Backyard Ultra Warmia to wyścig odbywający się w malowniczym regionie Warmii, położonym na północnym wschodzie Polski. Wydarzenie odbywa się w spokojnej i pięknej okolicy, około 5 km od regionalnej stolicy – Olsztyna, w lesie.

Trasa biegu wiedzie wokół jeziora Kielarskiego, głównie przez las, mijając rzekę Łynę i jedną spokojną wioskę – Ruś. Trasa wyścigu została starannie zaplanowana, aby zapewnić biegaczom niezapomniane doznania, które uchwycają naturalne piękno regionu. Dzikość, lasy, jeziora i rzeki na pewno zdobędą serca miłośników przyrody i poszukiwaczy przygód.

85% trasy to szlaki i drogi gruntowe, a 15% to asfalt. Bądź przygotowany na pokonanie pewnej ilości metrów wzniesień, ponieważ na każdym odcinku czeka na Ciebie 100 metrów pod górę, więc to nie będzie spacer po parku :-).

Jeśli jesteś gotowy przetestować swoje granice, wytrzymałość i doświadczyć zapierającego dech w piersiach krajobrazu regionu Warmii, przyjdź i przebiegnij jak najwięcej odcinków razem z nami!

Bo to jest łatwe. Dopóki nie jest trudne.

Wyświetleń: 207

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ