Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Moś Lidka Radzionków Polska Bieg Urwisa (2014-2015), dystans: 400 metrów, godzina 12:00 SP 4 Radzionków opłacono on-line
2 Moś Aleksander Radzionków Polska Bieg Smyka (2016-2017), dystans: 200 metrów, godzina 11:50 opłacono on-line
3 Błaszkowicz Filip Nowa Wieś Tworoska Polska Bieg Małolata (2010-2011), dystans: 1000 metrów, godzina 12:20 opłacono on-line
4 Stachowiak Jadwiga Radzionków Polska Bieg Bąbla (2020 i 2021) dystans: 50 metrów, godzina 11:30 opłacono on-line
5 Stachowiak Jerzy Radzionków Polska Bieg Smyka (2016-2017), dystans: 200 metrów, godzina 11:50 opłacono on-line
6 Krzyżanowski Jan Radzionków Polska Bieg Krasnala (2018-2019), dystans: 100 metrów, godzina 11:40 opłacono on-line
7 Krzyżanowski Maciej Radzionków Polska Bieg Smyka (2016-2017), dystans: 200 metrów, godzina 11:50 opłacono on-line
8 Wilczek Ignacy Wieszowa Polska Bieg Urwisa (2014-2015), dystans: 400 metrów, godzina 12:00 opłacono on-line
9 Wilczek Wincenty Wieszowa Polska Bieg Smyka (2016-2017), dystans: 200 metrów, godzina 11:50 opłacono on-line
10 Wilczek Maurycy Wieszowa Polska Bieg Bąbla (2020 i 2021) dystans: 50 metrów, godzina 11:30 opłacono on-line
11 Kaczmarczyk Kinga Bytom Polska Bieg Krasnala (2018-2019), dystans: 100 metrów, godzina 11:40 PRZEDSZKOLE NR 54 opłacono on-line
12 Budzan Bartosz Piekary Śląskie Polska Bieg Juniora (2012-2013), dystans: 800 metrów, godzina 12:10 opłacono on-line
13 Dziubek Julia Orzech Polska Bieg Krasnala (2018-2019), dystans: 100 metrów, godzina 11:40 opłacono on-line
14 Bambynek Celestyna Kalety Polska Bieg Smyka (2016-2017), dystans: 200 metrów, godzina 11:50 SPARTAN TEAM KALETY opłacono on-line
15 Bambynek Mikołaj Kalety Polska Bieg Smyka (2016-2017), dystans: 200 metrów, godzina 11:50 SPARTAN TEAM KALETY opłacono on-line
16 Brzezińska Lena Gliwice Polska Bieg Urwisa (2014-2015), dystans: 400 metrów, godzina 12:00 SP NR 13 W GLWICACH opłacono on-line
17 Brzezińska Iga Gliwice Polska Bieg Urwisa (2014-2015), dystans: 400 metrów, godzina 12:00 SP NR 13 W GLWICACH opłacono on-line
18 Abramowicz Natalia Bytom Polska Bieg Smyka (2016-2017), dystans: 200 metrów, godzina 11:50 opłacono on-line
19 Mikołajewski Adam Zabrze Polska Bieg Bąbla (2020 i 2021) dystans: 50 metrów, godzina 11:30
20 Mikołajewski Jakub Zabrze Polska Bieg Krasnala (2018-2019), dystans: 100 metrów, godzina 11:40
21 Kwiatek Aleksandra Bytom Polska Bieg Bąbla (2020 i 2021) dystans: 50 metrów, godzina 11:30 opłacono on-line
22 Sitek Justyna Kalety Polska Bieg Smyka (2016-2017), dystans: 200 metrów, godzina 11:50 Spartan Team Kalety
23 Szewczyk Wojciech Radzionków Polska Bieg Smyka (2016-2017), dystans: 200 metrów, godzina 11:50 Przedszkole nr 2 opłacono on-line
24 Łabęcki Wojciech Ruda Śląska Polska Bieg Smyka (2016-2017), dystans: 200 metrów, godzina 11:50 opłacono on-line
25 Łabęcka Iwona Ruda Śląska Polska Bieg Krasnala (2018-2019), dystans: 100 metrów, godzina 11:40 opłacono on-line
26 Łabęcka Martyna Ruda Śląska Polska Bieg Krasnala (2018-2019), dystans: 100 metrów, godzina 11:40 opłacono on-line
27 Drosdzol Katarzyna Katowice Polska Bieg Krasnala (2018-2019), dystans: 100 metrów, godzina 11:40 opłacono on-line
28 Miozga Magdalena Tarnowskie Góry Polska Bieg Małolata (2010-2011), dystans: 1000 metrów, godzina 12:20 Szkoła Podstawowa nr 3 w Tarnowskich Górach opłacono on-line
29 Skałecki Wojciech Bytom Polska Bieg Smyka (2016-2017), dystans: 200 metrów, godzina 11:50 Szkoła Podstawowa nr 26 w Bytomiu opłacono on-line
30 Kulesza Dominika Bytom Polska Bieg Smyka (2016-2017), dystans: 200 metrów, godzina 11:50 RAMIRENT opłacono on-line
31 Surowiak Nel Katowice Polska Bieg Urwisa (2014-2015), dystans: 400 metrów, godzina 12:00 opłacono on-line
32 Surowiak Nicolas Katowice Polska Bieg Smyka (2016-2017), dystans: 200 metrów, godzina 11:50 opłacono on-line
33 Modrzejewska Agata Radzionków Polska Bieg Smyka (2016-2017), dystans: 200 metrów, godzina 11:50 RTP opłacono on-line
34 Żur Michał Piekary Śląskie Polska Bieg Krasnala (2018-2019), dystans: 100 metrów, godzina 11:40 Forza 4 Team
35 Gemuła Pola Tarnowskie Góry Polska Bieg Juniora (2012-2013), dystans: 800 metrów, godzina 12:10 opłacono on-line
36 Gemuła Olga Tarnowskie Góry Polska Bieg Urwisa (2014-2015), dystans: 400 metrów, godzina 12:00 opłacono on-line
37 Węgler Leon Ruda Śląska Polska Bieg Bąbla (2020 i 2021) dystans: 50 metrów, godzina 11:30 opłacono on-line
38 Gawlik Jan Ruda Śląska Polska Bieg Bąbla (2020 i 2021) dystans: 50 metrów, godzina 11:30 opłacono on-line
39 Machura Tomasz katowice Polska Bieg Urwisa (2014-2015), dystans: 400 metrów, godzina 12:00 MKS MOS Katowice opłacono on-line
40 Kozieł Sebastian Świętochłowice Polska Bieg Juniora (2012-2013), dystans: 800 metrów, godzina 12:10 Tornado Team opłacono on-line
41 Kozieł Maria Świętochłowice Polska Bieg Krasnala (2018-2019), dystans: 100 metrów, godzina 11:40 Tornado Team opłacono on-line
42 Poloczek Szymon Tworóg Polska Bieg Urwisa (2014-2015), dystans: 400 metrów, godzina 12:00 SP Tworóg opłacono on-line
43 Poloczek Jakub Tworóg Polska Bieg Juniora (2012-2013), dystans: 800 metrów, godzina 12:10 SP Tworóg opłacono on-line
44 Szufla Daniel Tworóg Polska Bieg Juniora (2012-2013), dystans: 800 metrów, godzina 12:10 SP Tworog opłacono on-line
45 Iskrzak Adam Bytom Polska Bieg Smyka (2016-2017), dystans: 200 metrów, godzina 11:50 opłacono on-line
46 Szydłowski Witold Bobrowniki Polska Bieg Krasnala (2018-2019), dystans: 100 metrów, godzina 11:40 opłacono on-line
47 Sobala Julia Piekary Śląskie Polska Bieg Krasnala (2018-2019), dystans: 100 metrów, godzina 11:40 Lecymy Durś opłacono on-line
48 Szydłowska Anna Bobrowniki Polska Bieg Urwisa (2014-2015), dystans: 400 metrów, godzina 12:00 opłacono on-line
49 Bloch Emilia Bytom Polska Bieg Urwisa (2014-2015), dystans: 400 metrów, godzina 12:00
50 Olejnik Lena Radzionków Polska Bieg Krasnala (2018-2019), dystans: 100 metrów, godzina 11:40 Przedszkole nr 2 opłacono on-line
51 Olejnik Pola Radzionków Polska Bieg Krasnala (2018-2019), dystans: 100 metrów, godzina 11:40 Przedszkole nr 2 opłacono on-line
52 Słota Pola Radzionków Polska Bieg Bąbla (2020 i 2021) dystans: 50 metrów, godzina 11:30 Lecymy Durś
53 Słota Hanna Radzionków Polska Bieg Krasnala (2018-2019), dystans: 100 metrów, godzina 11:40 Lecymy Durś


Wyświetleń: 2204

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ