Impreza wyłącznie dla pracowników i współpracowników DPD Polska. 

 

 

 

Koleżanki i Koledzy,

zakończyliśmy zapisy do wielkiego, aktywnego pomagania, tj. już IV edycji Charytatywnego Marszobiegu Rodzinnego pod hasłem: Biegaj, maszeruj i pomagaj!

Celem
tej inicjatywy, jak co roku, jest zebranie środków na działalność Fundacji DPD Polska, której misją jest wsparcie i pomoc dla kurierów, kierowców LNH oraz ich rodzin znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej lub materialnej, ale także propagowanie zdrowego stylu życia oraz integracja.

 

W tym roku biegniemy i maszerujemy w nowym terminie. 

 Pamietaj :) 

  • każdy przebyty km to 4 od Zarządu DPD Polska na Fundację,
  • możesz przekazać datek do puszki w oddziale, sortowni, centrali w dniach 3-10 czerwca

 

Zasady Marszobiegu 

  • jeśli chcesz pobierz swój numer startowy z systemu Elektorniczne zapisy (instrakcję znajdziesz w panelu po prawej stronie ekranu), 
  • w dniach 8 lub 9 czerwca przebiegnij lub przemaszeruj wybrany przez siebie dystans w dowolnym miejscu, 
  • po ukończeniu marszobiegu do 11 czerwca zarejestruj swój wynik w Formularzu Rejestracji Wyników (link dostaniesz od organizatora) 
  • rób zdjęcia i kręć filmiki i prześlij je nam. Link do przesyłania zdjęć otrzymasz w dniach 8-9 czerwca od organizatora. 

 Na najlepszych zawodników czekają niespodzianki :)

 

 

 

Wyświetleń: 7114

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ