Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Zufla Antoni Lubraniec Polska 400 metrów
2 Włodarski Jakub Poznań Polska 50 metrów
3 Włodarski Bartosz Poznań Polska 100 metrów
4 Rowiński Łukasz Nowa Wieś Polska 100 metrów Przedszkole
5 Ziółkowski Mikołaj Lubraniec Polska 100 metrów
6 Ziółkowski Nikodem Lubraniec Polska 300 metrów
7 Kaźmierska Julia Lubraniec Polska 400 metrów
8 Kaźmierski Wojciech Lubraniec Polska 50 metrów Przedszkole
9 Przybysz Mikołaj Lubraniec Polska 100 metrów
10 Jóźwiak Ignacy Lubraniec Polska 100 metrów Przedszkole
11 Adamczewski Tymoteusz Wloclawek Polska 300 metrów
12 Buller Maja Wloclawek Polska 400 metrów
13 Waszak Igor Włocławek Polska 600 metrów Spartan Training Group Włocławek
14 Waszak Oliwier Włocławek Polska 200 metrów Spartan Training Group Włocławek
15 Ostrowska Alicja Kazanie Polska 200 metrów
16 Kralska Alicja Lubraniec Polska 200 metrów Rozbiegani Lubraniec
17 Kamińska Wiktoria Rumunki Witkowskie Polska 600 metrów
18 Piernik Jakub Biernatki Polska 600 metrów
19 Kantowski Mikołaj Inowrocław Polska 200 metrów
20 Kosmalski Antoni Powałkowice Polska 300 metrów
21 Ziółkowski Igor Brześć Kujawski Polska 400 metrów GKS Łokietek
22 Ziółkowski Hubert Brześć Kujawski Polska 200 metrów GKS Łokietek
23 Michalak Jadwiga Kruszwica Polska 50 metrów Rozbiegana Kruszwica
24 Maciuszonek Maja Lubraniec Polska 200 metrów
25 Wiśniewska Lena Lubraniec Polska 50 metrów
26 Wiśniewski Leon Lubraniec Polska 200 metrów
27 Kwiatkowska Hania Powałkowice Polska 100 metrów
28 Pawłowska Irena Lubraniec Polska 300 metrów
29 Kotowska Eliza Bodzanowo Drugie Polska 200 metrów Przedszkole Pocierzyn
30 Grabowska Gabriela Włocławek Polska 600 metrów -
31 Matuszewska Maja Chełmica-cukrownia Polska 600 metrów UKS CYPRIANKA
32 Matuszewska Alicja Chełmica-cukrownia Polska 50 metrów UKS CYPRIANKA
33 Wiśniewska Julia Łochocin Polska 200 metrów UKS CYPRIANKA
34 Piotraszewski Szymon Włocławek Polska 50 metrów
35 Braun Ksawery Chełmica Polska 50 metrów
36 Sawicka Kaja Chełmica Polska 400 metrów UKS CYPRIANKA
37 Pietrzak Joanna Włocławek Polska 50 metrów PP13 Włocławek
38 Pietrzak Weronika Włocławek Polska 300 metrów Sp 7 Włocławek
39 Adamska Zuzanna Biernatki Polska 200 metrów Publiczna Szkoła Podstawowa w Lubrańcu
40 Adamski Filip Biernatki Polska 50 metrów Przedszkole
41 Franczyk Ignacy Agnieszkowo Polska 50 metrów
42 Franczyk Franciszek Agnieszkowo Polska 200 metrów
43 Nowakowski Jan Brześć Kujawski Polska 400 metrów SP1 Brześć Kujawski
44 Nowakowski Antoni Brześć Kujawski Polska 200 metrów SP1 Brześć Kujawski
45 Kaczmarkowska Zuzanna Boniewo Polska 50 metrów Przedszkole
46 Pawłowski Michał Dobierzyn Polska 50 metrów Rozbiegani Lubraniec
47 Pawłowska Olga Dobierzyn Polska 200 metrów Rozbiegani Lubraniec
48 Pawłowska Alicja Dobierzyn Polska 300 metrów Rozbiegani Lubraniec
49 Bednarek Paula Krzyżanów Polska 200 metrów
50 Bednarek Lena Krzyżanów Polska 400 metrów
51 Grudowska Marta Zgłowiączka Polska 400 metrów Publiczna Szkoła Podstawowa w Zgłowiączce
52 Chołtyn Aurelia Rabinowo Polska 200 metrów
53 Rosołowska Łucja Lubraniec Polska 50 metrów
54 Rosiak Krystian Chodecz Polska 100 metrów Przedszkole
55 Wysota Antoni Żydowo Polska 50 metrów Przedszkole
56 Humański Maksymilian Lubraniec Polska 800 metrów Rozbiegani Lubraniec
57 Humański Lucjan Lubraniec Polska 600 metrów Rozbiegani Lubraniec
58 Humańska Alicja Lubraniec Polska 800 metrów Rozbiegani Lubraniec
59 Kunecki Jan Wloclawek Polska 400 metrów Junior WKB Maratończyk Włocławek /SP 23 Włocławek
60 Kunecki Jakub Wloclawek Polska 50 metrów Junior WKB Maratończyk Włocławek
61 Wysota Aleksander Żydowo Polska 100 metrów Przedszkole
62 Przybysz Emilia Lubraniec Polska 200 metrów
63 Przybysz Mateusz Lubraniec Polska 50 metrów Przedszkole
64 LITERSKI KRZYSZTOF WŁOCŁAWEK Polska 300 metrów -
65 LITERSKI Bartłomiej WŁOCŁAWEK Polska 50 metrów -
66 Borowski Michał Włocławek Polska 100 metrów PP32 Włocławek
67 Borowska Michalina Włocławek Polska 200 metrów SP 12 Włocławek
68 Nejman Michał Lubraniec Polska 100 metrów Przedszkole
69 Kwiatkowska Zofia Krowice Polska 300 metrów Publiczna Szkoła Podstawowa w Lubrańcu
70 Dębczyński Dominik Lubraniec Polska 200 metrów Rozbiegani Lubraniec
71 Wróblewska Zuzanna Włocławek Polska 600 metrów WKB Maratończyk Junior
72 Czerniak Igor Lubraniec Polska 100 metrów ROZBIEGANI LUBRANIEC
73 Matuszewska Martyna Lubraniec Polska 200 metrów Rozbiegani Lubraniec
74 Zufla Zuzanna Lubraniec Polska 400 metrów Rozbiegani Lubraniec
75 Zufla Maja Lubraniec Polska 600 metrów Rozbiegani Lubraniec
76 Zufla Wiktor Lubraniec Polska 600 metrów Rozbiegani Lubraniec
77 Zufla Filip Lubraniec Polska 1000 metrów Rozbiegani Lubraniec
78 Grudziński Mikołaj Włocławek Polska 600 metrów WKB Maratończyk Junior Team
79 Kotfas Amelia Grodno Polska 50 metrów SP Baruchowo
80 Kotfas Michał Grodno Polska 100 metrów SP Baruchowo
81 Klimczak Kacper Kolonia Łódź Polska 100 metrów Przedszkole
82 Wawrzonkowska Kaja Lubraniec Polska 200 metrów Rozbiegani Lubraniec
83 Wawrzonkowski Kornel Lubraniec Polska 300 metrów Rozbiegani Lubraniec
84 Radziwonka Hubert Lubraniec Polska 400 metrów Rozbiegani Lubraniec
85 Bet Zuzanna Lubraniec (woj. kujawsko-pomorskie) Polska 200 metrów
86 Bet Hubert Lubraniec (woj. kujawsko-pomorskie) Polska 50 metrów
87 Górski Kacper Lubraniec Parcele Polska 50 metrów Orły Górskiego
88 Swarcewicz Jan Lubraniec-Parcele Polska 400 metrów Publiczna Szkoła Podstawowa w Lubrańcu
89 Desecki Piotr Rabinowo Polska 600 metrów Publiczna Szkoła Podstawowa w Zgłowiączce
90 Swarcewicz Adam Lubraniec-Parcele Polska 200 metrów
91 Wesołowski Wojciech Dobierzyn Polska 200 metrów Publiczna Szkoła Podstawowa w Lubrańcu
92 Wrzesińska Maria Włocławek Polska 400 metrów WKB Maratończyk Junior Team / ZSK Długosz Włocławek
93 Wrzesińska Barbara Włocławek Polska 200 metrów WKB Maratończyk Junior Team / ZSK Długosz Włocławek
94 Wrzesińska Helena Włocławek Polska 50 metrów WKB Maratończyk Junior Team


Wyświetleń: 3854

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ