4. HARPAGAŃSKA DYCHA
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Korbut Mirosław Libiąż BIEG GŁÓWNY 10km parkrun Chrzanów limit osiągnięty
2 Jachimczyk Aleksandra Chrzanów BIEG GŁÓWNY 10km parkrun Chrzanów limit osiągnięty
3 Szecówka Zbigniew Poraj BIEG GŁÓWNY 10km limit osiągnięty
4 Świda Adam Bydlin BIEG GŁÓWNY 10km Tridea Team opłacono
5 Pielok Wojciech Chorzow BIEG GŁÓWNY 10km limit osiągnięty
6 Nabrdalik Rafał Sosnowiec BIEG GŁÓWNY 10km opłacono
7 Mrożek Zbigniew Dąbrowa Górnicza BIEG GŁÓWNY 10km opłacono
8 Pałyga Agnieszka Sosnowiec BIEG GŁÓWNY 10km Future Processing Running Team opłacono
9 Balicka Anna Poraj BIEG GŁÓWNY 10km opłacono
10 Greif Genowefa Sosnowiec BIEG GŁÓWNY 10km opłacono
11 Wieczorek Krzysztof Katowice BIEG GŁÓWNY 10km Truchtacz Mysłowice opłacono
12 Szyłejko Jarosław Sosnowiec BIEG GŁÓWNY 10km opłacono
13 Serwotka Jan Wodzislaw Slaski Marsz NW 6km Forma Wodzisław Śląski opłacono
14 Stelmaszczyk Dominik Częstochowa BIEG GŁÓWNY 10km opłacono
15 Grząś RAFAŁ Twardowice BIEG GŁÓWNY 10km opłacono
16 Respondek Marcin Siemianowice Śląskie BIEG GŁÓWNY 10km Pompa team opłacono
17 Starzyński Andrzej klementowice BIEG GŁÓWNY 10km CENTRUM EKSPORTU KLEMENTYNKA/FARTLEK GORZYCE limit osiągnięty
18 Paliga Rafał Toporowice BIEG GŁÓWNY 10km opłacono
19 Wowry Grzegorz Cieszyn BIEG GŁÓWNY 10km WIK opłacono
20 Hoła Paweł Bytom BIEG GŁÓWNY 10km BTM Runners opłacono
21 Szelest Barbara Mysłowice BIEG GŁÓWNY 10km Mysłowicki Klub Biegacza No.I opłacono
22 Pacana Krzysztof Tarnowskie Góry BIEG GŁÓWNY 10km opłacono
23 SODOWSKI MAREK Siemianowice Śląskie BIEG GŁÓWNY 10km opłacono
24 Apostolski Wojciech Sosnowiec BIEG GŁÓWNY 10km Harpagan Sosnowiec limit osiągnięty
25 Pilecki Piotr Sosnowiec BIEG GŁÓWNY 10km opłacono
26 Wojtowicz Tomasz Widacz Marsz NW 6km limit osiągnięty
27 Sroga Arkadiusz Mysłowice BIEG GŁÓWNY 10km opłacono
28 Sroga Przemysław Mysłowice BIEG GŁÓWNY 10km opłacono
29 KRZYWAŃSKA MONIKA GOŁACZEWY BIEG GŁÓWNY 10km Wolbrom Team opłacono
30 Lichota Wojciech Skoczów BIEG GŁÓWNY 10km Olza Cieszyn opłacono
31 Oczkowicz Przemysław Dąbrowa Górnicza BIEG GŁÓWNY 10km Aktywuj Zdrowie opłacono
32 jankowska beata SOSNOWIEC BIEG GŁÓWNY 10km WIRUSY opłacono
33 Wolak Łukasz Sosnowiec BIEG GŁÓWNY 10km WIRUSY opłacono
34 Wolski Dominik Będzin BIEG GŁÓWNY 10km WIRUSY opłacono
35 Wolak-Wolska Aneta Będzin BIEG GŁÓWNY 10km WIRUSY opłacono
36 Jędras Paweł Sosnowiec BIEG GŁÓWNY 10km limit osiągnięty
37 Kosinski Dominik Sosnowiec BIEG GŁÓWNY 10km Saint-Gobain Squad opłacono
38 Krajewski Mariusz Mikołów BIEG GŁÓWNY 10km opłacono
39 Lachera Marysia Zabrze BIEG GŁÓWNY 10km Night Runners Zabrze limit osiągnięty
40 Lachera Bogdan Zabrze BIEG GŁÓWNY 10km Night Runners Zabrze limit osiągnięty
41 Zdeb Barbara Zdeb Zabrze BIEG GŁÓWNY 10km Night Runners Zabrze opłacono
42 Ciochoń Agnieszka Sosnowiec BIEG GŁÓWNY 10km opłacono
43 Łyczak Jolanta Sosnowiec BIEG GŁÓWNY 10km opłacono
44 Stalmach Damian Piekary Śląskie BIEG GŁÓWNY 10km opłacono
45 Mielcarek Leszek Bytom Marsz NW 6km nierzeszony limit osiągnięty
46 Bryś Krzysztof Piekary Śląskie BIEG GŁÓWNY 10km Lecymy Durś opłacono
47 Brom Tomasz Świętochłowice BIEG GŁÓWNY 10km opłacono
48 Wajzer Ania Zawiercie BIEG GŁÓWNY 10km Sengam Sport Racing Team opłacono
49 Gajek Justyna Sosnowiec BIEG GŁÓWNY 10km opłacono
50 Bubel Krzysztof Katowice Marsz NW 6km opłacono
51 KRZYSZTOWCZYK JOANNA SOSNOWIEC BIEG GŁÓWNY 10km KIWKa biega opłacono
52 Trzewiczek Martyna Sosnowiec BIEG GŁÓWNY 10km KIWK-a biega opłacono
53 Kubera Andrzej Katowice BIEG GŁÓWNY 10km Biegamy dalej Katowice opłacono
54 Czapla Marcin Nowa Wieś BIEG GŁÓWNY 10km Silesian Highland Marathon Team opłacono
55 Skrzypczyk Aleksandra Przeczyce BIEG GŁÓWNY 10km Silesian Highland Marathon Team opłacono
56 Machowski Jan Koziegłowy Marsz NW 6km opłacono
57 Panchyrz Katarzyna Bytom BIEG GŁÓWNY 10km Szombierki Runners limit osiągnięty
58 Sularz Agnieszka Siewierz BIEG GŁÓWNY 10km opłacono
59 Stolarski Mirek Katowice Marsz NW 6km 4K opłacono
60 Waniek Tomasz Tarnowskie Góry BIEG GŁÓWNY 10km GBR KajTaMeta opłacono
61 Dyrda Justyna Kraków Marsz NW 6km Mirmark opłacono
62 Bartas Agnieszka Gliwice BIEG GŁÓWNY 10km ista Biegamy opłacono
63 Filipczyk Barbara Będzin BIEG GŁÓWNY 10km opłacono
64 Kasprzyk Łukasz Będzin BIEG GŁÓWNY 10km opłacono
65 Furich Dariusz Siemianowice Śląskie BIEG GŁÓWNY 10km opłacono
66 Rybak Marcin Sosnowiec BIEG GŁÓWNY 10km opłacono
67 ZELIK Bronisław Siemianowice Śl. BIEG GŁÓWNY 10km Tsunami Bytków opłacono
68 Teper Zdzisław Sosnowiec BIEG GŁÓWNY 10km opłacono
69 Paszyńska Ewa Katowice Marsz NW 6km opłacono
70 Kostrzewiński Łukasz Częstochowa BIEG GŁÓWNY 10km Rebellion Of Free Runners opłacono
71 Skubis Agnieszka Sławków Marsz NW 6km Sławkowskie Włóczy-Kije "Samo sie nie przejdzie" opłacono
72 TOMCZYK ELŻBIETA SŁAWKÓW Marsz NW 6km Sławkowskie Włóczykije opłacono
73 Kaczmarski Jacek Bytom BIEG GŁÓWNY 10km opłacono
74 Kaczmarska Małgorzata Zabrze BIEG GŁÓWNY 10km opłacono
75 Hajduk-Dołba Monika Sławków Marsz NW 6km Sławkowskie Włóczy-Kije "Samo sie nie przejdzie" opłacono
76 Ciołkiewicz Monika Sławków Marsz NW 6km Sławkowskie Włóczy-Kije "Samo się nie przejdzie" opłacono
77 Sośnierz Aneta Sławków Marsz NW 6km Sławkowskie Włóczy-Kije "Samo się nie przejdzie" opłacono
78 Zaorska Monika Sławków Marsz NW 6km Sławkowskie Włóczy-Kije "Samo się nie przejdzie" opłacono
79 Purc Sylwia Sławków Marsz NW 6km Sławkowskie Włóczy-Kije "Samo się nie przejdzie" opłacono
80 ŁĄCZYK BARBARA CZELADŹ Marsz NW 6km #czeladzbiega opłacono
81 ŁĄCZYK JERZY CZELADŹ Marsz NW 6km #czeladzbiega opłacono
82 Janoszka Irena Radzionków Marsz NW 6km Cidry Lotajom opłacono
83 Hajduk Franciszek Radzionków Marsz NW 6km Cidry Lotajom opłacono
84 Dąbrowski Marcin Gliwice BIEG GŁÓWNY 10km opłacono
85 Szklorz Sylwester Katowice BIEG GŁÓWNY 10km opłacono
86 Paluch Agnieszka Paluch Mikołów BIEG GŁÓWNY 10km limit osiągnięty
87 Bromboszcz Karol Katowice BIEG GŁÓWNY 10km Truchtacz-Mysłowice limit osiągnięty
88 Struk Agnieszka Będzin BIEG GŁÓWNY 10km opłacono
89 OŚCIŁOWICZ Ewa Sosnowiec BIEG GŁÓWNY 10km limit osiągnięty
90 WILK GRAŻYNA PIEKARY ŚLĄSKIE Marsz NW 6km Morsy z Chechła Rodem opłacono
91 Szczyra Jan Katowice BIEG GŁÓWNY 10km opłacono
92 Flis Dariusz Zabrze BIEG GŁÓWNY 10km Olimp Zabrze opłacono
93 Styczeń Justyna Zabrze BIEG GŁÓWNY 10km Night Runners Zabrze opłacono
94 Kubiak Rafał Sosnowiec BIEG GŁÓWNY 10km opłacono
95 Purc Paweł Sławków BIEG GŁÓWNY 10km Sławkowska Grupa Biegowa - "Samo się nie przebiegnie" opłacono
96 Bajer Grzegorz Sosnowiec BIEG GŁÓWNY 10km opłacono
97 Kubiak Tomasz Jelcz-Laskowice Marsz NW 6km Kb Harcownik limit osiągnięty
98 Cieśla Urszula Katowice Marsz NW 6km Truchtacz Mysłowice opłacono
99 Wywiał Łukasz Wojkowice BIEG GŁÓWNY 10km opłacono
100 Basiaga Jolanta Piekary Śląskie BIEG GŁÓWNY 10km opłacono


Wyświetleń: 53537

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ