Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Węgrzyńska-Górzyńska Karolina Gdynia Polska 5 km osoby w piankach/with wetsuit PKLA Masters 300.00 PLN
2 Szczykowski Maciej Gdańsk Polska 5 km osoby w piankach/with wetsuit Dream Tri Team opłacono
3 Przystalska Angelika Oświęcim Polska 5 km Pasja Pływania Angelika Przystalska opłacono
4 Dzikowska Ewa Łódź Polska 5 km osoby w piankach/with wetsuit Masters Łódź opłacono
5 Badyna-Graczyk Agnieszka Luxembourg Luksemburg 5 km osoby w piankach/with wetsuit Trilux opłacono
6 Jaszczyk Krzysztof Marki Polska 10 km KRIO Morsy WWL opłacono
7 Drzewicki Marcin Gdańsk Polska 5 km osoby w piankach/with wetsuit PKLA Masters opłacono
8 Zawadzka Beata Oświęcim Polska 10 km Mazovia Ice Swimming Team opłacono
9 Szczepaniak Jan Tychy Polska 10 km Termoklina Świętochłowice opłacono
10 Hrycaj Karolina Gdynia Polska 10 km opłacono
11 Przeździak-Stelmach Anna Gdańsk Polska 5 km opłacono
12 Rejdych Cezary Warszawa Polska 10 km opłacono
13 Bejnar-Podchul Katarzyna Gdynia Polska 5 km osoby w piankach/with wetsuit opłacono
14 Maciąg Magdalena Łódź Polska 5 km osoby w piankach/with wetsuit Masters Łódź opłacono
15 Wasilewicz Katarzyna Warszawa Polska 5 km osoby w piankach/with wetsuit opłacono
16 Staniszewska Joanna Gdańsk Polska 5 km osoby w piankach/with wetsuit Evotriathlon opłacono
17 Szalast Karolina Rumia Polska 10 km Tri-team Rumia opłacono
18 Kubiak Maciej Reda Polska 5 km Zoeller Tech opłacono
19 Krauze Alicja Malbork Polska 10 km Trójmiejska Akademia Triathlonu opłacono
20 Desselberger Andrzej Włocławek Polska 5 km ENERGY TRI Włocławek opłacono
21 Kujawiński Robert Gdańsk Polska 5 km EvoTriathlon opłacono
22 Ożarowska Monika Gdańsk Polska 5 km EvoTriathlon opłacono
23 Danielewicz Michał Gdańsk Polska 5 km EvoTriathlon opłacono
24 Brzeszkiewicz Damian Płońsk Polska 10 km TEAM KARAŚ opłacono
25 Szarkowski Robert Warszawa Polska 10 km Mazovia Ice Swimming Team opłacono
26 Tracz Tomasz Wrocław Polska 5 km osoby w piankach/with wetsuit Bez klubu opłacono
27 Dworakowski Karol Warszawa Polska 5 km opłacono
28 Pieniążkiewicz Monika Gdańsk Polska 5 km opłacono
29 Sawczuk Mateusz Gdynia Polska 5 km Pływanie Trojmiasto opłacono
30 Hass-Kalita Joanna Kobyłka Polska 5 km osoby w piankach/with wetsuit Warsaw Masters Team opłacono
31 Wesołowski Ernest Wrocław Polska 10 km OŚ Racing Team opłacono
32 Kalinowski Krzysztof Gdańsk Polska 5 km AQARIUS opłacono
33 Bartoszewicz Agnieszka Warszawa Polska 10 km Triclub Warszawa opłacono
34 Niedziałek Bujak Izabela Łódź Polska 5 km osoby w piankach/with wetsuit opłacono
35 Roksela Paweł Stryków Polska 5 km osoby w piankach/with wetsuit CelIronman opłacono
36 Strzelczyk Marta Częstochowa Polska 10 km Kuźnia Triathlonu opłacono
37 Kabut Weronika Katowice Polska 5 km SupiSwim opłacono
38 Konieczniak Przemysław Będzin Polska 10 km Termoklina Świętochłowice opłacono
39 Topczewska Natalia Warszawa Polska 5 km osoby w piankach/with wetsuit SwimVictory opłacono
40 Poturnicka Magdalena Warszawa Polska 5 km osoby w piankach/with wetsuit opłacono
41 Zieliński Jarek Gdynia Polska 10 km Open Water Team Sopot opłacono
42 Musiał Magdalena Trąbki Małe Polska 5 km osoby w piankach/with wetsuit Ania HALSKA COACHING/ Trąbki Arena opłacono
43 Dziąg Anna Warszawa Polska 5 km osoby w piankach/with wetsuit opłacono
44 Miotk Michal Gdynia Polska 5 km osoby w piankach/with wetsuit Tri Sea-Mewa-Wladyslawowo opłacono
45 Reiman Piotr Bytom Polska 10 km Termoklina Świętochłowice opłacono
46 Nykowski Jedrek Warszawa Polska 10 km opłacono
47 Staniszewski Kacper Grodzisk Mazowiecki Polska 5 km osoby w piankach/with wetsuit opłacono
48 Dziedzic Katarzyna Warszawa Polska 5 km Warsaw Masters Team opłacono
49 Kobus Ewa Łódź Polska 5 km Brak opłacono
50 Śpiewak Robert Suchy las Polska 5 km Żaglica Poznań opłacono
51 Kożuchowski Krzysztof Kuklówka Zarzeczna Polska 10 km opłacono
52 Pakura Karolina Gdańsk Polska 5 km BURSZTYNOWE STOPY opłacono
53 Szczepaniak Karolina Warszawa Polska 10 km Pro Skills Sport and Brain opłacono
54 Mastalerz Radomir Warszawa Polska 5 km opłacono
55 Borys Ewa Pobyłkowo Małe Polska 10 km opłacono
56 Ławecka Katarzyna Warszawa Polska 5 km osoby w piankach/with wetsuit Karaś Tri&Swim Team opłacono
57 Stankiewicz katarzyna Gdańsk Polska 5 km Evo Triathlon/ Masters PG opłacono
58 Boborycki Szymon Gdańsk Polska 10 km Rotor Vent opłacono
59 Cieśnik Karolina Grudziądz Polska 5 km opłacono
60 Korona Tatiana Warszawa Polska 10 km TEAM KARAŚ opłacono
61 Bajda Piotr Połczyno Polska 5 km Sea ​​team of Neptune opłacono
62 Piotrowicz Ewa Sopot Polska 5 km osoby w piankach/with wetsuit Evotriathlon opłacono
63 Liberacki Adam Poznań Polska 5 km Chcę wygrać z Mirelą opłacono
64 Kotalewicz Bartosz Warszawa Polska 5 km opłacono
65 Cieślak Bartłomiej Ożarów Mazowiecki Polska 5 km opłacono
66 Cybowska Anna Gdansk Polska 5 km osoby w piankach/with wetsuit opłacono
67 Cybowski Bartosz Gdańsk Polska 5 km opłacono
68 Gos Michał Józefosław Polska 5 km Mazovia Ice Swimming Team opłacono
69 Nawrocka Aleksandra Gdansk Polska 5 km opłacono
70 KUSAK KASIA KRAKOW Polska 5 km TriWise opłacono
71 Zradzińska Wioletta Warszawa Polska 5 km osoby w piankach/with wetsuit Team Envol Polska opłacono
72 Wróż Mirosław Paweł Kalisz Polska 10 km Supermaratończyk Kalisz opłacono
73 Nawrocki Przemek Gdansk Polska 5 km opłacono
74 Laskowski Waldemar Lubiszewo Tczewskie Polska 5 km opłacono
75 Mówiński Grzegorz Olsztyn Polska 10 km Masters Olsztyn opłacono
76 Niedźwiadek Jakub Warszawa Polska 10 km 5Styl Warszawa opłacono
77 Grzelczak Tomasz Środa Wielkopolska Polska 5 km opłacono
78 Wasiek Mirosław Gdynia Polska 5 km osoby w piankach/with wetsuit AG Tri-Team Rumia opłacono
79 Stecko Jacek Chocznia Polska 5 km osoby w piankach/with wetsuit TriWise opłacono
80 Pietruszka Anna Kraków Polska 5 km osoby w piankach/with wetsuit opłacono
81 Jabłoński Michał Suchy Dwór Polska 10 km Big Yellow Foot Adventure Team opłacono
82 Szcześniak Marta Warszawa Polska 5 km opłacono
83 Lewandowski Marcin Gdańsk Polska 5 km Open Water Team Sopot opłacono
84 Lagowska Justyna Olsztyn Polska 10 km opłacono
85 Schmidt Beata Gdynia Polska 5 km Open Water Team Sopot opłacono
86 Koczorowska Klaudia Gdansk Polska 10 km Bałtyckie Towarzystwo Pływania Lodowego opłacono
87 Kotecka Anna Poznań Polska 5 km K.S.Warta Poznań opłacono
88 Wyrzykowski Dariusz Gdańsk Polska 10 km Open Water Team Sopot opłacono
89 Gorockiewicz Smirnow Sylwia Gubin Polska 5 km opłacono
90 Pawłowska Agnieszka Warszawa Polska 5 km opłacono
91 Kieres Michał Kieres Jaroty Polska 10 km Masters Olsztyn opłacono
92 Durkiewicz Tomasz Polska 5 km osoby w piankach/with wetsuit NOA opłacono
93 Bistron Alan Płońsk Polska 10 km TEAM KARAŚ opłacono
94 Stochmiałek Wojciech Większyce Polska 5 km opłacono
95 Bogusz Waldemar Tczew Polska 10 km opłacono
96 Dziublińska-Walczuk Anna Warszawa Polska 5 km opłacono
97 Wawrzyniak Jarosław Słupsk Polska 5 km osoby w piankach/with wetsuit Skalar Słupsk opłacono
98 Matusiak vel Matuszewski Adam Olsztyn Polska 5 km opłacono
99 Szarpak Marcin Świętochłowice Polska 10 km opłacono
100 Grigalis Michał Warszawa Polska 10 km Sekcja rekreacyjnego pływania opłacono


Wyświetleń: 4889

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ