TERMIN I MIEJSCE
1. VIII Igrzyska Województwa Pomorskiego Ludowych Zespołów Sportowych odbędą się 02.06.2023r. (niedziela) na obiektach sportowych i rekreacyjnych w Sołectwie Dębnica w Gminie Człuchów.
2. Start biegu o godz. 14.00. Uroczyste otwarcie z udziałem wszystkich uczestników i zaproszonych gości o godz. 11.45
3. Trasa będzie liczyć 5 km
4. Igrzyska odbędą się bez względu na warunki atmosferyczne i ilość zgłoszonych reprezentacji gminnych oraz zgłoszeń indywidualnych.

Ze względu na to, że trasa wiedzie drogami gminnymi, należy spodziewać się ruchu uczestników
igrzysk po trasie biegu.


5. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany godziny, miejsca startu Imprezy, programu imprezy oraz bez podania przyczyny odwołania, przy czym Uczestnik zostanie o tym fakcie poinformowany poprzez zamieszczenie przez Organizatora informacji na stronie wydarzenia. Dokonanie zmian w powyższym zakresie nie skutkuje powstaniem ze strony Organizatora żadnych dodatkowych zobowiązań w stosunku do Uczestnika.
6. Nawierzchnia na trasie biegu ma zróżnicowaną strukturę:
7. Zawodników obowiązuje limit czasowy pokonania trasy wynoszący dla biegu 1 godz.
8. Zawodnicy, którzy nie ukończą w limicie lub zrezygnują z dokończenia trasy zobowiązani są do opuszczenia jej i do zdjęcia numeru startowego.Biuro Zawodów znajdować będzie się w dniu 02.06.2024 r. na terenie obiektów sportowych w Dębnicy czynne od godziny 11.00 do godziny 13.30 Pomiar czasu na Imprezie zostanie wykonany przez firmę elektronicznezapisy . Wyniki biegu zostaną podane do publicznej wiadomości za pośrednictwem strony portalu społecznościowego Facebook i strony internetowej

Wyświetleń: 1747

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ