Kraśnickie Stowarzyszenie Sportowe Bebek Jedynka, działająca przy nim grupa Kraśnik na kijach, oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kraśniku zapraszają na IV Kraśnicki Rajd Nordic Walking - „Wiosna – Ach, to Ty”.

Rajd odbędzie się 13 kwietnia 2024 r. (sobota) w Kraśniku. Podczas rajdu mile widziane są wesołe, wiosenne przebrania.

Miejscem spotkania, startu i mety rajdu będzie teren MOSiR Kraśnik (Kraśnik, ul. Żwirki i Wigury 2), a konkretnie plac za spikerką. Stamtąd uczestnicy, pod opieką wykwalifikowanych instruktorów, wyruszą, by wspólnie maszerować po leśnych i polnych terenach przylegających do dzielnicy fabrycznej miasta.

Początek imprezy zaplanowany jest na godzinę 10:00. Biuro rajdu czynne będzie od godz. 9:00. Będzie miał on charakter rekreacyjny, odbywać się będzie bez pomiaru czasu. Do wyboru będą dwie trasy o długości ok. 5 km i ok. 10 km.

Na rajd obowiązują zapisy. Udział w rajdzie jest bezpłatny. Rejestracja elektroniczna prowadzona jest do 10 kwietnia 2024 roku. W razie dostępności wolnych miejsc możliwe będą zapisy w biurze zawodów w dniu imprezy, na godzinę przed jej rozpoczęciem.

Zarejestrowani uczestnicy mogą liczyć na wodę, posiłek regeneracyjny i udział w losowaniu nagród. Wszyscy uczestnicy przed startem imprezy powinni zgłosić się do biura zawodów i pisemnie potwierdzić swój udział.

Każdy uczestnik bierze udział w rajdzie na własną odpowiedzialność, świadomy swojego stanu zdrowia. Organizator nie zapewnia uczestnikom ubezpieczenia NNW. Podczas rajdu dostępna będzie opieka medyczna. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za wypadki mające miejsce na trasie rajdu, wynikające z winy uczestnika.

Wyświetleń: 1644

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ