2 czerwca rusza drugi sezon Sopockiej Ligi Minigolfa! Cykl składać będzie się z 5 amatorskich truniejów dla każdego. Wszystkie turnieje odbywać będą się na polu do minigolfa na sopockich błoniach.

2 czerwca
23 czerwca
21 lipca
11 sierpnia
15 września - finał, zakończenie ligi i nagrodzenie zwycięzców.


Dla ułatwienia w zapamiętaniu, wszystkie te daty to niedziele i wszystkie turnieje rozpoczynamy od godz. 17:00

Rejestrując się dzisiaj poprzez formularz, zapisujemy się na wszystkie 5 turniejów. Zapisy na pojedyncze turnieje będą możliwe na miejscu.

Zawodnicy uczestniczący w turniejach zdobywają punkty do klasyfikacji generalnej. Najlepsi zostaną nagrodzeni 15 września po zakończeniu wszystkich 5 rozgrywek.


Minigolf to rozrywka dla każdego, kto lubi dobrą zabawę z odrobiną rywalizacji. To wyjątkowy sport, w którym wiek i płeć nie grają roli, a każdy ma równe szanse na zwycięstwo. Wystarczą jedynie celne oko i duże pokłady cierpliwości. W maju 2023 r. zostało oddane do użytku mieszkańców i turystów pole do minigolfa z 20 torami.

 

Wyświetleń: 506

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ