Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Gruntmeyer Katarzyna Sieradz Polska W Strońsku nad Wartą
2 Klimczak Sylwia Bełchatów Polska W Strońsku nad Wartą
3 Siewierska Urszula Bełchatów Polska W Strońsku nad Wartą Powsinogi Bełchatów
4 Leśkiewicz Anita Sieradz Polska W Strońsku nad Wartą NWPL Garrosa Team
5 Murlikiewicz Elżbieta Szczerców Polska W Strońsku nad Wartą
6 Owczarek Marta Wrocław Polska W Strońsku nad Wartą NWPL GARROSA TEAM SIERADZ
7 Pietrzyk Aneta Sieradz Polska W Strońsku nad Wartą NWPL GARROSA TEAM SIERADZ
8 Świtała Karolina Sieradz Polska W Strońsku nad Wartą NWPL Garrosa Team
9 Kaczmarek Anita Sieradz Polska W Strońsku nad Wartą NWPL GARROSA TEAM SIERADZ
10 Watarski Mariusz Łódź Polska W Strońsku nad Wartą ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKING
11 Rumowicz Ewa Rumowicz Łódź Polska W Strońsku nad Wartą Ale Gazele
12 Gołębiowski Krzysztof Łódź Polska W Strońsku nad Wartą ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKING
13 Harapińska Joanna Łódź Polska W Strońsku nad Wartą
14 Miler Iwona Łask Polska W Strońsku nad Wartą
15 Świątnicka Zofia wojslawice Polska W Strońsku nad Wartą
16 Meyer Małgorzata Zduńska wola Polska W Strońsku nad Wartą
17 Trzcińska Edyta Szczerców Polska W Strońsku nad Wartą Kijkowe Dziewczyny Niwy
18 Trzonek-Nita Monika Pawlikowice Polska W Strońsku nad Wartą
19 Hertel Barbara Bełchatów Polska W Strońsku nad Wartą opłacono
20 JUNG Marzena Bełchatów Polska W Strońsku nad Wartą Powsinogi Bełchatów opłacono
21 Widecka Edyta Bełchatów Polska W Strońsku nad Wartą opłacono
22 Spychała Monika Bełchatów Polska W Strońsku nad Wartą Powsinogi Bełchatów opłacono
23 Antczak Karolina Sieradz Polska W Strońsku nad Wartą opłacono
24 Szczodrowska-Jerzak Agnieszka Konstantynów Łódzki Polska W Strońsku nad Wartą opłacono
25 Ufnalska Małgorzata Jedlicz B Polska W Strońsku nad Wartą opłacono
26 Banaszkiewicz Arkadiusz Bełchatów Polska W Strońsku nad Wartą opłacono
27 Banaszkiewicz Sylwia Bełchatów Polska W Strońsku nad Wartą opłacono
28 Bogunia-Rzepa Katarzyna Szczerców Polska W Strońsku nad Wartą Bolące Piszczele Bełchatów grupa Nordic Walking opłacono
29 Budny Sławomir Ostrów Wlkp. Polska W Strońsku nad Wartą Kalisia Nordic Team opłacono
30 Gawron Kasia Sieradz Polska W Strońsku nad Wartą NWPL Garrosa Team opłacono
31 Zdzichowska Elżbieta Aleksandrów Łódzki Polska W Strońsku nad Wartą AleGazele NW opłacono
32 Szewczyk Kamila Sieradz Polska W Strońsku nad Wartą opłacono
33 Skrydalewicz Beata Aleksandrów Łódzki Polska W Strońsku nad Wartą AleGazele NW opłacono
34 Gorzel Łukasz Ciechocinek Polska W Strońsku nad Wartą Serce Nordica Włocławek opłacono
35 Szulc Elżbieta (Ula) Aleksandrów Łódzki Polska W Strońsku nad Wartą opłacono
36 Szymański Tomasz Aleksandrów Łódzki Polska W Strońsku nad Wartą AleGazele NW opłacono
37 Ostopinka Katarzyna Chojne Polska W Strońsku nad Wartą opłacono
38 Czekalak Anna Stare Krasnodęby Polska W Strońsku nad Wartą AleGazele NW opłacono
39 Solarek Elżbieta Aleksandrów łódzki Polska W Strońsku nad Wartą AleGazele NW opłacono
40 Czajkowska Joanna Piotrków Trybunalski Polska W Strońsku nad Wartą Pokijkowani NW Piotrków Trybunalski opłacono
41 Gabryś Bogumiła Sieradz Polska W Strońsku nad Wartą opłacono
42 Gabryś Dominika Sieradz Polska W Strońsku nad Wartą opłacono
43 Zasiadczyk Małgorzata Aleksandrow Łódzki Polska W Strońsku nad Wartą AleGazele NW opłacono
44 Szymańska Regina Aleksandrów Łódzki Polska W Strońsku nad Wartą AleGazele NW opłacono
45 Paziewicz Tomasz Bełchatów Polska W Strońsku nad Wartą Bolące Piszczele Bełchatów grupa Nordic Walking opłacono
46 Paziewicz Monika Bełchatów Polska W Strońsku nad Wartą Bolące Piszczele Bełchatów grupa Nordic Walking opłacono
47 FALISZEK ROSIAK Anna Ruda Bugaj Polska W Strońsku nad Wartą AleGazele NW opłacono
48 Węglarska Halina Piotrków Trybunalski Polska W Strońsku nad Wartą Pokijkowani NW Piotrków Trybunalski opłacono
49 Bernacki Sebastian Bernacki Piotrków Trybunalski Polska W Strońsku nad Wartą Pokijkowani NW Piotrków Trybunalski opłacono
50 Bladowski Zdzisław Łódź Polska W Strońsku nad Wartą UTW PŁ opłacono
51 Pągowska Beata Piotrków Trybunalski Polska W Strońsku nad Wartą POKIJKOWANI NORDIC WALKING PIOTRKÓW TRYBUNALSKI opłacono
52 Grabowski Andrzej Łódź Polska W Strońsku nad Wartą ENDRIU opłacono
53 Cieślik Rafał Piotrków Trybunalski Polska W Strońsku nad Wartą POKIJKOWANI NW PIOTRKÓW TRYBUNALSKI opłacono
54 Rajska Elżbieta Kiełczówka Polska W Strońsku nad Wartą POKIJKOWANI NORDIC WALKING PIOTRKÓW TRYBUNALSKI opłacono
55 Szadkowski Mariusz Bełchatów Polska W Strońsku nad Wartą Bolące Piszczele Bełchatów grupa Nordic Walking opłacono
56 Urbańska Elżbieta Zduńska Wola Polska W Strońsku nad Wartą opłacono
57 Redlich Bogdan Piotrków Trybunalski Polska W Strońsku nad Wartą POKIJKOWANI NORDIC WALKING PIOTRKÓW TRYBUNALSKI opłacono
58 Kacpura Mariusz Piotrków Trybunalski Polska W Strońsku nad Wartą Pokijkowani NW Piotrków Trybunalski opłacono
59 Nowosielska-Samulska Anna Konstantynów Polska W Strońsku nad Wartą opłacono
60 Bednarek Dominika Konstantynów Łódzki Polska W Strońsku nad Wartą opłacono
61 Nowosielska Magdalena Konstantynów Łódzki Polska W Strońsku nad Wartą opłacono
62 Zakrzewska Edyta Piotrków Tryb. Polska W Strońsku nad Wartą POKIJKOWANI NORDIC WALKING PIOTRKÓW TRYBUNALSKI opłacono
63 Marek Agnieszka Marek Łask Polska W Strońsku nad Wartą opłacono
64 wojciechowska alicja łask Polska W Strońsku nad Wartą opłacono
65 Nikolaj Marlena Zduńska Wola Polska W Strońsku nad Wartą opłacono
66 Cybulski Sławomir Zduńska Wola Polska W Strońsku nad Wartą opłacono
67 Górnik Agnieszka Zduńska Wola Polska W Strońsku nad Wartą opłacono
68 Cybulski Maciej Zduńska Wola Polska W Strońsku nad Wartą opłacono
69 Rauh - Kopania Katarzyna KSAWERÓW Polska W Strońsku nad Wartą opłacono
70 Kalisiak Justyna Piotrków Trybunalski Polska W Strońsku nad Wartą POKIJKOWANI NORDIC WALKING PIOTRKÓW TRYBUNALSKI opłacono
71 Gajda Tomasz Piotrków Tryb. Polska W Strońsku nad Wartą POKIJKOWANI NORDIC WALKING PIOTRKÓW TRYBUNALSKI opłacono
72 Szymańska Anna Aleksandrów Łódzki Polska W Strońsku nad Wartą AleGazele NW opłacono
73 Jaworska Izabela Dzierlin Polska W Strońsku nad Wartą Kijanki opłacono
74 Miłek Joanna Charłupia Mała Polska W Strońsku nad Wartą Klub Kijanki opłacono
75 Wojtysiak Wioletta Charlupia Mała Polska W Strońsku nad Wartą Kijanki opłacono
76 Kosakowska Patrycja Szczytniki Polska W Strońsku nad Wartą opłacono
77 Bartnicka Sylwia Sieradz Polska W Strońsku nad Wartą opłacono
78 Tomczyk-Sabat Marzena Sieradz Polska W Strońsku nad Wartą opłacono
79 Skotnicka Katarzyna Sieradz Polska W Strońsku nad Wartą opłacono
80 Grenda Estera Ozorków Polska W Strońsku nad Wartą AleGazele NW opłacono
81 PRZYTUŁA KATARZYNA Aleksandrów Łódzki Polska W Strońsku nad Wartą KATRIN opłacono
82 Kopania Wojciech KSAWERÓW Polska W Strońsku nad Wartą opłacono


Wyświetleń: 1891

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ