 PERLIKOWSKI BARTEK STAROGARD GDAŃSKI 00:01:09.50
8 462 VIVES GRABOWSKI JOEL STAROGARD GDAŃSKI PRZEDSZKOLE MONTESSORI HOUSE 00:01:10.53
9 482 WYGRABEK MARCEL STAROGARD GDAŃSKI 00:01:12.05
10 163 JANOWSKI TOMASZ STAROGARD 00:01:12.76
11 94 ELIASZ BARTOSZ STAROGARD GDAŃSKI 00:01:13.58
12 266 MATEJ FABIAN KOKOSZKOWY AMS 00:01:13.59
13 17 BIELIŃSKI ALEKSANDER STAROGARD GDAŃSKI PUBLICZNE PRZEDSZKOLE NR 5 W STAROGARDZIE GDAŃSKIM 00:01:13.91
14 57 CIEMIŃSKI ANTONI SUMIN 00:01:14.38
15 301 NARLOCH MACIEJ LINOWIEC 00:01:15.24
16 385 RODNICKI IGNACY PELPLIN PRZEDSZKOLE W RUDNIE 00:01:16.38
17 349 PLATA FABIAN STARA KISZEWA AMS STARA KISZEWA KISZEWA 00:01:16.65
18 138 GOSZ ROMAN GD 00:01:17.87
19 53 CHYLIŃSKI IGNACY KALISKA AMS KALISKA 00:01:19.05
20 30 BURCZYK JAKUB STAROGARD GD MPP BAJECZKA 00:01:21.40
21 149 HAZUKA ARTUR ŻUKOWO AMS ŻUKOWO 00:01:21.41
22 355 PŁOTKA MARCEL GOŁUBIE AMS 00:01:21.64
23 283 MOSEK LUCJAN GŁODOWO SP GŁODOWO 00:01:24.50
24 104 FIRYN KAROL STAROGARD GDAŃSKI MPP 2 00:01:27.21
25 342 PEPLINSKI ELKHIR GABRIEL OSOWO LEŚNE PUBLICZNE PRZEDSZKOLE W LUBICHOWIE 00:01:27.99
26 312 NIERZWICKI BRUNO STAROGARD GDAŃSKI 00:01:40.11
27 340 PAWŁOWSKI IGNNACY BYTONIA 00:01:43.56
28 466 WAWRUKIEWICZ BORYS OKOLE 00:02:42.39


Bieg BOSMANA dziewczęta – 7 lat (rocznik 2017)

Msc Numer Nazwisko Imię Miejscowość Klub Meta
1 437 SZWEDOWSKA JULIA KULICE SPRINT KULICE 00:00:52.00
2 173 JĘDRASZEWSKA SARA TCZEW SP 10 TCZEW 00:00:52.26
3 170 JELINSKA ANIELA KAMIENICA KRÓLEWSKA AMS 00:00:54.24
4 364 POLIT OLIWIA PRZYJAŹŃ AMS ŻUKOWO 00:00:55.54
5 519 KARWATOWSKA HANNA SKARSZEWY 00:00:57.31
6 435 SZUTA ZOFIA ZAWORY AMS 00:00:59.62
7 338 PAWŁOWSKA MICHALINA BYTONIA AMATOR BYTONIA 00:01:01.75
8 60 CISOŃ ANASTAZJA STAROGARD GDAŃSKI 00:01:02.71
9 235 KUJAWSKA MAJA ŻUKOWO KUJAWSCY RUNNERS 00:01:03.56
10 381 RESZKA AGATA STAROGARD GDAŃSKI 00:01:03.56
11 58 CIESIELSKA PAULINA SUMIN UKS 8 00:01:04.73
12 468 WEIDEBACH ZOFIA STAROGARD GDAŃSKI 00:01:05.83
13 69 DAWIDOWSKA URSZULA STAROGARD GDAŃSKI 00:01:07.65
14 209 KORTAS JULIA ZBLEWO 00:01:07.70
15 21 BONK ZUZIA KOKOSZKOWY 00:01:08.62
16 264 MASA MICHALINA RAJKOWY SZKOŁA W RAJKOWACH 00:01:09.74
17 500 ŻERO POLA STAROGARD GDAŃSKI AMS STARS CHEERLEADERS 00:01:09.92
18 456 TURZYŃSKA KLARA STAROGARD GDAŃSKI 00:01:10.82
19 150 HENNIG LENA GŁODOWO SP GŁODOWO 00:01:11.13
20 298 NARLOCH ANASTAZJA STAROGARD GDAŃSKI 00:01:11.95
21 450 TERESIŃSKA IGA STAROGARD GDAŃSKI 00:01:12.49
22 31 BURCZYK MARIA STAROGARD GD MPP BAJECZKA 00:01:12.78


Bieg BOSMANA chłopcy – 7 lat (rocznik 2017)

Msc Numer Nazwisko Imię Miejscowość Klub Meta
1 166 JASKUŁKA JULIAN JASTARNIA SP JASTARNIA 00:00:48.99
2 326 OLSZYNKA ARTUR KOKOSZKOWY BENIAMINEK03/PSP 3 STAROGARD GDAŃSKI 00:00:50.11
3 187 KEKENMAJSTER CEZARY GDAŃSK SP 6 GDAŃSK 00:00:50.15
4 172 JELIŃSKI REMIGIUSZ CHMIELNO AMS 00:00:58.45
5 356 PŁOTKA OLAF GOŁUBIE AMS 00:00:58.78
6 419 STEFAŃSKI MAKS ZBLEWO 00:01:00.43
7 255 LISEK BORYS ZBLEWO 00:01:01.03
8 472 WICKI TYMOTEUSZ STAROGARD GDANSKI BAJKOWY DOMEK 00:01:01.17
9 10 BAKHOVSKYI PAVLO GDAŃSK 00:01:02.38
10 431 SZCZYPIOR FRANCISZEK PODJAZY AMS SIERAKOWICE 00:01:02.91
11 16 BEŁCZĄCKI ANTEK KOKOSZKOWY 00:01:02.92
12 503 KAWSKI BARTOSZ STAROGARD GDAŃSKI KOKOSZKOWY 00:01:04.18
13 106 FLAK NATAN SKÓRCZ NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE MALUSZKOWO W SKÓRCZU 00:01:04.91
14 45 CEROWSKI FRANCISZEK STAROGARD GDAŃSKI 00:01:05.19
15 39 BZOWSKI DOMINIK KOTEŻE 00:01:05.64
16 367 PRINC FILIP JABŁÓWKO 00:01:06.17
17 120 GANGLOFF FREDRI KOKOSZKOWY 00:01:06.48
18 83 DUNAJSKI TADEUSZ STAROGARD GDAŃSKI 00:01:07.17
19 55 CHYŁA JULIUSZ TCZEW PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE SIEDEM DARÓW W TCZEWIE 00:01:07.18
20 88 DYSARZ FABIAN LUBIESZYN NOWA KARCZMA 00:01:08.13
21 292 MUSIAŁ REMIGIUSZ PINCZYN 00:01:08.98
22 84 DUZOWSKI JAKUB STAROGARD GDAŃSKI AMS 00:01:09.97
23 105 FIRYN MARCEL STAROGARD GDAŃSKI MPP 2 00:01:10.28
24 23 BRAUER FABIAN LINOWIEC 00:01:10.77
25 210 KORTAS MIŁOSZ ZBLEWO KS SOKÓŁ ZBLEWO 00:01:11.98
26 50 CHOLEWA SZYMON LUBICHOWO UKS OLIMPIK 00:01:12.55
27 97 ERDMAN WOJCIECH STAROGARD GDAŃSKI 00:01:13.23
28 305 NIEDZIELA MARCEL JABŁÓWKO 00:01:13.61
29 509 JANKOWSKI LEON STAROGARD GDAŃSKI 00:01:15.34
30 169 JAWORSKI OLAF STAROGARD GD. 00:01:15.98
31 420 STEINMETZ MARCEL KAMIEROWSKIE PIECE 00:01:16.06
32 508 SZATKOWSKI NIKODEM STAROGARD GDAŃSKI 00:01:16.86
33 331 OSSOWSKI ALEKSANDER STAROGARD GDAŃSKI PRZEDSZKOLE 00:01:17.15
34 348 PIŁCZYŃSKI SZYMON LUBICHOWO 00:01:17.21
35 353 PLUTOWSKI ALEKSANDER JANOWO AMS 00:01:19.46
36 109 FRYSZKA MICHAŁ STAROGARD GDAŃSKI 00:01:22.26
37 244 LECZKOWSKI JAN STAROGARD GDAŃSKI 00:01:58.10


Bieg CHORĄŻEGO dziewczęta – 8 lat (rocznik 2016)

Msc Numer Nazwisko Imię Miejscowość Klub Meta
1 74 DOBKA ŁUCJA KARTUZY GRUPA SPORTOWA AMS SP2 KARTUZY 00:00:45.77
2 383 RICHERT-ŻOŁĄDEK LUIZA KARTUZY AMS KARTUZY 00:00:50.78
3 506 DUDEK KARINA STAROGARD GDAŃSKI SP 3 STAROGARD GDAŃSKI 00:00:51.62
4 231 KUCHTA ZUZANNA CHMIELNO 00:00:52.64
5 274 MICHNA SANDRA STAROGARD GDAŃSKI OSIR STAROGARD 00:00:53.83
6 457 TURZYŃSKA LAURA STAROGARD GDAŃSKI 00:00:53.87
7 4 ADRYCH AMELIA ZBLEWO 00:00:54.28
8 377 REGLIŃSKA SARA KARTUZY AMS KARTUZY 00:00:54.29
9 62 CZAJA NADIA PELPLIN SZKOŁA PODSTAWOWA MORZESZCZYN 00:00:55.56
10 291 MUSIAŁ CELESTYNA PINCZYN 00:00:55.95
11 215 KOWALSKA ALICJA STAROGARD GDAŃSKI 00:00:56.57
12 373 RADKA MARIA STAROGARD GDANSKI 00:00:56.93
13 271 MĄKOSA AGATA NOWA KARCZMA AMS 00:00:58.08
14 483 WYSIECKA HELENA SKARSZEWY AMS 00:00:58.14
15 128 GDANIEC DIANA STAROGARD GDAŃSKI 00:00:59.10
16 116 GAD FATIMA STAROGARD GDAŃSKI PSP4 00:00:59.80
17 302 NARLOCH ZOSIA LINOWIEC 00:01:01.12
18 51 CHYLICKA NINA LEŚNA JANIA AMS 00:01:01.62
19 316 NOWAK ZUZANNA STAROGARD GDAŃSKI PSP NR 6 STAROGARD GDAŃSKI 00:01:02.21
20 384 RODNICKA IGA PELPLIN SZKOŁA PODSTAWOWA RUDNO 00:01:03.17
21 250 LICHNEROWICZ KINGA STAROGARD GDAŃSKI 00:01:03.76
22 100 FIGURA AGATA STAROGARD GDAŃSKI 00:01:06.45
23 511 WĄS MAJA GDYNIA TEAM WOSS 00:01:09.28
24 205 KOLASIŃSKA ANTONINA STAROGARD GDAŃSKI PSP4 00:01:13.59
25 198 KLIN JULIA NOWA WIEŚ RZECZNA PSP1 STAROGARD GDAŃSKI 00:01:15.79


Bieg CHORĄŻEGO chłopcy – 8 lat (rocznik 2016)

Msc Numer Nazwisko Imię Miejscowość Klub Meta
1 445 SZYCA PRZEMYSŁAW JABŁOWO 00:00:45.74
2 447 SZYMAŃSKI BORYS LEŚNA JANIA 00:00:48.03
3 332 PACZOSKA FILIP LINIEWO SP LINIEWO 00:00:49.06
4 189 KLAK HUBERT LIPINKI KRÓLEWSKIE PSP LUBICHOWO 00:00:50.10
5 258 ŁAPCIK TYMOTEUSZ GDYNIA 00:00:50.83
6 460 TUTKOWSKI PIOTR KOSY GRUPA SPORTOWA AMS SP2 KARTUZY 00:00:51.38
7 314 NIESIOŁOWSKI IGOR PINCZYN 00:00:52.34
8 92 EDWARDS OLIVER ROKOCIN 00:00:52.62
9 318 OCHOCKI MIKOŁAJ STAROGARD GDAŃSKI AMS 00:00:53.19
10 293 MUSIELAK DOMINIK BĄKOWO 00:00:53.54
11 428 SZCZEPANIAK ALEKSANDER STAROGARD GDAŃSKI PSP 8 STAROGARD 00:00:54.06
12 152 HILDEBRANDT MARCUS KAMIEROWSKIE PIECE 00:00:54.36
13 161 JAKUSZ-GOSTOMSKI ALEKSANDER LUBIESZYN SP LINIEWO 00:00:54.96
14 375 OSIŃSKI IGOR SKÓRCZ 00:00:55.09
15 41 BZOWSKI EMIL GDAŃSK 00:00:56.73
16 461 URBAN NATAN LUBICHOWO SZKOŁA PODSTAWOWA W LUBICHOWIE 00:00:56.99
17 162 JANOWSKI ADAM STAROGARD 00:00:58.02
18 48 CHOLEWA ALEKSANDER LUBICHOWO UKS OLIMPIK 00:01:00.29
19 156 IDEM FABIAN TCZEW SP 10 TCZEW 00:01:00.59
20 449 ŚWIDERSKI MIKOŁAJ STAROGARD GDAŃSKI 00:01:02.65
21 272 MEUS TYMOTEUSZ STAROGARD GDAŃSKI 00:01:03.29
22 253 LIPINSKI SZYMON STAROGARD GDAŃSKI 00:01:03.47
23 82 DUNAJSKI JERZY STAROGARD GDAŃSKI 00:01:04.61
24 422 STEINMETZ MIKOŁAJ KAMIEROWSKIE PIECE 00:01:05.28
25 99 FELSKI IGOR STAROGARD GDAŃSKI 00:01:06.19
26 489 ZAKRZEWSKI ALEKSANDER STAROGARD GDAŃSKI 00:01:06.39
27 19 BŁASZKOWSKI JAN STAROGARD GDAŃSKI PSP 2 00:01:08.11
28 212 KOSEDOWSKI IGOR STAROGARD GDAŃSKI 00:01:08.73
29 426 SZCZEPAN ALEKSANDER STAROGARD GDAŃSKI 00:01:09.46
30 512 JELENIEWSKI MIKOŁAJ SZTEKLIN SP4 STAROGARD GDAŃSKI 00:01:11.31
31 477 WIŚNIEWSKI TYMOTEUSZ STAROGARD GDAŃSKI SZKOLA PODSTAWOWA IM. KS TWARDOWSKIEGO STAROGARD GDANSKI 00:01:12.16
32 191 KLAMANN FRANCISZEK LUBICHOWO UKS OLIMPIK LUBICHOWO 00:01:14.27
33 71 DEAKI AURELIUSZ STAROGARD GDAŃSKI 00:01:18.26
34 307 NIEDŹWIEDŹ MIKOŁAJ STAROGARD GDAŃSKI 00:01:21.32


Bieg PORUCZNIKA dziewczęta – 9 lat (rocznik 2015)

Msc Numer Nazwisko Imię Miejscowość Klub Meta
1 392 RYCHŁOWSKA JULIA ROŻENTAL SPRINT KULICE 00:01:12.25
2 227 KRÓL NICOL NOWY DWÓR GDAŃSKI 00:01:15.29
3 430 SZCZYPIOR ALEKSANDRA SIERAKOWICE AMS SIERAKOWICE 00:01:23.05
4 129 GDANIEC JULIA PELPLIN SPRINT KULICE 00:01:25.00
5 415 STASIOŁEK NATALIA BANINO SP 77 GDAŃSK 00:01:25.85
6 485 WYSIECKA KINGA STAROGARDZKI GDAŃSKI PSP1 STAROGARD GDAŃSKI 00:01:28.36
7 219 JAŻDŻEWSKA KLAUDIA 00:01:30.44
8 484 WYSIECKA IGA STAROGARDZKI GDAŃSKI PSP1 STAROGARD GDAŃSKI 00:01:31.60
9 502 KAWSKA MARTA STAROGARD GDAŃSKI KOKOSZKOWY 00:01:32.41
10 378 REIKOWSKA ANNA SKARSZEWY SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II W SKARSZEWACH 00:01:32.83
11 93 ELIASZ HANIA STAROGARD GDAŃSKI 00:01:33.41
12 217 KOWALSKA LILIANA STAROGARD GDAŃSKI AMS STARS CHEERLEADERS 00:01:34.92
13 213 FLISIK ZOFIA GŁĘBLIN 00:01:36.44
14 357 PNIEWSKA NADIA STAROGARD GDAŃSKI PSP1 STAROGARD GDAŃSKI 00:01:37.91
15 335 PAŁKOWSKA MAJA STAROGARD GDAŃSKI 00:01:41.53
16 267 MATEJ NIKOLA KOKOSZKOWY AMS STARS CHEERLEADERS 00:01:43.18
17 275 MIELEWCZYK NATALIA STAROGARD GDAŃSKI 00:01:43.36
18 286 MURACH AGATA STAROGARD GDAŃSKI PSP 2 00:01:44.70
19 34 BURCZYK ZOFIA STAROGARD GDAŃSKI AMS STARS CHEERLEADERS 00:01:45.80
20 297 NARLOCH ALEKSANDRA STAROGARD GDAŃSKI 00:01:49.83
21 487 ZACZEK IGA STAROGARD GDAŃSKI 00:01:51.22
22 256 LISEK LENA ZBLEWO 00:01:52.40
23 362 POLIT ALEKSANDRA PRZYJAŹŃ AMS ŻUKOWO 00:01:53.16
24 464 WANKE ADRIANNA GRĘBLIN ZKIW RUDNO 00:01:54.88
25 386 TOCHA MILENA STAROGARD GDAŃSKI 00:01:55.05
26 81 DUNAJSKA OLIWIA STAROGARD GDAŃSKI 00:01:55.73
27 475 WIERZBA DARIA SZTEKLIN SZKOŁA PODSTAWOWA W LUBICHOWIE 00:02:11.06


Bieg PORUCZNIKA chłopcy – 9 lat (rocznik 2015)

Msc Numer Nazwisko Imię Miejscowość Klub Meta
1 501 WENDERSKI MIESZKO MALBORK SP 1 MALBORK 00:01:21.78
2 388 RUTKOWSKI ADAM STAROGARD GDAŃSKI 00:01:24.16
3 186 KARCZYŃSKI TYMOTEUSZ STAROGARD GDAŃSKI 00:01:24.22
4 113 FURMAN VLADYSLAV KAMIEROWO 00:01:30.10
5 121 GANGLOFF HENRI KOKOSZKOWY 00:01:30.32
6 201 KŁOS JAN STAROGARD GDAŃSKI 00:01:33.20
7 328 OLŻYŃSKI KSAWERY STAROGARD GDAŃSKI SZKOLA PODSTAWOWA IM. KS TWARDOWSKIEGO STAROGARD GDANSKI 00:01:35.71
8 443 SZYCA MAREK WIELKI BUKOWIEC 00:01:36.23
9 407 SKIBA ALEKSANDER KRĄG KRĄG 00:01:37.75
10 315 NOWAK JAN STAROGARD GDAŃSKI PSP NR 6 STAROGARD GDAŃSKI 00:01:38.82
11 1 ADAMSKI NIKODEM STAROGARD GDAŃSKI SZKOLA PODSTAWOWA IM. KS TWARDOWSKIEGO STAROGARD GDANSKI 00:01:38.86
12 467 WAWRUKIEWICZ BRUNO OKOLE 00:01:40.13
13 243 LASKA WIKTOR STAROGARD GDAŃSKI PSP 1 STAROGARD GDAŃSKI 00:01:45.49
14 268 MATUSZEK KAMIL ZBLEWO KS SOKÓŁ ZBLEWO 00:01:46.45
15 262 MALEK SZYMON STAROGARD GDAŃSKI 00:01:48.26
16 398 SAWICKI MAKSYMILIAN STAROGARD GDAŃSKI 00:01:49.06
17 183 KUŚNIERZ MIKOŁAJ 00:01:50.44
18 269 MATUSZEK KAROL ZBLEWO KS SOKÓŁ ZBLEWO 00:01:50.72
19 155 HINZ KACPER ZBLEWO 00:01:53.89
20 229 KUCA KUBA STAROGARD GDAŃSKI PSP 3 STAROGARD GDAŃSKI 00:01:55.52
21 245 LEMKE IGOR STAROGARD GDAŃSKI PSP 3 STAROGARD GDAŃSKI 00:01:56.37
22 238 KUŹMIŃSKI ERYK STAROGARD GDAŃSKI 00:01:56.94
23 174 KARWATOWSKI ADAM SKARSZEWY 00:02:02.46
24 412 SPRENGEL ARTUR GDAŃSK 00:02:05.73


Bieg KAPITANA dziewczęta – 10 lat (rocznik 2014)

Msc Numer Nazwisko Imię Miejscowość Klub Meta
1 160 JAKUSZ-GOSTOMSKA MAJA LUBIESZYN SP LINIEWO 00:01:23.47
2 9 ARMATOWSKA ZUZANNA KOLINCZ ZKIW RYWAŁD 00:01:26.25
3 26 LIPINSKA JULIA STAROGARD GDAŃSKI UKS 8 STAROGARD GD 00:01:31.64
4 111 FURMAN EVELINA KAMIEROWO SZKOŁA PODSTAWOWA NR1 SKARSZEWY 00:01:37.29
5 320 OLSZEWSKA EMILIA STAROGARD GDAŃSKI PSP 1 STAROGARD GDAŃSKI 00:01:40.68
6 453 TROKOWSKA WYCINKA NELA STAROGARD GDAŃSKI 00:01:54.69


Bieg KAPITANA chłopcy – 10 lat (rocznik 2014)

Msc Numer Nazwisko Imię Miejscowość Klub Meta
1 360 POGORZELSKI RAFAŁ TCZEW 00:01:13.89
2 103 FIRLUS ERYK REDA UKS 1 REDA 00:01:15.49
3 382 RESZKA ANTEK STAROGARD GDAŃSKI 00:01:19.77
4 239 LABUDA MATEUSZ JABŁOWO SZKOŁA PODSTAWOWA JABŁOWO 00:01:22.23
5 344 PERLIKOWSKI OLEK STAROGARD GDAŃSKI 00:01:23.24
6 112 FURMAN TYMOFII KAMIEROWO 00:01:26.12
7 35 BURKOWSKI NATAN STAROGARD GDAŃSKI UKS 8 00:01:26.64
8 151 SADOWSKI NIKODEM LUBICHOWO 00:01:28.24
9 480 WRÓBLEWSKI DAWID CZERSK AKRISMED CZERSK 00:01:29.12
10 365 PONIKIEWSKI KACPER LUBICHOWO UKS OLIMPIK 00:01:30.84
11 434 SZUTA WIKTOR PINCZYN 00:01:33.39
12 142 GROMADOWSKI KILIAN ŻUKOWO AMS ŻUKOWO 00:01:33.82
13 285 MRÓZ IGOR SKÓRCZ AMS SKÓRCZ 00:01:35.74
14 401 JELIŃSKI TOBIASZ STAROGARD GDAŃSKI PSP 8 STAROGARD 00:01:38.61
15 208 KOPLIN SZYMON STAROGARD GDAŃSKI 00:01:39.62
16 341 PAWŁOWSKI JAN BYTONIA AMATOR BYTONIA 00:01:40.37
17 59 CIESIELSKI OLIWIER SUMIN UKS 8 00:01:44.82
18 413 SPRYSZYŃSKI LEON KOSOWO AMS KARTUZY 00:01:48.32
19 474 WIERZBA BORYS STAROGARD GDAŃSKI 00:01:52.97
20 203 KNOPF IGOR LINIEWO SP LINIEWO 00:01:53.15
21 176 JUSTKA JAN STAROGARD GDAŃSKI 00:02:12.47


Bieg KOMANDORA dziewczęta - 11 lat (rocznik 2013)

Msc Numer Nazwisko Imię Miejscowość Klub Meta
1 376 TESKA MARTYNA GDYNIA 00:01:09.12
2 325 OLSZYNKA ALEKSANDRA KOKOSZKOWY AMS STARS CHEERLEADERS 00:01:12.40
3 290 MURGLIN ALEKSANDRA KORNE UKS OLIMPIJCZYK SKORZEWO 00:01:14.53
4 439 SZWEDOWSKA MARTYNA KULICE SPRINT KULICE 00:01:15.33
5 190 KLAK WIKTORIA LIPINKI KRÓLEWSKIE PSP LUBICHOWO 00:01:17.61
6 141 GÓRECKA LENA KARTUZY AMS KIEŁPINO 00:01:17.62
7 459 TUTKOWSKA ŁUCJA KOSY SP2 KARTUZY 00:01:21.00
8 505 DUDEK MARCELINA STAROGARD GDAŃSKI 00:01:22.10
9 510 JANKOWSKA JUDYTA STAROGARD GDAŃSKI 00:01:22.57
10 495 ZDANOWICZ AGATA STAROGARD GDAŃSKI 00:01:23.22
11 410 SOBIECHOWSKA MARIA STAROGARD GDAŃSKI UKS OLIMPIK LUBICHOWO 00:01:31.84
12 20 BŁAŻYŃSKA KASANDRA STAROGARD GDAŃSKI 00:01:32.03
13 514 RADUŃSKA JULIA SKÓRCZ 00:01:32.22
14 507 SZATKOWSKA WIKTORIA STAROGARD GDAŃSKI 00:01:36.58
15 463 KUŚNIERZ ANTONINA 00:01:39.97
16 67 CZAPSKA JOWITA STAROGARD GDAŃSKI 00:01:41.18
17 54 SADOWSKA NIKOLA STAROGARD GDAŃSKI 00:01:41.63
18 309 NIERZWICKA MILENA LINIEWO SP LINIEWO 00:01:41.76
19 351 PLATA WIKTORIA STARA KISZEWA AMS STARA KISZEWA KISZEWA 00:01:41.87
20 265 MASZKA AMELIA LUBICHOWO UKS OLIMPIK 00:01:44.12
21 337 SZYMAŃSKA JULIA STAROGARD GDAŃSKI 00:01:47.71
22 516 PATYK OLIWIA STAROGARD GDAŃSKI SP8 00:01:48.02


Bieg KOMANDORA chłopcy - 11 lat (rocznik 2013)

Msc Numer Nazwisko Imię Miejscowość Klub Meta
1 389 RUTKOWSKI JAN STAROGARD GDAŃSKI 00:01:12.33
2 76 DRAWS DOMINIK SOMONINO AMS KARTUZY 00:01:12.49
3 372 PROROK WOJCIECH ZAJEZIERZE AMS AKADEMIA BIEGOWA KARTUZY 00:01:12.85
4 236 GIERSZEWSKI FILIP 00:01:18.69
5 101 FILARSKI ADRIAN LUBICHOWO UKS OLIMPIK 00:01:19.25
6 131 GIERSZEWSKI-GUZIK OSKAR GRĘBLIN 00:01:20.03
7 295 MUZYKA POTAP STAROGARD GDAŃSKI 00:01:25.88
8 27 BUŁKA MATEUSZ STAROGARD GDAŃSKI PSP 8 STAROGARD 00:01:26.52
9 214 KOWALCZYK OSCAR STAROGARD GDAŃSKI AMS 00:01:29.79
10 199 KŁOS FILIP STAROGARD GDAŃSKI 00:01:32.54
11 85 DUZOWSKI KACPER STAROGARD GDAŃSKI 00:01:33.69
12 110 FRYSZKA WOJTEK STAROGARD GDAŃSKI 00:01:33.80
13 465 WANKE JAN GRĘBLIN 00:01:34.70
14 195 KLAWITTER MATEUSZ STAROGARD GDAŃSKI 00:01:35.43
15 452 SZALEWSKI PAWEŁ 00:01:38.04
16 455 TRUSZKOWSKI ADRIAN RYWAŁD 00:01:39.39


Bieg KONTRADMIRAŁA dziewczęta – 12-13 lat (roczniki 2011-2012)

Msc Numer Nazwisko Imię Miejscowość Klub 200 m 400 m Meta
1 90 EDEL JULIA SKORZEWO UKS OLIMPIJCZYK SKORZEWO 00:00:32.84 00:01:13.31 00:01:46.15
2 317 NOWAKOWSKA KALINA KIEŁPINO AMS 00:00:32.43 00:01:20.45 00:01:52.88
3 327 OLŻYŃSKA ZUZANNA BOBOWO SPRINT KULICE 00:00:32.92 00:01:25.40 00:01:58.32
4 334 PAICHERT AMELIA STAROGARD GDANSKI SZKOLA PODSTAWOWA IM. KS TWARDOWSKIEGO STAROGARD GDANSKI 00:00:35.64 00:01:37.45 00:02:13.09
5 192 KLAMANN JULIA STAROGARD GDAŃSKI SZKOŁA 00:00:34.58 00:01:39.81 00:02:14.39
6 246 LEMKE LAURA BORZECHOWO 00:00:37.82 00:01:42.66 00:02:20.48
7 330 OSSOWSKA ZUZANNA ZBLEWO 00:00:31.94 00:01:53.46 00:02:25.40
8 233 SZALWWSKA AGATA 00:00:35.68 00:01:50.20 00:02:25.88
9 237 KUŹMIŃSKA RÓŻA STAROGARD GDAŃSKI 00:00:36.94 00:01:52.81 00:02:29.75
10 308 NIERZWICKA AURELIA LINIEWO SP LINIEWO 00:00:39.54 00:01:51.07 00:02:30.61
11 324 OLSZEWSKA WERONIKA STAROGARD GDAŃSKI 00:00:34.28 00:01:59.12 00:02:33.40
12 216 KOWALSKA KORNELIA STAROGARD GDAŃSKI 00:00:37.31 00:01:56.74 00:02:34.05
13 230 KUBIK JESSICA OWIDZ 00:00:32.79 00:02:02.70 00:02:35.49
14 224 KRAWCZYK LENA KRAWCZYK STAROGARD GDAŃSKI SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 00:00:39.56 00:02:12.18 00:02:51.74
15 517 LEMKA OLIWIA STAROGARD GDAŃSKI SP 2 00:00:39.83 00:02:40.70 00:03:20.53
16 177 JUSTKA POLA STAROGARD GDAŃSKI 00:00:46.71 00:02:58.20 00:03:44.91
DNF 211 KORTAS ROKSANA ZBLEWO KS SOKÓŁ ZBLEWO 00:00:32.88 00:01:22.59 00:01:55.47


Bieg KONTRADMIRAŁA chłopcy– 12-13 lat (roczniki 2011-2012)

Msc Numer Nazwisko Imię Miejscowość Klub 200 m 400 m Meta
1 259 ŁASKI KONRAD STAROGARD GDAŃSKI UKS 8 STAROGARD GD 00:00:32.45 00:01:15.71 00:01:48.16
2 400 SEGAR MIKOŁAJ LUBICHOWO UKS OLIMPIK 00:00:35.29 00:01:15.47 00:01:50.76
3 310 NIERZWICKI ALEKSANDER IŁOWNICA 00:00:34.86 00:01:16.15 00:01:51.01
4 43 BZOWSKI SEBASTIAN STAROGARD GDAŃSKI PSP 8 STAROGARD 00:00:37.51 00:01:17.44 00:01:54.95
5 345 PIENIASZEK XAVIER STAROGARD GDAŃSKI PSP 1 STAROGARD GDAŃSKI 00:00:34.09 00:01:23.39 00:01:57.48
6 493 ZBROCH JULIAN STAROGARD GDAŃSKI UKS 8 STAROGARD GD 00:00:37.19 00:01:23.26 00:02:00.45
7 402 SIENIEK JAKUB KARTUZY AMS KARTUZY 00:00:35.93 00:01:27.51 00:02:03.44
8 134 PIECHOCKI MICHAŁ STAROGARD GDAŃSKI SP 3 00:00:34.10 00:01:31.50 00:02:05.60
9 242 KRAUSE FABIAN 00:00:32.74 00:01:38.31 00:02:11.05
10 221 KRAKOWSKI IGOR STAROGARD GDAŃSKI 00:00:35.17 00:01:47.51 00:02:22.68
11 287 MURACH SZYMON STAROGARD GDAŃSKI 00:00:36.58 00:01:56.71 00:02:33.29
12 300 NARLOCH KACPER STAROGARD GDAŃSKI PSP 1 STAROGARD GDAŃSKI 00:00:40.16 00:01:56.86 00:02:37.02
13 207 KOPLIN OSKAR STAROGARD GDAŃSKI 00:00:41.73 00:01:58.67 00:02:40.40
14 387 ROŻEK JAKUB FRANK SP.KALISKA 00:00:45.08 00:02:01.35 00:02:46.43
15 135 GORT FILIP LUBICHOWO UKS OLIMPIK 00:00:44.46 00:02:06.92 00:02:51.38
16 196 KLAWITTER TYMOTEUSZ STAROGARD GDAŃSKI 00:00:47.88 00:02:19.82 00:03:07.70


Bieg ADMIRAŁA dziewczęta – 14-18 lat (rocznik 2006 - 2010)

Msc Numer Nazwisko Imię Miejscowość Klub 200 m 400 m Meta
1 322 OLSZEWSKA NADIA MIRACHOWO AMS 00:00:36.56 00:01:11.91 00:01:48.47
2 323 OLSZEWSKA NATASZA MIRACHOWO AMS 00:00:36.63 00:01:12.72 00:01:49.35
3 438 SZWEDOWSKA LAURA KULICE SPRINT KULICE 00:00:37.20 00:01:27.43 00:02:04.63
4 288 MURAWSKA AMELIA STAROGARD GDAŃSKI 00:00:36.60


Bieg ADMIRAŁA chłopcy – 14-18 lat (rocznik 2006 - 2010)

Msc Numer Nazwisko Imię Miejscowość Klub 200 m 400 m Meta
1 399 SEGAR KAJETAN LUBICHOWO UKS OLIMPIK 00:00:29.84 00:01:12.14 00:01:41.98
2 136 GORT MARCIN LUBICHOWO UKS OLIMPIK 00:00:30.91 00:01:13.91 00:01:44.82
3 440 SZWEDOWSKI KACPER KULICE SPRINT KULICE 00:00:33.99 00:01:15.65 00:01:49.64
4 396 RYSIEWSKI OSKAR STAROGARD GDAŃSKI 00:00:34.91 00:01:22.56 00:01:57.47
5 329 OSOWSKI PAWEŁ LUBICHOWO UKS OLIMPIK 00:00:35.07 00:01:30.10 00:02:05.17
6 178 JUSTKA WIKTOR STAROGARD GDAŃSKI 00:00:33.56 00:01:32.42 00:02:05.98
7 102 FILARSKI MATEUSZ LUBICHOWO UKS OLIMPIK 00:00:35.58 00:01:32.14 00:02:07.72
8 11 BARTNICKI WIKTOR LIPINKI KRÓLEWSKIE 00:00:32.39 00:01:39.96 00:02:12.35
9 492 ZASADZKI JAN LUBICHOWO UKS OLIMPIK 00:00:36.21 00:01:37.79 00:02:14.00

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ