Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Dudek Natalia Piekary Śląskie Polska Kategoria XIX–Nordic Walking - kobiety 2006-1974 (do 50 lat) około 3.000 WTZ Piekary
2 Wiśniewska Barbara Piekary Śląskie Polska Kategoria XX –Nordic Walking - kobiety 1973 (51 lat i więcej) około 3.000 WTZ Piekary
3 Laszczyca Karolina Piekary Śląskie Polska Kategoria XIX–Nordic Walking - kobiety 2006-1974 (do 50 lat) około 3.000 Lecymy Durś
4 Kubarek Mirosława Piekary Śląskie Polska Kategoria XX –Nordic Walking - kobiety 1973 (51 lat i więcej) około 3.000 WTZ Piekary
5 Kubarek Aleksandra Piekary Śląskie Polska Kategoria XIX–Nordic Walking - kobiety 2006-1974 (do 50 lat) około 3.000 WTZ Piekary
6 Szczepański Grzegorz Piekary Śląskie Polska Kategoria XXI –Nordic Walking - mężczyźni 2006-1974 (do 50 lat) około 3.000 WTZ Piekary
7 Szczepańska Jolanta Piekary Śląskie Polska Kategoria XX –Nordic Walking - kobiety 1973 (51 lat i więcej) około 3.000 WTZ Piekary
8 Czempiel Dorota Piekary Śląskie Polska Kategoria XX –Nordic Walking - kobiety 1973 (51 lat i więcej) około 3.000 WTZ Piekary
9 Czempiel Agata Piekary Śląskie Polska Kategoria XIX–Nordic Walking - kobiety 2006-1974 (do 50 lat) około 3.000 WTZ Piekary
10 Wiśniewski Adam Piekary Śląskie Polska Kategoria XXI –Nordic Walking - mężczyźni 2006-1974 (do 50 lat) około 3.000 WTZ Piekary
11 Wegehaupt Robert Piekary Śląskie Polska Kategoria XXI –Nordic Walking - mężczyźni 2006-1974 (do 50 lat) około 3.000 WTZ Piekary
12 Szewc Mariusz Piekary Śląskie Polska Kategoria XXI –Nordic Walking - mężczyźni 2006-1974 (do 50 lat) około 3.000 WTZ Piekary
13 Pajor Zygmunt Piekary Śląskie Polska Kategoria XXII –Nordic Walking - mężczyźni 1973 (51 lat i więcej) około 3.000 WTZ Piekary
14 Pajor Barbara Piekary Śląskie Polska Kategoria XX –Nordic Walking - kobiety 1973 (51 lat i więcej) około 3.000 WTZ Piekary
15 Bednarek Anna Nowe Chechło Polska Kategoria XX –Nordic Walking - kobiety 1973 (51 lat i więcej) około 3.000 WTZ Piekary
16 Banaś Oliwia Bytom Polska Kategoria XI kobiety 2004 – 1995 (20 – 29) około 3.000 WTZ Piekary
17 Heinisch Aneta Piekary Śląskie Polska Kategoria XIX–Nordic Walking - kobiety 2006-1974 (do 50 lat) około 3.000 WTZ Piekary
18 CZAJA ANTONINA Mzyki Polska Kategoria V dziewczęta szkoły podstawowe rocznik 2011 – 2013 około 700 m CKS BUDOWLANI CZĘSTOCHOWA
19 Jendrossek Ryszard Piekary Śląskie Polska Kategoria II chłopcy szkoły podstawowe rocznik 2016 - 2017 około 200m ZSS
20 Jendrossek Aleksander Piekary Śląskie Polska Kategoria IV chłopcy szkoły podstawowe rocznik 2014 – 2015 około 500 m ZSS
21 Serban Edyta Świerklaniec Polska Kategoria XX –Nordic Walking - kobiety 1973 (51 lat i więcej) około 3.000 ZSS
22 Serban Julia Świerklaniec Polska Kategoria XIX–Nordic Walking - kobiety 2006-1974 (do 50 lat) około 3.000 ZSS
23 Laszczyca Piotr Piekary Śląskie Polska Kategoria XXI –Nordic Walking - mężczyźni 2006-1974 (do 50 lat) około 3.000 Lecymy Durś
24 Wypyszczyk Kacper Piekary Śląskie Polska Kategoria VI chłopcy szkoły podstawowe rocznik 2011 – 2013 około 700 m ZSP 1
25 DĘDYS EUGENIUSZ SKOCZÓW Polska Kategoria XXII –Nordic Walking - mężczyźni 1973 (51 lat i więcej) około 3.000
26 Mazur Tymoteusz Piekary Śląskie Polska Kategoria 0 przedszkola chłopcy 2018 – i młodsi około 200m ZSS
27 Binkowski Nikolas Piekary Śląskie Polska Kategoria X chłopcy szkoły ponadpodstawowe rocznik 2005– 2007 około 2.000 ZSS
28 Derkacz Patrycja Piekary Śląskie Polska Kategoria XIX–Nordic Walking - kobiety 2006-1974 (do 50 lat) około 3.000 ZSS
29 Derkacz Fabian Piekary Śląskie Polska Kategoria XXI –Nordic Walking - mężczyźni 2006-1974 (do 50 lat) około 3.000 ZSS
30 Solawa Krystian Piekary Śląskie Polska Kategoria XXI –Nordic Walking - mężczyźni 2006-1974 (do 50 lat) około 3.000 ZSS
31 Jagielska Martyna Piekary Śląskie Polska Kategoria VII dziewczęta rocznik 2008– 2010 około 1.200 ZSS
32 Kuśmierska Kinga Piekary Śląskie Polska Kategoria VII dziewczęta rocznik 2008– 2010 około 1.200 ZSS
33 Tobolik Julia Piekary Śląskie Polska Kategoria VII dziewczęta rocznik 2008– 2010 około 1.200 ZSS
34 Koszek-Aleksandrowicz Dagmara Piekary Śląskie Polska Kategoria XIX–Nordic Walking - kobiety 2006-1974 (do 50 lat) około 3.000 ZSS
35 Aleksandrowicz Wiktor Piekary Śląskie Polska Kategoria VIII chłopcy rocznik 2008– 2010 ` około 1.200 ZSS
36 Aleksandrowicz Roksana Piekary Śląskie Polska Kategoria V dziewczęta szkoły podstawowe rocznik 2011 – 2013 około 700 m ZSS
37 Aleksandrowicz Marlena Piekary Śląskie Polska Kategoria V dziewczęta szkoły podstawowe rocznik 2011 – 2013 około 700 m ZSS
38 Aleksandrowicz Igor Piekary Śląskie Polska Kategoria VI chłopcy szkoły podstawowe rocznik 2011 – 2013 około 700 m ZSS
39 Witas Magdalena Piekary Śląskie Polska Kategoria XIX–Nordic Walking - kobiety 2006-1974 (do 50 lat) około 3.000 ZSS
40 Witas Marta Piekary Śląskie Polska Kategoria XIX–Nordic Walking - kobiety 2006-1974 (do 50 lat) około 3.000 ZSS
41 Merta Dominika Piekary Śląskie Polska Kategoria XIX–Nordic Walking - kobiety 2006-1974 (do 50 lat) około 3.000 ZSS
42 Merta Justyna Piekary Śląskie Polska Kategoria XIX–Nordic Walking - kobiety 2006-1974 (do 50 lat) około 3.000 ZSS
43 Stanko Izabela Piekary Śląskie Polska Kategoria XIX–Nordic Walking - kobiety 2006-1974 (do 50 lat) około 3.000 ZSS
44 Stanko Dominik Piekary Śląskie Polska Kategoria VI chłopcy szkoły podstawowe rocznik 2011 – 2013 około 700 m ZSS
45 Janiczek Zofia Radzionków Polska Kategoria V dziewczęta szkoły podstawowe rocznik 2011 – 2013 około 700 m ZSS
46 Mańka Mirosław Wojkowice Polska Kategoria XVIII mężczyźni 1974 (50 lat i starsi) około 3.000 Akademia Sportu Wojkowice
47 Mańka Wacława Wojkowice Polska Kategoria XX –Nordic Walking - kobiety 1973 (51 lat i więcej) około 3.000 Akademia Sportu Wojkowice
48 Sitek Justyna Kalety Polska Kategoria I dziewczęta szkoły podstawowe rocznik 2016 - 2017 około 200m Spartan Team Kalety
49 Wymysło Andrzej Piekary Śląskie Polska Kategoria XVIII mężczyźni 1974 (50 lat i starsi) około 3.000 ZSS
50 Dyląg Tymoteusz Siemianowice Śląskie Polska Kategoria II chłopcy szkoły podstawowe rocznik 2016 - 2017 około 200m
51 Nowok Filip Piekary Śląskie Polska Kategoria IV chłopcy szkoły podstawowe rocznik 2014 – 2015 około 500 m MSP 9
52 Nowok Maja Piekary Śląskie Polska Kategoria III dziewczęta szkoły podstawowe rocznik 2014 – 2015 około 500 m MSP 9
53 Tychanowicz Adam Piekary Śląskie Polska Kategoria XVI mężczyźni 1994 – 1985 około 3.000 MSP5
54 Tychanowicz Stanisław Piekary Śląskie Polska Kategoria 0 przedszkola chłopcy 2018 – i młodsi około 200m
55 Szala Danuta Tarnowskie Góry Polska Kategoria XX –Nordic Walking - kobiety 1973 (51 lat i więcej) około 3.000
56 Dragon Mirosław Tarnowskie Góry Polska Kategoria XVIII mężczyźni 1974 (50 lat i starsi) około 3.000
57 Bławat Tymoteusz Piekary Śląskie Polska Kategoria 0 przedszkola chłopcy 2018 – i młodsi około 200m ZSS
58 Pomierska Wioleta Piekary Śląskie Polska Kategoria XIX–Nordic Walking - kobiety 2006-1974 (do 50 lat) około 3.000 ZSS
59 Pomierski Oskar Piekary Śląskie Polska Kategoria XXI –Nordic Walking - mężczyźni 2006-1974 (do 50 lat) około 3.000 ZSS
60 Bławat Judyta Piekary Śląskie Polska Kategoria I dziewczęta szkoły podstawowe rocznik 2016 - 2017 około 200m ZSS
61 Bławat Wojciech Piekary Śląskie Polska Kategoria XVIII mężczyźni 1974 (50 lat i starsi) około 3.000 ZSS
62 Bławat Karol Piekary Śląskie Polska Kategoria XXI –Nordic Walking - mężczyźni 2006-1974 (do 50 lat) około 3.000 ZSS
63 Janiczek Antoni Radzionków Polska Kategoria VIII chłopcy rocznik 2008– 2010 ` około 1.200 ZSS
64 Janiczek Justyna Radzionków Polska Kategoria XIX–Nordic Walking - kobiety 2006-1974 (do 50 lat) około 3.000 ZSS
65 Janiczek Łukasz Radzionków Polska Kategoria XVI mężczyźni 1994 – 1985 około 3.000 ZSS
66 Michna Martyna Radzionków Polska Kategoria V dziewczęta szkoły podstawowe rocznik 2011 – 2013 około 700 m ZSS
67 Michna Michał Radzionków Polska Kategoria XVII mężczyźni 1984 – 1975 około 3.000 ZSS
68 Michna Katarzyna Radzionków Polska Kategoria XIX–Nordic Walking - kobiety 2006-1974 (do 50 lat) około 3.000 ZSS
69 Hatko Oliwia Radzionków Polska Kategoria XIX–Nordic Walking - kobiety 2006-1974 (do 50 lat) około 3.000 ZSS
70 Kwaczyński Kacper Piekary Śląskie Polska Kategoria VIII chłopcy rocznik 2008– 2010 ` około 1.200 ZSS
71 Klajnert Renata Piekary Śląskie Polska Kategoria XX –Nordic Walking - kobiety 1973 (51 lat i więcej) około 3.000 ZSS
72 Jędrak Piotr Piekary Śląskie Polska Kategoria XXII –Nordic Walking - mężczyźni 1973 (51 lat i więcej) około 3.000 ZSS
73 Jędrak Aneta Piekary Śląskie Polska Kategoria XIX–Nordic Walking - kobiety 2006-1974 (do 50 lat) około 3.000 ZSS
74 Pogoda Angelina Bobrowniki Polska Kategoria XIX–Nordic Walking - kobiety 2006-1974 (do 50 lat) około 3.000 ZSS
75 Chromy Sabina Piekary Śląskie Polska Kategoria XIX–Nordic Walking - kobiety 2006-1974 (do 50 lat) około 3.000 ZSS
76 Wieczorek Maksymilian Piekary Śląskie Polska Kategoria XXI –Nordic Walking - mężczyźni 2006-1974 (do 50 lat) około 3.000 ZSS
77 Wieczorek Magdalena Piekary Śląskie Polska Kategoria XIX–Nordic Walking - kobiety 2006-1974 (do 50 lat) około 3.000 ZSS
78 Polcyn Fabian Piekary Śląskie Polska Kategoria X chłopcy szkoły ponadpodstawowe rocznik 2005– 2007 około 2.000 ZSS
79 Giersz Mateusz Piekary Śląskie Polska Kategoria XXI –Nordic Walking - mężczyźni 2006-1974 (do 50 lat) około 3.000 ZSS
80 Zawadzki Tomasz Piekary Śląskie Polska Kategoria XXI –Nordic Walking - mężczyźni 2006-1974 (do 50 lat) około 3.000 ZSS
81 Piątek-Giersz Iwona Piekary Śląskie Polska Kategoria XIX–Nordic Walking - kobiety 2006-1974 (do 50 lat) około 3.000 ZSS
82 Żebrowski Daniel Piekary Śląskie Polska Kategoria XXI –Nordic Walking - mężczyźni 2006-1974 (do 50 lat) około 3.000 ZSS
83 Krawczyk Vanessa Piekary Śląskie Polska Kategoria V dziewczęta szkoły podstawowe rocznik 2011 – 2013 około 700 m ZSS
84 Krawczyk Daniel Piekary Śląskie Polska Kategoria X chłopcy szkoły ponadpodstawowe rocznik 2005– 2007 około 2.000 ZSS
85 Zieliński Manfred Piekary Śląskie Polska Kategoria XXII –Nordic Walking - mężczyźni 1973 (51 lat i więcej) około 3.000 ZSS
86 Zielińska Barbara Piekary Śląskie Polska Kategoria XX –Nordic Walking - kobiety 1973 (51 lat i więcej) około 3.000 ZSS
87 Wegehaupt Mateusz Piekary Śląskie Polska Kategoria XV mężczyźni 2004– 1995 około 3.000 ZSS
88 Polarczyk Maciej Piekary Śląskie Polska Kategoria VI chłopcy szkoły podstawowe rocznik 2011 – 2013 około 700 m ZSS
89 Gawron Filip Piekary Śląskie Polska Kategoria VI chłopcy szkoły podstawowe rocznik 2011 – 2013 około 700 m ZSS
90 Kruk Nikodem Bytom Polska Kategoria IV chłopcy szkoły podstawowe rocznik 2014 – 2015 około 500 m ZSS
91 Kruk Adam Bytom Polska Kategoria VIII chłopcy rocznik 2008– 2010 ` około 1.200 ZSS
92 Dyrda Adam Bytom Polska Kategoria XXI –Nordic Walking - mężczyźni 2006-1974 (do 50 lat) około 3.000 ZSS
93 Gajda Rafał Piekary Śląskie Polska Kategoria XVII mężczyźni 1984 – 1975 około 3.000 MSP5
94 Gajda Agnieszka Piekary Śląskie Polska Kategoria XIII kobiety roczniki 1984 – 1975 około 3.000 MSP5
95 Rychter Natalia Borowe Polska Kategoria V dziewczęta szkoły podstawowe rocznik 2011 – 2013 około 700 m
96 Rychter Emilia Borowe Polska Kategoria V dziewczęta szkoły podstawowe rocznik 2011 – 2013 około 700 m CKS BUDOWLANI CZĘSTOCHOWA
97 Żur Michał Piekary Śląskie Polska Kategoria 0 przedszkola chłopcy 2018 – i młodsi około 200m MP 4
98 Dworaczek Nina Piekary Śląskie Polska Kategoria 0 przedszkola dziewczęta 2018 – i młodsi około 200m Miejskie Przedszkole nr 17 Piekary Śląskie
99 Badowiec Martyna TARNOWSKIE GÓRY Polska Kategoria V dziewczęta szkoły podstawowe rocznik 2011 – 2013 około 700 m SMS Katowice
100 Badowiec Eliza TARNOWSKIE GÓRY Polska Kategoria V dziewczęta szkoły podstawowe rocznik 2011 – 2013 około 700 m SMS Katowice


Wyświetleń: 6600

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ