Bieg 1 Bieg 2

Bieg 1

Numer Nazwisko Imię Miejscowość Klub Dystans start Czas netto
235 PSZCZÓŁKOWSKI PAWEŁ M OLSZTYN PSZCZÓŁKOWSKI TEAM Bieg 1 00:00:01.00 00:25:56.18
226 ROMANOWSKI MARCIN M BARTĄG CASTORAMA OLSZTYN Bieg 1 00:00:01.13 00:27:39.70
223 PIKUŁA PAWEŁ M ŁUKTA Bieg 1 00:00:02.57 00:28:28.27
209 JAKUBOWSKI PIOTR M OLSZTYN Bieg 1 00:00:01.71 00:28:28.80
222 MITKOWSKI DANIEL M OLSZTYN AKM OLSZTYN Bieg 1 00:00:01.06 00:28:29.43
233 ZALEWSKI BARTEK M EŁK Bieg 1 00:00:01.38 00:29:45.49
205 DOMERACKI MATEUSZ M OLSZTYN Bieg 1 00:00:02.08 00:29:46.60
206 FILIPKOWSKI ŁUKASZ M OLSZTYN Bieg 1 00:00:03.74 00:32:11.11
237 BABALSKA AGNIESZKA K OLSZTYN Bieg 1 00:00:01.73 00:41:26.33
152 JANOWICZ MACIEJ M I LO OGÓLNOKSZTAÓŁCĄCE Bieg 1 00:21:16.12 00:45:02.58
210 JURKIEWICZ KRZYSZTOF M OSTRÓDA Bieg 1 00:00:04.03 01:04:01.80
217 KUKLIŃSKI SYLWESTER M ŁĘGAJNY Bieg 1 00:00:06.49 01:05:46.60
201 AMBROSEWICZ-WALACIK MARTA K BARTĄG Bieg 1 00:00:03.55 01:10:11.58
221 ŁAPIŃSKI KAMIL M RUMIA Bieg 1 00:00:05.02 01:10:14.23
232 WITKOWSKI MICHAŁ M OLSZTYN CASTORAMA OLSZTYN Bieg 1 00:00:04.10 01:10:50.91
219 LIMONTAS DOROTA K OLSZTYN Bieg 1 00:00:03.21 01:14:11.53
216 KUKIEŁA BENIAMIN M OLSZTYN Bieg 1 00:00:01.51 01:14:12.85
238 GÓRALSKI ADAM M OLSZTYN ZSGS Bieg 1 00:00:02.88 01:15:03.36
227 RZEPA BARTOSZ M OLSZTYN Bieg 1 00:00:06.09 01:15:07.73
208 HAJI AHSAN M GDANSK Bieg 1 00:00:07.52 01:15:13.98
204 BUSK PIOTR M RÓŻNOWO CASTORAMA OLSZTYN Bieg 1 00:00:02.82 01:15:36.47
203 BIEDRZYCKA KATARZYNA K BARTĄG Bieg 1 00:00:03.10 01:15:39.73
215 KUBIK AGNIESZKA K OLSZTYN Bieg 1 00:00:05.93 01:18:16.82
211 JURKOWSKA GOSIA K OLSZTYN KLUB KETTLE OLSZTYN Bieg 1 00:00:03.74 01:18:42.76
213 KRAWCZYŃSKA ANNA K OLSZTYN SLOW TEAM OLSZTYN Bieg 1 00:00:07.00 01:19:52.40
214 KRAWCZYŃSKI RADOSŁAW M OLSZTYN Bieg 1 00:00:06.79 01:19:52.61
236 MORZEJKO RENATA K SLOW TEAM OLSZTYN SLOW TEAM OLSZTYN Bieg 1 00:00:06.52 01:20:00.76
229 STRZAŁKOWSKI ADAM M OLSZTYN TEMPUS FAGAS Bieg 1 00:00:04.82 01:20:06.97
231 SZWALGIN DAMIAN M OLSZTYN SLOW TEAM OLSZTYN Bieg 1 00:00:08.33 01:20:07.22
228 STASIAK MALWINA K OLSZTYN CASTORAMA OLSZTYN Bieg 1 00:00:04.52 01:21:24.99
234 ŻÓŁTOWSKA PAULINA K OSTRÓDA Bieg 1 00:00:02.40 01:21:27.16
207 GILEWICZ AGNIESZKA K MYKI BRBK -BIEGLI W PODATKACH Bieg 1 00:00:02.37 01:22:40.18
220 LIS ANETA K KIEŹLINY SLOW JOGGING W OLSZTYNIE Bieg 1 00:00:01.76 01:24:24.92


Bieg 2

Numer Nazwisko Imię Miejscowość Klub Dystans start Czas netto
44 JABŁOŃSKI PAWEŁ M OLSZTYN Bieg 2 00:17:02.87 00:12:39.35
131 ZANIEWSKA-WICHROWSKA EMILIA K BARTĄG PSZCZÓŁKOWSKI TEAM Bieg 2 00:17:02.07 00:12:43.59
1 ZŁOTY BILET JUSTYNA MAZONIK K OLSZTYN PSZCZÓŁKOWSKI TEAM Bieg 2 00:17:01.45 00:13:11.36
21 CHROSTOWSKI SEBASTIAN M OSTRÓW MAZOWIECKA Bieg 2 00:17:04.52 00:13:16.93
139 KACZMARCZYK DARIUSZ M OLSZTYN Bieg 2 00:17:02.99 00:13:45.38
61 KOZIATEK MARCIN KOZIATEK M SZCZYTNO AKB SZCZYTNO Bieg 2 00:17:01.36 00:23:21.75
60 KOZIATEK JAKUB M LIPOWIEC ZS NR 2 W SZCZYTNIE Bieg 2 00:17:02.10 00:23:27.28
30 DRĘŻEK EWELINA K OLSZTYN Bieg 2 00:17:01.44 00:27:58.49
55 KOROWAJ PAWEŁ M JANKOWO Bieg 2 00:17:02.51 00:28:00.93
128 WRÓBLEWSKI TOMASZ M KETRZYN Bieg 2 00:17:02.09 00:28:04.84
120 TUMŁOWSKI ROMAN M OLSZTYN BUTRYNY TEAM Bieg 2 00:17:01.27 00:28:10.39
150 CHRZANOWSKI MARIUSZ M OLSZTYN Bieg 2 00:17:11.24 00:28:10.47
7 BANACH ANDRZEJ M OLSZTYN KOZAK SPORT TEAM Bieg 2 00:17:03.72 00:28:37.00
113 SURMA MARCIN M UNIESZEWO IZERSKA GRUPA BIEGOWA Bieg 2 00:17:09.32 00:28:39.33
130 ZALAS JERZY M Bieg 2 00:17:08.78 00:32:47.02
46 KACZKOWSKI ŁUKASZ M OLSZTYN/BARTĄG Bieg 2 00:17:08.02 00:32:47.38
71 ŁUKWIŃSKI KAROL M IŁAWA Bieg 2 00:17:09.75 00:33:02.18
72 ŁUKWIŃSKI ŁUKASZ M IŁAWA Bieg 2 00:17:09.92 00:33:03.12
69 LESZCZYNSKI PRZEMEK M DOBRE MIASTO Bieg 2 00:17:10.69 00:35:53.50
84 NIEŚCIÓR JAN M STĘKINY SĄ WOLNIEJSI Bieg 2 00:17:15.43 00:43:45.79
109 STRADOMSKI MARCIN M OLSZTYN TEAM ,SĄ WOLNIEJSI, Bieg 2 00:17:14.94 00:43:46.83
37 GLINIECKI MACIEJ M ŁEGAJNY SĄ WOLNIEJSI Bieg 2 00:17:14.68 00:43:48.83
29 DRĘŻEK ADAM M SZCZĘSNE Bieg 2 00:17:11.43 00:43:51.16
105 SMOLIŃSKA MAŁGORZATA K OLSZTYN SĄ WOLNIEJSI Bieg 2 00:17:14.24 00:43:54.79
106 SOBIERAJ JUSTYNA K BARTĄG Bieg 2 00:17:20.15 00:43:55.90
38 GOŁAŚ DOMINIKA K OLSZTYN SĄ PIECZĄTKI? Bieg 2 00:17:03.29 00:44:01.09
80 MIKOSZA MATEUSZ M OLSZTYN CASTORAMA OLSZTYN Bieg 2 00:17:04.72 00:44:02.87
142 ROMANIK AGNIESZKA K OLSZTYN Bieg 2 00:17:07.73 00:44:11.19
35 GIERASIMOWSKA MARTA K WARKAŁY SĄ WOLNIEJSI Bieg 2 00:17:20.17 00:44:23.44
42 HRYNIEWICZ EMILIA K OLSZTYN Bieg 2 00:17:11.40 00:44:28.89
40 GUTKOWSKA AGNIESZKA K OLSZTYN 50/50 FITNESS STUDIO Bieg 2 00:17:08.61 00:44:32.45
73 MAŁYSKA RENATA K OLSZTYN Bieg 2 00:17:13.97 00:44:38.42
89 OSTASZEWSKI TOMASZ M OLSZTYN REKLAMY W WINDACH OLSZTYN Bieg 2 00:17:13.78 00:44:38.50
151 JANOWICZ ALEKSANDRA K BARTĄG Bieg 2 00:21:20.14 00:44:57.92
91 PALUS KATARZYNA K OLSZTYN Bieg 2 00:17:10.26 00:45:12.30
32 DZIKOWSKA MICHALINA K BIESAL Bieg 2 00:17:01.79 00:45:14.03
58 KOWALCZYK ANDRZEJ M OLSZTYN PSZCZÓŁKOWSKI TEAM Bieg 2 00:17:05.75 00:45:28.33
51 KOŁODZIEJEK EWELINA K BARTĄG Bieg 2 00:17:15.73 00:45:35.70
141 WOŹNICA DANIEL M KATOWICE Bieg 2 00:17:14.55 00:45:40.91
66 KUCZYŃSKA MAŁGORZATA K OLSZTYN CASTORAMA OLSZTYN Bieg 2 00:17:05.77 00:45:42.10
88 OPALIŃSKI KAMIL M OLSZTYN Bieg 2 00:17:03.98 00:45:52.78
75 MARUSZCZAK WIKTORIA K OLSZTYN Bieg 2 00:17:06.36 00:45:55.94
74 MARUSZCZAK PATRYCJA K JONKOWO Bieg 2 00:17:06.62 00:45:56.15
107 SROKA JUSTYNA K OLSZTYN SĄ PIECZĄTKI? Bieg 2 00:17:03.52 00:46:03.84
99 ROMANIK MAGDALENA K LIDZBARK WARMIŃSKI Bieg 2 00:17:04.00 00:46:21.65
124 WIEWIÒRSKA ANNA K ORNETA Bieg 2 00:17:05.59 00:46:59.48
86 OKUNIEWICZ MICHAŁ M OLSZTYN Bieg 2 00:17:09.10 00:47:14.38
140 ŻYJEWSKA ANETA K OLSZTYN Bieg 2 00:17:17.03 00:47:27.96
93 PIĄTOSA MAREK M OLSZTYN CASTORAMA OLSZTYN Bieg 2 00:17:07.30 00:47:31.60
15 BORKOWSKA BEATA K OLSZTYN Bieg 2 00:17:16.44 00:47:31.97
13 BEŃ PIOTR M OLSZTYN Bieg 2 00:17:12.01 00:48:26.85
3 ALICKI MICHAŁ M OLSZTYN Bieg 2 00:17:11.89 00:48:27.50
133 ZDUNEK MARTA K OLSZTYN Bieg 2 00:17:11.22 00:48:27.82
52 KONOPKO MATEUSZ M OLSZTYN CASTORAMA OLSZTYN Bieg 2 00:17:05.13 00:48:42.68
57 KOWAL WŁADYSŁAW KOWAL M OLSZTYN JINCHUURIKI GYM Bieg 2 00:17:03.64 00:48:42.95
112 SURMA ANIA K UNIESZEWO Bieg 2 00:17:10.82 00:48:58.95
94 PODGÓRSKI PRZEMEK M NOWA WIEŚ Bieg 2 00:17:07.79 00:49:10.31
119 TROCHIMOWICZ ARTUR M SZCZYTNO AKB SZCZYTNO TROHIM TEAM Bieg 2 00:05:47.01 00:50:03.16
39 GRABKOWSKI ANDRZEJ M IŁAWA Bieg 2 00:17:07.26 00:51:04.38
121 TUMŁOWSKI SŁAWOMIR M OLSZTYN BUTRYNY TEAM Bieg 2 00:17:03.21 00:51:10.97
41 HAHN JULIA K KOBUŁTY OSP/MDP KOBUŁTY Bieg 2 00:17:17.67 00:51:43.11
12 BAZYDŁO MAJA K KOBUŁTY OSP/MDP KOBUŁTY Bieg 2 00:17:17.36 00:51:46.36
31 DYJAK LENA K OLSZTYN Bieg 2 00:17:07.60 00:52:04.66
117 ŚWIDER IWONA K OLSZTYN CASTORAMA OLSZTYN Bieg 2 00:17:05.92 00:52:07.68
48 KLOBUSZEŃSKA JOANNA K KOBUŁTY OSP/MDP KOBUŁTY Bieg 2 00:17:17.00 00:52:38.18
147 KLOBUKOWSKI KAROL M OLSZTYN Bieg 2 00:17:16.40 00:52:39.04
26 DĄBROWSKA KINGA K OLSZTYN Bieg 2 00:18:57.68 00:53:03.37
77 MĘŻYKOWSKI JAN M KOBUŁTY OSP/MDP KOBUŁTY Bieg 2 00:17:18.56 00:53:26.46
47 KLIK WIKTOR M KOBUŁTY OSP/MDP KOBUŁTY Bieg 2 00:17:18.46 00:53:27.84
6 BABUT AMELIA K KOBUŁTY OSP/MDP KOBUŁTY Bieg 2 00:17:17.01 00:53:28.88
98 RĘBISZEWSKI PATRYK M KOBUŁTY OSP/MDP KOBUŁTY Bieg 2 00:17:18.84 00:53:31.33
81 MIKULAK KASIA K OLSZTYN TEAM ,SĄ WOLNIEJSI, Bieg 2 00:17:20.97 00:53:51.92
9 BARCZ SYLWIA K OLSZTYN Bieg 2 00:17:03.94 00:53:59.12
2 ADASZKIEWICZ MARZANNA K OLSZTYN SLOW TEAM OLSZTYN Bieg 2 00:17:11.66 00:54:05.76
144 KORNIAK MARCEL M OLSZTYN Bieg 2 00:17:19.65 00:54:07.16
18 BUCZYŃSKA DOROTA K OLSZTYN Bieg 2 00:17:10.25 00:54:07.21
100 RUBACKA EWELINA K OLSZTYN KLUB KETTLE OLSZTYN Bieg 2 00:17:13.56 00:54:07.58
143 KORNIAK MICHAŁ M OLSZTYN Bieg 2 00:17:20.40 00:54:09.16
145 MORAWSKA MONIKA K OLSZTYN Bieg 2 00:17:20.09 00:54:10.83
96 RAJKOWSKA ANETA K OLSZTYN Bieg 2 00:17:12.76 00:54:17.83
125 WÓJCIK MARTYNA K OLSZTYNEK Bieg 2 00:17:08.67 00:54:18.95
129 ZABŁOCKA-KARAŚ ILONA K OLSZTYN Bieg 2 00:17:12.47 00:54:19.07
115 SZADZIEWSKA AGATA K OLSZTYN Bieg 2 00:17:10.49 00:54:20.49
146 RACZKOWSKA ALICJA M OLSZTYN Bieg 2 00:17:05.98 00:54:23.22
85 NIEŚCIÓR MIECZYSŁAWA K STĘKINY SĄ WOLNIEJSI Bieg 2 00:17:21.26 00:54:44.59
62 KOZIJ JOANNA K OLSZTYN Bieg 2 00:17:15.72 00:54:52.65
92 PARZĘCKA-BANACH AGNIESZKA K OLSZTYN Bieg 2 00:17:15.63 00:54:52.92
123 WASILAK AGNIESZKA K OLSZTYN Bieg 2 00:17:05.49 00:54:54.47
110 STRZELCZAK BASIA K OLSZTYN Bieg 2 00:17:05.50 00:54:54.77
116 SZATKOWSKA JOANNA K PATRYKI Bieg 2 00:17:07.79 00:55:01.33
14 BŁASZCZAK URSZULA K OLSZTYN Bieg 2 00:17:09.61 00:56:14.53
24 CYGAN BARBARA K OLSZTYN Bieg 2 00:17:09.90 00:56:15.19
63 KRAWCZYK DOROTA K ŁUGWAŁD PSZCZÓŁKOWSKI TEAM Bieg 2 00:17:06.29 00:56:16.93
149 KOŁAKOWSKI PIOTR M OLSZTYN CTS Bieg 2 00:17:22.51 00:57:11.36
59 KOWALEWSKA ELIZA K DZIAŁDOWO Bieg 2 00:17:24.89 00:57:21.96
138 LABIROWSKA SANDRA K OLSZTYN Bieg 2 00:17:24.84 00:57:22.37
78 MĘŻYKOWSKI JAROSŁAW M KOBUŁTY OSP/MDP KOBUŁTY Bieg 2 00:17:16.75 00:58:03.25
65 KROTOSZYŃSKA ZUZANNA K OLSZTYN Bieg 2 00:17:23.36 00:59:03.58
135 ZINKIEWICZ-ZDUNEK EWELINA K BARTĄG Bieg 2 00:17:31.18 00:59:04.20
134 ZDUNEK SŁAWOMIR M BARTĄG Bieg 2 00:17:30.74 00:59:05.16
64 KROTOSZYŃSKA AGNIESZKA K OLSZTYN Bieg 2 00:17:23.70 00:59:07.62
97 RAPA-LESZCZYŃSKA MARTA K DOBRE MIASTO Bieg 2 00:17:25.00 01:00:26.62
17 BORKOWSKI KACPER M BIAŁYSTOK Bieg 2 00:17:33.88 01:00:33.01
16 BORKOWSKI JACEK M BIAŁYSTOK Bieg 2 00:17:34.01 01:00:33.16
148 MACKIEWICZ BOŻENA K Ż Bieg 2 00:17:12.82 01:01:29.75
36 GIERSZEWSKA ANNA K OLSZTYN Bieg 2 00:17:22.19 01:03:08.29
19 BURA AGNIESZKA K OLSZTYN Bieg 2 00:17:21.69 01:03:13.38
76 MATYJEWICZ EMILIA K OLSZTYN Bieg 2 00:17:30.15 01:03:56.55
87 OLSZEWSKA MAJA K KOBUŁTY OSP/MDP KOBUŁTY Bieg 2 00:17:17.77 01:03:58.86
28 DOBRZAŃSKI ADAM M OLSZTYN SLOW JOGGING W OLSZTYNIE Bieg 2 00:17:13.13 01:04:02.72
101 RUPIŃSKA NATALIA K KOBUŁTY OSP/MDP KOBUŁTY Bieg 2 00:17:16.91 01:04:04.91
49 KLOBUSZEŃSKA MARIA K KOBUŁTY OSP/MDP KOBUŁTY Bieg 2 00:17:17.04 01:04:05.07
68 KWIRANT WIESŁAWA K OLSZTYN SLOW JOGGING W OLSZTYNIE Bieg 2 00:17:11.93 01:04:09.38
8 BANASIAK BOŻENA K OLSZTYN SLOW JOGGING W OLSZTYNIE Bieg 2 00:17:13.35 01:04:11.18
27 DOBRZAŃSKA JOLANTA K OLSZTYN SLOW JOGGING W OLSZTYNIE Bieg 2 00:17:11.68 01:04:16.74
132 ZARECKA KATARZYNA K OLSZTYN KLUB KETTLE OLSZTYN Bieg 2 00:17:13.91 01:11:37.33
114 SYPNIEWSKI MIROSŁAW M KOBUŁTY OSP/MDP KOBUŁTY Bieg 2 00:17:02.87 01:12:46.57
56 KOSSAKOWSKA KAROLINA K DOBRE MIASTO Bieg 2 00:17:29.89 01:15:14.95
95 PYSZKO-BORKOWSKA AGNIESZKA K BIAŁYSTOK Bieg 2 00:17:26.71 01:15:18.05
137 CEJKO BEATA K OLSZTYN Bieg 2 00:17:14.82 01:15:29.96
23 CICHOCKI TOMASZ M OLSZTYN Bieg 2 00:28:11.62 01:22:48.38
34 GEŁDON JOANNA K OLSZTYN Bieg 2 00:28:06.72 01:22:53.28
22 CICHOCKA EWA K OLSZTYN Bieg 2 00:28:05.41 01:22:54.59
102 SARNOWSKA JOANNA K OLSZTYN Bieg 2 00:19:05.95

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ