Sport fitness racing w końcu dociera na wybrzeże Bałtyku, w samą porę, aby cieszyć się tym historycznym miastem podczas najlepszego sezonu: trzeci wyścig odbędzie się 26 maja 2024 roku!

Wyścig w Gdańsku będzie finałowym wyścigiem sezonu 2023/2024 dla Hyrox Polska oraz ostatnim wyścigiem Hyrox w Europie przed Mistrzostwami Świata Hyrox w Nicei (Francja) na początku czerwca. Sport fitness racing kontynuuje swój szybki rozwój na całym świecie i w Polsce: po wyścigach w Warszawie i Katowicach, impreza przybywa do pięknego Gdańska, i spodziewamy się, że limit miejsc, wynoszący około 2000, zostanie szybko wyprzedany!

Podnosimy pojęcie „race-cation” na nowy poziom: Gdańsk to turystyczny klejnot na wybrzeżu Bałtyku, niezwykle popularny wśród odwiedzających w sezonie wiosenno-letnim, miasto oferuje coś dla każdego: spektakularną architekturę z pięknymi katedrami i zabytkami, malownicze wybrzeże idealne na relaks na plaży, jak również urokliwe uliczki pełne kawiarni, restauracji i sklepów z bursztynem. Aby w pełni wykorzystać weekend, można wybrać się na krótką wycieczkę do Zamku w Malborku lub do modnych nadmorskich kurortów Sopotu i Gdyni.

Uczestnicy będą mieli szansę na zdobycie jednego z ostatnich miejsc kwalifikacyjnych na kończące sezon Mistrzostwa Świata Hyrox w Nicei. Wydarzenie odbędzie się w Amber Expo, jednym z najlepszych obiektów w regionie, który 26 maja stanie się czołowym miejscem destynacji wyścigów fitness.

Wyświetleń: 135

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ