Grupa imprez

 

Po raz pierwszy- Rodzinny Szpęgawski !

To wyjątkowe wydarzenie organizowane w ramach jubileuszowej 40. edycji Biegu Szpęgawskiego! Wyjątkowe, ponieważ niesie ze sobą wyjątkowy cel - wsparcie leczenia Agatki Glazy, u której zdiagnozowano młodzieńcze idiopatyczne zapalenie stawów.

Agata, urocza 12-latka, pełna energii i uśmiechu, napotkała na swojej drodze wyzwanie, które zrodziło się z  niewinnego dla większości ludzi bólu  stawu biodrowego. Rodzice, w trosce o jej zdrowie, podjęli trud poszukiwania pomocy w szpitalach ortopedycznych, a diagnoza była zaskakująca - stan zapalny w stawie biodrowym.

Od marca 2023 roku Agata jest pod opieką lekarzy, poddawana leczeniu farmakologicznemu oraz specjalnym programom medycznym, które mają na celu złagodzenie jej cierpienia i przywrócenie jej radości z życia. Niestety, mimo włożonego wysiłku i determinacji, leczenie nie przynosi oczekiwanych efektów, a koszty związane z terapią przerosły możliwości finansowe rodziców.

W obliczu trudności, współczesna medycyna otwiera drzwi nadziei. Dzięki Waszemu wsparciu możemy podarować szansę na zdrowie i szczęście tej małej wojowniczce.

Zapraszamy Was serdecznie do udziału w Rodzinnym Szpęgawskim dla Agatki, który odbędzie się już 24 marca. To nie tylko okazja do aktywności fizycznej i wspólnego spędzenia czasu w gronie rodziny i przyjaciół, ale przede wszystkim gest solidarności, którym możemy otoczyć Agatkę w jej walce z chorobą.

Razem możemy uczynić wiele! Dołączcie do naszej wspólnej misji - dla Agatki, dla nadziei i dla lepszego jutra!

Dystans: 500 m. 

Miejsce: Stadion Miejski im. K. Deyny. 

Start: 10:45

Wpisowe: minimum 10 zł do puszki na rzecz wsparcia leczenia Agatki.

Każdy, bez względu na wiek czy ograniczenia, jest serdecznie zaproszony do wzięcia udziału! Rodziny z wózkami, osoby maszerujące z kijami nordic walking, dzieci, młodzież, dorośli i seniorzy - wszyscy mile widziani! Tutaj nie liczy się czas! Liczy się tylko i wyłącznie dobra zabawa oraz wsparcie dla Agatki.

Dla każdego uczestnika na mecie będzie czekał okolicznościowy medal - symbol solidarności i wsparcia dla Agatki w jej trudnej walce z chorobą. Przekraczając linię mety, każdy uczestnik przyczyni się do niesienia pomocy i nadziei dla Agatki oraz jej rodziny.

Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu, które nie tylko pozwoli nam spędzić czas aktywnie, ale również uczyni świat trochę lepszym miejscem dla tych, którzy potrzebują wsparcia i solidarności.

 

Wesprzyj zbiórkę!

https://www.siepomaga.pl/agata-glaza

 

 

Wyświetleń: 2117

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ