Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Buze Kamila Sosnowiec Polska Bieg Główny 10 km opłacono BM
2 Tomalska Anja Będzin Polska Bieg Główny 10 km Biegowa Kuźnia opłacono BM
3 Tomalska Anja Będzin Polska Bieg Główny 10 km
4 Tomalska Anja Będzin Polska Bieg Główny 10 km Biegowa Kuźnia
5 Tomalska Anja Będzin Polska Bieg Główny 10 km
6 Chyżyńska Katarzyna Klucze Polska Bieg Główny 10 km opłacono BM
7 Kostecka Renata Kostecka Będzin Polska Marsz NW 7 km Lejdisfit opłacono BM
8 Suchecki Rafał Ruda Śląska Polska Bieg Główny 10 km opłacono BM
9 Marczak Tomasz Aleksandria I Polska Marsz NW 7 km K.S. Victoria Potęgowo opłacono BM
10 Krawiec Magda Będzin Polska Marsz NW 7 km opłacono BM
11 Omyła Przemysław Bieruń Polska Bieg Główny 10 km opłacono BM
12 Wiecheć Agnieszka Oświęcim Polska Bieg Główny 10 km opłacono BM
13 Mieszczak Krzysztof Oświęcim Polska Bieg Główny 10 km opłacono BM
14 Smejkal Daniel Tychy Polska Bieg Główny 10 km opłacono BM
15 Kapa Tomasz Czeladź Polska Bieg Główny 10 km #czeladzbiega opłacono BM
16 Wójcik Joanna Czeladź Polska Marsz NW 7 km opłacono BM
17 Matyszkiewicz Piotr Czeladź Polska Bieg Główny 10 km W pogoni za duchem opłacono BM
18 Żaba Marcin Katowice Polska Bieg Główny 10 km opłacono BM
19 Będkowska Beata Czeladź Polska Marsz NW 7 km opłacono BM
20 LIBISZ MARCIN LIBISZ Radzionkow Polska Bieg Główny 10 km opłacono BM
21 Bubała Łukasz Siemianowice Śląskie Polska Bieg Główny 10 km Siemianowice i Przyjaciele Biegają opłacono BM
22 Walterowski Dominik Sosnowiec Polska Bieg Główny 10 km opłacono BM
23 Organiściak Justyna Rogów Polska Bieg Główny 10 km opłacono BM
24 Organisciak Krzysztof Rogow Polska Bieg Główny 10 km opłacono BM
25 Żylak Magdalena Żylak Sosnowiec Polska Bieg Główny 10 km Harpagan Sosnowiec opłacono BM
26 Dela Mateusz Siemianowice Polska Bieg Główny 10 km SEO Zwierzęta opłacono BM
27 Orszulik Aneta Katowice Polska Bieg Główny 10 km SEO Zwierzęta opłacono BM
28 Gryszka Kordian Zabrze Polska Bieg Główny 10 km opłacono BM
29 Tołudowski Mariusz Dąbrowa Górnicza Polska Bieg Główny 10 km Saint Gobain Squad / Pogoria Biega opłacono BM
30 Warmiński Tomasz Chorzów Polska Bieg Główny 10 km opłacono BM
31 Nowek Wiktoria Sosnowiec Polska Bieg Główny 10 km opłacono BM
32 Jaśkowski Marek Sosnowiec Polska Bieg Główny 10 km Tata Szczepana opłacono BM
33 Puch Kacper Świerklaniec Polska Bieg Główny 10 km opłacono BM
34 Nadtoka Andrii Tarnowskie góry Ukraina Bieg Główny 10 km opłacono BM
35 Ziętara Paweł Sosnowiec Polska Bieg Główny 10 km KTS "Czwórka" Zawiercie opłacono BM
36 Misztal Przemysław Sosnowiec Polska Bieg Główny 10 km NIWKA opłacono BM
37 Toczek Marta Tychy Polska Marsz NW 7 km opłacono BM
38 Gryc Łukasz Zawiercie Polska Bieg Główny 10 km opłacono BM
39 Kawałek Mariusz Zawiercie Polska Bieg Główny 10 km opłacono BM
40 Skóra Grażyna Pyskowice Polska Bieg Główny 10 km opłacono BM
41 Kostyra Agata Siemianowice Śląskie Polska Bieg Główny 10 km Siemianowice i Przyjaciele Biegają opłacono BM
42 Perz Małgorzata Katowice Polska Bieg Główny 10 km
43 Dekaliuk Andrii Gliwice Polska Bieg Główny 10 km opłacono BM
44 Moos Michał Czeladź Polska Bieg Główny 10 km opłacono BM
45 Olszewski Adam Katowice Polska Marsz NW 7 km
46 Nizar Wioletta Tarnowskie Góry Polska Bieg Główny 10 km CSC Adwenture Academy
47 Smolik Sławomir Świętochłowice Polska Bieg Główny 10 km FatKillerArmy opłacono BM
48 Wykurz Lila Wojkowice Polska Bieg Główny 10 km opłacono BM
49 Cyrus Bogdan Strzebiń Polska Marsz NW 7 km opłacono BM
50 Kułakowska Halina Olkusz Polska Marsz NW 7 km DRUŻYNA SMA opłacono BM
51 Grzywocz Magdalena Siemianowice Śląskie Polska Bieg Główny 10 km opłacono BM
52 Szczepański Paweł Łaziska Górne Polska Bieg Główny 10 km opłacono BM
53 Mazur Krzysztof Częstochowa Polska Bieg Główny 10 km opłacono BM
54 Majewski Piotr Ryczówek Polska Bieg Główny 10 km Olkuszbiega.pl opłacono BM
55 Murak Dariusz Jankowice Polska Bieg Główny 10 km CrazyMan opłacono BM
56 Sikorski Tomasz Mysłowice Polska Marsz NW 7 km opłacono BM
57 Chełchowski Krzysztof Tychy Polska Bieg Główny 10 km Tysovia opłacono BM
58 Szczuka Aleksandra Częstochowa Polska Bieg Główny 10 km opłacono BM
59 Szymański Patryk Częstochowa Polska Bieg Główny 10 km opłacono BM
60 Mazur-Łagoda Daria Będzin Polska Bieg Główny 10 km Biegowa Kuźnia
61 Leśny Paweł Katowice Polska Bieg Główny 10 km opłacono BM
62 Leśny Paweł Katowice Polska Bieg Główny 10 km August Team
63 Bobrowski Mariusz Koniecpol Polska Marsz NW 7 km
64 Surma Grzegorz Nowa Wieś Polska Bieg Główny 10 km Lecymy Durś
65 MACHERA Rafał Koniecpol Polska Bieg Główny 10 km opłacono BM
66 Jędruś Olgierd Mysłowice Polska Marsz NW 7 km ZET RUNNERS opłacono BM
67 Szparadzińska Magdalena Sosnowiec Polska Bieg Główny 10 km Harpagan Sosnowiec opłacono BM
68 Siudy Przemysław Sosnowiec Polska Bieg Główny 10 km opłacono BM
69 Sadowski Tomasz Sosnowiec Polska Marsz NW 7 km #czeladzbiega opłacono BM
70 Golicz Marzena Katowice Polska Marsz NW 7 km opłacono BM
71 Gembuś Ewa Blachownia Polska Bieg Główny 10 km opłacono BM
72 Sumera Dawid Dąbrowa Górnicza Polska Bieg Główny 10 km HABASIT RUN TEAM opłacono BM
73 Szklorz Sylwester Katowice Polska Bieg Główny 10 km Ligota Team opłacono BM
74 Bala Sebastian Czeladz Polska Bieg Główny 10 km opłacono BM
75 Imiołek Magdalena Dąbrowa Górnicza Polska Bieg Główny 10 km opłacono BM
76 Spandel Izabela Siemianowice Śląskie Polska Marsz NW 7 km Siemianowice i Przyjaciele Biegają opłacono BM
77 Gajda Dariusz Zawiercie Polska Bieg Główny 10 km opłacono BM
78 Jędrzejek Krzysztof Jaworzno Polska Bieg Główny 10 km opłacono BM
79 Adamczyk Adam Dąbie Polska Bieg Główny 10 km opłacono BM
80 Marzec Mariusz Czeladź Polska Bieg Główny 10 km opłacono BM
81 Janda Zbigniew Czeladź Polska Marsz NW 7 km amator
82 Rzepiak Tomasz Sosnowiec Polska Bieg Główny 10 km opłacono BM
83 Przybył Aneta Przybył Chorzów Polska Bieg Główny 10 km opłacono BM
84 Kołodziej Arkadiusz Siewierz Polska Bieg Główny 10 km opłacono BM
85 Kopeć Krystian Racławice Polska Bieg Główny 10 km
86 Skalska Dominika Katowice Polska Bieg Główny 10 km
87 Jasinska Klaudia Bytom Polska Bieg Główny 10 km opłacono BM
88 Budźko Łukasz Bytom Polska Bieg Główny 10 km opłacono BM
89 Murdza Marcin Bytom Polska Bieg Główny 10 km opłacono BM
90 Jeżyk Krzysztof Gliwice Polska Bieg Główny 10 km opłacono BM
91 Szymkowski Bogusław Tychy Polska Marsz NW 7 km opłacono BM
92 ROSAK-SZYROCKA JOANNA ROSAK-SZYROCKA Częstochowa Polska Bieg Główny 10 km
93 ROSAK-SZYROCKA JOANNA ROSAK-SZYROCKA Częstochowa Polska Bieg Główny 10 km
94 ROSAK-SZYROCKA JOANNA ROSAK-SZYROCKA Częstochowa Polska Bieg Główny 10 km
95 Konior Agnieszka DĄBROWA GÓRNICZA Polska Bieg Główny 10 km
96 Kot Eugeniusz Katowice Polska Marsz NW 7 km Saturn Czeladź opłacono BM
97 Włodarczyk Dariusz Sosnowiec Polska Bieg Główny 10 km opłacono BM
98 Malik Anna Mariola Dąbrowa Górnicza Polska Marsz NW 7 km opłacono BM
99 Sprot Jacek Tarnowskie Góry Polska Bieg Główny 10 km opłacono BM
100 Wiesiołek Paweł Katowice Polska Bieg Główny 10 km BAGNO


Wyświetleń: 8907

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ